» Pochettino: Kane jest głodny gry

dodał: Damian Konwent dnia: 2018-04-06 13:46:12 komentarzy: 8

Mauricio Pochettino na konferencji prasowej przed meczem ze Stoke potwierdził, że Harry Kane jest wpełni gotów do spotkania.

Reprezentant Anglii pojawił się na boisku w drugiej połowie w wygranym 3:1 meczu przeciwko Chelsea.

Menadżer Spurs przyznał na przedmeczowej konferencji prasowej, że Anglik ciężko pracował, aby wrócić do zdrowia.

- Harry świetnie zaprezentował się w ostatnich 20 minutach przeciwko Chelsea. W tym tygodniu pracował na pełnym obciążeniu i będzie gotowy w sobotę.

- Liczymy, że Harry będzie mocnym wzmocnieniem dla drużyny w meczu ze Stoke, ale również w reszcie meczów w tym sezonie.

Powrót Kane'a to niewątpliwie świetna wiadomość dla wszystkich w kontekście najbliższych meczów.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: pillole Wysłano: 12 kwietnia 2018; 02:44

ale o co biega <a href=""></a>

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 10 kwietnia 2018; 21:29

Przepraszam , że piszę tutaj ale nie wiem czy jest jakieś miejsce na stronie by poruszyć jakiś temat . No ale do rzeczy : Shaw'owi kończy się kontrakt, Martial'owi chyba zostanie rok a Shaqiri z Butlandem spadają z ligi a więc każdy z nich jest potencjalną okazją . Jak dla mnie każdy z nich jest dobry Martial zagra wszędzie w ataku , Shaw za free więc super zwłaszcza patrząc na wiek i sympatie Mauricio do niego . Vorm odchodzi a Gazzaniga to idealna 3 więc mieć takich bramkarzy to byłby luksus . A Shaqiri to trochę taka opcja rezerwowa dla Martiala i takie wzmocnienie ławki bo od wariatów z Marsylii jest na 200% . Jak dla mnie bardzo solidny zawodnik wszędzie gdzie grał , nawet w Monachium gdzie grał mało . Potrafi strzelić niespodziewaną bramkę a takie coś by się przydało w meczach które tak często remisujemy nie mogąc zaskoczyć zasieków przeciwnika .

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 7 kwietnia 2018; 13:31

Mi też skurwysyny ujebały kupon. Ty zobacz skrót z tego meczu to się załamiesz.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 kwietnia 2018; 11:35

Mi PSG wczoraj ukradło trzy stówy, za dyszkę bodajże. Dziady. A postawiłem jednak na naszych z superoferty, chociaż bez handi.

Autor: Adebayor92 Wysłano: 6 kwietnia 2018; 14:57

Zazwyczaj staram się podchodzić do meczów z szacunkiem do rywala ale Stoke i Wisienki podchodzą nam ostatnio , że głowa mała i obyśmy to podtrzymali .

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 6 kwietnia 2018; 14:44

Ja chciałem postawić, że Harry strzeli, ale na fortunie jest, że musi grać od 1szej minuty, a nie wiadomo czy gotowy jest na 90. Dlatego odpuściłem i w ten weekend przepuszczę pieniądze na innych meczach.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 6 kwietnia 2018; 14:10

Ostatnio postawiłem na chelsea, więc teraz dla odmiany handicap na Tottenham. Jest okazja nastrzelać. Dzbany ze strefy spadkowej. Ostatnie chyba 4 spotkania to wygrane różnicą 4 bramkami.

• best gol

Fatal error: Cannot use [] for reading in /home/tottenha/public_html/95afa876a3ed293bab71e1a1a81136db/SeoPilotClient.php(394) : runtime-created function on line 18