» Wygrać pomimo osłabień. Crystal Palace - Tottenham.

dodał: Lolo dnia: 2021-09-11 00:18:08 komentarzy: 62

Po trzech zwycięstwach z rzędu po 1:0 liderujący w tabeli Tottenham jedzie na Selhurst Park aby zmierzyć się z Crystal Palace. Drużyna Patricka Viery słabo rozpoczęła sezon i w ciągu trzech kolejek ugrała jedynie 2 punkty a także zdążyła już odpaść z EFL Cup (porażka z Watford 1:0). Można więc powiedzieć, że przerwa reprezentacyjna to było coś czego Crystal Palace potrzebowało aby poukładać na nowo "klocki".

W przypadku Tottenhamu przerwa ta zostanie zapamiętana w mniej pozytywny sposób. Z powodu różnych restrykcji związanymi z pandemią trener The Spurs nie będzie mógł skorzystać z Cristiana Romero, Giovaniego Lo Celso oraz Davinsona Sancheza. Dwaj pierwsi mają być też ukarani finansowo za niesubordynację i wyjazd na zgrupowanie kadry bez pozwolenia klubu. Tak więc atmosfera po dwóch tygodniach przerwy może być daleka od idealnej. Dodatkowo na urazy narzekają Oliver Skipp, Steven Bergwijn, Ryan Sessegnon a także Heung-Min Son. Nuno Espírito Santo może więc nie mieć zbyt dużego pola manewru. Możliwe, że szansę występu dostanie nowy nabytek Tottenhamu, Emerson Royal.

 

Transmisja: Canal+ Sport 2

Start: 13:30

Sędzia: Jonathan Moss

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: jerry Wysłano: 15 września 2021; 20:13

Alisson, Ederson, Fabinho, Fred(ława), Firminho(kontuzja), Gabriel Jesus, Richarlison, wszyscy byli dostępni dla swoich trenerów(poza Firminho). Sorry, ale Lo Celso i Romero powinni dostać w pysk od Prezesa, problem w tym, że Nuno ma taki szajs kadrowy, że pewnie nie będzie się sadził, pomijając że jeden i drugi gówno prezentują. Oby jutro rezerwy poszły, czeka nas ciężka niedziela:(

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 14 września 2021; 00:57

>>McFlay napisał:
>>Wszystko wyglada o wiele lepiej gdy nie gra Davis i Winks. Z naciskiem na tego drugiego bo ma odpowiedzialna pozycje w środku pola a jego każde podanie jest do najbliższego lub do tyłu. Z Pierrem i Skippem nie ma miejsce na takiego zawodnika.

Hojbjerg zagrał też niestety beznadziejny mecz (mimo że widzę że dostał najwyższą notę z naszych echhh). Dla mnie Alli jest zbędnym zawodnikiem. Okupuje on pozycję, która wymaga by czasem przejąć inicjatywę. Ten tymczasem jest jeszcze bardziej powściągliwy niż Łinx. Jego jeszcze trzeba cofnąć, na pozycję wycinacza, ósemki, albo w hooj stopera, nie wiem.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 13 września 2021; 23:18

Widzieliście co Tysiąc strzelił? :D

https://streamwo.com/rfiBO3Q



https://streamwo.com/rfiBO3Q">odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 13 września 2021; 21:16

Wszystko wyglada o wiele lepiej gdy nie gra Davis i Winks. Z naciskiem na tego drugiego bo ma odpowiedzialna pozycje w środku pola a jego każde podanie jest do najbliższego lub do tyłu. Z Pierrem i Skippem nie ma miejsce na takiego zawodnika. Gra wyglądała jak byśmy grali w 10 jak jeszcze był na boisku Japhet. Uważam ze Ndombele dałby więcej drużynie przez 30 min bo pewnie na tyle ma kondycję. Winks z Davisem powinni zostać jak najszybciej sprzedani bo działają na szkodę klubu.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 września 2021; 12:36

>>mefisto52 napisał:
>>;Przecież my w żadnym z 3 pierwszych meczy nie byliśmy lepszą drużyną i tylko punkty wmawiały nam, że jest ok. Nie gramy nic 4 mecz,

Bez przesady, w meczu ze City atakowaliśmy. W ogóle był to bardzo dobry mecz.



rzecież my w żadnym z 3 pierwszych meczy nie byliśmy lepszą drużyną i tylko punkty wmawiały nam, że jest ok. Nie gramy nic 4 mecz,

Bez przesady, w meczu ze City atakowaliśmy. W ogóle był to bardzo dobry mecz.



">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 12 września 2021; 10:37

Widzę jednak ze lepszym rozwiązaniem było zabranie rodziny na całodniowa wycieczkę rowerową, meczu nie obejrzalem, mam nagrany, oglądać ? :D

Co by nie było, kilku graczy wypadło i klops.

Poniżej kilka statystyk z naszych czterech meczów w tym sezonie, ciekawe to, mimo iż mówi się ze statystyki to kłamstwo jednak coś w tym jest:

Shots: 38 (~18th)
Big chances created: 1 (~20th)
Goals: 3 (~16th)
Shots against: 70 (1st)

Statystyki xG:

Goals for: 3 (xG 3.79 16th)
Goals against: 3 (xGA 7.11 - 16th)
Points: 9 (xPTS 3.86 - 13th)



Co by nie było, kilku graczy wypadło i klops.

Poniżej kilka statystyk z naszych czterech meczów w tym sezonie, ciekawe to, mimo iż mówi się ze statystyki to kłamstwo jednak coś w tym jest:

Shots: 38 (~18th)
Big chances created: 1 (~20th)
Goals: 3 (~16th)
Shots against: 70 (1st)

Statystyki xG:

Goals for: 3 (xG 3.79 16th)
Goals against: 3 (xGA 7.11 - 16th)
Points: 9 (xPTS 3.86 - 13th)">odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 17:10

Przecież my w żadnym z 3 pierwszych meczy nie byliśmy lepszą drużyną i tylko punkty wmawiały nam, że jest ok. Nie gramy nic 4 mecz, obojętnie jaki skład wychodzi na boisko. Taka jest prawda ale za 9 pkt tak czy siak szacun bo równie dobrze mogło być 0. Tak samo jak takie Wolves ma 0 a powinno z gry mieć 9 pkt. Taki jest futbol.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 11 września 2021; 17:02

Straty punktów można było się w sumie spodziewać ale takiej padaki... no nie.

Nuno musiał rzeźbić, to jasne. Mieliśmy furę pecha, choćby z kontuzją Diera, to też jasne.

Jednak czerwona kartka to wydarzenie dopiero z 60' a do tej pory i tak nie istnieliśmy. Pierwsza połowa była fatalna i liczyłem, że Nuno jakoś zareaguje. Wiadomo, jedną zmianę miał już mniej, więc trzeba było trochę bezpieczniej ale NES nie zrobił zupełnie nic.

Później czerwień i jasne się stało, że punkt to będzie sukces. Skończyło się tragicznie ale wynik całkiem sprawiedliwy. Obwiniam Nuno za brak reakcji. Uważam, że graliśmy tak źle, że nawet jeśli tej czerwieni by nie było, to i tak byśmy schodzili pokonani.

Dramatyczny mecz. Liczę na reakcję z CFC, bo zaczyna się przypominać Mourinho.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 16:55

To prawda co nie zmienia faktu, że Tanganga dostał 2 żółta w strefie gdzie kompletnie nie musiał odbierac pilki. Mógł to po prostu olać. Aurier by to nawet odpuścił.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 11 września 2021; 16:52

Gdyby odgwizdali faul na Lucasie (według mnie był) to może byśmy w 10-ciu nie kończyli.

odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 11 września 2021; 15:57

>>mefisto52 napisał:
>>Mam już dość tego klubu psychicznie. 9 lat wkurzania się, wstydu, nadziei, upokorzeń, prezesa który ma sukcesy gdzieś, bycia wiecznym przegrywem. Czasem czuję, że zmarnowałem całą młodość na źle ulokowane uczucia.

Spokojnie, to tylko czwarty mecz i już coś wiemy .Słabo się zaprezentowaliśmy i tyle . Zapierniczać dalej i będzie okej .

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 11 września 2021; 15:56

Nie miałem okazji obejrzeć...uff. szykuje się ciekawy środek obrony na Chelsea.
Koniec z tymi pierdzielonymi kwarantannami etc.!

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 11 września 2021; 15:51

Rozumiem porażkę, tylko jak patrzę statystyki meczu na flashscore to mam wrażenie, że graliśmy z kimś z TOP 6. Głowy do góry. To jest piłka. W meczu z Chelsea wszystko się może zdarzyć. COYS!

odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 11 września 2021; 15:49

>>mefisto52 napisał:
>>Mam już dość tego klubu psychicznie. 9 lat wkurzania się, wstydu, nadziei, upokorzeń, prezesa który ma sukcesy gdzieś, bycia wiecznym przegrywem. Czasem czuję, że zmarnowałem całą młodość na źle ulokowane uczucia.

Spokojnie, to tylko czwarty mecz i już coś wiemy .Słabo się zaprezentowaliśmy i tyle . Zapierniczać dalej i będzie okej .

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 15:35

Mam już dość tego klubu psychicznie. 9 lat wkurzania się, wstydu, nadziei, upokorzeń, prezesa który ma sukcesy gdzieś, bycia wiecznym przegrywem. Czasem czuję, że zmarnowałem całą młodość na źle ulokowane uczucia.

odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 11 września 2021; 15:33

Ale to tylko angielska piłka ...

odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 11 września 2021; 15:33

Wnioski na pewno wyciągnięte jeśli chodzi o eliminacje Ameryki Południowej... tylko słabo , że w ten sposób musi się tego dokonać . Mam na myśli totalnie "dziwne" wyjazdy w strefy czerwone... które zcementują nam skład...

odpowiedz
Autor: Severter Wysłano: 11 września 2021; 15:31

>>McFlay napisał:
>>Zagraliśmy bardzo źle, ale nie ma co panikować pół składu nam wypadło i trzeba było jakos poukładać, mając Winksa w składzie to jakbyśmy grali w 10. Dlatego tak to wyglądało, żadnego pożytku z niego nie ma. Davis to ja nie wiem co on robi w naszym klubie. Jakie są zasady w Bpl przy dwóch żółtych kartkach ? Od razu zawieszenie czy będzie mógł grać ?

Ma zawieszenie na jedno spotkanie.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 11 września 2021; 15:30

No, to pocieszone w tym sezonie już było, można wrócić na ziemię xd

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 11 września 2021; 15:28

Dokładnie
Brak środka pola. Nie ma kto dyktować tempa gry. Brak kreatywności.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 15:28

Gdyby nie te przepisy i para po kontuzji Diera by wyglądała Sanchez, Romero tego by nie bylo. Jak ma tak wyglądać ten sezon to walić to.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 11 września 2021; 15:27

Zagraliśmy bardzo źle, ale nie ma co panikować pół składu nam wypadło i trzeba było jakos poukładać, mając Winksa w składzie to jakbyśmy grali w 10. Dlatego tak to wyglądało, żadnego pożytku z niego nie ma. Davis to ja nie wiem co on robi w naszym klubie. Jakie są zasady w Bpl przy dwóch żółtych kartkach ? Od razu zawieszenie czy będzie mógł grać ?

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 11 września 2021; 15:23

Zbyt defensywie, za dużo presji na obrońców. My nie mamy środka pola.

odpowiedz
Autor: Kris5581 Wysłano: 11 września 2021; 15:20

Przepychaliśmy te mecze bardziej niż za siwego, więc było do przewidzenia że kiedyś to pęknie. Niestety nie spodziewałem się, że będzie to w meczu z kryształowym pałacem, kryształowym pałacem! *****

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 11 września 2021; 15:16

Idę robić obiad, muszę ochłonąć.

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 11 września 2021; 15:16

>>Lolo napisał:
>>Już kij tam z defensywą ale te cipy nic w ataku nie grały do czerwonej kartki.I to z jakimś Crystal Palace, które nie wygrało jeszcze w tym sezonie.

A co mieli grać ze Skippem, Winksem w środku pola i nieprzygotowanym do sezonu Kanem. Do tego niesubordynacja 3 piłakarzy, która wbrew zakazom fruwa sobie po świecie. Powinno się im takie kary dopierdzielić i zabrać 2 tygodniówki.

Na Rennes powinny pójść rezerwy i modlić się o jak najmniejszy wpierdziel od Chelsea, w takim chaosie to my nawet za Mourinho nie byliśmy, a w sumie to pokłosie też polityki transferowej.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 11 września 2021; 15:13

Dobra, ja to wyłączam. Wynik sprawdzę później :)

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 11 września 2021; 15:09

Już kij tam z defensywą ale te cipy nic w ataku nie grały do czerwonej kartki.I to z jakimś Crystal Palace, które nie wygrało jeszcze w tym sezonie.

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 11 września 2021; 15:08

Palace ciency jak cholera, ale z naszymi w kompletnej rozsypce to wystarczy, Tanganga się zagotował, Davis idiota, Kane chyba jeszcze myślami klęczy na meczu reprezentacji, czekają nas nieciekawe 2 tygodnie.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 15:07

Zobaczysz tego idiote jeszcze w meczu z Chelsea. Chociaż nie wiem czy bym nie wolał Sancheza dzień po kwarantannie na boisku.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 11 września 2021; 15:05

Brawo dla idioty Davisa. Jak można w taki sposób trzymać ręce w polu karnym ?

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 11 września 2021; 15:04

Zasłużony wpierdziel

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 11 września 2021; 15:04

Davies to jest baran

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 11 września 2021; 15:03

Davies ty pajacu. I teraz te buce wygrają.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 15:02

Jest i karny do kolekcji. Brawo

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 14:51

Romero, Sanchez i Lo Celso powinni być bez wypłaty. Inni potrafili zostać w klubie. Bądź liderem i pojedź pomimo zakazu pracodawcy. Mam nadzieję, że są zadowoleni z zagranych 2 minut z Brazylią.

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 11 września 2021; 14:49

mistrzowie niewykorzystanych szans

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 11 września 2021; 14:48

Davies wspaniale dziękujemy

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 14:48

Z Chelsea zagramy w obronie Davies, Rodon. Śmiech na sali. Już wiem, że mam weekend zepsuty.

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 11 września 2021; 14:47

Tanganga ma potencjał, ale gotuje się jak Aurier

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 11 września 2021; 14:46

Tragicznie to wygląda :)

">odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 14:46

Tanganga się zagotował. Świetnie będzie porażka.

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 11 września 2021; 14:31

To było do przewidzenia, że będzie tak to wyglądało. Jedyna nadzieja, że zejdzie Winks lub Skipp(choć akurat ten ma przebłyski i większy z niego pożytek) i pojawi się Gil na lewym skrzydle i rozrusza troszkę przód, inaczej przez kolejne 45 minut będziemy oglądać szajs.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 14:29

Nie wierzę w 2 zmiany bo widmo kolejnej kontuzji i gry w 10 na pewno chodzi Nuno po głowie. Po xa tym jest remis, więc nie musimy stawiać wszystkiego na jedną kartę jeszcze.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 14:25

Harry Kane w 1 połowie był bezużyteczny. Nie wybił nic w obronie, nie zgrał żadnej piłki, niie rozgrywał i źle wchodzil w pole karne. Jak on się nie ogarnie to taki szczyl jak Gil nam tego nie pociągnie po 3 pkt. Liczę na Ndombele za Winksa.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 14:19

Teraz co miesiąc kilku naszych zawodników będzie jechało na mecze reprezentacji i siedziało 2 tygodnie na kwarantannie? Przypominam, że są w październiku i listopadzie. Przecież to jakiś żart.

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 11 września 2021; 14:19

Bez Ndombele i Gila przegramy to. Jedynie Lucas coś stara się grać do przodu

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 11 września 2021; 14:16

A może Ndombele..

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 11 września 2021; 14:16

W przerwie jakieś zmiany. Dele cofniety do środka pola. Do przodu Gil za Winksa. Narazie nie wygląda to ciekawie.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 11 września 2021; 14:11

40 minut i żadnego strzału na bramkę.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 14:05

Royal tak macha rękami jak jest sam na boku, że go zaraz rozbolą i ani razu nie dostał takiego podania.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 11 września 2021; 13:58

Ale Winksowi wychodzą te długie podania ;)

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 11 września 2021; 13:51

>>mefisto52 napisał:
>>Super wybicie Hugo i tracimy Diera. Jesteśmy w dupie.

No szlag mnie trafia. Złe wróżby w sercu i wątrobie.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 11 września 2021; 13:44

Czułem kontuzję w kościach przy tej ławce :)

">odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 11 września 2021; 13:42

Dier out. Oby Rodon dał radę!

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 13:42

Super wybicie Hugo i tracimy Diera. Jesteśmy w dupie.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 11 września 2021; 13:25

No Dele jest przecież. Może zagra bliżej skrzydła?

Ndombele nie odszedł, no to logiczne, że będzie musiał powrócić do kadry. Wobec wielu absencji, chyba nie dziwne, że wraca od razu?

Środek pola. Hojbjerg pewnie w takim wypadku będzie miał więcej zadań ofensywnych, jak w repce.

Biorąc pod uwagę tyle dziwnych wypadków jakie nas ostatnio spotkały to ta kadra nie wygląda najgorzej. Jest Gil na ławie, więc w razie czego jest kim dać impuls do przodu.

Ja tam nie widzę tego tak czarno jak wy.

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 11 września 2021; 13:15

Środek pola to istna kreatywność i moc:( - to tak a propos udanego okienka transferowego według niektórych, Kane i Lucas będą się produkować w rozgrywaniu. Gdzie się podział Dele?! Znowu coś zmalował? Ławka masakra, aż się Ndombele z litości załapał. To będzie ciężkie sobotnie popołudnie

- to tak a propos udanego okienka transferowego według niektórych, Kane i Lucas będą się produkować w rozgrywaniu. Gdzie się podział Dele?! Znowu coś zmalował? Ławka masakra, aż się Ndombele z litości załapał. To będzie ciężkie sobotnie popołudnie">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 11 września 2021; 12:31

Skład:

https://twitter.com/SpursOfficial/status/1436638148919021575

Emerson, Skipp, Winks. A na ławce taka bryndza, że szkoda gadać :D

">odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 10:21

Ja nawet wierzę, że wygramy ligę 38 razy 1:0 póki co. Marzyć nikr nam nie zabroni.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 11 września 2021; 10:01

Jakby się udało wygrać i mieć komplet 4/4 to super start.

No ale przecież nie jest to nierealne, więc...

COYS!

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2021; 09:38

Coś czuję, że przez tą przerwę reprezentacyjną pogubimy dziś punkty. Ile można wygrywać na farcie 1:0 gdy zabraknie 4 graczy podstawowego składu. Obym się mylił, bo Palace też dalekie od formy. Wygrać dzisiaj bo z Chelsea już może nie być tak kolorowo.

odpowiedz