» Plotki transferowe - lato 2026

dodał: Lolo dnia: 2026-05-27 21:47:45 komentarzy: 192

Wypadałoby się wzmocnić aby nie walczyć trzeci raz z rzędu o utrzymanie.

 

 

 

2026-06-05: Tottenham Hotspur potwierdził pozyskanie Andy'ego Robertsona na zasadzie wolnego transferu. Szkocki lewy obrońca ma opuścić Liverpool po wygaśnięciu kontraktu. Oficjalnym zawodnikiem Tottenhamu zostanie 1 lipca.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: KRIS Wysłano: 10 czerwca 2026; 11:09

Davies dostał jeden rok kontraktu - własnie podpisał.

Bissouma out - potwierdzili rozstanie. Wreszcie.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 10 czerwca 2026; 09:00

VDV był zniechęcony i kręcił nosem za kadencji duńskiego hitlera oraz Tudora. Po przyjściu De Zerbiego mu się odmieniło i chce grać. Ot, taka chorągiewka.

Co do Romero - sprzedać i sensownie wydać pieniądze np. na pomocnika.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 10 czerwca 2026; 06:39

Mi bardziej chodziło o nastroje kibiców, niż to co pismaki pisały.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 9 czerwca 2026; 23:19

>> Komornik napisał:
>> VDV nie był do wy*******enia razem z Romero w pierwszej kolejnosci?

Maddison tak. Zgadzam sie
_______________________________

Nie wszystko co piszą pismaki jest prawdą

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 9 czerwca 2026; 22:06

VDV nie był do wy*******enia razem z Romero w pierwszej kolejnosci?

Maddison tak. Zgadzam sie

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 9 czerwca 2026; 21:04

>> Komornik napisał:
>> Tu nie ma komu dać kapitana tak naprawde. Ale Lloris czy Kane to oprocz pozycji to też kapitanowie jak z koziej dupy traba. Mieczaki. Takie Lewandowskie.
_______________________________

Maddison, Van de Ven

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 9 czerwca 2026; 20:41

Tu nie ma komu dać kapitana tak naprawde. Ale Lloris czy Kane to oprocz pozycji to też kapitanowie jak z koziej dupy traba. Mieczaki. Takie Lewandowskie.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 9 czerwca 2026; 20:23

>> KRIS napisał:
>> Man United chce Romero.
_______________________________

Niech go biorą. Dupa nie kapitan, wieczne grymaszenie, gotuje się w ważnych meczach i osłabia zespół. Środek obrony mamy porządnie obsadzony a kasa na inne transfery się przyda. On i tak widać, że nie chce tu być. Kiedyś kapitanem był Lloris, Kane czy King a teraz zwykły najemnik...

odpowiedz
Autor: rap Wysłano: 8 czerwca 2026; 23:26

https://www.youtube.com/watch?v=lv997gcfZ0k

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 8 czerwca 2026; 22:46

Man United chce Romero.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 czerwca 2026; 22:14

Brazylijczyków kupować to też trzeba nasrane miec we łbie. Tych tumanow kupować za wiecej niż 30 mln to wysokie ryzyko. To dzbany sa. Oni sie bawić chcą tylko a pilka to dodatek do życia. Ja bym ich nie kupował.

odpowiedz
Autor: rap Wysłano: 8 czerwca 2026; 19:31

https://www.teamtalk.com/tottenham-hotspur/spurs-agree-jan-paul-van-hecke-signing-staggering-third-brighton-bid-approved

odpowiedz
Autor: Bane Wysłano: 8 czerwca 2026; 18:57

Co raz bliżej Savinho do nas, ponoć 60 milionów funtów, kurcze nie jestem przekonany, niby jest młody coś tam pograł już w lidze, ale to dużo pieniędzy, a sam zawodnik w poprzednim sezonie grał mniej, wolałbym ryzyko z kimś ze słabszej ligi za nieco mniejsze pieniądze, tak jak kiedyś pisałem Mika Godts/Tzolis

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 8 czerwca 2026; 14:16

Micky Van de Ven przyznał, że rozmawiał z Janem Paulem Van Hecke o Tottenhamie, gdy obaj przebywali na zgrupowaniu reprezentacji Holandii.

„Rzeczywiście rozmawiałem z Janem Paulem o Tottenhamie. Uważam, że to dobry krok dla niego.”

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 8 czerwca 2026; 14:16

Fabrizio Romano... "Negotiations continue between Spurs and Brighton for Jan Paul van Hecke, talks planned again this week. Van Hecke wants the move, Roberto De Zerbi wants him. Club to club talks still on after Brighton rejected two proposals."

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 8 czerwca 2026; 13:34

>> Lolo napisał:
>> [Alasdair Gold] Alejo Veliz to Bahia from Spurs for £7.8m, 20% sell on clause

Szkoda chłopa. Pograł niewiele i kompletnie się połamał. No ale przyszłości w klubie już nie miał. Niech mu więcej szczęścia dopisze w nowym klubie.
_______________________________

dokładnie, transfer ze stratą ok 5 mln euro, ale jest klauzula 20%

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 8 czerwca 2026; 12:39

[Alasdair Gold] Alejo Veliz to Bahia from Spurs for £7.8m, 20% sell on clause

Szkoda chłopa. Pograł niewiele i kompletnie się połamał. No ale przyszłości w klubie już nie miał. Niech mu więcej szczęścia dopisze w nowym klubie.

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 8 czerwca 2026; 12:33

Guglielmo Vicario z Tottenhamu Hotspur wysunął się na czoło listy życzeń Juventusu pod kątem opcji na transfer bramkarza. [La Gazzetta dello Sport]

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 czerwca 2026; 21:03

ale zle to wygladało. alby mu rozrusznik jebnal czy coś. ja wam powiem wtedy jak pierwszy raz sie to stało to na mnie ogromne wrażenie to zrobiło. ja też gdzieś swoje dolegliwości mam i sie wtedy przestraszyłem. a z drugiej strony to jest coś niesamowitego, jak oni ich badaja przeswietlaja z gory na dół przy tych transferach itd i nie wykryli. albo wykrywali tylko olewali żeby transfery dochodzily do skutku. Szkoda że Eriksen spadł z Bundesligi a teraz jeszcze to. Naprawde szkoda chłopa.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 czerwca 2026; 20:44

Oczywiste raczej że już koniec kariery. Szkoda chłopa w chvj. Jedyny z tej słynnej siódemki za Bale który odpalił. Mogliby mu nawat jakaś fuche w klubie u nas odpalić ambasadora czy coś.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 7 czerwca 2026; 20:04

"Christian Eriksen just collapsed on the field in a match against Ukraine"

Jest przytomny. Chyba pora odpuścić granie.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 7 czerwca 2026; 13:12

>> bela napisał:
>> >> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________

Bardziej mi chodzi o to że jeśli jest ktoś kto teraz da za niego 60 mln to czy powinien zostać i możliwie grzać ławę jeśli przyjdzie jeszcze van Hecke? W takim przypadku Vuskovic będzie chciał odejść w następnym okienku a za rezerwowego obrońcę nikt nie da 60 mln. Zmarnujemy mu rok i ostatecznie zarobimy mniej niż mogliśmy. Na wypożyczenie do kolejnego średniaka pokroju Hamburga nie będzie chciał teraz iść i wątpię że jakiś lepszy zespół go wypożyczy bez możliwości wykupu.

_______________________________

On ma 19 lat, markę już sobie wyrobił, a to dopiero początek jego kariery. Jak ktoś da dziś 60 mln euro to warto się nad tym pochylić, ale jestem zdania, że kilka spotkań w premier league i jakiś gol i jego wartość będzie w okolicach 80-90. Warto dać mu zadebiutować.
Inna sprawa do zastanowienia: czy wymienić van de Vena na van Hecke? Tu bym się mocno pochylił

odpowiedz
Autor: Napoleon Wysłano: 7 czerwca 2026; 12:29

>> Komornik napisał:
>> Nie ma co porownywać bitcoinow do Alliego. Alli dawał dosyć wcześnie już niepokojące sygnały, że lepiej na nim zarobić niż go trzymać. A żebym kupił btc i miał w **** kasy to bym kupił ten klub i go ***** rozwiązał xd
_______________________________
Wiem, wiem, chyba wszyscy wiedzą, że nie jesteś kibicem Spurs xd
A porównywać jak najbardziej można, bo bitcoin ta samo dawał już wtedy sygnały, że będzie rosnąć, potem spadać, ale że na pewno da zarobić.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 7 czerwca 2026; 12:29

>> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________

Bardziej mi chodzi o to że jeśli jest ktoś kto teraz da za niego 60 mln to czy powinien zostać i możliwie grzać ławę jeśli przyjdzie jeszcze van Hecke? W takim przypadku Vuskovic będzie chciał odejść w następnym okienku a za rezerwowego obrońcę nikt nie da 60 mln. Zmarnujemy mu rok i ostatecznie zarobimy mniej niż mogliśmy. Na wypożyczenie do kolejnego średniaka pokroju Hamburga nie będzie chciał teraz iść i wątpię że jakiś lepszy zespół go wypożyczy bez możliwości wykupu.

odpowiedz
Autor: Napoleon Wysłano: 7 czerwca 2026; 12:18

>> McFlay napisał:

Powiem Ci tak, teraz pewnie warty około 50 mln. Jak nawet u nas będzie grał raz na jakiś czas dosyć dobrze, bez kontuzji to wartość jego nie spadnie a i tak zarobimy. Jak będzie dobrze grał na wypożyczeniu to może wzrośnie do 70 mln. Ja jestem tego zdania żeby nie sprzedawać i grał jak najlepiej dla naszego klubu. Ogólnie powinie grać za Romero w tym sezonie.
_______________________________

O to to. "Jak nawet u nas będzie grał raz na jakiś czas dosyć dobrze, bez kontuzji to wartość jego nie spadnie." Wcześniej pisałeś, że cena na pewno wzrośnie. Może wzrośnie, może nie. Oby rosła czego mu życzę, nie ma jednak "NA PEWNO'

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 czerwca 2026; 11:47

Nie ma co porownywać bitcoinow do Alliego. Alli dawał dosyć wcześnie już niepokojące sygnały, że lepiej na nim zarobić niż go trzymać. A żebym kupił btc i miał w **** kasy to bym kupił ten klub i go ***** rozwiązał xd

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 7 czerwca 2026; 11:45

>> Napoleon napisał:
>> >> McFlay napisał:
>> >> Napoleon napisał:
>> >> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________

Ale czy na pewno, co jest słowem klucz w tym przypadku. Powiedzmy, że go zostawiamy, następnie głównie grzeje ławę i wchodzi na końcówki. Raz robi czerwoną, innym razem kontuzja, która wyklucza go na 2 miesiące, generalnie nie wygląda świetnie, bo to inna liga, inne wymagania.. W styczniu De Zerbi wylatuje za słabe wyniki, bronimy się przed spadkiem. Czy na pewno wartość wzrośnie z tych aktualnych 60 milionów?

Do McFlay
Ja nie mówię za ile ktoś był kupiony tylko mam na myśli aktualne wyceny. Jak Vusković będzie warto za rok 40 milionów to cena spadnie czy wzrośnie. Przy Twoim rozumowaniu wzrośnie, bo go kupiliśmy na 10? Jak tak na to patrzysz, to ok. Tela już Ci bela wyjaśnił.
_______________________________

Chodzi mi o to ze będzie rosła i już w tym momencie urosła sporo. Patrz Bergval kontuzje, gra co kilka meczy i wchodzi z ławki i wartość wzrosła 35 mln. Zapłaciliśmy 8 mln. Tak samo będzie z Vuskoviciem. Dlatego nie rozumiem zakupu Van Der Hecke. Chyba że Dragusin i Romero out i Vuskovic ponownie wypożyczony.
_______________________________

Ok. czyli inaczej to rozumujesz. Nawet, jak sprzedamy Bergvala za 15 milionów, to cena wzrosła względem zakupu. Ale jego cena aktualne spadła względem najwyższej wyceny... pomimo bardzo młodego wieku i potencjału według transfermarkt. Liczę, że do się zmieni, ale nikt nie zagwarantuje, że na pewno.
_______________________________

Powiem Ci tak, teraz pewnie warty około 50 mln. Jak nawet u nas będzie grał raz na jakiś czas dosyć dobrze, bez kontuzji to wartość jego nie spadnie a i tak zarobimy. Jak będzie dobrze grał na wypożyczeniu to może wzrośnie do 70 mln. Ja jestem tego zdania żeby nie sprzedawać i grał jak najlepiej dla naszego klubu. Ogólnie powinie grać za Romero w tym sezonie.

odpowiedz
Autor: Napoleon Wysłano: 7 czerwca 2026; 11:34

>> Komornik napisał:
>> sprzedawać to trzeba było Alliego za 90 mln jak Real dawał. A teraz to ani kasy ani piłkarza
_______________________________

Mądry Polak (tutaj Szary Komornik) po szkodzie. W podobnych latach, może trochę wcześniej trzeba było kupić bitcoiny za wszystko co miałeś. Zrobiłeś to? Prawdopodobnie nie, bo nie pracowałbyś teraz na zmiany.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 7 czerwca 2026; 11:34

No chyba że van den ven też będzie out. Senesi ma najwięcej podań do przodu a van der hecke jest trzeci albo czwarty w tej statystyce w lidze. Jeszcze wy***** naszych środkowych pomocników i w końcu może nam się uda tworzyć sytuację poprzez środek pola.

odpowiedz
Autor: Napoleon Wysłano: 7 czerwca 2026; 11:31

>> McFlay napisał:
>> >> Napoleon napisał:
>> >> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________

Ale czy na pewno, co jest słowem klucz w tym przypadku. Powiedzmy, że go zostawiamy, następnie głównie grzeje ławę i wchodzi na końcówki. Raz robi czerwoną, innym razem kontuzja, która wyklucza go na 2 miesiące, generalnie nie wygląda świetnie, bo to inna liga, inne wymagania.. W styczniu De Zerbi wylatuje za słabe wyniki, bronimy się przed spadkiem. Czy na pewno wartość wzrośnie z tych aktualnych 60 milionów?

Do McFlay
Ja nie mówię za ile ktoś był kupiony tylko mam na myśli aktualne wyceny. Jak Vusković będzie warto za rok 40 milionów to cena spadnie czy wzrośnie. Przy Twoim rozumowaniu wzrośnie, bo go kupiliśmy na 10? Jak tak na to patrzysz, to ok. Tela już Ci bela wyjaśnił.
_______________________________

Chodzi mi o to ze będzie rosła i już w tym momencie urosła sporo. Patrz Bergval kontuzje, gra co kilka meczy i wchodzi z ławki i wartość wzrosła 35 mln. Zapłaciliśmy 8 mln. Tak samo będzie z Vuskoviciem. Dlatego nie rozumiem zakupu Van Der Hecke. Chyba że Dragusin i Romero out i Vuskovic ponownie wypożyczony.
_______________________________

Ok. czyli inaczej to rozumujesz. Nawet, jak sprzedamy Bergvala za 15 milionów, to cena wzrosła względem zakupu. Ale jego cena aktualne spadła względem najwyższej wyceny... pomimo bardzo młodego wieku i potencjału według transfermarkt. Liczę, że do się zmieni, ale nikt nie zagwarantuje, że na pewno.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 7 czerwca 2026; 11:24

>> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________

Dokładnie czy będzie kopał w Hsv czy u nas raz na 3 tygodnie.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 7 czerwca 2026; 11:22

>> Napoleon napisał:
>> >> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________

Ale czy na pewno, co jest słowem klucz w tym przypadku. Powiedzmy, że go zostawiamy, następnie głównie grzeje ławę i wchodzi na końcówki. Raz robi czerwoną, innym razem kontuzja, która wyklucza go na 2 miesiące, generalnie nie wygląda świetnie, bo to inna liga, inne wymagania.. W styczniu De Zerbi wylatuje za słabe wyniki, bronimy się przed spadkiem. Czy na pewno wartość wzrośnie z tych aktualnych 60 milionów?

Do McFlay
Ja nie mówię za ile ktoś był kupiony tylko mam na myśli aktualne wyceny. Jak Vusković będzie warto za rok 40 milionów to cena spadnie czy wzrośnie. Przy Twoim rozumowaniu wzrośnie, bo go kupiliśmy na 10? Jak tak na to patrzysz, to ok. Tela już Ci bela wyjaśnił.
_______________________________

Chodzi mi o to ze będzie rosła i już w tym momencie urosła sporo. Patrz Bergval kontuzje, gra co kilka meczy i wchodzi z ławki i wartość wzrosła 35 mln. Zapłaciliśmy 8 mln. Tak samo będzie z Vuskoviciem. Dlatego nie rozumiem zakupu Van Der Hecke. Chyba że Dragusin i Romero out i Vuskovic ponownie wypożyczony.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 7 czerwca 2026; 11:15

>> bela napisał:
>> No jeśli Vuskovic ma zostac i być na ławce to swojej wartości prawdopodobnie nie utrzyma xd premier league to jednak nie to samo co liga farmerów bundesliga, może w klubie nie są pewni czy jest gotowy na pierwszy skład skoro ma przyjść Senesi i jeszcze te plotki o van Hecke? sam nie wiem

ps Tel jest na minusie, wg transfermarkt przyszedł za 35 mln a jest wart 22
_______________________________

To cos mi się pojebalo. Tel ta sama sytuacja co z Grayem. Z Vuskoviciem będzie jak z Bergvalem. Jego wartość będzie tylko rosła

odpowiedz
Autor: Napoleon Wysłano: 7 czerwca 2026; 11:14

>> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________

Ale czy na pewno, co jest słowem klucz w tym przypadku. Powiedzmy, że go zostawiamy, następnie głównie grzeje ławę i wchodzi na końcówki. Raz robi czerwoną, innym razem kontuzja, która wyklucza go na 2 miesiące, generalnie nie wygląda świetnie, bo to inna liga, inne wymagania.. W styczniu De Zerbi wylatuje za słabe wyniki, bronimy się przed spadkiem. Czy na pewno wartość wzrośnie z tych aktualnych 60 milionów?

Do McFlay
Ja nie mówię za ile ktoś był kupiony tylko mam na myśli aktualne wyceny. Jak Vusković będzie warto za rok 40 milionów to cena spadnie czy wzrośnie. Przy Twoim rozumowaniu wzrośnie, bo go kupiliśmy na 10? Jak tak na to patrzysz, to ok. Tela już Ci bela wyjaśnił.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 czerwca 2026; 07:52

sprzedawać to trzeba było Alliego za 90 mln jak Real dawał. A teraz to ani kasy ani piłkarza

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 7 czerwca 2026; 07:23

Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 6 czerwca 2026; 23:31

No jeśli Vuskovic ma zostac i być na ławce to swojej wartości prawdopodobnie nie utrzyma xd premier league to jednak nie to samo co liga farmerów bundesliga, może w klubie nie są pewni czy jest gotowy na pierwszy skład skoro ma przyjść Senesi i jeszcze te plotki o van Hecke? sam nie wiem

ps Tel jest na minusie, wg transfermarkt przyszedł za 35 mln a jest wart 22

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 6 czerwca 2026; 23:07

>> Napoleon napisał:
>> >> McFlay napisał:
>> W tym wieku na pewno wzrośnie, nie ważne jak będzie grał. Potencjał robi swoje
_______________________________

Tak, jak ceny Graya, Bergvala i przede wszystkim Tela? Do tego dochodzą kontuzje, przykłady młodych z potencjałem: Lavia, Camavinga, Gavi. Mają potencjał? Czemu ceny dużo niższe niż wcześniej?
Dlatego uważam, że bela napisał sensownie. Bayern kupował Tela, jako zawodnika z potencjałem, cena trochę urosła, potem zjazd. Chyba jednak ważne, jak gra. Z Vuskoviciem może być podobnie.
_______________________________

Gray został kupiony za dużą kwartę to ciężko żeby rosła jak mało gra. Gracze kupiony za niewiele jak Vuskovic, jego cena będzie rosła na 100%. Bergvall jest wyceniany 3 krotnie więcej niż go kupiliśmy. Tel też jest wyceniany za więcej niż go kupiliśmy. A gra z reguły totalne gówno i kosztował też dużo 20 mln.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 6 czerwca 2026; 22:58

Marcos Senesi has signed his Tottenham contract and completed his medical ahead of his free transfer move.

[ Matteo Moretto ]

We can relax now, Senesi is COYS

#TottenhamHotspur I #COYS

odpowiedz
Autor: Napoleon Wysłano: 6 czerwca 2026; 22:50

>> McFlay napisał:
>> W tym wieku na pewno wzrośnie, nie ważne jak będzie grał. Potencjał robi swoje
_______________________________

Tak, jak ceny Graya, Bergvala i przede wszystkim Tela? Do tego dochodzą kontuzje, przykłady młodych z potencjałem: Lavia, Camavinga, Gavi. Mają potencjał? Czemu ceny dużo niższe niż wcześniej?
Dlatego uważam, że bela napisał sensownie. Bayern kupował Tela, jako zawodnika z potencjałem, cena trochę urosła, potem zjazd. Chyba jednak ważne, jak gra. Z Vuskoviciem może być podobnie.

odpowiedz
Autor: Bane Wysłano: 6 czerwca 2026; 22:07

Widziałbym Alexa Scotta u nas, teoretycznie nie jest to pozycja pierwszej potrzeby(według mnie), ale to, że chłopak marzy żeby dla nas grać i dodatkowo ma niemałe umiejętności mocno zachęca. Zawodników, którzy marzą o grze w Tottenhamie i mają umiejętności na odpowiednim poziomie nie ma raczej zbyt dużo. :)

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 6 czerwca 2026; 15:38

W tym wieku na pewno wzrośnie, nie ważne jak będzie grał. Potencjał robi swoje

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 6 czerwca 2026; 13:24

Jeżeli Vuskovic zostanie u nas to nie byłbym pewny czy jego wartość wzrośnie kekw

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 6 czerwca 2026; 13:23

Jedyny klub jaki mi przychodzi do głowy który mógłby wyłożyć min 60 mln na Vuskovica w te lato to Bayern

odpowiedz
Autor: Szymon007 Wysłano: 6 czerwca 2026; 12:00

2 newsy na dziś:

Cody Gakpo (Liverpool) - Newcastle i Tottenham zainteresowani. Gakpo podobno chce odejść latem.

Alex Scott (Bournemouth) - Liverpool, Man Utd i Tottenham śledzą młodego angielskiego pomocnika.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 6 czerwca 2026; 08:09

>> cubert napisał:
>> Dragusinem inetresuja sie niezidentyfikowane kluby Seria A

bo jak kupilibysmy van hecke i senesiego to po co nam dragusin?

przy zalozeniu ze odejdzie romero (cisza w temacie) to i tak mamy nadmiar srodkowych obroncow

nie rozumiem dlaczego nie postawimy na vuskovica, ziomek z bundeslidze strzelil 5 bramek, mial najlepsze staty w defensywie i byl w 11 sezonu.. no gracz na ktorym mozna budowac a my wymyslamy koło na nowo
_______________________________

Spokojna tym Vuskovicem, będzie dla niego miejsce jak się Tottenham zdecyduje go zatrzymać, bo myślę że można za niego wytargać z 90-100 mln euro
Robi nam się kolonia holenderska powolutku

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 6 czerwca 2026; 07:32

Ja ogólnie nie wiem o co chodzi. Poszło info ze Mourinho w Realu. Teraz nie jest w Realu. Ale będzie jak Perez wygra wybory. Nie wiedziałem że są jakieś wybory. W Realu. Cyrk.

odpowiedz
Autor: rap Wysłano: 6 czerwca 2026; 00:44

https://www-standard-co-uk.translate.goog/sport/football/tottenham-levy-shares-sale-b1285062.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_pto=wapp&_x_tr_hl=uk

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 6 czerwca 2026; 00:22

Dragusinem inetresuja sie niezidentyfikowane kluby Seria A

bo jak kupilibysmy van hecke i senesiego to po co nam dragusin?

przy zalozeniu ze odejdzie romero (cisza w temacie) to i tak mamy nadmiar srodkowych obroncow

nie rozumiem dlaczego nie postawimy na vuskovica, ziomek z bundeslidze strzelil 5 bramek, mial najlepsze staty w defensywie i byl w 11 sezonu.. no gracz na ktorym mozna budowac a my wymyslamy koło na nowo

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 6 czerwca 2026; 00:19

aa i Newcastle kupilo bramkarza z Reims za 24 mln wiec wszytscy teraz pisza ze jak nie oni to my ruszymy po Trafforda (mam nadzieje)

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 6 czerwca 2026; 00:17

a z innych plotek to ponoc dogadalismy van hecke za 50 ln + 5 mln dodatkow (on ma ostatni rok kontraktu wiec to i tak sporo)

dogadujemy cene za savinho - bo ponoc z zawodnikiem juz jest ustalone

no i pojawily sie plotki o tym ze interesujemy sie Gakbo ktory jest na wylocie z liverpoolu


no i ponoc Juventus przejawia zainteresowanie Vicario (oby) po tym jak Inter sobei darowal zainteresownie bo krzyknelismy za duza kwote odstepnego (i pewnie doszli do wniosku ze jest slaby:P )

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 6 czerwca 2026; 00:14

ponoc levy sprrzedal bez wiedzy ENIC i ponoc nie musil ich informowac, wiec ponizszy statement na obecna chwile nic nie znaczy

wiec to ze nie wiedza nie znaczy ze nie sprzedal :) pozyjemy zobaczymy - co nie znaczy ze cokowliek to zmieni, to jest jedynie 25 akcji, czyli mniejszosciowy udzial

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 5 czerwca 2026; 21:10

Prosze panstwa

ENIC have released a statement which has denied knowledge of Daniel Levy selling his minority stake:

“We can confirm that neither ENIC nor THFC are aware of any sale by Daniel Levy’s Family Trust of its minority stake in ENIC, THFC’s parent company.

The THFC Board and Executive Team remain fully focused on delivering the commitments we set out to fans at the end of the season."



Takiego wała xdddd

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 5 czerwca 2026; 20:55

>> Komornik napisał:
>> Robertson oficjalnie.
_______________________________

Żeby ten transfer był taki 100% tottenhamowy to w 24 minucie meczu z Haiti w dniu 14.06.2026 nasz nowy nabytek zrywa ACL.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 5 czerwca 2026; 18:16

Już jak Łysy sie pozbywa swoich aktywow to dobrze stoimy. Tzn. zle stoimy i sie sra że będą tracić, ale dla kibiców to dobrze. Może reszte z tych rzydków pogonią.

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 5 czerwca 2026; 16:47

Eight Sports Capital is reportedly led by two figures who were involved in two of the three rejected Tottenham takeover bids last year

One of them is Wing-Fai Ng, CEO of American entertainment company Triller, which owns Eight Sports

The other is Brooklyn Earick, a tech entrepreneur and the CEO of Eight Sports

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 5 czerwca 2026; 16:46

Levy dzisiaj sprzedał swoje 25% w ENIC, zostawiając sobie 5 %

The 24.99% stake in ENIC that Eight Sports Capital bought is not a direct stake in Tottenham; it’s a stake in the parent company ENIC, which owns 86.58% of Spurs. Reports say Levy’s ENIC stake comes with no voting rights, no board seat, and no formal influence at Tottenham.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 5 czerwca 2026; 14:58

Robertson oficjalnie.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 4 czerwca 2026; 22:33

Też miałem taką opinię o lewym ale jednak przyszedł Nawałka i wtedy lewy naprawdę ciągnął ta reprezentacje. Wtedy też w sumie miał Milika który go nieźle uzupełniał jak jeszcze nie był szklanka. Co do Probierza to ten cymbał nigdy nawet nie powinien być selekcjonerem.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 4 czerwca 2026; 20:52

patrzcie na to

https://x.com/gecuuu/status/2062299356460351518

To juz nielegalne powinno byc

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 4 czerwca 2026; 20:44

Wiecie, prawie 20 lat minelo ja dalej romantyzuje Smolarka z Portugalia. Tego meczu nic nie przebije.

Generalnie ja od dawna obiekcje w kierunku Lewandowskiego. Kiedyś byl taki okres chyba w okolicy 2013 jak dobrze tam z nim lecieli na narodowym wigwizdywali go. A potem strzelił gola to paluszkiem uciszał kibcow xDD Na dodatek chłop 2 selekcjonerow zwolnił. Albo przynajmniej TYLKO o dwóch wiemy, Brzeczek i Probierz. Toksyk, bo pozycja mu pozwala, to ***** tańczą nad nim. A dla polskiego trenera to wiadomo, że coś takiego zawodnika choć przez chwile prowadzić. Mnie nie interesuje co on tam w klubach robi bo w takich klubach gra, szkoda szczempić ryja. Czlowiek kiedys z Borussia sympatyzował nawet oglądał przed lekcjami o 8 powtorki przed szkołą z komentarzem Kołtuna.

Błaszczykowski to samo. Sie tam spłakał o bilety za darmoche dla rodzinki i przyjaciół. Wielki kapitan. Takich liderow to sie wystrzegać lepiej.

Ja tak mam, raz podpadniesz i po sprawie. Naście lat minelo od tych wydarzeń.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 4 czerwca 2026; 20:03

Szkoda że nie mozna nigdy powiedzieć "Żaden zawodnik nie może być wiekszy od reprezentacji" bo dawno by pogonili robercika lewandowskiego. Ile można nabijac statystyki indywidualne? Ja bym go z 8 lat temu pogonil. Chlop półtorej dobrego turnieju zagrał i napierdala pastuchow w eliminacjach.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 4 czerwca 2026; 19:42

Xavi Simons, VDV, Romero oni pierwsi szukali klubu jak byliśmy na 18 miejscu. To są najemnicy, którzy są tutaj tylko dla tygodniowki i nic ich nie łączy z tym klubem. Pozbyłbym się ich i tyle jak więcej machają rękami na innych z pretensjami niż walczą podczas meczu. Żaden zawodnik nie może być większy od klubu i jeśli komuś nie pasuje to nie będę płakał. Nie można im odmówić umiejętności ale jak kontuzja czy utrzymanie nagle zmieniają ich podejście to jest wręcz śmieszne.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 4 czerwca 2026; 18:30

>> McFlay napisał:
>> Powiedzcie mi czy ja jestem ślepy czy upośledzony? Bo jak patrzę na grę Rodrigo B. to mi się chce rzygać. Zero odpowiedzialności i gry progresywnej. Podań do przodu jak na lekarstwo. A widzę większość niedojebów z Anglii buduje z nim skład na następny sezon. Ja bym określił go jako jednego z głównych winowajców i go wyjebał jak najszybciej. Cała pomoc była tragiczna
_______________________________

Fanbaza w Anglii to osobny temat. Oni reagują bardziej emocjonalnie. My mamy większy dystans

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 4 czerwca 2026; 15:02

Powiedzcie mi czy ja jestem ślepy czy upośledzony? Bo jak patrzę na grę Rodrigo B. to mi się chce rzygać. Zero odpowiedzialności i gry progresywnej. Podań do przodu jak na lekarstwo. A widzę większość niedojebów z Anglii buduje z nim skład na następny sezon. Ja bym określił go jako jednego z głównych winowajców i go wyjebał jak najszybciej. Cała pomoc była tragiczna

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 4 czerwca 2026; 14:15

>> kiriak napisał:
>> Van Hecke blisko Tottenhamu
_______________________________

narazie zlozyli oferte ktora zostala odrzucona, ja mysle ze to w naszym wykonaniu moze potrwac do ostatniego dnia okienka

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 4 czerwca 2026; 14:07

>> Komornik napisał:
>> Też pokurwione i odpychajace od tego zjebanego sportu. Ktoś bogatszy to sobie może wszystko *****. A ty pastuchu się przyglądaj, a jak zrobisz to samo, to sankcje. Wiecie co? Wiecie.
_______________________________

Napij się melisy :) Przejmować się takimi pierdołami? :)

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 4 czerwca 2026; 13:35

Van Hecke blisko Tottenhamu

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 czerwca 2026; 22:16

Też pokurwione i odpychajace od tego zjebanego sportu. Ktoś bogatszy to sobie może wszystko *****. A ty pastuchu się przyglądaj, a jak zrobisz to samo, to sankcje. Wiecie co? Wiecie.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 czerwca 2026; 22:10

No i co z tego? Okno zamknięte a Gordon w Barcelonie i już wszystko ogarniete i nawet już tam wywiady dawał.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 3 czerwca 2026; 22:02

>> Komornik napisał:
>> Tak podpisujemy ze 3 here we go on Ramano poszło, a żadnej oficjalki. To jest dziwne, aż nie spotykane.
_______________________________

Przecież Senesi i Robertson mają kontrakty do końca czerwca.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 3 czerwca 2026; 21:10

>> mefisto52 napisał:
>> A może właśnie tu jest klucz do sukcesu. Przychodzi taki Senesi, Robertson, Harry Wilson za darmo jako wzmocnienie ławki. Późnej sprzedajemy szrot i kupujemy 3 solidnych graczy do walki o pierwszy skład a nie kupujemy za 60 mln Simonsa, Ndombele czy Solanke na hura i resztę okienka nie ma pieniędzy na wzmocnienia.
Chcemy np. Leao z Milanu ale dać im Simonsa zamiast marnować gotówkę. Tak trzeba działać na rynku jak nie mamy właścicieli szejków niestety. Życie to nie football manager niestety jak masz Żydów u steru.
_______________________________

Simons ma długą kontuzję, nikt go w takim stanie nie weźmie

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 czerwca 2026; 21:00

Tak podpisujemy ze 3 here we go on Ramano poszło, a żadnej oficjalki. To jest dziwne, aż nie spotykane.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 3 czerwca 2026; 20:35

A może właśnie tu jest klucz do sukcesu. Przychodzi taki Senesi, Robertson, Harry Wilson za darmo jako wzmocnienie ławki. Późnej sprzedajemy szrot i kupujemy 3 solidnych graczy do walki o pierwszy skład a nie kupujemy za 60 mln Simonsa, Ndombele czy Solanke na hura i resztę okienka nie ma pieniędzy na wzmocnienia.
Chcemy np. Leao z Milanu ale dać im Simonsa zamiast marnować gotówkę. Tak trzeba działać na rynku jak nie mamy właścicieli szejków niestety. Życie to nie football manager niestety jak masz Żydów u steru.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 3 czerwca 2026; 19:43

Te transfery co robimy i z kim jesteśmy łączeni to tak na solidny środek tabeli. Także przynajmniej nie ma robienia jakichś cyrków i srania wyżej niż sie dupe ma, bo właśnie tam najwyżej możemy być. Czyli nie będzie próby szybkiego powrotu do górnej cześci tabeli, tylko może sukcesywne wspinanie sie, ew. zadomawianie się w byciu takim Evertonem, czasem środek, czasem zakrecenie sie przy pucharach.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 3 czerwca 2026; 15:58

Breaking: Tottenham Hotspur commence Harry Wilson protracted transfer after the lad left Fulham this summer. The player is keen to join Roberto De Zerbi on free transfer.

(Paul O'Keefe)

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 3 czerwca 2026; 07:39

>> kiriak napisał:
>> >> cubert napisał:
>> Gonçalo Ramos oraz Kang-In Lee chcą odejść z Paris Saint-Germain. Niepewne są także dalsze losy Lucasa Chevaliera. [Fabrizio Romano]

moze kogos z tej trojki do nas? :) w sumie na kazda z tych pozycji kogos potrzebujemy, kogo z tych 3 byscie woleli u nas?
_______________________________

Ramos i Lee bardzo spoko, tylko ile oni zarabiają...?
_______________________________

Chyba nie aż tak dużo, mnie jakoś Ramos nie przekonuje. Za to Lee i Chevalier raczej spoko

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 czerwca 2026; 22:15

Ciekawe co tam u:

Kyle'a Naughtona
Toma Carrolla
Androsa Townsenda
Jake'a Livermore'a
Gylfiego Sigurdssona
Stevena Caulkera

??

odpowiedz
Autor: rap Wysłano: 2 czerwca 2026; 19:52

Zaufany guru transferowy poinformował również o przekonaniu doświadczonego obrońcy, Bena Daviesa , przez Tottenham do podpisania przedłużenia kontraktu.

odpowiedz
Autor: rap Wysłano: 2 czerwca 2026; 11:48

https://www.spurs-web.com/spurs-news/why-tottenham-havent-announced-andy-robertson-and-marcos-senesi-yet/

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 2 czerwca 2026; 11:01

>> cubert napisał:
>> Gonçalo Ramos oraz Kang-In Lee chcą odejść z Paris Saint-Germain. Niepewne są także dalsze losy Lucasa Chevaliera. [Fabrizio Romano]

moze kogos z tej trojki do nas? :) w sumie na kazda z tych pozycji kogos potrzebujemy, kogo z tych 3 byscie woleli u nas?
_______________________________

Ramos i Lee bardzo spoko, tylko ile oni zarabiają...?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 czerwca 2026; 10:34

Ogólnie Tottenham ma kiepski wizerunek. Ja bym grube siano zapłacił żeby zobaczyć nagrania z posiedzen w biurze jak przyjezdza nowy zawodnik/menago negocjować umowe. Co oni im mówią, oferują, jakie cele przedstawiają że oni sie na to wszystko godzą. Nie moge nazwać Mourinho, Conte, ani De Zerbiego nieinteligentnymi, ale do kurvy nędzy nie moge sobie wyobrazić co ich skłania do związania sie z tym klubem. O piłkarzach to wiadomo, rożne chodzą pogłoski, ale z pewnoscią wiekszość to przeważnie kretyni, zwłaszcza nasi.

Jeszcze wcześniej to może ten klub mógł być postrzegany jako trampolina do większej piłki, ale teraz? Tu sie piłkarze przestali rozwijać, tylko robią regres. Może jak się zadomowimy w środku tabeli na dłużej i klub zaliczy wielki spadek wartości to może te rzydki przejrzą na oczy i się pozbedą nas. Oby. Ja będę czekał. To będzie grubsze niż LE. To będzie grubsze niż odejście prezesa. To będzie najważniejsze wydarzenie od lat 60tych.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 czerwca 2026; 10:16

A u nas to może by wypalił? Pokaż piłkarza który zrobił progres w tym klubie od czasów Pochettino.

Nie wiem kogo oni poważnego kupią. Bo ogolnie ciekawsi piłkarze już byli, teraz bedą ci nieciekawi i zadamawianie sie w środku tabeli.

Celowanie w Osimhena to jest fikcja. Ja na jego miejscu to bym siedział w Turcji niż przychodził do Tottenhamu. Tam jest kochany, głaskają go. Robią oprawy na jego cześć. Ma status Boga. Ma LM zapewnioną. No to porównywanie niebo a ziemia. Na dodatek zarabia peawie dwa razy wiecej niż u nas najlepiej opłacany piłkarz z tego co widze.

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 2 czerwca 2026; 00:38

Arsenal i Manchester United złożyły zapytania w sprawie potencjalnego transferu Rafael Leão. Portugalczyk niemalże na pewno pożegna się tego lata z zespołem AC Milanu. [Nicolò Schira]

uff

po co on arsenalowi? a manu to az szkoda na niego, to bedzie kolejny niewypal

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 2 czerwca 2026; 00:35

Gonçalo Ramos oraz Kang-In Lee chcą odejść z Paris Saint-Germain. Niepewne są także dalsze losy Lucasa Chevaliera. [Fabrizio Romano]

moze kogos z tej trojki do nas? :) w sumie na kazda z tych pozycji kogos potrzebujemy, kogo z tych 3 byscie woleli u nas?

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 2 czerwca 2026; 00:10

Denzel Dumfries i Pedro Porro to cele transferowe Realu Madryt pod kątem wzmocnienia prawej obrony. [Fabrizio Romano]

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 1 czerwca 2026; 23:54

Tottenham rozpoczął rozmowy w kwestii pozyskania Savinho z Manchesteru City tego lata. [ge.globo]

odpowiedz
Autor: rap Wysłano: 1 czerwca 2026; 19:03

A tymczasem drudzy Spurs - San Antonio w finale NBA

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 czerwca 2026; 17:49

>> Komornik napisał:
>> A w ogóle ktoś moze wie, czy na paradzie Arsenalu skandowali jaki to my gównem nie jesteśmy? Czy może wraz z odejscie Czeznego i Wheelhaira pierwiastek buractwa odszedł ze składu Arsenalu?
_______________________________

Nic nie słyszałem. Wydaje mi się, że za granicą w tych wielkich klubach takiego buractwa nie odstawiają. Zresztą tam prawie sami najemnicy to im tam zwisa i powiewa rywal zza miedzy :)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 czerwca 2026; 15:47

A w ogóle ktoś moze wie, czy na paradzie Arsenalu skandowali jaki to my gównem nie jesteśmy? Czy może wraz z odejscie Czeznego i Wheelhaira pierwiastek buractwa odszedł ze składu Arsenalu?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 czerwca 2026; 15:14

dziś 7 rocznica mojej śmierci jako kibic piłkarski

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 1 czerwca 2026; 09:50

João Palhinha nie optuje za transferem definitywnym z Bayernu Monachium do Tottenhamu Hotspur. 30-latek postara się zaaranżować przeprowadzkę do Sportingu CP, z którego odszedł w 2022 roku. [A Bola]

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 czerwca 2026; 03:59

>> cubert napisał:
>> Chelsea wysłucha ofert za Alejandro Garnacho oraz Pedro Neto. [Max Fretwell]
_______________________________


Co ciekawe Tottenham NIGDY nie kupił nikogo za gotówke z Chelsea ani Manchesteru United

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 31 maja 2026; 23:02

Mnie to bardziej interesuje, kogo dalej ściągamy, bo strzelili Robertson i Senesi (żaden jeszcze nie klepnięty oficjalnie) i od tego czasu z konkretów to tylko kombinujemy kogo sprzedać. Tak jak pisałem, dla mnie większość z tych gości jest do wyyebania, ale tylko pod warunkiem, że kupimy w to miejsce kogoś.

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 31 maja 2026; 22:37

Abde Ezzalzouli w oczach analityków Newcastle United wyrósł na poważnego kandydata do zastąpienia Anthony'ego Gordona w Newcastle United. Skrzydłowy Realu Betis interesują się też Tottenham Hotspur i Aston Villa. [SPORT]

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 31 maja 2026; 22:37

a Iraola ladnie przeczekla sytuacje (nie to co Xabi Alonso) i mu sie moze trafic liverpool, a nie leverskusen, milan badz crystal palac

jakby Xabi sie wstrzymal do konca sezonu to pewnie bylby nowym trenerem liverpoolu

a tak bedzie bil sie ze sciana w czelsi

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 31 maja 2026; 22:34

kolejnym flopem moim zdaniem ktory si enie sprawdzi i jest mega niestabilny to LEAO z milanu - ktory powiedzial ze chce odejsc i juz jest lacozny ze wsyztskimi klubami swiata na X (lacznie z nami of kors)

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 31 maja 2026; 22:33

Chelsea wysłucha ofert za Alejandro Garnacho oraz Pedro Neto. [Max Fretwell]

znajac naszych tuzów to zaraz upatrza sobie w garnacho cel transferowy na to wakacje i beda w to grac.. a to taki flop jest (moze nas jedynie uchronic ze to chelsea sprzedaje, a nimi jakos biznesow nie robimy)

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 31 maja 2026; 22:32

Luka Vušković nie zamierza przedłużać swojego wypożyczenia do Hamburgera SV. Chorwat wierzy, że władze Tottenhamu zaoferują mu nową umowę oraz zapewnią grę w podstawowym składzie. Jeżeli tak się nie stanie, to postara się o dołączenie do jednego z europejskich gigantów. [Florian Plettenberg]

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 31 maja 2026; 21:24
odpowiedz
Autor: rap Wysłano: 31 maja 2026; 20:56

>> kiriak napisał:
>> >> szybki328 napisał:
>> Totenham wycofuje sie z walki o palhinhe.... co jest nie tak z tym klubem.....
_______________________________

Może menago zaśpiewał astronomiczną kwotę
_______________________________

wraca w rodzinne strony

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 31 maja 2026; 20:51

@Komornik- Ty gościu masz naprawdę problem, zluzuj trochę albo idź gdzieś po pomoc, bo to wybija

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 maja 2026; 19:42

Ty Griezmann był jeszcze faktycznie.


Nie zapomnijmy też o legendarnym Leandro Damiao. Pamiętacie typa? Z 5 lat byliśmy z nim łączeni xd albo przynajmniej ja mam taki odbiór

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 31 maja 2026; 19:31

>> Komornik napisał:
>> Lipiec 2021 to był.
NEW: Tottenham are interested in signing Rubin Kazan winger Khvicha Kvaratskhelia. [Calciomercato]


Słucki nawet mówił jakiś czas temu że praktycznie done deal był. Kurvva zjeby jebane. Tak samo Van Dijk z Celticu. Tak samo Bruno Fernadesa tez stracilismy. Bo kurwy rządzą tym klubem.
_______________________________

Jeszcze Antoine Griezmann, Desire Doue i kilku innych by sie znalazło

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 maja 2026; 19:20

A pamiętacie jak Sissoko był kupowany? Siedział na lotnisku i juz miał chyba w Evertonie być, ale mówili że zrobilismy "Williana" i im go podwędziliśy. Czemu my zawsze jak robimy nawet coś takiego to i tak trafiamy jak z******ch piłkarzy. Zawsze ***** zawsze coś jest nie tak z tym klubem. Zawsze niedosyt, zawsze metr przed kiblem. Przekleństwo jakieś. Nie wiem, nie dane jest nam zaznać ulgi.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 maja 2026; 19:14

Już abstra****ac od tego jak skonczył, ale pamietam tez że grali Martiala całe okienko do nas. Ale gdzie z tymi tumanami. Oni będą sie targować o pare mln, żeby potem stracić wiecej w ogólnym rozrachunku. I typ na koniec w mu wylądował. Podjebali jak Williana na samym koncu.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 maja 2026; 19:04

Dybala też był realny nawet. ****a oni biznes umieją robić. Najwazniejsze że stadion stoi, reszta nie ważna. Lepiej kupic Ndombele za 60 melonow. Na 10 najdroższych transferow 8 wtopy. xDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 31 maja 2026; 19:03

Palhina, jeden z nielicznych, którym się chciało.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 maja 2026; 19:02

Lipiec 2021 to był.
NEW: Tottenham are interested in signing Rubin Kazan winger Khvicha Kvaratskhelia. [Calciomercato]


Słucki nawet mówił jakiś czas temu że praktycznie done deal był. Kurvva zjeby jebane. Tak samo Van Dijk z Celticu. Tak samo Bruno Fernadesa tez stracilismy. Bo kurwy rządzą tym klubem.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 maja 2026; 18:35

Mnie to bawi że dopiero jak wleciały fotki żony Safonowa, to prawaki dopiero sie dowiedziały że on Rosjaninem jest. Pewnie do tego momentu myśleli że to ukr xddd i im to nie przeszkadzało. Nagle jak sie okazało, to sie pół twittera zesrało. W sensie co cie to obchodzi ze Rosjanin wygrał? Imo amryczka i israel powinni tak samo byc bojkotowani w przestrzeni publicznej za to co odpierdalaja. Ja mam w dupie że jestem czescia tego zjebanego kultu zachodu. To jest hipokryzja. Wypierdalać.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 31 maja 2026; 15:31

>> szybki328 napisał:
>> Totenham wycofuje sie z walki o palhinhe.... co jest nie tak z tym klubem.....
_______________________________

Może menago zaśpiewał astronomiczną kwotę

odpowiedz
Autor: Keicam Wysłano: 31 maja 2026; 15:27

>> szybki328 napisał:
>> Totenham wycofuje sie z walki o palhinhe.... co jest nie tak z tym klubem.....
_______________________________

Jedno wielkie XD. Gościu dosłownie ratował nas w kluczowych momentach i sam mówił że jest mu tutaj dobrze. Czemu nie zatrzymujemy takich graczy tylko wolimy za kluczową postać uważać takiego Romero który ma nasz klub ostro w doopie

odpowiedz
Autor: szybki328 Wysłano: 31 maja 2026; 15:20

Totenham wycofuje sie z walki o palhinhe.... co jest nie tak z tym klubem.....

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 31 maja 2026; 14:19

Rice jest w porządku kolesiem, a swoją partnerkę ma normalną, cos jak nasz Harry Kane ze swoją Katie (w obu przypadkach te dwie pary znają sie jeszcze ze szkoły), a nie jakąś opaloną wags czychajacą na funcioki.

A przypjerdalanie sie do jej wyglądu przez stado internetowego bydła jest kurva obrzydliwe

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 maja 2026; 12:04

W porzadku koleś sie wydaje ten Declan Rice tak szczerze. Dopierdalaja sie do niego że ma troche grubsza żonke. Kogo to obchodzi? Szczerze, pewnie mógłby mieć wiele lepiej wygladajacych kurwiszonow, ale właśnie, kurwiszonow. Bije od niego cos takiego pozytywnego. U nas nie było takich piłkarzy od dawna. Albo cipy, albo cwaniaki. Nie było piłkarza z jak to sie teraz mowi "aurą". Rice taki jest. A my mamy szczura jebanego romero.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 maja 2026; 10:03

Dzis Wieczysta i można spokojnie czekać na Mistrzostwa Świata

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 31 maja 2026; 09:45

Generalnie był nie tak dawno temu czas, że można było dyskutować kto w północnym Londynie jest lepszy. Ten czas już minął.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 22:06

Ale ruskich tez po*******iło jeszcze bardziej nawet. Oni z oficjalnego profilu wrzucili info ze mozna pojechac do nich i trofea LM pooglądać. Ci to też wstydu nie maja. Wiecie, mi tam arsenal az tak nie wadzi. Ale jakbym miał moc usuniecia dowolnych 3 klubow z historii, to byłyby 3 kurewki - manchester united, chelsea i barcelona.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 22:03

od 60 lat mistrzostwa nie było, jesteśmy jakimś *******onym gównem z przebłyskami mało istotnych trofeów i jeszcze coś do gadania w sezonie kiedy prawie sie s*******iliśmy z hukiem a Arsenal wygrał mistrza. Tylko sie zapaść pod ziemie. A oni jeszcze jakieś uja warte tweety wrzucaja. Kompromitacja. W ogóle wylogować sie do 1 kolejki

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 21:58

co sie dzieje na t24, zostaje na t24.

tutaj to tutaj, ale tak o gdzieś z innymi kibicami innych ekip, to pod kamień uciekać. Zero argumentow zeby z kimkolwiek dyskutować.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 30 maja 2026; 21:45

>> Komornik napisał:
>> Jakiś tam profil z newsami Tottenhamu wrzucil tweeta ze stadion w polnocnym londynie z europejskim trofeum to u nas. Ja *******e, wiecie co? Siara jak chvj. Powinniśmy morde zamknąć na publicznym forum na długi czas. Tutaj wyszło czatowanie na potkniecie arsenalu. Żalosne. Tam jak *******imy farmazony w swoim gronie to pół biedy, ale serio, po takich dwóch sezonach to morda w kubeł publicznie. Najmniej powinniśmy miec do gadania.
_______________________________

Ja tam byłem za PSG bo nie chciałem by takie terrorismo / padolismo ciągnięte przez sędziów wygrało :D Jakby Arsenal grał jakąś sensowną piłkę i wygrał to trudno, może by zasłużyli. Ludzie do dzisiaj wypominają Grecję jak Euro wygrali ale Grecja w porównaniu do tego co wyprawia Arsenal to joga bonito.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 21:38

Jakiś tam profil z newsami Tottenhamu wrzucil tweeta ze stadion w polnocnym londynie z europejskim trofeum to u nas. Ja *******e, wiecie co? Siara jak chvj. Powinniśmy morde zamknąć na publicznym forum na długi czas. Tutaj wyszło czatowanie na potkniecie arsenalu. Żalosne. Tam jak *******imy farmazony w swoim gronie to pół biedy, ale serio, po takich dwóch sezonach to morda w kubeł publicznie. Najmniej powinniśmy miec do gadania.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 30 maja 2026; 21:37

Sprawdźcie sobie statystykę podań w tym meczu xD

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 21:27

>> Komornik napisał:
>> i w byciu zjebami tez sa po 1
_______________________________

No, racja

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 21:26

i w byciu zjebami tez sa po 1

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 21:20

>> Komornik napisał:
>> wyjebalo kanonierzy.com w kosmos. nie laduje mi sie
_______________________________

Za dużo frustracji, sędzia im przeszkadzał, Chryste Panie jak tak można.
No ale można. A że akurat Gabriel, cwaniak nad cwaniaki im położył finał, to dla mnie sytuacja idealna. Gdyby zestawić Romero i Gabriela 1:1 to zasłużyli na dokładnie tyle samo kartek, tyle samo spowodowanych karnych, jako obrońcy są 1 do 1, ale jeden był szykanowany, drugi promowany.
Niech odczuje.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 21:14

Bylem pewny ze po tych slupkach PSG im sie to wymknie. Zwykle tak jest.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 21:04

>> kiriak napisał:
>> Gabriel, należało ci się obsrańcu
_______________________________

Dokładnie

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 21:03

wyjebalo kanonierzy.com w kosmos. nie laduje mi sie

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 21:02

I ****, Eze

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 30 maja 2026; 21:01

Gabriel, należało ci się obsrańcu

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 30 maja 2026; 21:01

it couldn't happen to a nicer guy :)

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 20:48

>> Lolo napisał:
>> Jak dojdzie do karnych to Arsenal pewnie wygra.
_______________________________

No nie wiem. Na tym poziomie jednak PSG jest bardziej doświadczone, nawet tytuł w Anglii Arsenal zdobył meczem City

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 30 maja 2026; 20:36

Jak dojdzie do karnych to Arsenal pewnie wygra.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 20:07

>> Komornik napisał:
>> Sedzia w ****a przycial. Raya lezal dwie minuty prawie
_______________________________

Ten Raya to im się trafił jak ślepej kurze ziarno. Świetny bramkarz. Z Kepą nie wiem czy by się na LM załapali w PL.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 20:02

Sedzia w ****a przycial. Raya lezal dwie minuty prawie

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 30 maja 2026; 20:02

Barcola, co za klocek.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 20:02

zo za jebaki lesne znowu słupek

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 20:00

ja *******e kreca od prawej do lewej pod polem karnym jakby 24 sekundy odliczali

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 19:57

w 55 minucie mialem iść do Biedronki kuzwa

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 19:55

Juz Arsenal musi na czas pograc bo trzeba wybic z cugu

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 19:54

I tak by ten hajs przeyebali na nonameów

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 19:52

Szkoda że Tottenham nie sprzedał Dele jak tylko poszły plotki o Realu. To był taki tuman ze mózg staje. Tzn. z czasem sie to okazało, ale przybłyski debilizmu miał dosyc wczesnie, zeby móc te decyzje szybko podjac i na nim zarobic.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 19:48

Szczerze? Liczyłem, że Dele rozwinie się w podobny sposób, ten luz z piłką, parcie do przodu, dużo punktów wspólnych mają. Tyle że jeden poszedł w trening, a drugi w nagrywanie quasi-porno z kolegami.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 19:46

Bo to inny mental, zadne pizdy z krajow latynoskich. To jest chłop z post Sowieckiego kraju.

Tak patrz ejak PSG sie jebie w obronie to kwestia czasu az arsenal im gola wjebie jakiegos farfocla

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 19:44

>> Komornik napisał:
>> Kvara słupek
_______________________________

Jeden z moich ulubionych piłkarzy obecnie. Nie dość że umiejętności nieprzeciętne, to jeszcze zero symul, płaczu, przynajmniej w meczach, które z nim oglądałem.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 19:43

Kvara słupek

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 19:34

>> nnaderowy napisał:
>> Wiecie że na kanonierach płaczą że im sędzia przeszkadza?
To jest kurva jakaś alternatywna rzeczywistość ten klub i jego fanbase
_______________________________

Widziałem xd tez tam wszedlem z ciekawosci

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 19:34

W paryzu to dzis zamieszki bez wzgledu jak sie skonczy

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 19:34

Wiecie że na kanonierach płaczą że im sędzia przeszkadza?
To jest kurva jakaś alternatywna rzeczywistość ten klub i jego fanbase

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 30 maja 2026; 19:31

I zmienił dziada, który powinien wylecieć z czerwoną.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 19:31

>> Komornik napisał:
>> czemu Kvara ma tak noge przetyraną?
_______________________________

Bo gra z cwaniakami-rzeźnikami, pewnie go któryś z dala od kamer posmyrał korem

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 19:30

Że im dali karnego to już coś

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 19:29

czemu Kvara ma tak noge przetyraną?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 30 maja 2026; 19:29

Brak drugiej żółtej. Oni opłacili wszystkich czy co?

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 19:19

Summerville na radarze de Zerbiego

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 30 maja 2026; 19:10

>> kiriak napisał:
>> Niestety arsenal po brzydkim meczu
_______________________________

Podtrzymuję swoje słowa, ale wszystko się kiedyś skończy

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 18:41

Karny jak chvj, ale to Arsenal

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 18:32

Ja *******e ludzie a potem wez se przypomnij pache Sissoko w finale. ***** ten sport

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 18:20

Myślałem że tylko w Anglii ich sędziowie wożą, ale nie

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 30 maja 2026; 18:20

>> nnaderowy napisał:
>> Ale będą symulować teraz przez 90 minut. Mam nadzieje się że ich Kvara zaraz ustawi do pionu
_______________________________

Tyle farta mieć w jednym sezonie... Przy golu też dwie przebitki poszły w ich stronę.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 18:12

Ale będą symulować teraz przez 90 minut. Mam nadzieje się że ich Kvara zaraz ustawi do pionu

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 17:17

Z tego Głogowa to **** jeden wielki bedzie. Ludzi mniej chodzi niż na Termalice, a miasto pod 50k chyba jak sie nie myle? Raz czy dwa tam bylem. Biedaki i nikt nie skorzysta oprócz Głogowian. Na dodatek w Lubinie maja grać. Wieczysta tez swojego stadionu nie ma i nie jest romantyczna historia, ale moze fajne transfery porobia. Wy w ogóle wiecie że tam Piazon gra ten co w Chelsea kiedys był?

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 30 maja 2026; 16:30

I tyle rozstrzygnięć w b i a klasie, a nie jakaś liga mistrzów...

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 15:08

>> Lolo napisał:
>> >> nnaderowy napisał:
>> O, dzisiaj? Zwykle bywało w niedzielę, dzięki za uświadomienie.

A mi się wydaje, że sąsiady ogarną. Kibicuje PSG, bo fajnie ofensywnie grają, ale te murarze wsparci jednym z najlepszych bramkarzy świata, mogą zaskoczyć. Obejrzę, ale bez emocji, jak wszystkie nie nasze mecze .
_______________________________

Grają dzisiaj bo jutro finał baraży o ekstraklasę i bali się o oglądalność.
_______________________________

No jo, ma sens.

Ja bym chyba Głogów wolał, właśnie przez to że Kraków już i tak ma dwa zespoły, a dla takiego Głogowa to to by pewnie było duże wydarzenie.

Generalnie bardziej mnie interesuje wynik barażu niż finał LM xD

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 13:23

tyle lat czekania czy Wieczysta może wejść do Ekstraklasy i jutro juz może to zrobić. To bedzie cos. 6 lat w sumie. w dupie mam to ze to sztucznie pompowany klub. Wiecie, zajebiscie sie oglada te nasze odpowiedniki Watfordu/Norwich/Burnley ktore to wchodza to sie **********a z ligi. No najlepiej zeby to bylo kosztem wisły, ale jednak udalo im sie awansowac. Glogow juz raz był w finale barazy i sie zesrał. Teraz pewnie będzie tak samo. To taki finał jak dziś, zachowując proporcje oczywiscie.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 30 maja 2026; 13:11

>> nnaderowy napisał:
>> O, dzisiaj? Zwykle bywało w niedzielę, dzięki za uświadomienie.

A mi się wydaje, że sąsiady ogarną. Kibicuje PSG, bo fajnie ofensywnie grają, ale te murarze wsparci jednym z najlepszych bramkarzy świata, mogą zaskoczyć. Obejrzę, ale bez emocji, jak wszystkie nie nasze mecze .
_______________________________

Grają dzisiaj bo jutro finał baraży o ekstraklasę i bali się o oglądalność.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2026; 12:16

O, dzisiaj? Zwykle bywało w niedzielę, dzięki za uświadomienie.

A mi się wydaje, że sąsiady ogarną. Kibicuje PSG, bo fajnie ofensywnie grają, ale te murarze wsparci jednym z najlepszych bramkarzy świata, mogą zaskoczyć. Obejrzę, ale bez emocji, jak wszystkie nie nasze mecze .

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 10:43

Ja uwazam że nie ma ****a zeby oni wygrali. PSG jest w cugu 3:1 albo 4:1 obstawiam. Zeby PSG nie wygrało rok temu, to może, ale teraz tym bardziej obronią puchar.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 30 maja 2026; 10:35

Niestety arsenal po brzydkim meczu

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2026; 10:21

Ogladacie finał dzisiaj? Jakie typy wasze?

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 29 maja 2026; 23:48

Preston North End have now activated their option-to-buy Alfie Devine.
The fee is thought to be in excess of £5M.
Both Celtic & Wolves are also interested and the decision will now be down to Devine.

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 29 maja 2026; 23:48

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 29 maja 2026; 15:30

Spokojnie nasz vinai zdiagnozował i zidentyfikował problemy klubu i teraz przez kilka lat będzie się okazywało, że jest gorzej niż przypuszczał, trzeba pozostać cierpliwym bo robi co w swojej mocy aby naprawić błędy poprzedników(a).

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 29 maja 2026; 14:52

Jestem jak Danny Rose. Nie znam juz tych ludzi ktorzy do nas przychodzą.

odpowiedz
Autor: Bane Wysłano: 29 maja 2026; 14:52

Świetny byłby to transfer, Vergara zagrał 614 minut w serie A oczywiście przez całą swoją karierę, wcześniej druga liga, oprócz tego miał częściowe zerwanie rozcięgna podeszwowego, więc idealnie.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 29 maja 2026; 14:22

MELTDOWN in Napoli: Antonio Vergara close to join Tottenham according to Italian newspapers

#COYS

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 29 maja 2026; 09:22

Senesi - jest Here we go.

odpowiedz
Autor: Bane Wysłano: 29 maja 2026; 00:53

Moim zdaniem chyba warto byłoby zaryzykować z zawodnikami takimi jak Christos Tzolis czy Mika Godts, co do Gimeneza to też mam nadzieję, że to żart, bo gość jest gorszy od chyba wszystkich naszych "tuzów"

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 maja 2026; 23:12

>> nnaderowy napisał:
>> Santiago Gimenez z Milanu ponoć z nami łączony.
_______________________________

oby zart

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 28 maja 2026; 22:30

Nie znam gościa zbytnio, ale w zeszłym sezonie miał kontuzję kostki i operację, to chyba do nas pasuje xD

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 28 maja 2026; 22:29

Santiago Gimenez z Milanu ponoć z nami łączony.

odpowiedz
Autor: rap Wysłano: 28 maja 2026; 18:53

https://www.youtube.com/watch?v=adCqiXb9buM

odpowiedz
Autor: Bane Wysłano: 28 maja 2026; 14:31

Solanke i Ritchy out, to bez wątpienia, kwestia jest taka, że nie ma bramkostrzelnych napastników na rynku, albo jest ich bardzo mało. Osimhen/Igor Thiago to chyba byłyby najlepsze opcje, przy czym Thiago to jednosezonowiec jak na razie, ale znając naszych wybitnych działaczy jest to niemożliwe. Prawda jest taka, że gdyby u nas chcieli coś zmienić wzięliby tego Osimhena dali mu 300 tysięcy funtów tygodniówki i podpisali kontrakt na 5 lat.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 maja 2026; 11:39

Richy out a Solanke to nawet bez komentarza
Snajpero ***** xD

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 28 maja 2026; 06:27

Jeśli chodzi o atak, Muani to tam bez dyskusji, Solanke out niezaprzeczalnie, przyszedł, połamał się, nic nie pokazał, znów się połamał, znów nic nie pokazał i tak się to kula.
Odoberta to bym chciał zobaczyć zdrowego w 1szym składzie przez ma przykład pięć kolejek z rzędu, bo papiery na granie są. Tel dla mnie zagadka, bo na tle reszty paralityków wyglądał konkret tylko brakowało ostatniej dobrej decyzji. Ale nie zapomnę mu tego, że jak reszta truchtała, to on zad*piał. Richy...
Albo nie, nie będę tak wymieniał, bo to wszystko zależy od tego kogo kupimy. Jak sięgną do sakwy, to tak jak pisałem — Kinsky, Gray, Bergvall zostają, resztę bym wyyebał. Ale jeśli mamy zrobić okienko po Tottenhamowemu, to byłoby ciężko znaleźć szesnastu. Najpierw zakupy, potem sprzedaż, tak bym to widział. Poza Romero, tego trzeba opchnąć za duże pieniądze.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 28 maja 2026; 00:22

I to nie chodzi ze dzisiaj nawet Radzio pokonali. W zeszłym roku dwa "finały" z City i Liverpoolem. Postaw tam nas to sie zesramy na rzadko. Nie ma o czym mowić.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 27 maja 2026; 23:16

Palace 3 trofea w rok. My sie nadajemy ***** na śmietnik tylko.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 maja 2026; 22:43

Przeklejam swoj wpis sprzed godziny z sąsiedniego wątku coby nie zginął.

Richarlison i Solanke out, out, out, out. Nie moge sie juz patrzeć na tych paralitykow.

Tel i Odobert wypożyczenie albo ława i granie końcówek meczów na podmęczonych rywali. Bentancur, Sarr, Bissouma do wyiebania natychmiast.

Obronę widzę wzmacniamy/uzupełniamy (Robertson, Sensesi), wiec moze jakos bedzie dawać radę, choć nie wiem czemu bronią sie tak przed ściągnięciem z powrotem Vuskovica, ograłby się i dałby radę.

Podsumowując - do gruntowego przemeblowania pomoc i atak.

P.S. €50m za tego Trubina ? Tam komuś sufit na łeb pjerdolnął ?

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 27 maja 2026; 22:05

Romano donosi, że Robertson klapnięty i wkrótce oficjalne ogłoszenie. Ustalenia ze stycznia podyrzymane

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: grosikk
Strona istnieje od: 4862 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 54
Newsów: 6457
Lista online: