» Spurs i Newcastle powalczą o Francuza
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Tottenham Hotspur i Newcastle United wyrażają chęć pozyskania reprezentanta Francji, który jest zawodnikiem londyńskiego QPR.
Kwota odstępnego za 26 - letniego Loica Remy'ego to 5 mln Funtów, jednak na tą chwilę nie została złożona żadna oficjalna oferta.
Remy podkreśla w każdym wywiadzie, że chce kontynuować grę na najwyższym poziomie i zamierza zmienić barwy klubowe. Zmiana otoczenia jest dla niego bardzo ważna, gdyż zamierza walczyć o miejsce w składzie reprezentacji Francji na mundial w Brazylii w 2014 roku.
Tottenham bardzo potrzebuje klasowego napastnika a Remy jest zarówno tanim, jak i zaspokajającym zapotrzebowanie na napastnika Spurs rozwiązaniem.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Spokojnie z tą Ligą Mistrzów. W tamtym sezonie, po kupnie Siggurdsona i Vertonghena mieliśmy ją mieć w kieszeni. Tak jest co roku, taki urok Spurs. Jak AVB chce grać 4-3-3, to powinien kupić 3 napadziorów. Nie można grac ciągle tym składem. Bale/Benteke/Villa/Remy. Choć Remy to niepokorny gracz.
Kupienie napastników (Benteke + Remy/Villa) i Halilovica oraz obrońcę zwroci się Tottenhamowi w postaci Ligi Mistrzów. Z tym, że Halilovic dojdzie do Spurs dopiero za rok, jeżeli oczywiście go kupimy.
Ja myślę, że warto zainwestować w jeszcze jednego pomocnika.
Bardziej skłaniałbym się do opcji Benteke & Villa lub Benteke & Remy. Chociaż jeżeli będziemy mieli Belga, Davida i Loica w jednym zespole to tylko nam wyjdzie na dobre. 35 milionów i powinno się udać.
Cisse to taka młodsza, lepsza wersja Defoe. Jak najbardziej za!
Myślę, że to bardzo dobra okazja i cena idealna. Ja jestem za kupnem tego zawodnika. To byłaby dobra alternatywa, choć wręcz pragnę Benteke na WHL
W kontrakcie ma tylko 5 milionów? To za czym Tottenham jeszcze czeka?! Remy potrafi grać w piłkę, ale często łapie kontuzje. Sądzę, że Koguty powinny złożyć ofertę za Francuza.