» Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
-
Pierwszy z trzech finałów. Tottenham - Leeds.
- zobacz więcej wiadomości
Wypadałoby się wzmocnić aby nie walczyć trzeci raz z rzędu o utrzymanie.
2026-06-05: Tottenham Hotspur potwierdził pozyskanie Andy'ego Robertsona na zasadzie wolnego transferu. Szkocki lewy obrońca ma opuścić Liverpool po wygaśnięciu kontraktu. Oficjalnym zawodnikiem Tottenhamu zostanie 1 lipca.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
>> KRIS napisał:
>> Man United chce Romero.
_______________________________
Niech go biorą. Dupa nie kapitan, wieczne grymaszenie, gotuje się w ważnych meczach i osłabia zespół. Środek obrony mamy porządnie obsadzony a kasa na inne transfery się przyda. On i tak widać, że nie chce tu być. Kiedyś kapitanem był Lloris, Kane czy King a teraz zwykły najemnik...
Co raz bliżej Savinho do nas, ponoć 60 milionów funtów, kurcze nie jestem przekonany, niby jest młody coś tam pograł już w lidze, ale to dużo pieniędzy, a sam zawodnik w poprzednim sezonie grał mniej, wolałbym ryzyko z kimś ze słabszej ligi za nieco mniejsze pieniądze, tak jak kiedyś pisałem Mika Godts/Tzolis
Fabrizio Romano... "Negotiations continue between Spurs and Brighton for Jan Paul van Hecke, talks planned again this week. Van Hecke wants the move, Roberto De Zerbi wants him. Club to club talks still on after Brighton rejected two proposals."
>> Lolo napisał:
>> [Alasdair Gold] Alejo Veliz to Bahia from Spurs for £7.8m, 20% sell on clause
Szkoda chłopa. Pograł niewiele i kompletnie się połamał. No ale przyszłości w klubie już nie miał. Niech mu więcej szczęścia dopisze w nowym klubie.
_______________________________
dokładnie, transfer ze stratą ok 5 mln euro, ale jest klauzula 20%
ale zle to wygladało. alby mu rozrusznik jebnal czy coś. ja wam powiem wtedy jak pierwszy raz sie to stało to na mnie ogromne wrażenie to zrobiło. ja też gdzieś swoje dolegliwości mam i sie wtedy przestraszyłem. a z drugiej strony to jest coś niesamowitego, jak oni ich badaja przeswietlaja z gory na dół przy tych transferach itd i nie wykryli. albo wykrywali tylko olewali żeby transfery dochodzily do skutku. Szkoda że Eriksen spadł z Bundesligi a teraz jeszcze to. Naprawde szkoda chłopa.
>> bela napisał:
>> >> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________
Bardziej mi chodzi o to że jeśli jest ktoś kto teraz da za niego 60 mln to czy powinien zostać i możliwie grzać ławę jeśli przyjdzie jeszcze van Hecke? W takim przypadku Vuskovic będzie chciał odejść w następnym okienku a za rezerwowego obrońcę nikt nie da 60 mln. Zmarnujemy mu rok i ostatecznie zarobimy mniej niż mogliśmy. Na wypożyczenie do kolejnego średniaka pokroju Hamburga nie będzie chciał teraz iść i wątpię że jakiś lepszy zespół go wypożyczy bez możliwości wykupu.
_______________________________
On ma 19 lat, markę już sobie wyrobił, a to dopiero początek jego kariery. Jak ktoś da dziś 60 mln euro to warto się nad tym pochylić, ale jestem zdania, że kilka spotkań w premier league i jakiś gol i jego wartość będzie w okolicach 80-90. Warto dać mu zadebiutować.
Inna sprawa do zastanowienia: czy wymienić van de Vena na van Hecke? Tu bym się mocno pochylił
>> Komornik napisał:
>> Nie ma co porownywać bitcoinow do Alliego. Alli dawał dosyć wcześnie już niepokojące sygnały, że lepiej na nim zarobić niż go trzymać. A żebym kupił btc i miał w **** kasy to bym kupił ten klub i go ***** rozwiązał xd
_______________________________
Wiem, wiem, chyba wszyscy wiedzą, że nie jesteś kibicem Spurs xd
A porównywać jak najbardziej można, bo bitcoin ta samo dawał już wtedy sygnały, że będzie rosnąć, potem spadać, ale że na pewno da zarobić.
>> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________
Bardziej mi chodzi o to że jeśli jest ktoś kto teraz da za niego 60 mln to czy powinien zostać i możliwie grzać ławę jeśli przyjdzie jeszcze van Hecke? W takim przypadku Vuskovic będzie chciał odejść w następnym okienku a za rezerwowego obrońcę nikt nie da 60 mln. Zmarnujemy mu rok i ostatecznie zarobimy mniej niż mogliśmy. Na wypożyczenie do kolejnego średniaka pokroju Hamburga nie będzie chciał teraz iść i wątpię że jakiś lepszy zespół go wypożyczy bez możliwości wykupu.
>> McFlay napisał:
Powiem Ci tak, teraz pewnie warty około 50 mln. Jak nawet u nas będzie grał raz na jakiś czas dosyć dobrze, bez kontuzji to wartość jego nie spadnie a i tak zarobimy. Jak będzie dobrze grał na wypożyczeniu to może wzrośnie do 70 mln. Ja jestem tego zdania żeby nie sprzedawać i grał jak najlepiej dla naszego klubu. Ogólnie powinie grać za Romero w tym sezonie.
_______________________________
O to to. "Jak nawet u nas będzie grał raz na jakiś czas dosyć dobrze, bez kontuzji to wartość jego nie spadnie." Wcześniej pisałeś, że cena na pewno wzrośnie. Może wzrośnie, może nie. Oby rosła czego mu życzę, nie ma jednak "NA PEWNO'
>> Napoleon napisał:
>> >> McFlay napisał:
>> >> Napoleon napisał:
>> >> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________
Ale czy na pewno, co jest słowem klucz w tym przypadku. Powiedzmy, że go zostawiamy, następnie głównie grzeje ławę i wchodzi na końcówki. Raz robi czerwoną, innym razem kontuzja, która wyklucza go na 2 miesiące, generalnie nie wygląda świetnie, bo to inna liga, inne wymagania.. W styczniu De Zerbi wylatuje za słabe wyniki, bronimy się przed spadkiem. Czy na pewno wartość wzrośnie z tych aktualnych 60 milionów?
Do McFlay
Ja nie mówię za ile ktoś był kupiony tylko mam na myśli aktualne wyceny. Jak Vusković będzie warto za rok 40 milionów to cena spadnie czy wzrośnie. Przy Twoim rozumowaniu wzrośnie, bo go kupiliśmy na 10? Jak tak na to patrzysz, to ok. Tela już Ci bela wyjaśnił.
_______________________________
Chodzi mi o to ze będzie rosła i już w tym momencie urosła sporo. Patrz Bergval kontuzje, gra co kilka meczy i wchodzi z ławki i wartość wzrosła 35 mln. Zapłaciliśmy 8 mln. Tak samo będzie z Vuskoviciem. Dlatego nie rozumiem zakupu Van Der Hecke. Chyba że Dragusin i Romero out i Vuskovic ponownie wypożyczony.
_______________________________
Ok. czyli inaczej to rozumujesz. Nawet, jak sprzedamy Bergvala za 15 milionów, to cena wzrosła względem zakupu. Ale jego cena aktualne spadła względem najwyższej wyceny... pomimo bardzo młodego wieku i potencjału według transfermarkt. Liczę, że do się zmieni, ale nikt nie zagwarantuje, że na pewno.
_______________________________
Powiem Ci tak, teraz pewnie warty około 50 mln. Jak nawet u nas będzie grał raz na jakiś czas dosyć dobrze, bez kontuzji to wartość jego nie spadnie a i tak zarobimy. Jak będzie dobrze grał na wypożyczeniu to może wzrośnie do 70 mln. Ja jestem tego zdania żeby nie sprzedawać i grał jak najlepiej dla naszego klubu. Ogólnie powinie grać za Romero w tym sezonie.
>> Komornik napisał:
>> sprzedawać to trzeba było Alliego za 90 mln jak Real dawał. A teraz to ani kasy ani piłkarza
_______________________________
Mądry Polak (tutaj Szary Komornik) po szkodzie. W podobnych latach, może trochę wcześniej trzeba było kupić bitcoiny za wszystko co miałeś. Zrobiłeś to? Prawdopodobnie nie, bo nie pracowałbyś teraz na zmiany.
No chyba że van den ven też będzie out. Senesi ma najwięcej podań do przodu a van der hecke jest trzeci albo czwarty w tej statystyce w lidze. Jeszcze wy***** naszych środkowych pomocników i w końcu może nam się uda tworzyć sytuację poprzez środek pola.
>> McFlay napisał:
>> >> Napoleon napisał:
>> >> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________
Ale czy na pewno, co jest słowem klucz w tym przypadku. Powiedzmy, że go zostawiamy, następnie głównie grzeje ławę i wchodzi na końcówki. Raz robi czerwoną, innym razem kontuzja, która wyklucza go na 2 miesiące, generalnie nie wygląda świetnie, bo to inna liga, inne wymagania.. W styczniu De Zerbi wylatuje za słabe wyniki, bronimy się przed spadkiem. Czy na pewno wartość wzrośnie z tych aktualnych 60 milionów?
Do McFlay
Ja nie mówię za ile ktoś był kupiony tylko mam na myśli aktualne wyceny. Jak Vusković będzie warto za rok 40 milionów to cena spadnie czy wzrośnie. Przy Twoim rozumowaniu wzrośnie, bo go kupiliśmy na 10? Jak tak na to patrzysz, to ok. Tela już Ci bela wyjaśnił.
_______________________________
Chodzi mi o to ze będzie rosła i już w tym momencie urosła sporo. Patrz Bergval kontuzje, gra co kilka meczy i wchodzi z ławki i wartość wzrosła 35 mln. Zapłaciliśmy 8 mln. Tak samo będzie z Vuskoviciem. Dlatego nie rozumiem zakupu Van Der Hecke. Chyba że Dragusin i Romero out i Vuskovic ponownie wypożyczony.
_______________________________
Ok. czyli inaczej to rozumujesz. Nawet, jak sprzedamy Bergvala za 15 milionów, to cena wzrosła względem zakupu. Ale jego cena aktualne spadła względem najwyższej wyceny... pomimo bardzo młodego wieku i potencjału według transfermarkt. Liczę, że do się zmieni, ale nikt nie zagwarantuje, że na pewno.
>> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________
Dokładnie czy będzie kopał w Hsv czy u nas raz na 3 tygodnie.
>> Napoleon napisał:
>> >> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________
Ale czy na pewno, co jest słowem klucz w tym przypadku. Powiedzmy, że go zostawiamy, następnie głównie grzeje ławę i wchodzi na końcówki. Raz robi czerwoną, innym razem kontuzja, która wyklucza go na 2 miesiące, generalnie nie wygląda świetnie, bo to inna liga, inne wymagania.. W styczniu De Zerbi wylatuje za słabe wyniki, bronimy się przed spadkiem. Czy na pewno wartość wzrośnie z tych aktualnych 60 milionów?
Do McFlay
Ja nie mówię za ile ktoś był kupiony tylko mam na myśli aktualne wyceny. Jak Vusković będzie warto za rok 40 milionów to cena spadnie czy wzrośnie. Przy Twoim rozumowaniu wzrośnie, bo go kupiliśmy na 10? Jak tak na to patrzysz, to ok. Tela już Ci bela wyjaśnił.
_______________________________
Chodzi mi o to ze będzie rosła i już w tym momencie urosła sporo. Patrz Bergval kontuzje, gra co kilka meczy i wchodzi z ławki i wartość wzrosła 35 mln. Zapłaciliśmy 8 mln. Tak samo będzie z Vuskoviciem. Dlatego nie rozumiem zakupu Van Der Hecke. Chyba że Dragusin i Romero out i Vuskovic ponownie wypożyczony.
>> bela napisał:
>> No jeśli Vuskovic ma zostac i być na ławce to swojej wartości prawdopodobnie nie utrzyma xd premier league to jednak nie to samo co liga farmerów bundesliga, może w klubie nie są pewni czy jest gotowy na pierwszy skład skoro ma przyjść Senesi i jeszcze te plotki o van Hecke? sam nie wiem
ps Tel jest na minusie, wg transfermarkt przyszedł za 35 mln a jest wart 22
_______________________________
To cos mi się pojebalo. Tel ta sama sytuacja co z Grayem. Z Vuskoviciem będzie jak z Bergvalem. Jego wartość będzie tylko rosła
>> kiriak napisał:
>> Nie no, Vuskovic kosztował 10 mln euro. Niech się sztab martwi cóż nim zrobić, warty jest zdecydowanie więcej niż reszta młodzieży, gra w seniorskiej kadrze. Jego wartość będzie póki co tylko rosła
_______________________________
Ale czy na pewno, co jest słowem klucz w tym przypadku. Powiedzmy, że go zostawiamy, następnie głównie grzeje ławę i wchodzi na końcówki. Raz robi czerwoną, innym razem kontuzja, która wyklucza go na 2 miesiące, generalnie nie wygląda świetnie, bo to inna liga, inne wymagania.. W styczniu De Zerbi wylatuje za słabe wyniki, bronimy się przed spadkiem. Czy na pewno wartość wzrośnie z tych aktualnych 60 milionów?
Do McFlay
Ja nie mówię za ile ktoś był kupiony tylko mam na myśli aktualne wyceny. Jak Vusković będzie warto za rok 40 milionów to cena spadnie czy wzrośnie. Przy Twoim rozumowaniu wzrośnie, bo go kupiliśmy na 10? Jak tak na to patrzysz, to ok. Tela już Ci bela wyjaśnił.
No jeśli Vuskovic ma zostac i być na ławce to swojej wartości prawdopodobnie nie utrzyma xd premier league to jednak nie to samo co liga farmerów bundesliga, może w klubie nie są pewni czy jest gotowy na pierwszy skład skoro ma przyjść Senesi i jeszcze te plotki o van Hecke? sam nie wiem
ps Tel jest na minusie, wg transfermarkt przyszedł za 35 mln a jest wart 22
>> Napoleon napisał:
>> >> McFlay napisał:
>> W tym wieku na pewno wzrośnie, nie ważne jak będzie grał. Potencjał robi swoje
_______________________________
Tak, jak ceny Graya, Bergvala i przede wszystkim Tela? Do tego dochodzą kontuzje, przykłady młodych z potencjałem: Lavia, Camavinga, Gavi. Mają potencjał? Czemu ceny dużo niższe niż wcześniej?
Dlatego uważam, że bela napisał sensownie. Bayern kupował Tela, jako zawodnika z potencjałem, cena trochę urosła, potem zjazd. Chyba jednak ważne, jak gra. Z Vuskoviciem może być podobnie.
_______________________________
Gray został kupiony za dużą kwartę to ciężko żeby rosła jak mało gra. Gracze kupiony za niewiele jak Vuskovic, jego cena będzie rosła na 100%. Bergvall jest wyceniany 3 krotnie więcej niż go kupiliśmy. Tel też jest wyceniany za więcej niż go kupiliśmy. A gra z reguły totalne gówno i kosztował też dużo 20 mln.
>> McFlay napisał:
>> W tym wieku na pewno wzrośnie, nie ważne jak będzie grał. Potencjał robi swoje
_______________________________
Tak, jak ceny Graya, Bergvala i przede wszystkim Tela? Do tego dochodzą kontuzje, przykłady młodych z potencjałem: Lavia, Camavinga, Gavi. Mają potencjał? Czemu ceny dużo niższe niż wcześniej?
Dlatego uważam, że bela napisał sensownie. Bayern kupował Tela, jako zawodnika z potencjałem, cena trochę urosła, potem zjazd. Chyba jednak ważne, jak gra. Z Vuskoviciem może być podobnie.
Widziałbym Alexa Scotta u nas, teoretycznie nie jest to pozycja pierwszej potrzeby(według mnie), ale to, że chłopak marzy żeby dla nas grać i dodatkowo ma niemałe umiejętności mocno zachęca. Zawodników, którzy marzą o grze w Tottenhamie i mają umiejętności na odpowiednim poziomie nie ma raczej zbyt dużo.
>> cubert napisał:
>> Dragusinem inetresuja sie niezidentyfikowane kluby Seria A
bo jak kupilibysmy van hecke i senesiego to po co nam dragusin?
przy zalozeniu ze odejdzie romero (cisza w temacie) to i tak mamy nadmiar srodkowych obroncow
nie rozumiem dlaczego nie postawimy na vuskovica, ziomek z bundeslidze strzelil 5 bramek, mial najlepsze staty w defensywie i byl w 11 sezonu.. no gracz na ktorym mozna budowac a my wymyslamy koło na nowo
_______________________________
Spokojna tym Vuskovicem, będzie dla niego miejsce jak się Tottenham zdecyduje go zatrzymać, bo myślę że można za niego wytargać z 90-100 mln euro
Robi nam się kolonia holenderska powolutku
Dragusinem inetresuja sie niezidentyfikowane kluby Seria A
bo jak kupilibysmy van hecke i senesiego to po co nam dragusin?
przy zalozeniu ze odejdzie romero (cisza w temacie) to i tak mamy nadmiar srodkowych obroncow
nie rozumiem dlaczego nie postawimy na vuskovica, ziomek z bundeslidze strzelil 5 bramek, mial najlepsze staty w defensywie i byl w 11 sezonu.. no gracz na ktorym mozna budowac a my wymyslamy koło na nowo
a z innych plotek to ponoc dogadalismy van hecke za 50 ln + 5 mln dodatkow (on ma ostatni rok kontraktu wiec to i tak sporo)
dogadujemy cene za savinho - bo ponoc z zawodnikiem juz jest ustalone
no i pojawily sie plotki o tym ze interesujemy sie Gakbo ktory jest na wylocie z liverpoolu
no i ponoc Juventus przejawia zainteresowanie Vicario (oby) po tym jak Inter sobei darowal zainteresownie bo krzyknelismy za duza kwote odstepnego (i pewnie doszli do wniosku ze jest slaby:P )
ponoc levy sprrzedal bez wiedzy ENIC i ponoc nie musil ich informowac, wiec ponizszy statement na obecna chwile nic nie znaczy
wiec to ze nie wiedza nie znaczy ze nie sprzedal
pozyjemy zobaczymy - co nie znaczy ze cokowliek to zmieni, to jest jedynie 25 akcji, czyli mniejszosciowy udzial
Prosze panstwa
ENIC have released a statement which has denied knowledge of Daniel Levy selling his minority stake:
“We can confirm that neither ENIC nor THFC are aware of any sale by Daniel Levy’s Family Trust of its minority stake in ENIC, THFC’s parent company.
The THFC Board and Executive Team remain fully focused on delivering the commitments we set out to fans at the end of the season."
Takiego wała xdddd
Eight Sports Capital is reportedly led by two figures who were involved in two of the three rejected Tottenham takeover bids last year
One of them is Wing-Fai Ng, CEO of American entertainment company Triller, which owns Eight Sports
The other is Brooklyn Earick, a tech entrepreneur and the CEO of Eight Sports
Levy dzisiaj sprzedał swoje 25% w ENIC, zostawiając sobie 5 %
The 24.99% stake in ENIC that Eight Sports Capital bought is not a direct stake in Tottenham; it’s a stake in the parent company ENIC, which owns 86.58% of Spurs. Reports say Levy’s ENIC stake comes with no voting rights, no board seat, and no formal influence at Tottenham.
Też miałem taką opinię o lewym ale jednak przyszedł Nawałka i wtedy lewy naprawdę ciągnął ta reprezentacje. Wtedy też w sumie miał Milika który go nieźle uzupełniał jak jeszcze nie był szklanka. Co do Probierza to ten cymbał nigdy nawet nie powinien być selekcjonerem.
Wiecie, prawie 20 lat minelo ja dalej romantyzuje Smolarka z Portugalia. Tego meczu nic nie przebije.
Generalnie ja od dawna obiekcje w kierunku Lewandowskiego. Kiedyś byl taki okres chyba w okolicy 2013 jak dobrze tam z nim lecieli na narodowym wigwizdywali go. A potem strzelił gola to paluszkiem uciszał kibcow xDD Na dodatek chłop 2 selekcjonerow zwolnił. Albo przynajmniej TYLKO o dwóch wiemy, Brzeczek i Probierz. Toksyk, bo pozycja mu pozwala, to ***** tańczą nad nim. A dla polskiego trenera to wiadomo, że coś takiego zawodnika choć przez chwile prowadzić. Mnie nie interesuje co on tam w klubach robi bo w takich klubach gra, szkoda szczempić ryja. Czlowiek kiedys z Borussia sympatyzował nawet oglądał przed lekcjami o 8 powtorki przed szkołą z komentarzem Kołtuna.
Błaszczykowski to samo. Sie tam spłakał o bilety za darmoche dla rodzinki i przyjaciół. Wielki kapitan. Takich liderow to sie wystrzegać lepiej.
Ja tak mam, raz podpadniesz i po sprawie. Naście lat minelo od tych wydarzeń.
Szkoda że nie mozna nigdy powiedzieć "Żaden zawodnik nie może być wiekszy od reprezentacji" bo dawno by pogonili robercika lewandowskiego. Ile można nabijac statystyki indywidualne? Ja bym go z 8 lat temu pogonil. Chlop półtorej dobrego turnieju zagrał i napierdala pastuchow w eliminacjach.
Xavi Simons, VDV, Romero oni pierwsi szukali klubu jak byliśmy na 18 miejscu. To są najemnicy, którzy są tutaj tylko dla tygodniowki i nic ich nie łączy z tym klubem. Pozbyłbym się ich i tyle jak więcej machają rękami na innych z pretensjami niż walczą podczas meczu. Żaden zawodnik nie może być większy od klubu i jeśli komuś nie pasuje to nie będę płakał. Nie można im odmówić umiejętności ale jak kontuzja czy utrzymanie nagle zmieniają ich podejście to jest wręcz śmieszne.
>> McFlay napisał:
>> Powiedzcie mi czy ja jestem ślepy czy upośledzony? Bo jak patrzę na grę Rodrigo B. to mi się chce rzygać. Zero odpowiedzialności i gry progresywnej. Podań do przodu jak na lekarstwo. A widzę większość niedojebów z Anglii buduje z nim skład na następny sezon. Ja bym określił go jako jednego z głównych winowajców i go wyjebał jak najszybciej. Cała pomoc była tragiczna
_______________________________
Fanbaza w Anglii to osobny temat. Oni reagują bardziej emocjonalnie. My mamy większy dystans
Powiedzcie mi czy ja jestem ślepy czy upośledzony? Bo jak patrzę na grę Rodrigo B. to mi się chce rzygać. Zero odpowiedzialności i gry progresywnej. Podań do przodu jak na lekarstwo. A widzę większość niedojebów z Anglii buduje z nim skład na następny sezon. Ja bym określił go jako jednego z głównych winowajców i go wyjebał jak najszybciej. Cała pomoc była tragiczna
>> Komornik napisał:
>> Też pokurwione i odpychajace od tego zjebanego sportu. Ktoś bogatszy to sobie może wszystko *****. A ty pastuchu się przyglądaj, a jak zrobisz to samo, to sankcje. Wiecie co? Wiecie.
_______________________________
Napij się melisy
Przejmować się takimi pierdołami? 
>> mefisto52 napisał:
>> A może właśnie tu jest klucz do sukcesu. Przychodzi taki Senesi, Robertson, Harry Wilson za darmo jako wzmocnienie ławki. Późnej sprzedajemy szrot i kupujemy 3 solidnych graczy do walki o pierwszy skład a nie kupujemy za 60 mln Simonsa, Ndombele czy Solanke na hura i resztę okienka nie ma pieniędzy na wzmocnienia.
Chcemy np. Leao z Milanu ale dać im Simonsa zamiast marnować gotówkę. Tak trzeba działać na rynku jak nie mamy właścicieli szejków niestety. Życie to nie football manager niestety jak masz Żydów u steru.
_______________________________
Simons ma długą kontuzję, nikt go w takim stanie nie weźmie
A może właśnie tu jest klucz do sukcesu. Przychodzi taki Senesi, Robertson, Harry Wilson za darmo jako wzmocnienie ławki. Późnej sprzedajemy szrot i kupujemy 3 solidnych graczy do walki o pierwszy skład a nie kupujemy za 60 mln Simonsa, Ndombele czy Solanke na hura i resztę okienka nie ma pieniędzy na wzmocnienia.
Chcemy np. Leao z Milanu ale dać im Simonsa zamiast marnować gotówkę. Tak trzeba działać na rynku jak nie mamy właścicieli szejków niestety. Życie to nie football manager niestety jak masz Żydów u steru.
Te transfery co robimy i z kim jesteśmy łączeni to tak na solidny środek tabeli. Także przynajmniej nie ma robienia jakichś cyrków i srania wyżej niż sie dupe ma, bo właśnie tam najwyżej możemy być. Czyli nie będzie próby szybkiego powrotu do górnej cześci tabeli, tylko może sukcesywne wspinanie sie, ew. zadomawianie się w byciu takim Evertonem, czasem środek, czasem zakrecenie sie przy pucharach.
>> kiriak napisał:
>> >> cubert napisał:
>> Gonçalo Ramos oraz Kang-In Lee chcą odejść z Paris Saint-Germain. Niepewne są także dalsze losy Lucasa Chevaliera. [Fabrizio Romano]
moze kogos z tej trojki do nas?
w sumie na kazda z tych pozycji kogos potrzebujemy, kogo z tych 3 byscie woleli u nas?
_______________________________
Ramos i Lee bardzo spoko, tylko ile oni zarabiają...?
_______________________________
Chyba nie aż tak dużo, mnie jakoś Ramos nie przekonuje. Za to Lee i Chevalier raczej spoko
>> cubert napisał:
>> Gonçalo Ramos oraz Kang-In Lee chcą odejść z Paris Saint-Germain. Niepewne są także dalsze losy Lucasa Chevaliera. [Fabrizio Romano]
moze kogos z tej trojki do nas?
w sumie na kazda z tych pozycji kogos potrzebujemy, kogo z tych 3 byscie woleli u nas?
_______________________________
Ramos i Lee bardzo spoko, tylko ile oni zarabiają...?
Ogólnie Tottenham ma kiepski wizerunek. Ja bym grube siano zapłacił żeby zobaczyć nagrania z posiedzen w biurze jak przyjezdza nowy zawodnik/menago negocjować umowe. Co oni im mówią, oferują, jakie cele przedstawiają że oni sie na to wszystko godzą. Nie moge nazwać Mourinho, Conte, ani De Zerbiego nieinteligentnymi, ale do kurvy nędzy nie moge sobie wyobrazić co ich skłania do związania sie z tym klubem. O piłkarzach to wiadomo, rożne chodzą pogłoski, ale z pewnoscią wiekszość to przeważnie kretyni, zwłaszcza nasi.
Jeszcze wcześniej to może ten klub mógł być postrzegany jako trampolina do większej piłki, ale teraz? Tu sie piłkarze przestali rozwijać, tylko robią regres. Może jak się zadomowimy w środku tabeli na dłużej i klub zaliczy wielki spadek wartości to może te rzydki przejrzą na oczy i się pozbedą nas. Oby. Ja będę czekał. To będzie grubsze niż LE. To będzie grubsze niż odejście prezesa. To będzie najważniejsze wydarzenie od lat 60tych.
A u nas to może by wypalił? Pokaż piłkarza który zrobił progres w tym klubie od czasów Pochettino.
Nie wiem kogo oni poważnego kupią. Bo ogolnie ciekawsi piłkarze już byli, teraz bedą ci nieciekawi i zadamawianie sie w środku tabeli.
Celowanie w Osimhena to jest fikcja. Ja na jego miejscu to bym siedział w Turcji niż przychodził do Tottenhamu. Tam jest kochany, głaskają go. Robią oprawy na jego cześć. Ma status Boga. Ma LM zapewnioną. No to porównywanie niebo a ziemia. Na dodatek zarabia peawie dwa razy wiecej niż u nas najlepiej opłacany piłkarz z tego co widze.
Arsenal i Manchester United złożyły zapytania w sprawie potencjalnego transferu Rafael Leão. Portugalczyk niemalże na pewno pożegna się tego lata z zespołem AC Milanu. [Nicolò Schira]
uff
po co on arsenalowi? a manu to az szkoda na niego, to bedzie kolejny niewypal
Gonçalo Ramos oraz Kang-In Lee chcą odejść z Paris Saint-Germain. Niepewne są także dalsze losy Lucasa Chevaliera. [Fabrizio Romano]
moze kogos z tej trojki do nas?
w sumie na kazda z tych pozycji kogos potrzebujemy, kogo z tych 3 byscie woleli u nas?
>> Komornik napisał:
>> A w ogóle ktoś moze wie, czy na paradzie Arsenalu skandowali jaki to my gównem nie jesteśmy? Czy może wraz z odejscie Czeznego i Wheelhaira pierwiastek buractwa odszedł ze składu Arsenalu?
_______________________________
Nic nie słyszałem. Wydaje mi się, że za granicą w tych wielkich klubach takiego buractwa nie odstawiają. Zresztą tam prawie sami najemnicy to im tam zwisa i powiewa rywal zza miedzy 
Mnie to bardziej interesuje, kogo dalej ściągamy, bo strzelili Robertson i Senesi (żaden jeszcze nie klepnięty oficjalnie) i od tego czasu z konkretów to tylko kombinujemy kogo sprzedać. Tak jak pisałem, dla mnie większość z tych gości jest do wyyebania, ale tylko pod warunkiem, że kupimy w to miejsce kogoś.
a Iraola ladnie przeczekla sytuacje (nie to co Xabi Alonso) i mu sie moze trafic liverpool, a nie leverskusen, milan badz crystal palac
jakby Xabi sie wstrzymal do konca sezonu to pewnie bylby nowym trenerem liverpoolu
a tak bedzie bil sie ze sciana w czelsi
Chelsea wysłucha ofert za Alejandro Garnacho oraz Pedro Neto. [Max Fretwell]
znajac naszych tuzów to zaraz upatrza sobie w garnacho cel transferowy na to wakacje i beda w to grac.. a to taki flop jest (moze nas jedynie uchronic ze to chelsea sprzedaje, a nimi jakos biznesow nie robimy)
Luka Vušković nie zamierza przedłużać swojego wypożyczenia do Hamburgera SV. Chorwat wierzy, że władze Tottenhamu zaoferują mu nową umowę oraz zapewnią grę w podstawowym składzie. Jeżeli tak się nie stanie, to postara się o dołączenie do jednego z europejskich gigantów. [Florian Plettenberg]
https://old.reddit.com/r/soccer/comments/1tt4krg/england_20_world_xi_jermain_defoe_58_soccer_aid/
Richarlison by tak nie potrafił.
>> kiriak napisał:
>> >> szybki328 napisał:
>> Totenham wycofuje sie z walki o palhinhe.... co jest nie tak z tym klubem.....
_______________________________
Może menago zaśpiewał astronomiczną kwotę
_______________________________
wraca w rodzinne strony
>> Komornik napisał:
>> Lipiec 2021 to był.
NEW: Tottenham are interested in signing Rubin Kazan winger Khvicha Kvaratskhelia. [Calciomercato]
Słucki nawet mówił jakiś czas temu że praktycznie done deal był. Kurvva zjeby jebane. Tak samo Van Dijk z Celticu. Tak samo Bruno Fernadesa tez stracilismy. Bo kurwy rządzą tym klubem.
_______________________________
Jeszcze Antoine Griezmann, Desire Doue i kilku innych by sie znalazło
A pamiętacie jak Sissoko był kupowany? Siedział na lotnisku i juz miał chyba w Evertonie być, ale mówili że zrobilismy "Williana" i im go podwędziliśy. Czemu my zawsze jak robimy nawet coś takiego to i tak trafiamy jak z******ch piłkarzy. Zawsze ***** zawsze coś jest nie tak z tym klubem. Zawsze niedosyt, zawsze metr przed kiblem. Przekleństwo jakieś. Nie wiem, nie dane jest nam zaznać ulgi.
Już abstra****ac od tego jak skonczył, ale pamietam tez że grali Martiala całe okienko do nas. Ale gdzie z tymi tumanami. Oni będą sie targować o pare mln, żeby potem stracić wiecej w ogólnym rozrachunku. I typ na koniec w mu wylądował. Podjebali jak Williana na samym koncu.
Lipiec 2021 to był.
NEW: Tottenham are interested in signing Rubin Kazan winger Khvicha Kvaratskhelia. [Calciomercato]
Słucki nawet mówił jakiś czas temu że praktycznie done deal był. Kurvva zjeby jebane. Tak samo Van Dijk z Celticu. Tak samo Bruno Fernadesa tez stracilismy. Bo kurwy rządzą tym klubem.
Mnie to bawi że dopiero jak wleciały fotki żony Safonowa, to prawaki dopiero sie dowiedziały że on Rosjaninem jest. Pewnie do tego momentu myśleli że to ukr xddd i im to nie przeszkadzało. Nagle jak sie okazało, to sie pół twittera zesrało. W sensie co cie to obchodzi ze Rosjanin wygrał? Imo amryczka i israel powinni tak samo byc bojkotowani w przestrzeni publicznej za to co odpierdalaja. Ja mam w dupie że jestem czescia tego zjebanego kultu zachodu. To jest hipokryzja. Wypierdalać.
>> szybki328 napisał:
>> Totenham wycofuje sie z walki o palhinhe.... co jest nie tak z tym klubem.....
_______________________________
Jedno wielkie XD. Gościu dosłownie ratował nas w kluczowych momentach i sam mówił że jest mu tutaj dobrze. Czemu nie zatrzymujemy takich graczy tylko wolimy za kluczową postać uważać takiego Romero który ma nasz klub ostro w doopie
Rice jest w porządku kolesiem, a swoją partnerkę ma normalną, cos jak nasz Harry Kane ze swoją Katie (w obu przypadkach te dwie pary znają sie jeszcze ze szkoły), a nie jakąś opaloną wags czychajacą na funcioki.
A przypjerdalanie sie do jej wyglądu przez stado internetowego bydła jest kurva obrzydliwe
W porzadku koleś sie wydaje ten Declan Rice tak szczerze. Dopierdalaja sie do niego że ma troche grubsza żonke. Kogo to obchodzi? Szczerze, pewnie mógłby mieć wiele lepiej wygladajacych kurwiszonow, ale właśnie, kurwiszonow. Bije od niego cos takiego pozytywnego. U nas nie było takich piłkarzy od dawna. Albo cipy, albo cwaniaki. Nie było piłkarza z jak to sie teraz mowi "aurą". Rice taki jest. A my mamy szczura jebanego romero.
Ale ruskich tez po*******iło jeszcze bardziej nawet. Oni z oficjalnego profilu wrzucili info ze mozna pojechac do nich i trofea LM pooglądać. Ci to też wstydu nie maja. Wiecie, mi tam arsenal az tak nie wadzi. Ale jakbym miał moc usuniecia dowolnych 3 klubow z historii, to byłyby 3 kurewki - manchester united, chelsea i barcelona.
od 60 lat mistrzostwa nie było, jesteśmy jakimś *******onym gównem z przebłyskami mało istotnych trofeów i jeszcze coś do gadania w sezonie kiedy prawie sie s*******iliśmy z hukiem a Arsenal wygrał mistrza. Tylko sie zapaść pod ziemie. A oni jeszcze jakieś uja warte tweety wrzucaja. Kompromitacja. W ogóle wylogować sie do 1 kolejki
>> Komornik napisał:
>> Jakiś tam profil z newsami Tottenhamu wrzucil tweeta ze stadion w polnocnym londynie z europejskim trofeum to u nas. Ja *******e, wiecie co? Siara jak chvj. Powinniśmy morde zamknąć na publicznym forum na długi czas. Tutaj wyszło czatowanie na potkniecie arsenalu. Żalosne. Tam jak *******imy farmazony w swoim gronie to pół biedy, ale serio, po takich dwóch sezonach to morda w kubeł publicznie. Najmniej powinniśmy miec do gadania.
_______________________________
Ja tam byłem za PSG bo nie chciałem by takie terrorismo / padolismo ciągnięte przez sędziów wygrało
Jakby Arsenal grał jakąś sensowną piłkę i wygrał to trudno, może by zasłużyli. Ludzie do dzisiaj wypominają Grecję jak Euro wygrali ale Grecja w porównaniu do tego co wyprawia Arsenal to joga bonito.
Jakiś tam profil z newsami Tottenhamu wrzucil tweeta ze stadion w polnocnym londynie z europejskim trofeum to u nas. Ja *******e, wiecie co? Siara jak chvj. Powinniśmy morde zamknąć na publicznym forum na długi czas. Tutaj wyszło czatowanie na potkniecie arsenalu. Żalosne. Tam jak *******imy farmazony w swoim gronie to pół biedy, ale serio, po takich dwóch sezonach to morda w kubeł publicznie. Najmniej powinniśmy miec do gadania.
>> Komornik napisał:
>> wyjebalo kanonierzy.com w kosmos. nie laduje mi sie
_______________________________
Za dużo frustracji, sędzia im przeszkadzał, Chryste Panie jak tak można.
No ale można. A że akurat Gabriel, cwaniak nad cwaniaki im położył finał, to dla mnie sytuacja idealna. Gdyby zestawić Romero i Gabriela 1:1 to zasłużyli na dokładnie tyle samo kartek, tyle samo spowodowanych karnych, jako obrońcy są 1 do 1, ale jeden był szykanowany, drugi promowany.
Niech odczuje.
Z tego Głogowa to **** jeden wielki bedzie. Ludzi mniej chodzi niż na Termalice, a miasto pod 50k chyba jak sie nie myle? Raz czy dwa tam bylem. Biedaki i nikt nie skorzysta oprócz Głogowian. Na dodatek w Lubinie maja grać. Wieczysta tez swojego stadionu nie ma i nie jest romantyczna historia, ale moze fajne transfery porobia. Wy w ogóle wiecie że tam Piazon gra ten co w Chelsea kiedys był?
>> Lolo napisał:
>> >> nnaderowy napisał:
>> O, dzisiaj? Zwykle bywało w niedzielę, dzięki za uświadomienie.
A mi się wydaje, że sąsiady ogarną. Kibicuje PSG, bo fajnie ofensywnie grają, ale te murarze wsparci jednym z najlepszych bramkarzy świata, mogą zaskoczyć. Obejrzę, ale bez emocji, jak wszystkie nie nasze mecze .
_______________________________
Grają dzisiaj bo jutro finał baraży o ekstraklasę i bali się o oglądalność.
_______________________________
No jo, ma sens.
Ja bym chyba Głogów wolał, właśnie przez to że Kraków już i tak ma dwa zespoły, a dla takiego Głogowa to to by pewnie było duże wydarzenie.
Generalnie bardziej mnie interesuje wynik barażu niż finał LM xD
tyle lat czekania czy Wieczysta może wejść do Ekstraklasy i jutro juz może to zrobić. To bedzie cos. 6 lat w sumie. w dupie mam to ze to sztucznie pompowany klub. Wiecie, zajebiscie sie oglada te nasze odpowiedniki Watfordu/Norwich/Burnley ktore to wchodza to sie **********a z ligi. No najlepiej zeby to bylo kosztem wisły, ale jednak udalo im sie awansowac. Glogow juz raz był w finale barazy i sie zesrał. Teraz pewnie będzie tak samo. To taki finał jak dziś, zachowując proporcje oczywiscie.
>> nnaderowy napisał:
>> O, dzisiaj? Zwykle bywało w niedzielę, dzięki za uświadomienie.
A mi się wydaje, że sąsiady ogarną. Kibicuje PSG, bo fajnie ofensywnie grają, ale te murarze wsparci jednym z najlepszych bramkarzy świata, mogą zaskoczyć. Obejrzę, ale bez emocji, jak wszystkie nie nasze mecze .
_______________________________
Grają dzisiaj bo jutro finał baraży o ekstraklasę i bali się o oglądalność.
O, dzisiaj? Zwykle bywało w niedzielę, dzięki za uświadomienie.
A mi się wydaje, że sąsiady ogarną. Kibicuje PSG, bo fajnie ofensywnie grają, ale te murarze wsparci jednym z najlepszych bramkarzy świata, mogą zaskoczyć. Obejrzę, ale bez emocji, jak wszystkie nie nasze mecze .
Solanke i Ritchy out, to bez wątpienia, kwestia jest taka, że nie ma bramkostrzelnych napastników na rynku, albo jest ich bardzo mało. Osimhen/Igor Thiago to chyba byłyby najlepsze opcje, przy czym Thiago to jednosezonowiec jak na razie, ale znając naszych wybitnych działaczy jest to niemożliwe. Prawda jest taka, że gdyby u nas chcieli coś zmienić wzięliby tego Osimhena dali mu 300 tysięcy funtów tygodniówki i podpisali kontrakt na 5 lat.
Jeśli chodzi o atak, Muani to tam bez dyskusji, Solanke out niezaprzeczalnie, przyszedł, połamał się, nic nie pokazał, znów się połamał, znów nic nie pokazał i tak się to kula.
Odoberta to bym chciał zobaczyć zdrowego w 1szym składzie przez ma przykład pięć kolejek z rzędu, bo papiery na granie są. Tel dla mnie zagadka, bo na tle reszty paralityków wyglądał konkret tylko brakowało ostatniej dobrej decyzji. Ale nie zapomnę mu tego, że jak reszta truchtała, to on zad*piał. Richy...
Albo nie, nie będę tak wymieniał, bo to wszystko zależy od tego kogo kupimy. Jak sięgną do sakwy, to tak jak pisałem — Kinsky, Gray, Bergvall zostają, resztę bym wyyebał. Ale jeśli mamy zrobić okienko po Tottenhamowemu, to byłoby ciężko znaleźć szesnastu. Najpierw zakupy, potem sprzedaż, tak bym to widział. Poza Romero, tego trzeba opchnąć za duże pieniądze.
Przeklejam swoj wpis sprzed godziny z sąsiedniego wątku coby nie zginął.
Richarlison i Solanke out, out, out, out. Nie moge sie juz patrzeć na tych paralitykow.
Tel i Odobert wypożyczenie albo ława i granie końcówek meczów na podmęczonych rywali. Bentancur, Sarr, Bissouma do wyiebania natychmiast.
Obronę widzę wzmacniamy/uzupełniamy (Robertson, Sensesi), wiec moze jakos bedzie dawać radę, choć nie wiem czemu bronią sie tak przed ściągnięciem z powrotem Vuskovica, ograłby się i dałby radę.
Podsumowując - do gruntowego przemeblowania pomoc i atak.
P.S. €50m za tego Trubina ? Tam komuś sufit na łeb pjerdolnął ?