» Tottenham wraca do gry!

dodał: nnaderowy dnia: 2020-06-19 10:34:27 komentarzy: 49

Po długiej przerwie spowodowanej przerwaniem rozgrywek, zespół z północnego Londynu wraca dziś do gry.

Wraca z przytupem, bo dziś mecz z Manchesterem United. Czerwone diabły znajdują się w ligowej tabeli na 5 miejscu z dorobkiem 45 punktów i mają cztery punkty więcej niż Londyńczycy uplasowanie na 8 miejscu.

Patrząc na poprzednie mecze wydawać by się mogło, że faworytem będą goście jednak po tak długiej przerwie dyspozycja obu zespołów jest zagadką. Mecz jest o tyle ważny, że jeśli Koguty nie zdołają zwyciężyć, to perspektywa upragnionego Top4 znacznie się oddali.

Początek meczu o 21.15. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Autor: nnaderowy Wysłano: 20 czerwca 2020; 15:19

Ja bym nie patrzył w aż tak ciemnych barwach. Pierwsza połowa solidna z tyłu, poza kiksem Sanchez'a z którego skorzystał Rashford, a z przodu piłka krążyła aż miło, tylko ostatnie podanie zawodziło. I w tej części upatruję plusów.

Druga to typowy Mou, autobus i liczenie na kontry. A my nie mamy do tego wystarczająco solidnej obrony. Poza tym gubiliśmy się w rozegraniu. Jeśli uda się w kolejnych meczach trzymać poziom pierwszej połowy z United to nie musi być wcale źle. A jak dalej się siwy będzie upierał na murowanie przy jednobramkowej przewadze to póki nie ściągniemy porządnych obrońców będziemy tracić punkty, tak jak wczoraj.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 20 czerwca 2020; 11:30

Dałem na starcie czystą kartę Mourinho, ale już w niego nie wierzę... Niestety.

Konkurencja w Anglii jest tak duża, że brak wygranej czegokolwiek przez Pocha mnie nie bolał. Za jego kadencji oglądało się ich grę czasem z zachwytem, czasem ciężko i siermiężnie. Ale potrafili porwać ludzi swoją grą, potrafili sprawiać niespodzianki, zaskakiwać - czasem pozytywnie, czasem negatywnie.

Od kiedy jest Mou - takich zaskoczeń już nie ma. Zawsze jest do bólu przewidywalnie. I gdyby ta przewidywalność była skuteczna, to z bólem serca bym to przyjął.

A na tą chwilę nie ma ani wyników, ani choćby przyzwoitej gry.

Ja wiem, że to był mecz z MU - które po transferze Bruno mocno poszedł do przodu. Ale to nie jest opinia na podstawie tylko tego meczu. Tak niestety jest i raczej szybko się to nie zmieni, co jest smutne...

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 20 czerwca 2020; 08:59

Dlaczego uważam, że sprzedaż Kane to byłoby coś na plus?:

1. Gigantyczne pieniądze, które można za niego dostać, wydaje mi się, że przedział 120-140 mln funtów jest do osiągnięcia (nie wiadomo jak długo, najlepszy wiek dla napastnika).
2. To będą pieniądze na transfery, inaczej trudno mi sobie wyobrazić mannę z nieba w tym klubie.
3. Chyba jako jedyny klub w PL gramy z jednym napastnikiem (Parrota ciężko liczyć), nie ma zmian, ławka nasza w tym sezonie strzeliła aż 1! bramkę!
4. Kane nie ma konkurencji, gra od deski do deski; gra gdy nie gra - patrz wczoraj, bierze rzuty wolne, choć tak bramkę to on chyba w reprezentacji strzelił
5. Posiadanie dwójki napastników to konkurencja, nikt nie chce do nas przyjść, bo Kane i grzanie ławy
6. Kontuzje Harrego - pojawiają się regularnie i są coraz dłuższe
7. Takie mecze jak dziś i takie jak finał LM- wraca Kane po długiej pauzie, dostaje miejsce w podstawie, gra piach, ale nie ma na kogo go zmienić...

Lubię Kane, bo jest profesjonalistą, ale coś się zaczyna kisić

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 20 czerwca 2020; 08:53

najgorsi na boisku dziś: Kane, Mou i ławka rezerwowych. Lamela nigdy nie będzie rozgrywającym

odpowiedz
Autor: Craggmar Wysłano: 20 czerwca 2020; 07:33

Mam wrażenie że oglądałem inny mecz niż wiekszość, wg mnie występ był całkiem solidny, nawet jak nie znosze Diera to mimo wszystko był to niezły mecz w jego wykonaniu. Niektórzy chyba już zapomnieli jak to wyglądało przed przerwą i w jak czarnej dupie byliśmy.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 20 czerwca 2020; 00:59

Człowiek naiwny myślał że się trafi dobry mecz w ciulowatym sezonie. Nie może tak być. Mou dał stłamsić drużynę. Jak by nie Hugo, to by było 3. Celso i Fernandez out.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 19 czerwca 2020; 23:35

75% goli straconych pod wodzą Mourarza padło po indywidualych błędach

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 19 czerwca 2020; 23:31

Co śmieszne to Dier zagrał w defensywie naprawdę dobry mecz który zaprzepaścił tym jednym błędem skutkującym utratą 2 punktów

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 19 czerwca 2020; 23:24

Dier i tak ten mecz trzymał wspólnie z Llorisem. Pierwsza połowa wyglądała miodzio, te dwa kontakty itd, trochę Lamela się gubił, w sensie tyrał jak nikt, ale jak mógł dograć patelnię, to wybierał coś innego. Druga połowa to czekanie na cios w ryj.
Karny no głupi, ale też jak na moje nie tak oczywisty, bo to Pogba go pierwszy za chabety złapał. Wystarczyło się położyć. No ale Dier tak nie umie.
Szczerze? Już wolę, żeby takie karne robił, niż oglądać Toby'ego i Janka w ostatniej formie. Poza tym Dier zrobił głupiego karnego, ale miał też dużo dobrych, bardzo dobrych interwencji. Sanchez dał patelnię Rashfordowi i nic nam w tym czasie nie obronił. Jak na moje dzisiaj Dier lepszy od Sancheza.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 19 czerwca 2020; 23:18

Zacznę powoli wykładać tezę: "ten klub musi sprzedać Kane jeśli chce coś wygrać".
Rozwijal będę w odcinkach

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 19 czerwca 2020; 23:17

Komentatorzy ledwo co pochwalił Diera, to ten od razu przytotenhamił po naszemu żeby nie było wątpliwości :D

">odpowiedz
Autor: Alisha88 Wysłano: 19 czerwca 2020; 23:11

Dobrze, że już skończył, bo cisnęli, ale mamy ten jeden punkt.

Autor: Spurs Wysłano: 19 czerwca 2020; 23:09

beznadziejny ten mecz...mimo tego gola beznadzieja..

Autor: mefisto52 Wysłano: 19 czerwca 2020; 23:00

Niegroźna sytuacja w polu karnym? Ok będzie remis. Dzięki Dier. 100 dni czekałem na to wkur.wienie.

Autor: KRIS Wysłano: 19 czerwca 2020; 22:19

HK10 na razie nie dojechał na.mecz. w ogóle go nie widać. Strzeli coś w drugiej i sypie łeb popiołem

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 19 czerwca 2020; 22:13

Niezła gra. Lamela, Son, Harry, Steven grają bez jednego błędu chyba. Oby tyły wytrzymały. Jakby nie Hugo to by tak fajnie nie było. Sanchez tradycyjnie elektryczność

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 19 czerwca 2020; 22:09

No gramy to co Mourinho chce grać. Czas pokaże czy to pojedynczy błysk, czy coś zatrybiło

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 czerwca 2020; 21:46

";Drużyna Tottenham cofnęła się na własną połowę broniąc korzystnego wyniku." ;)

rużyna Tottenham cofnęła się na własną połowę broniąc korzystnego wyniku." ;)">odpowiedz

Autor: mefisto52 Wysłano: 19 czerwca 2020; 21:42

Witam po przerwie. To, że będziemy grać topornie to wiedziałem ale o dziwo nie jest to typowy autobus. Dobrze, że Hugo poczuł się pewnie. Czekam na odpowiedź z naszej strony.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 19 czerwca 2020; 21:39

Choćby nie wiem co się działo (trzęsienia ziemi, koronawirus, wybuch wulkanu itd.) to i tak Lamela będzie od pierwszych minut pracował na czerwoną kartkę. W tej kwestii nic się nie zmieniło

Autor: jerry Wysłano: 19 czerwca 2020; 20:21

Dier z Sanchezem na środku obrony.....zaczynam mieć poważne obawy.

odpowiedz
Autor: Alisha88 Wysłano: 19 czerwca 2020; 15:31

No zobaczymy. Jeśli nie damy się zdominować od pierwszych minut, to wynik może być ciekawy.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 19 czerwca 2020; 14:30

bez Allego (jeden mecz), bez Tangangi i raczej bez Lo Celso

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 19 czerwca 2020; 14:20

Reszta chyba nie taka w całości zdrowa - Lo Celso nie w pełni dyspozycyjny (uraz), raczej dziś nie zagra.

Za to Mourarz pochwalił ostatnio Ndombele, że na treningach zaczyna pokazywać to czego od niego oczekuje i jest z niego zadowolony.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 19 czerwca 2020; 14:17

Szkoda że nie ma Alliego ale reszta zdrowa więc myślę że da sie go zastąpić lo celso :)
Liczę na dużo emocji po tych dwóch miesiącach nuuudy jaka Nas dopadła bez BPL!
3:1 dla Nas COYS!

3:1 dla Nas COYS!">odpowiedz
Sonda serwisowa

Jak oceniasz zatrudnienie Jose Mourinho w miejsce Mauricio Pochettino?

• Gadżety Tottenham

Fatal error: Cannot use [] for reading in /home/tottenha/public_html/95afa876a3ed293bab71e1a1a81136db/SeoPilotClient.php(394) : runtime-created function on line 18