» Tottenham 0:1 Manchester City - kolejna bolesna lekcja

dodał: Pacho dnia: 2018-10-29 22:59:51 komentarzy: 56

W meczu kończącym 10 kolejkę Premier League Tottenham Hotspur podejmował na stadionie Wembley, ekipę Manchesteru City. Kibice Spurs mieli nadzieję na emocjonujące spotkanie, w którym Koguty pokażą wolę walki i dadzą radość w tym trudnym okresie dla klubu z Londynu.

Podopieczni Mauricio Pochettino rozpoczęli jednak dzisiejszy mecz w fatalny sposób. Już w 6 minucie po kolejnym w tym sezonie, indywidualnym błędzie obrońcy Tottenhamu - konkretnie Trippiera, Sterling wyłożył piłkę Mahrezowi, który z łatwością umieścił piłkę w siatce. Drużyna z północnego Londynu mogła doprowadzić do wyrównania w 34 minucie, w której Kane wyszedł sam na sam z Edersonem. Anglik za daleko wysunął sobie jednak piłkę i bramkarz gości ofiarną interwencją uchronił swój zespół przed stratą bramki. Pierwsza połowa stała na wysokim poziomie. Wyższą kulturę gry prezentowali goście z niebieskiej części Manchesteru, ale Tottenham również stwarzał zagrożenie pod bramką przyjezdnych.

W 65 minucie po podaniu Davida Silvy, Aguero miał bardzo dobrą okazję do podwyższenia wyniku. Dobrą interwencją popisał się Lloris. Minutę później ponownie groźne uderzenie Argentyńczyka obronił kapitan Spurs. W 80 minucie kapitalną akcję przeprowadził Alli. Młody Anglik wyłożył jak na tacy piłkę Lameli, który przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką. Tottenham starał się zdobyć chociaż punkt w dzisiejszym spotkaniu. Podopiecznym Pochettino nie można odmówić woli walki i zaangażowania. Było to za mało jednak na świetnie dysponowaną ekipę Guardioli, która pokazuje, że jest głównym faworytem do zdobycia po raz drugi z rzędu tytułu mistrza Anglii.

Składy:

Tottenham Hotspur: Lloris (C) - Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies - Dier (Winks - 67 min.), Dembele (Alli - 75 min.), Sissoko, Lamela, Lucas (Eriksen - 82 min.) - Kane

Ławka rezerwowych: Gazzaniga, Aurier, Walker-Peters, Winks, Eriksen, Dele, Son

Manchester City: Ederson - Walker, Stones, Laporte, Mendy - Fernandinho, Silva (C) (Kompany - 89 min.), Mahrez (Jesus - 92 min.), Bernardo Sterling - Aguero (De Bruyne - 71 min.)

Ławka rezerwowych: Muric, Kompany, Otamendi, Foden, Sane, De Bruyne, Jesus

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Siwy Wysłano: 31 października 2018; 20:00

Ta ławka to jakiś żart XD

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 31 października 2018; 19:58

https://pbs.twimg.com/media/Dq25GBLX0AETOgZ.jpg:small

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 31 października 2018; 19:57

Jednak słaba sa strona skoro trzeba samemu sobie sprawdzać skład Spurs na West Ham ;)

">odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 31 października 2018; 19:56

Na Chelsea Live na profilowym mam w danych ulubiony klub Tottenham Hotspur ulubiony zawodnik Harry Kane ale do tego potrzeba jaj bo wtedy jesteś skreślony na starcie czego przykładem są teksty w moim kierunku jakie ostatnio pokazał na tej stronie ten gość od zagranicznych forów Spurs. To trzeba mieć psychike do tego by na obu stronach przyjmować te wszystkie ataki na klate. Ja lubie Chelsea tak samo Spurs i gdzieś to mam że kogoś coś boli XD. Mam nawet naśladowce na Chelsea Live ale mniejsza. Komoras ja tak samo cały czas z nimi jestem mimo pisania że odchodze co pewien czas i tak samo sprawdzam wszystkie informacje ale do czasu. Bo kiedyś miarka się przebierze.

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 31 października 2018; 19:49

Ja takim samym sposobem jak Artur zainteresowałem się Spursami. O ile mnie nie myli on coś pisał że zaczął kibicować Spurs gdy Real zaczął słabo grać i tak to było. Ja tak samo tyle że Chelsea miała fatalny sezon 2015 16 pełen rozczarowań a Spursy mnie zaimponowali w tym sezonie mimo fatalnego końca sezonu. No i tak jestem cały czas kibicem Chelsea ale jednak cały czas jest ten sentyment do Spursów i już 3 sezon jestem z nimi. Ja pisałem taki Artur ma dobrze bo ma jeden klub w PL a drugi w LL tyle że mnie tylko PL obchodzi to wybrałem dwa kluby z PL tyle że z Londynu XD. Był taki gość z Pochem na avku teraz mniej się udziela co przyznał się do kibicowania United i Spurs. Można ? Można.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 31 października 2018; 19:02

A toz leśne dziadki jak niedawno sprzedawali info że Łysy geniusz biznesu LATAMI odkładał na stadion i żadnych pozyczek miało nie być xddd Oszukali mnie kurvva banda decydentów xd Jeszcze będzie beka jak NFL chvja na nas położy i nici z tych 150 melo będzie. Już nawet podpisali papiery żeby na Wembley grać w 2019.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 31 października 2018; 18:54

>>ainam napisał:
>>Czy Levy przypadkiem nie powiedział, że koszty stadionu nie będą miały wpływu na planowane transfery? Jeśli tak, to trzymam Go za słowo.


Loool, przecież to już zostało obalone raptem 3 miechy temu.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 31 października 2018; 18:50

Destroja, ale ty jesteś męczyflak to ja jebe. Jeśteśmy pod wieloma względami podobni, ale ja nie pierdole że wypierdalam do innego klubu, potem wracam. Masz zaburzenia osobowości chyba. Czasami utożsamiasz się z tym klubem, czasami nie. Ja sie gubie w tym wszystkim już. Mnie ten klub rozpierdala na każdej płaszczyźnie, ale pierdole inny klub. Znaczy mam swój lokalny w kraju z którym się utożsamiam i na Ekstraklape zdarzyło się pojechać. A Tottenham mimo ze jest to klub dla chorych pacjentów to zawsze numer jeden dla mnie. Chora jest ta relacja, kocham go i nienawidze ale ta miłośc nie zardzewieje. Moge tam meczu nie obejrzeć, ale interesuję się zawsze.

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 31 października 2018; 18:32

Jak 3 sezon odpadniemy w tej samej fazie tych rozgrywek to będzie jakaś porażka i koniec z trofeami na ten sezon. Coś mi śmierdzi że ten gość co wygląda jakby wyszedł prosto z więzienia coś trafi dla West Hamu. Arnautovic ? Gazzaniga pewnie zagra mecz życia ale dla Pochettino to będzie nic i dalej będzie wystawiał tego przereklamowanego bramkarza jak nazwał go jeden z komentatorów Canal Plus zresztą trafnie.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 31 października 2018; 16:26

Czy to już pora na co 6-miesięczny wpier..l z West Hamem czy tym razem sędzia im pomoże w końcu wygrać?

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 31 października 2018; 15:48

Ogółem ciekawy tydzień całkiem. 3 spotkania Spursów wpierw City poniedziałek (szkoda strzepić ryja) dzisiaj środa West Ham (zapewne to samo co w poprzednim nawiasie) no i sobota Wolves :D. Strach się bać XD.

. Strach się bać XD.">odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 31 października 2018; 15:42

Może czas wymyślić sobie coś takiego jak złoty tekst podczas trwania spotkania XD. Takich pereł czasem tu można się doczekać że głowa mała a że nie ma co brać ten klub poważnie można przynajmniej jaja sobie porobić. Dla mnie tekstem spotkania z City było "Idioci zaraz sprokurują druga bramkę" autorstwa Lolo :D. Nie wiem dlaczego ale rozwalił mnie ten tekst może dlatego że jest taki prawdziwy XD

. Nie wiem dlaczego ale rozwalił mnie ten tekst może dlatego że jest taki prawdziwy XD ">odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 31 października 2018; 15:31

Jak każdy szanujący siebie kibic wie że słowo Levyego jest gówno warte o czym najlepiej przekonał się sam Pochettino który został oszukany przy wzmocnieniach letniego okna transferowego. Jak było spotkania Pocha z Levym to jestem pewny że musiał wywalczyć wzmocnienia skoro zgodził się pozostać w klubie na kolejny sezon. Levy jest człowiekiem bez honoru i szacunku dla swoich pracowników oraz kibiców.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 31 października 2018; 13:24

Czy Levy przypadkiem nie powiedział, że koszty stadionu nie będą miały wpływu na planowane transfery? Jeśli tak, to trzymam Go za słowo.

Z przyjemnością dziś obejrzę Naszych w eksperymentalnym składzie. Mecz na Eleven Sports 3!

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 31 października 2018; 08:48

Odnośnie transferów, a raczej ich braku:

(RickySacks twitter): Spurs have had to borrow an extra £237M to get their new stadium finished. Spiralling costs have forced the Tottenham Hotspur to substantially increase their line of credit with three banks on the heavily-delayed project to a total of £637m.

Ekhem,,,

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 31 października 2018; 06:23

Tzn. żebyście sobie nie myśleli że ja chce tutaj transferów pokroju Coutinho. To było napisane tylko po to, żeby podkreślić jak mało dzieje się zimą na rynku.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 31 października 2018; 06:05

Ja bym chciał zobaczyć oficjalne tygodniówki. Bo w to że Kane może zarobić w porywach nawet 300 to ci nie uwierze za uja. (Aż mi się przypomniała akcja z biografii Redknappa, jak Defoe podpisywał papiery z West Hamem, a jego matka zażądała bonusów od bramek. A Redknapp zszokowany pyta - Droga pani, a jakie jest jego zadanie jak nie strzelanie bramek? Napastnik ma dostawać bonusy od strzelenia bramki?). Załóżmy że Kane 200, Alli 150 w co watpie. A dla Walkera dodatkowe 50 się nie znalazło swojego czasu XD A tylko o siano chodziło ponoć, nie o sukcesy. Jakiś ***** Sanchez dostaje nowy kontrakt mimo ze nic specjalnego nie grał w poprzednim sezonie. Było okienko prawdy o tym klubie. Zimą nie ma uja sprowadzić kogoś ciekawego. Transfery typu Coutinho OGÓŁEM zimą należą do rzadkości. Poprzednio taki głośny to chyba był Torres, ale moge sie mylić. Do nas to wynalazki z Francji na litere N. Chociaż aktualnie się okazało że nawet tego nie potrafimy.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 31 października 2018; 05:53

Najśmieszniejsze jest to destroja, że mimo tych niewolniczych godzin pracy, stadion otworzy się rok po planowanym otwarciu XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Coś jeszcze trzeba pisać? Prezes sam sie wyjaśnił. Sam się zaorał. Mam ochote napisać trochę więcej słówek na jego temat, ale czy ja coś musze komuś jeszcze udowadniać kim on dla mnie jest? Raczej nie.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 31 października 2018; 03:20

>>Spurs napisał:
>>Tottenham Hotspur will play the remainder of the 2018/2019 campaign at @WembleyStadium. (@MailSport)<br />
<br />
iksde


To już nawet nie jest kompromitacja i kpina z kibica, to już poszło o krok dalej.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 31 października 2018; 02:50

Niby będzie oszczędzanie najważniejszych zawodników w dzisiejszym meczu. Ale jakie to ma znaczenie, skoro i tak są bez formy wszyscy prawie?

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 21:11

Abramowicz niby kryminalista ale to u Levyego jest niewolniczy czas pracy tygodniowo przy budowie stadionu :D. Ale kogo obchodzi robol XD

. Ale kogo obchodzi robol XD">odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 21:09

Czas na moje proroctwo na koniec sezonu 2018 19:

Its happened again its happened again Tottenham Hotspur its happened again!

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 21:06

A Alli się wypnie na ten klubu zanim kogut zapieje trzy razy. Raz dla jaj dali mu opaske by się brandzlował na stadionie Milton Keynes i to jest cała historia tego zawodnika jako kapitana. Ale dla mnie to nie jest ambitny zawodnik. Byle kasy się dorobić gdzieś tam zrobić afere i wymyślać cieszynki dla dzieci specjalnej troski. Ciekawe kim ten klub załata po odejściu Eriksena. Pewnie jakiś wynalazek z Ligue 1 przyjdzie XD.

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 21:01

Też nie wiem na jakiego uja tu jest zrobiony shoutbox jak jego działanie jest wątpliwe. Dziwna ta strona na Kanonierach to jest wszystko ładnie wyklepane i wypolerowane :D. Devilspage to samo wspomniane Chelsea Live też solidne. LFC niby lepsze od Tottenham24 ale też bieda. Jak uznać że Spursmania to jest flagowa polska strona tego klubu jakoś to jeszcze ujdzie.

. Devilspage to samo wspomniane Chelsea Live też solidne. LFC niby lepsze od Tottenham24 ale też bieda. Jak uznać że Spursmania to jest flagowa polska strona tego klubu jakoś to jeszcze ujdzie.">odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 20:56

Cóż tam liczba banów wynosi zero ale to detal XD. Kurła jak ja szanuje takie czasowe bany karne na przykładowo tydzień. I wtedy człowiek traci zapał do robienia multi bo szkoda mu konta jakie zostanie odblokowane po odbyciu kary.

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 20:54

Jak Spurs przegra z West Hamem oznacza to że ten klub został już spisany na straty i czas pakować walizki i więcej energii poświęcać stronie Chelsea Live.

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 20:52

No to jutro gramy najważniejszy mecz sezonu. Jak znowu odpadniemy w tej samej fazie rozgrywek Carabao Cup to kolejny sezon bez trofeum można już dopisać do statystyk. Ciekawi mnie podejście Pochettino do tego spotkania. Mam nadzieje że zrozumiał że w tym klubie ostatnie trofeum zostało zdobyte w 2008 roku i jeśli chce się jakoś zapisać w historii tego klubu to trzeba to trofeum zdobyć. Już łatwiejszych rozgrywek nie ma także czas żeby ten uparty człowiek zrozumiał że Champions League to nie miejsce dla Spurs a Premier League szczyt możliwości na ten sezon to 4 pozycja ale o to będzie bardzo trudno.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 października 2018; 19:26

Znaczy wiecie, te pieniądze to miałby jakąś wartość, ale jak wiesz że dysponować nimi będzie Łysy to co ty chcesz kupić. nnaderowy wymienił liste 8 pozycji. Pomnóż to razy 20 mln to wychodzi w chvj siana. A ci piłkarze nie będę kosztowali po 20, bo teraz 20 to kosztuje taki złom jak ten z Newcastle/Tuluzy

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 października 2018; 19:22

Tzn. ja się nie znastawiam przy jego ewentualnym odejściu że jakiś nastepca wróci do LM z Tottenhamem. Bo generalnie nic lepszego nas nie spotka przy takich warunkach finansowych. Chłop niesamowicie się odnalazł w tym spierdolonym systemie na miare spadkowicza. Nie wiem, dla mnie chłop sie męczy w tym klubie. od półtorej roku. Jak odejdzie to nie będę zły, płakać też raczej nie będę.

Ale że Alli podpisał papiery? Ja byłem zdania zawsze że trzeba tego cymbała sprzedać póki w uj warty jest i jeszcze nie pokazał pełnego wachlarza swojego spierdolenia mentalnego. Nie wiem czy Łysy wyciągnie z niego w przyszłości tyle co mógł choćby rok temu. To jest piłkarz z którym rozstałbym się bez żalu.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 października 2018; 19:09

fingor:

Niee, nigdy nie jestem przeciwko odmiennej od mojej opinii/poglądu :P Nie lubię za to chamstwa i wulgarności, a Ty przecież kulturalnie wyraziłeś swoje zdanie, także jest okej!

Co do szansy dla KWP, to jestem jak najbardziej na tak. Ciekawe w jakim składzie jutro wyjdziemy :D

Nie lubię za to chamstwa i wulgarności, a Ty przecież kulturalnie wyraziłeś swoje zdanie, także jest okej!

Co do szansy dla KWP, to jestem jak najbardziej na tak. Ciekawe w jakim składzie jutro wyjdziemy :D">odpowiedz
Autor: fingor Wysłano: 30 października 2018; 16:39

Tylko problem w tym,żeby sprzedać zawodnika to trzeba dać mu grać ,żeby pracodawca wiedział co kupuje... daliśmy ciała z Dierem i Rosem , o ile te pogłoski były prawdziwe...I kupmy w końcu kogoś doświadczonego w PL, a nie same młode talenty...

odpowiedz
Autor: fingor Wysłano: 30 października 2018; 16:36

Jestem za , już zapomniałem ,że go mamy...Albo Trippsa przenieść...

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 30 października 2018; 16:23

Trzeba dać szanse KWP na lewej obronie :)

">odpowiedz
Autor: fingor Wysłano: 30 października 2018; 16:14

I ty Ainam przeciwko mnie :) a jakoś twoje komenty przypadły mi najbardziej do gustu ... Swoją drogą to szkoda ,że nie mieszkam w Polsce ,bo na bank bym się z Wami poustawiał na jakieś ważniejsze mecze...Na Spursmanii całkiem udane były takie ustawki, choć prezes jest dobrze pojechany ,hehe...Może już za niedługo , myślę nad powrotem :)
p.s. Komornik , reflektujesz na jakieś derby z analsami w pubie ?

a jakoś twoje komenty przypadły mi najbardziej do gustu ... Swoją drogą to szkoda ,że nie mieszkam w Polsce ,bo na bank bym się z Wami poustawiał na jakieś ważniejsze mecze...Na Spursmanii całkiem udane były takie ustawki, choć prezes jest dobrze pojechany ,hehe...Może już za niedługo , myślę nad powrotem :)
p.s. Komornik , reflektujesz na jakieś derby z analsami w pubie ?">odpowiedz
Autor: fingor Wysłano: 30 października 2018; 16:06

Na obecną chwilę potrzebujemy lewego obrońcy i napastnika.Środkowy pomocnik też by się przydał, ale ja wciąż wierzę w Winksa. Tylko trzeba dać mu grać non stop i kredyt zaufania. Dier do obrony, nie chcę go już widzieć w pomocy,chyba że na jakieś ogórkowe ekipy.Co do napastnika , to potrzebujemy kogoś zupełnie innego typu niż Llorente czy Janssen, kogoś szybkiego i niższego. Co do Maurycego to dwa najważniejsze zastrzeżenia : każda zmiana jest zawsze za późno ,60 min to jest idealny moment, a jak nie idzie to w przerwie... Poza tym k..a m.ć ile można patrzeć na to jak nasi boczni obrońcy posyłają wrzuty do Harrego jak jest sam w polu karnym, a dookoła 3 obrońców...Uważam,że taki Eddie Howe z Bourneomouth zrobiłby rzeźnię z naszym składem,gdyby jeszcze dali mu kilka transferów.Wczoraj mieliśmy megafarta, trafiliśmy słabszy dzień City, i skończyło się tak jak zwykle.Z dwóch powodów : brak zimnej krwi i zła taktyka. Było to samo co z Barcą, nie można przeciwko takim ekipom iść pressingiem 3-4 zawodnikami... Albo idzie cała pomoc ,albo nikt ,bo tak to robią się dziury i jest pozamiatane.Poza tym jest 85 min, a my zamiast zaryzykować ,wyjść obroną do połowy ,atakujemy 4 zawodnikami, nie no masakra... Nie należę do tych zrzedzących , ale ja mam dość Pochettino.Jasne ,że zrobił dużo dobrego,ale nie wiem jak na takim poziomie można robić tyle kardynalnych błędów...

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 października 2018; 15:55

To ja dla miłej odmiany postoję murem za Mauricio. Niebywałe, jak niektórzy próbują Go wręcz wypchnąć z klubu (nie mam na myśli Ciebie Freddie, Twoje argumenty są polem do dyskusji i rozumiem wątpliwości).

Spokojnie poczekam aż wszyscy kontuzjowani wrócą na 100%, przeniesiemy się do nowego domu i zrobimy fajne transfery w styczniu. Bez paniki, zupełnie.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 30 października 2018; 15:24

Tottenham Hotspur will play the remainder of the 2018/2019 campaign at @WembleyStadium. (@MailSport)

iksde

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 14:00

Ja już wole toksycznych trenerów niż pizdusiów co nie mają jaj wystawić Eriksena i Alliego od 45 minuty gdy gra jest tragiczna. Klopp też gówno zdziała w tym swoim rybackim wdzianku.

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 13:58

Siedzimy w tym top 4 kolejny sezon tak samo jest Champions League ale do czego to prowadzi XD ? Conte 2 trofea Pochettino 0. Pierwszy jest antybohaterem drugi bohaterem. Piłka jest dziwna a zwłaszcza kibice.

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 13:55

Takie coś masz w Chelsea i za każdym jebanym razem przynosi to dobre zmiany tym samym trofea. No ale pewna kobieta na tej stronie napisze że Chelsea śmierdzi bo brak stabilności XD. Stabilność w Spurs to jakiś pic na wode co wyjaśnia Arsenal i wspomniana Chelsea. Ludzie prosze was zacznijcie myśleć ;).

.">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 października 2018; 13:52

Generalnie ja jestem otwarty na zmiany, kosztem spierdolenia sie za top 4. Z tego top 4 i tak uja mamy. Transferow fajnych nie ma na miare topu w ktorym od 3 lat jestesmy. Arsenal bez lm robi lepsze ruchy do uja. Dramat.

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 13:51

Właściwie ty to powiedziałeś a ja to potwierdzam XD. Freddie jak zamiast udawać mądrego pisząc jakieś dziwaczne wpisy o optymalnym wieku składu czego nie jest w stanie wyjaśnić przemawia ludzkim głosem jest nawet znośny. Choć zawsze śmirszy jak gość pisze to za co wcześniej jebał innych użytkowników XD.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 października 2018; 13:46

Nie wierze, Fryderyk przemowil ludzkim glosem. Ci z 2 miesiace temu mowilem ze chlop maxa wycisnal z tego skladu i sie wypalil. Tak samo ten sklad sie wypalil. Tylko ze trzeba sie liczyc z tym exodusem. Bedzie budowanie nowego Tottenhamu po prostu. A gosc jest malo wymiarowy. Dziaduje przy tym samym. Jest uparty. Sklad lezy i kwiczy. Lysy kit mu wcisnal nie wiem jaki. Burdel po prostu. Destroja dobrze mowi, nie wiemy na czym stoimy. Ani dzbanami nie jestesmy, ani topami. Chvj wie kim my jestesmy.


Jutro 11 transmituje mecz z faszystami?

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 13:38

Ostatnio ktoś na Spursmania mi tłumaczył że teraz jest najlepsza kadra od kiedy ogląda Spurs. Może i jest to prawda ale jak na obecne czasy to nadal za mało. Champions League wyjaśniła ten klub właściwie ten klub sam siebie wyjaśnił. Jak wyjebka na FA Cup i Carabao Cup to szanse na trofea w tym klubie są zerowo w tym i kolejnych sezonach. Tylko w podanych rozgrywkach Spurs ma prawo coś ugrać. A Pochettino jeszcze chwile temu gadał że wkraczamy do elity i tylko LM i PL warte uwagi. Szybko się pan spierdoliłeś z tej elity panie Pochettino XD. Zejść na ziemie tam.

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 13:27

Na ten klub nie ma trenera co postawi kropke nad i XD. Pochettino i tak już co dało się wicisnąć z tego klubu wycisnął i to jest max. Kolejny trener to już tylko regres bo żaden ambitny gość nie podpisze kontraktu z tym klubem po tym co zobaczył letniego okna transferowego. Max to jest jakiś Hodgson albo inny trener co odcina kupony jak jakiś Mancini.

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 13:21

Niby dobrze że już jutro szansa na odzyskanie twarzy w spotkaniu z West Hamem w Carabao Cup ale jednak jak myśle nad tym że Pochettino kolejny sezon ma w planach sabotowanie tych rozgrywek to zastanawiam się czy warto to oglądać.

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 13:18

W sumie nie wiem co ten Kane co ten Alli. Spurs się kończy a ci zamiast rozmyślać nad dalszym krokiem jak Alderweireld podpisali nowe kontrakty. Niby w obecnych czasach taki kontrakt gówno znaczy co pokazał Coutinho czy Dembele z farsy ale jednak dziwna decyzja. Jak Eriksen podpisze to będzie jakieś nieporozumienie.

odpowiedz
Autor: Siwy Wysłano: 30 października 2018; 13:15

Gówno da ten kontrakt i tak wypierdoli za sezon lub dwa. Tyle że będzie można na nim solidnie zarobić. No chyba że nie ma on ambicji sportowych i ma w planach kisić się w Spursach do 2023.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 października 2018; 12:40

We are delighted to announce that @dele_official has signed a new contract with the Club, which will run until 2024. #COYS

No, pięknie. Pozytywny dzień! Dele <3

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 30 października 2018; 09:27

Ja wam powiem co różni ten sezon od poprzednich. W tamtym jak bez formy był Kane, to strzelał Alli. Jak Alli nic nie grał, to wymiatał Son. Jak cała trójka nic nie dawała, to grę na siebie brał Eriksen.

Obecnie niestety nie ma zawodnika na którym można oprzeć grę do przodu. Wczorajsza zmiana Alliego wlała we mnie nieco optymizmu. Może przymusowa przerwa pozytywnie na niego wpłynęła.

I mam takie spostrzeżenie co do Maurycego. Szczerze mówiąc zaczynam się wahać czy to nie czas na zmianę. Poch jest świetnym trenerem, ale być może potrzeba świeżego spojrzenia?

Piłka jest przewrotna. Pamiętam jak coachem był Redknapp i był przymierzany do repry. Modliłem się, żeby został u nas. Za pół roku sytuacja się zmieniła - Harry został na lodzie, a my ze zwijaszem. Nikomu nie wyszło to na dobre. Może to ten moment z MP? Czas na nowe wyzwania dla niego i dla nas?

Może Maurycy jest super trenerem do rozwijania zawodników, ale nie do postawienia tej kropki nad i.

Ja wiem, że ma taką kadrę jaką ma i czasem trzeba ostro rzeźbić. Ale niektóre wybory personalne dla kibica z boku bywają niezrozumiałe. Najbardziej jednak mnie drażni brak jego reakcji na boiskowe zdarzenia. Zmiany często są zbyt późno (wczoraj), nietrafione (to akurat nie wczoraj), albo ich w ogóle nie ma. :)

Może pójście do Realu to dla niego krok do przodu i zarazem test? A nam potrzeba kogoś kto dokona jakiegoś wstrząsu w drużynie? Dam tu przykład Emerego - transfery tam w sumie do pierwszego składu to wielkie nie były - ostatnio to gra chyba Torreria i Leno (on to akurat wymuszona, bo chyba nadal Cech jest tam jedynką). I ta sama kadra co za Wengi gra o niebo lepiej niż przez trzy ostatnie sezony.



Może pójście do Realu to dla niego krok do przodu i zarazem test? A nam potrzeba kogoś kto dokona jakiegoś wstrząsu w drużynie? Dam tu przykład Emerego - transfery tam w sumie do pierwszego składu to wielkie nie były - ostatnio to gra chyba Torreria i Leno (on to akurat wymuszona, bo chyba nadal Cech jest tam jedynką). I ta sama kadra co za Wengi gra o niebo lepiej niż przez trzy ostatnie sezony.">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 października 2018; 09:10

Krucjata rozpoczęta? :D

To ja proponuję Sisso na grającego trenera!!



To ja proponuję Sisso na grającego trenera!! ">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 października 2018; 08:35

Mido :D

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 października 2018; 06:06

Jako że Poczetino mówi już otwarcie że mu chvjowo, to kto następny? Howe? Dyche? Cocu? Mourinho?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 października 2018; 05:18

http://okonski.blog.tygodnikpowszechny.pl/2018/10/29/mili-fajni-przegrani/

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 października 2018; 04:17

To mówicie typiczny Tottenham? City do puknięcia, ale przejebaliśmy przez błąd indywidualny? XD Jakie to ***** przewidywalne. Ten klub się nie zmieni. Przegryw mamy w DNA. No ale mogło być gorzej, mogliśmy zawsze być kibicami Milanu. My to uja w historii ugraliśmy, a tamci, to byli topem topów, a od kilku lat to zwykły średniak Serie A, mimo że wydają nie mało. Tam to dopiero syf kiła i mogiła.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 29 października 2018; 23:08

Najśmieszniejsze jest to że grając goowniany mecz mogliśmy go zremisować albo i nawet wygrać.

odpowiedz