» Son: Kane jest najlepszy na świecie

dodał: sajmi14 dnia: 2018-03-25 14:16:46 komentarzy: 14

Skrzydłowy Tottenhamu, Heung-Min Son, przyznał, że Harry Kane jest najlepszym zawodnikiem na świecie.

Angielski napastnik zdobył w tym sezonie już łącznie 35 bramek. Kane doznał jednak kontuzji kostki w meczu z Bournemouth i powróci do treningów najpewniej w połowie kwietnia.

Heung-Min Son, który podczas nieobecności Kane'a zdobył dwie bramki, uważa, że drużynie z pewnością będzie brakować najlepszego strzelca. Skrzydłowy zaznaczył jednocześnie, że zawodnicy Tottenhamu są w stanie poradzić sobie bez 24-letniego Anglika.

- Harry Kane jest bardzo ważnym zawodnikiem dla nas i reprezentacji Anglii, ponieważ jest najlepszym piłkarzem na świecie - powiedział Son w rozmowie ze SkySports.

- Taka jest piłka nożna - czasem doznajesz kontuzji. Jako Tottenham musimy sobie jednak poradzić nawet bez Harry'ego. To oczywiście bardzo smutne, ale inni zawodnicy również będą gotowi.

- Nie jestem zawodnikiem jak Harry. Staram się jedynie poprawiać z dnia na dzień i będzie to dobra okazja, żeby w czymś pomóc.

- Udowodniłem wiele rzeczy przez te dwa i pół roku odkąd jestem w Tottenhamie. Jestem z tego zadowolony i bardzo szczęśliwy, że mogę tu być. Pracujemy bardzo ciężko i właśnie tego oczekuję.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Napoleon Wysłano: 29 marca 2018; 15:02

masz niesamowitą wiedzę. idź w tym kierunku, a na pewno niebawem się spotkamy

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 28 marca 2018; 14:22

>>destroya napisał:
>>Tak niestety jest. Może byłby głosy że się zgermanizował ale ta ich reprezentacja jest skazana na sukcesy. Nikt nie ma takiego bogactwa składu oni mogą kilka składów wystawić na wysokim poziomie była kiedyś o tym mowa. A Poldi i Klose jak dobrze wyszli na wybraniu niemieckiej reprezentacji każdy wie. Lewandowski do tego stopnia utożsamia się z niemcami że jakby zaczynał kariere od akademi Bayernu kto wie czy dzisiaj nie reprezentowałby barw niemieckich. A jakaś niemiecka prababka z czasów wojny byłaby podana do mediów jako Lewandowska.

No, ale urodził się w Polsce, wychował się w Polsce, uczył się grać w Polsce, grał w Polsce. Gra w Niemczech pare lat i dlatego miałby grać w ich reprezentacji? To Sona gdzie byś widział w reprze Niemiec czy Anglii? Anglii to raczej nie, bo to też życiowe przegrywy. Bale powinien grać w Hiszpanii, bo z Walią też ****a osiągnie?

Chciałem Cię ignorować, albo nauczyć się jakoś z Tobą żyć, ale Ty nie pomagasz i tylko na każdym kroku udowadniasz, że gówno znasz się na piłce i nadrabiasz swoją niewiedzę narzekaniem.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 marca 2018; 04:54

XDDDDD Hahahha. Nawet ja bym czegoś takiego nie wymyślił.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 27 marca 2018; 23:00

No nie... no po prostu k*urwa no.nie..

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 27 marca 2018; 22:46

Coś Panowie do dodania? Czy będziecie teraz dowodzić, że Son zrobił dwie bramki z czwartym sortem naszych obrońców, dlatego mieliście rację? Rzygać mi się chcę z każdym kolejnym Waszym komentarzem od jakiegoś czasu, a z tego co widzę to tak samo jak ja ma 90% użytkowników. Nikt Wam nie zabierze prawa do własnego zdania, ale kultury i szacunku Wam brakuje jak ostatnim wsiurom. Co innego napisać komentarz z chamówą w emocjach meczowych, co innego chamstwem epatować na codzień. Róbta co chceta, ale coraz mniej ludzi ze mną na czele traktuje Was poważnie.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 marca 2018; 22:27

Ale ryży Koreaniec się jutro wpierdoli w tą beka defensywę jak w masełko. Nioe będzie co zbierac po reprezentacji PZPNu.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 marca 2018; 22:04

A czemu ma nie kochać ? Atmosfera w szatni wydaje się być bardzo dobra a patrząc na jego możliwą 18-miesięczną służbę wojskową i tak żaden lepszy klub nie zainwestuje pieniędzy w jego transfer.

odpowiedz