» Pochettino o Nottingham
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Mauricio Pochettino wyraził swoje zadowolenie po wygranym 3-1 meczu z Nottingham Forest. Spotkanie rozegrane zostało w ramach rozgrywek o puchar Capital One. Bramki dla Tottenhamu na White Hart Lane strzelali: Ryan Mason, Roberto Soldado i Harry Kane. Spurs w następnej rundzie trafili na zespół Brighton Hove & Albion i zmierzą się z nimi na własnym boisku, 28 października.
Mauricio Pochettino wypowiedział się po spotkaniu:
- To nie był łatwy mecz. Dotychczas Nottingham było niepokonane. Jestem zadowolony z zawodników, bo dobrze zareagowali na stratę bramki. Jestem szczęśliwy ze zwycięstwa, ze stylu i z charakteru, jaki pokazaliśmy.
- Jestem niezwykle zadowolony z Ryana, bo w zeszłym sezonie dotknęło go wiele kontuzji. To młody zawodnik, z całą pewnością także i talent, z akademii. Warto podkreślić pracę wykonywaną przez nasza akademię. Gratuluję wszystkim, którzy są zaangażowani w jej działalność.
- Podziękowania także dla kibiców, ponieważ przyszli nas wspierać pomimo ostatnich złych wyników. Cieszę się, że awansowaliśmy dalej, a teraz skupiamy się na sobocie i na Arsenalu.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy