» Stoke vs Tottenham - skromne zwycięstwo po nerwowym meczu!

dodał: sajmi14 dnia: 2018-04-07 15:04:54 komentarzy: 92

Tottenham, z małymi problemami, pokonał Stoke City 2:1. Podopieczni Pochettino zwyciężyli dzięki dwóm trafieniom Christiana Eriksena.

W pierwszej połowie byliśmy świadkami dosyć nudnego widowiska. Stoke było wycofane na swoją połowę i to Tottenham przez większość czasu utrzymywał się przy piłce. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie jednak zbyt wielu sytuacji i pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem.

Pierwszego gola zobaczyliśmy w 52' minucie. Dele Alli uciekł obrońcom, po czym zwolnił w polu karnym. Anglik wystawił piłkę wbiegającemu Eriksenowi, który strzelił do bramki po dłuższym słupku.

Koguty z prowadzenia nie cieszyły się zbyt długo. Zaledwie pięć minut później do remisu doprowadził Mame Diouf. Napastnik otrzymał podanie za linię obrony. Do piłki wybiegł Hugo Lloris, który rozgrywał swój 200-setny mecz w Premier League. Bramkarz popełnił jednak błąd. Francuz próbował wybić futbolówkę, kopnął jednak prosto w Dioufa. Zawodnik Stoke znalazł się z piłką tuż przed pustą bramką i wystarczyło, że dopełni formalności.

Wynik meczu ustalił Christian Eriksen. Duńczyk dośrodkowywał w pole karne z rzutu wolnego. Piłka przeleciała obok głowy wyskakującego Harry'ego Kane'a, po czym wpadła do bramki. Początkowo wszyscy uznali, że gola zdobył Kane. Po meczu bramka przyznana została jednak Eriksenowi.

Dzięki zwycięstwu nad The Potters Tottenham zrównał się punktami z Liverpoolem. Koguty wciąż mają jednak o jedno spotkanie mniej, więc szanse na wyprzedzenie The Reds są dosyć duże. W następnym spotkaniu Tottenham czeka jednak ogromne wyzwanie - podopieczni Pochettino zmierzą się z Manchesterem City.

TOTTENHAM

Lloris (C), Aurier, Sanchez, Vertonghen, Rose, Wanyama, Dembele, Eriksen, Dele, Son, Kane

 

ławka: Vorm, Dier, Davies, Sissoko, Lamela, Lucas, Llorente

 

STOKE

Butland, Bauer, Martins Indi, Shawcross, Johnson, Pieters, Allen, Ndiaye, Diouf, Shaqiri, Sobhi

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: ridethelightning Wysłano: 9 kwietnia 2018; 13:25

Na Sissoko to aż prosi się jakiś Shanghai czy inna Chińska drużyna. Oni mają rozmach przy transferach czasem mało adekwatny do poziomu zawodnika. Każda kwota ponad 15 mln to z pocałowaniem ręki za niego. Kto wie może Pochettino liczy że dostanie powołanie na mistrzostwa świata tam zagra jakieś znośne zawody i potem kolejka klubów ustawi się po tego zawodnika. Żeby dostać powołanie coś musi grać w klubie. Te chwalenie Sissoko przez Pochettino to musi mieć jakieś większe cele bo to za dobry trener by tak nie poznać się na zawodniku.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 9 kwietnia 2018; 09:09

Wszyscy mamy nadzieję, że odejdzie. Tylko Maurycy coś się nie kwapi, żeby go pogonić, dlatego mam nadzieję, że widzi w nim coś czego ja nie widzę. W innym wypadku zostaniemy z darmozjadem na ławce.
Ciekawe ile by za niego ktoś zapłacił, patrząc na grę, to każda dwucyfrowa kwota byłaby jak szóstka w lotto.

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 8 kwietnia 2018; 21:55

Pamiętam, jak po ogłoszeniu transferu Sissoko wszedłem na polską stronę Newcastle. Tam wszyscy się z nas śmiali, że daliśmy się na niego nabrać po udanym EURO i dziękowali, że w końcu od nich odszedł. Początek miał dosyć obiecujący (chociażby bardzo dobry mecz z City na WHL), ale z czasem było coraz gorzej. W tym sezonie dostał sporo szans od Pochettino i ich po prostu nie wykorzystał. Mam nadzieję, że odejdzie z klubu latem.

odpowiedz
Autor: ridethelightning Wysłano: 8 kwietnia 2018; 19:42

Sissoko nie daje od siebie niczego po czym by można powiedzieć że w przyszłości ten transfer zacznie się spłacać. Jest to o wiele gorszy transfer od Janssena. Vincent szybko został pogoniony a też tani nie był to też dziwne że konsekwentnie z tym te zgniłe jajko nie zostało komuś wepchnięte. Chyba ta metka tych 35 mln sprawia że klub nie chce przyznać się do zmarnowania tej kwoty ale jak jest każdy widzi.

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 8 kwietnia 2018; 17:44

Eksploduje? Dla mnie nie ma to szans. On nawet nie ma żadnych przebłysków. Dobre mecze Sissoko w koszulce Tottenhamu można policzyć na palcach jednej ręki. Koleś niejednokrotnie ma problemy z wykonaniem najprostszego podania.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 8 kwietnia 2018; 17:00

Pochettino to się o nim wypowiada, jakby to był pewniak do gry i jego sprawdzony człowiek. Nie wiem co on w nim widzi, ale mam nadzieję że jak już to eksploduje to wszyscy będziemy odszczekiwać.

odpowiedz
Autor: ridethelightning Wysłano: 8 kwietnia 2018; 13:23

Jak on jest potrzebnym elementem do układanki Pochettino to nie chce w to wnikać dlaczego nie został jeszcze sprzedany. Wyniki są dobre to też niech wystawia kogo chce ale nie wiem jak to wytłumaczyć co on jeszcze robi w tym klubie i dlaczego przynajmniej nie gra w rezerwach. Jedyne sensowne wyjaśnienie to jest poprawa jego pozycji na rynku transferowym. Nie wiem czy na coś to się zda.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 8 kwietnia 2018; 12:46

Wiem że dla większości jest oczywiste że Łysy pozbędzie się latem tego nieudacznika z Newcastle, ale ja tak od jakiegoś czasu po samych wypowiedziach Poczetino i tego co się dzieje powoli zaczynam przyswajać w świadomości że on może zostać w klubie. To jest niewyobrażalne

odpowiedz
Autor: ridethelightning Wysłano: 8 kwietnia 2018; 12:30

Najlepsze jest jak człowiek myśli że Lucas dostanie przynajmniej kilka końcowych minut spotkania i widzi Sissoko gotowego do wejścia na boisko. Jak Sissoko dla Pochettino jest lepszym wyborem to nie wiem po co go sprowadzali. Chyba na jakieś przełamanie zimowego okna transferowego.

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 8 kwietnia 2018; 12:04

Ja tam jestem spokojny o Lucasa. Jak w końcu dostanie szansę, to z pewnością jej nie zmarnuje. Chociaż ostatni raz na boisku w meczu ligowym pojawił się 3 marca, gdy graliśmy z Huddersfield... Na dodatek wszedł tylko na 7 minut.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 8 kwietnia 2018; 10:02

>>26King26 napisał:
>>aa no i Seba szacun, ze po tym meczu dales rade nie narzekac

Nie wiem jak to opisać, ale mam jakiś niewytłumaczalny szacunek do ciebie. Może to przez inne niż reszty podejście do mnie. Wziąłem do siebie to co mówiłeś.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 8 kwietnia 2018; 03:16

>>Spurs napisał:
>>jedna sprawa mnie nurtuje,otóż LUCAS który robił w meczach których grał duzo dymu z przodu,dawał jakość i efektywność nie wchodzi teraz nawet z ławki,to jest kolejny fantastyczny ruch naszego sztabu?

Eriksen jest nie do wyjęcia, Son do niedawna był w mega gazie, a Lamela od powrotu gra bardzo dobrze.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 8 kwietnia 2018; 03:16

Ogólnie dziwny mecz, niby nie graliśmy źle, ale sytuacji za dużo nie stworzyliśmy.

Podobał mi się Rose, czuć w nim ogromny głód gry. Wanyama nieźle sobie radził.

Mam problem z Aurierem. Świetnie się dziś ustawiał w ataku, ale niweczył fatalnymi wrzutkami. Do tego w obronie niepewny i zostawiał korytarze.

Słabo Son i Kane, peirwszy chyba standardowo zgubił formę, drugi na razie bez rytmu. NIe jestem zadowolony z wejścia Lameli, który był gotów zakiwać się byle tylko nie podać.

Brawa dla Dele, który kolejny mecz z rzędu gra dobrze, mądrze i z zaangażowaniem.

O Llorisie nie ma co pisać, chłop ma problemy z koncentracją od zawsze, ale ostatnio się nawarstwiły.

Największy minus Dier, wszedł i mógł zawalić mecz.

odpowiedz
Autor: ridethelightning Wysłano: 8 kwietnia 2018; 01:05

Ktoś jeszcze ma coś pozytywnego do powiedzenia co do Llorisa ? Pierwszy cel na okno transferowe to sprowadzenie jakiegoś gościa co nie ma pełnych gaci przed pierwszym gwizdkiem. Przed spotkaniem z City trzeba jakieś zdrowaśki poklepać o brak kolejnych wpadek. Coś tam słyszałem że Kane wmawia że to on zdobył gola a nie Eriksen. Wiem że Salah zrobił swoje ale nie wypada tak koledze bramki odbierać. Niby w statystykach Eriksen zdobył obie bramki.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 8 kwietnia 2018; 00:42

jedna sprawa mnie nurtuje,otóż LUCAS który robił w meczach których grał duzo dymu z przodu,dawał jakość i efektywność nie wchodzi teraz nawet z ławki,to jest kolejny fantastyczny ruch naszego sztabu?

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 8 kwietnia 2018; 00:12

Czyżby pierwsze multikonto? Odnotowałem do obserwacji :D

">odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 7 kwietnia 2018; 23:47

aa no i Seba szacun, ze po tym meczu dales rade nie narzekac :D ale osobiście bardziej boje się trzech ostatnich kolejek, niż City.. WBA, Watford i Leicester, z którymi w pierwszej części sezonu zebraliśmy łącznie aż 2 punkty :P btw. ostatnio sprawdzałem i z zadnym z przeciwnikow, z którymi graliśmy już oba mecze nie mamy bilansu ujemnego ;)

ale osobiście bardziej boje się trzech ostatnich kolejek, niż City.. WBA, Watford i Leicester, z którymi w pierwszej części sezonu zebraliśmy łącznie aż 2 punkty :P btw. ostatnio sprawdzałem i z zadnym z przeciwnikow, z którymi graliśmy już oba mecze nie mamy bilansu ujemnego ;)">odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 7 kwietnia 2018; 23:45

Seba, ja tak rzadko się udzielam na stronie, bo Rusek mnie wyprzedza ;)

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 23:12

A ja to widzę tak: City wypruje sobie flaki we wtorek, a na Wembley ich trzaśniemy, tak 3:1

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 23:11

Dziś mieliśmy dzień relaksu. (Więc o mało nie zgubiliśmy punktów.)

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 23:10

Przydałby się ktoś kto zwymyśla City od patałachów i przegrywów.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 7 kwietnia 2018; 22:55

Ja jebe, mogliby wyjść na nasz mecz rozluźnieni po przyklepaniu dziś majstra, ale nie, trzeba było 2 bramkową przewagę rozjebać z najbardziej żałosną drużyną Premier League. Zaraz wpierdol od Liverpoolu zbiorą, a na nasz mecz wyjda zmotywowani. Klasyka.

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 7 kwietnia 2018; 22:35

Postawa Llorisa to jakiś żart. W tym sezonie zawalił już 4-5 gola w żenujący sposób. Do dzisiaj mi się śni po nocach przepuszczony strzał Alonso na Wembley w sierpniu. Dzisiaj swój 200 mecz w Premier League postanowił uczcić w fantastyczny sposób. Ogólnie mecz ciężki, ale raz na jakiś czas musi się taki zdarzyć, więc nie ma co narzekać, bo udało się wygrać. Dier fatalne wejście. Na Stamford Bridge zagrał za dobrze, to teraz czeka nas seria 5 meczów, w których popełni co najmniej 10 poważnych błędów. Dzisiaj już 2 i strzał, który wylądował na placu budowy naszego nowego stadionu.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 7 kwietnia 2018; 20:26

Bardzo zły wynik na etihad

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 7 kwietnia 2018; 20:18

Wicemistrzostwo robi się odległe. Ale pokazali że obrona City to żaden monolit.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 7 kwietnia 2018; 19:56

No nie wierze w to City ehh

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:57

Uff dojechane. Teraz City 3 punkty i jedziemy dalej.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:49

>>Underek napisał:
>>>>triangleefiks napisał:<br />
>>Co ten diouf zrobił. Na miejscu Shaqiriego to bym szybko ten klub opuścił. <br />
<br />
Ostatnio w wywiadzie pojechal po swojej druzynie

Nie dziwne
Ps: szkoda, że Lamela tego ostatniego nie przeszedł. Pięknie to robił

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:48

>>nnaderowy napisał:
>>;Po jednym meczu to bramkarza nie ocenisz. A jak taki słaby to wziąć juniora a jego opchnąć, na co nam taki gość.

Był Archer, ale jak się chcesz rozwijać to chyba musisz grać i sobie gra w Millwall.

o jednym meczu to bramkarza nie ocenisz. A jak taki słaby to wziąć juniora a jego opchnąć, na co nam taki gość.

Był Archer, ale jak się chcesz rozwijać to chyba musisz grać i sobie gra w Millwall.">odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:48

6 minut?! ZA CO

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:47

>>triangleefiks napisał:
>>Co ten diouf zrobił. Na miejscu Shaqiriego to bym szybko ten klub opuścił.

Ostatnio w wywiadzie pojechal po swojej druzynie

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:47

>>Szary napisał:
>>A co, nie pamiętacie jak z Crystal Palace na Wembley bronił? Typowy koleś do zapchania składu który zagra od święta. <br />
<br />
Daleko szukać nie trzeba. Butland zaraz do wyjęcia po spadku Stołków.

No i tak trzeba. Wywalic reczniki, zostawic Hugo i Butland niech zastępuje llorisa

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:46

O nie i ten pajac wchodzi

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:46

Co my robimy?

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:46

Co ten diouf zrobił. Na miejscu Shaqiriego to bym szybko ten klub opuścił.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:45

Wejscie Diera calkowicie zdestabilizowalo środek pola. Juz dwie bramki mógł zawalic.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:45

Butland to bardzo spoko opcja.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:44

Lucas to jeszcze filozofii nie przyswoil czy co z nim nie tak jest ze wcale nie gra?

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:43

Albp 3-1 albo 2-2, to się tak nie skończy.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:42

Po jednym meczu to bramkarza nie ocenisz. A jak taki słaby to wziąć juniora a jego opchnąć, na co nam taki gość.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:42

Jezu, co oni wyprawiają.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:37

A co, nie pamiętacie jak z Crystal Palace na Wembley bronił? Typowy koleś do zapchania składu który zagra od święta.

Daleko szukać nie trzeba. Butland zaraz do wyjęcia po spadku Stołków.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:36

Aurier już syf robi, ten to z myśleniem na bakier.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:36

O, Pietrek wchodzi. Teraz się zacznie granie na rożne.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:34

A ten Gazzaniga to przyszedł ściany podpierać? Dać mu mecz, dwa zobaczymy co umie. Chyba że na treningu taka padaka, że już go Mauricio skreślił.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:32

>>;PachPuch napisał:
>>Chcecie ściągnąć naszego Kapitana?

A pamiętasz co Kaboul odpierdalał jak był kapitanem? Opaska nie powinna mieć znaczenia.


Nkoudou zszedł jak przegrywało Burnley, a oni w pare minut dwa gole jebneli xd

achPuch napisał:
>>Chcecie ściągnąć naszego Kapitana?

A pamiętasz co Kaboul odpierdalał jak był kapitanem? Opaska nie powinna mieć znaczenia.


Nkoudou zszedł jak przegrywało Burnley, a oni w pare minut dwa gole jebneli xd">odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:31

>>triangleefiks napisał:
>>Kto by pomyślał 3 lata temu, że Lloris to nasz obecnie najsłabszy zawodnik

Sissoko i Llorente, ale z pierwszego skladu to najslabszy

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:31

Siatkówka k**** :D mi się podoba sędziowanie dziś, nie daje sobie wleźć na głowę Stołkom, bo kombinują, próbują presję wywierać, takie cwaniaczki jak to oni.

mi się podoba sędziowanie dziś, nie daje sobie wleźć na głowę Stołkom, bo kombinują, próbują presję wywierać, takie cwaniaczki jak to oni.">odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:30

Vorm jest chyba jeszcze mniej pewny.

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:30

Chcecie ściągnąć naszego Kapitana ? xD A tak na serio to Hugo pierwszy w kolejce do zmiany. Lepiej, żeby Vorm wszedł.

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:28

Tottenham gra bez bramkarza...

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:27

***** Hugo, to już Vorm pewniejszy :p

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:26

K****, Hugo do zmiany :D

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:26

Cmon Coco

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:22

ufff

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:21

Dali radę

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:21

no, jeszcze jedna dla spokoju

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:20

Dobrze, że go mamy Kaneu <3

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:20

No, to jeszcze jedna na wszelki wypadek.

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:18

Możemy odskoczyć od Live na 2 punkty + mecz zaległy... Więc do roboty, ***** to tylko Stoke

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:18

Kto by pomyślał 3 lata temu, że Lloris to nasz obecnie najsłabszy zawodnik

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:17

Dobra, dawac Lamele za Sona i jedziemy frajerow

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:16

***** on jest jebnięty!!!

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:15

Janusz Wójcik mialby tu coś do powiedzenia

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:15

meh

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:15

Się worek otworzył xd

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:14

Hugo drugi mecz z rzędu babol, cudownie...

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:14

hahahaha ja pierdole

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:13

>>Rusek napisał:
>>Alii jest w gazie, nikt mu nie zarzuci chybaże nie podawał do Harrego

Zarzucić coś? On to wyczekał jak profesor. Żeby temu chłopakowi tylko głowa nadążała za talentem, to byłbym pewny, że Złota Piłka to kwestia czasu.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:11

Alii jest w gazie, nikt mu nie zarzuci chybaże nie podawał do Harrego

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:10

Teraz worek się otworzy i będzie miły początek weekendu !

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:10

jeeeeeeeeeeeeee

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:09

no i fajnie :)

">odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:09

Lamela potrzebny na już. Sędzia też na zbyt wiele pozwala graczom Stoke przez co faulują co chwile, bo nie kończy się to kartkami.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 17:02

Son chyba znowu zgubil formę. Liczę na Lucasa

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 7 kwietnia 2018; 16:53

Mama nadzieje, że Lamela wejdzie ;)

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 kwietnia 2018; 16:49

Alli jedyny trzyma poziom z przodu jak na razie. Coraz lepszą formę łapie, jak tak dalej pójdzie to na mundialu będzie błyszczał.

Eriksen sobie, Son sobie, Kane na razie po czole się kopie. Muszą trochę podkręcić śrubkę, bo na razie średniawka.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 16:47

czyżby evert-liv?

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 7 kwietnia 2018; 16:45

Ale Kane jest dziś nieprzydatny.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 16:37

Kiedy się ten worek otworzy??

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 kwietnia 2018; 16:37

>>Freddie91 napisał:
>>Jakiś link, bo meczosy padły?

Ludzie nie oglądajcie tego szitu, ace sream rządzi, np.

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/

albo

https://www.livefootballol.me/live-football-streaming-2018.html

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 7 kwietnia 2018; 16:28

Mecz w którym po pierwszym golu Stoke musi postawić wszystko na jedną kartę i pewnie otworzyłoby to drogę do ich bramki a Son psuje takie coś... Ja dalej czekam na te standardowe 4:0

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 7 kwietnia 2018; 16:24

Ale strzelił na odpierdol

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 7 kwietnia 2018; 16:24

Była szansa : (

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 7 kwietnia 2018; 16:10

Ale się ten Lambert postarzał od czasu Aston Villi

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 7 kwietnia 2018; 16:06

Ja zawsze na reddicie szukam https://www.reddit.com/r/soccerstreams/

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 kwietnia 2018; 16:06

Rose tyle czasu nie grał, że wślizgi głową robi.

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 7 kwietnia 2018; 16:05

http://ripple.is/football/2375-stoke-city-vs-tottenham-hotspur

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 7 kwietnia 2018; 15:57

Dawniej brałem sportslive, ale od jakiegoś czasu chyba upadło.

No mi to odpowiada bo wolę oglądać angielskie :D

DrHTV kiedyś działało spoko, teraz nie wiem.



DrHTV kiedyś działało spoko, teraz nie wiem.">odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 7 kwietnia 2018; 15:56

No i które wybierasz?

Bo mi tylko eng działają

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 7 kwietnia 2018; 15:54

https://www.mecze24.pl/pilka-nozna/stoke-city-tottenham-hotspur


Dodajcie sobie te mecze24 do zakładek, ja zawsze korzystam i nigdy się nie zawiodłem.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 7 kwietnia 2018; 15:52

Jakiś link, bo meczosy padły?

odpowiedz