» Konopyanka bliski Spurs!
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Ukraińskie i angielskie media zgodnie informują, że Tottenham prowadzi poważne rozmowy z FC Dnipro w sprawie sprowadzenia Yevhena Konoplyanki w zimowym okienku transferowym. Ukraiński klub jest chętny na sprzedaż swojego zawodnika, ponieważ jest to ostatni moment do zarobienia na skrzydłowym jakichś pieniędzy.
25-latek był już łączony z przenosinami na White Hart Lane latem tego roku. Mówiło się wówczas również o propozycji ze strony Liverpoolu opiewającej na 20 milionów funtów, która została odrzucona. Tej zimy jednak to Tottenham poczynił konkretniejsze kroki i oferta o wartości 7 milionów funtów została zaakceptowana.
Tottenham zwleka z zakontraktowaniem zawodnika z Ukrainy, ponieważ chce najpierw zrobić mu miejsce w kadrze. Z północnym Londynem ma pożegnać się lada dzień Aaron Lennon, który od wielu tygodni ma problemy z zasiadaniem nawet na ławce rezerwowych.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Super jakbyśmy go kupili, świetny skrzydłowy, pamiętam jak w meczu z nami grał niesamowicie. To byłby mega transfer dla nas i świetna alternatywa na skrzydło.. Potrzebujemy skrzydłowego i nie widzę nikogo innego dostępnego na ten czas i tak młodego jak on. Czas pokaże ale Levy niech nie pożałuje za niego aż tak pieniędzy bo to dobra inwestycja!!!
