» Po rewanż na Szerszeniach - Tottenham vs Watford

dodał: sajmi14 dnia: 2018-09-25 21:21:11 komentarzy: 33

Co prawda nie jest to Liga Mistrzów, ale emocji i tak nie zabraknie. Już w środę Tottenham zmierzy się z Watfordem w ramach 1/16 finału Carabao Cup. Początek spotkania o 21:00!

Pojedynek pomiędzy Szerszeniami i Kogutami, w którym to ci drudzy wylosowani zostali jako gospodarze, nie zostanie rozegrany na Wembley. Tottenham jako stadion zastępczy zorganizował boisko MK Dons - Stadium MK. Mecz z Watfordem będzie więc nieco sentymentalnym powrotem dla Dele Alliego, który jest wychowankiem klubu z League Two.

Spotkanie z Szerszeniami to świetna okazja dla Tottenhamu na rewanż. Oba zespoły w tym sezonie zagrały już ze sobą w Premier League, kiedy to niespodziewanie zwyciężył Watford 2:1. Drużyna The Hornets sprawuje się jak na razie bardzo dobrze, zajmując 4 miejsce w lidze z dorobkiem 13 punktów. Szerszenie znajdują się w tabeli ligowej tuż przed Tottenhamem.

W bramce Spurs najprawdopodobniej ponownie zobaczymy Paulo Gazzanige. Występ Hugo Llorisa jest zdecydowanie wykluczony, jednak nie wiadomo, czy do gry gotowy jest Michel Vorm. Pochettino najprawdopodobniej nie będzie jednak ryzykować i postawi na Gazzanige, który dobrze zaprezentował się w meczu z Brighton. W składzie Tottenhamu możemy spodziewać się wielu zmian. Kilku kluczowych zawodników drużyny potrzebuje odpoczynku i zdaje się, że dostrzega to również menadżer.

W drużynie Watfordu nie wystąpi Tom Cleverley. Z powodu kontuzji nie zagra zapewne również Gerard Deulofeu oraz kapitan The Hornets - Troy Deeney.

 

Przewidywane składy

Tottenham: Gazzaniga; Walker-Peters, Foyth, Sanchez, Aurier; Wanyama, Winks; Lucas, Alli, Lamela; Llorente

Watford: Gomes; Masina, Prödl, Mariappa, Navarro; Chalobah, Wilmot; Sema, Quina, Femenia; Success

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: kiriak Wysłano: 26 września 2018; 20:13

poratujcie proszę streamem:)

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 26 września 2018; 20:11

Dele z opaską? Bardzo się cieszę.

Skład mi się podoba. Ciekawe, jak to będzie wyglądać w praktyce.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 września 2018; 20:05

@destroja, już było info że nie będzie nazwy WHL.

Kilka miesięcy temu pisali że Fulham chce Wembley kupić. Chyba koło 800 dawali.

odpowiedz
Autor: kanedinmypants Wysłano: 26 września 2018; 20:02

#THFC: Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Winks, Wanyama, Sissoko, Dele (C), Lamela, Lucas.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 września 2018; 20:01

To moje pierdolone dziedzictwo którego Underkowi żal kasować - w sumie z 11k postów z czego 80% narzekanie. Wielokrotnie kasował multikonta destroi i mi wała próbuje wcisnąć :D

Ja wielokrotnie w ostatnim roku, a nawet w ostatnie kilka miesięcy przymierzałem się zrobić dłuższy urlop, ale się nie da, mając aktywne konto. Żeby teraz skasować to nie robiłbym multi przy pierwszej lepszej okazji. Odezwałbym się może dopiero jak bym pojechał do LDN na mecz. Jakiś filmik z pozdrtowiniami bym nagrał i wrzucił.

Kasacja konta nie oznaczałaby odjebania Tottenhamu, bo ja do tego nie potrzebowałbym kasacji konta. Czasami mam dość wielu rzeczy. Często łapie doła przez prywatne sprawy. Ale ogólnie do nikogo tutaj nie mam żalu. Na nikogo nie jestem wkurwiony ani nie byłem. Bo mnie tak serio obrazic to trzeba byłoby się postarać. Nawet obrazić mnie wprost to bym się nie obraził na tego kogoś.

Nie miałem takiego czegoś jak destroja że traktuje Freddiego jako wroga numer jeden. Ja nie mam takich ludzi tutaj. Mamy w uj skrajne poglądy no ale... życie.Przecież Freddie wielokrotnie podważał moje wpisy, ale ja bym mu pół litra postawił prędzej niż go wyzwał czy cos. Ogólnie to nie pamiętam żeby mnie ktoś próbował obrazić przez te ponad 5 lat. Owszem, nie jeden kazał mi wypierdalać ze strony, ale i nie jeden pisał że podoba mu się mój styl. Zresztą troche ludzi w ogóle się zarejestrowało dzięki mnie żeby mi po prostu odpisać xd

Jedyny żal do kogo mam to DL. I ten stadion który miał być symbolem pójścia do przodu, a będzie symbolem niewykorzystanej generacji. Przykre.



Ja wielokrotnie w ostatnim roku, a nawet w ostatnie kilka miesięcy przymierzałem się zrobić dłuższy urlop, ale się nie da, mając aktywne konto. Żeby teraz skasować to nie robiłbym multi przy pierwszej lepszej okazji. Odezwałbym się może dopiero jak bym pojechał do LDN na mecz. Jakiś filmik z pozdrtowiniami bym nagrał i wrzucił.

Kasacja konta nie oznaczałaby odjebania Tottenhamu, bo ja do tego nie potrzebowałbym kasacji konta. Czasami mam dość wielu rzeczy. Często łapie doła przez prywatne sprawy. Ale ogólnie do nikogo tutaj nie mam żalu. Na nikogo nie jestem wkurwiony ani nie byłem. Bo mnie tak serio obrazic to trzeba byłoby się postarać. Nawet obrazić mnie wprost to bym się nie obraził na tego kogoś.

Nie miałem takiego czegoś jak destroja że traktuje Freddiego jako wroga numer jeden. Ja nie mam takich ludzi tutaj. Mamy w uj skrajne poglądy no ale... życie.Przecież Freddie wielokrotnie podważał moje wpisy, ale ja bym mu pół litra postawił prędzej niż go wyzwał czy cos. Ogólnie to nie pamiętam żeby mnie ktoś próbował obrazić przez te ponad 5 lat. Owszem, nie jeden kazał mi wypierdalać ze strony, ale i nie jeden pisał że podoba mu się mój styl. Zresztą troche ludzi w ogóle się zarejestrowało dzięki mnie żeby mi po prostu odpisać xd

Jedyny żal do kogo mam to DL. I ten stadion który miał być symbolem pójścia do przodu, a będzie symbolem niewykorzystanej generacji. Przykre. ">odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 września 2018; 19:22

Z tą rotacją obrony aż tak bym nie szalał. Bardziej bym widział Foyth + Alderweireld dziś i Sanchez + Verthongen z Huddersfield. Pewniejsze to jest dla mojego serca.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 26 września 2018; 17:28

Ja nie jestem uparty na żaden optymistyczny wariant. To już jest wasza interpretacja tego, że nie wpisuje się w trend narzekania na wszystko.

Ja na prawdę nie uważam, że wszystko idzie zgodnie z planem. Uważam, że po prostu na tej stronie jest wszystko przejaskrawione w jednym kierunku, ja pokazuje, że można tą samą sytuację opisać w zupełnie inną stronę.

A prawda jest po środku - tak jak wspominałem tysiące razy.

Gra nie wygląda najlepiej ale punktujemy i to najważniejsze. Twierdzę, że zaczniemy grać lepiej - bo okres październik/listopad był zawsze czasem kiedy się nakręcaliśmy. Nie wiem czemu miałoby być inaczej.

Każdy ma swoje problemy, a wcale nie jest tak źle jak można by wnioskować czytając komentarze na tej stronie.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 26 września 2018; 17:27

>>Szary napisał:
>>Underek, jak to czytasz, skasuj to moje konto i Komorasa skasuj. Tak jakby nigdy mnie nie bylo na tej stronie. Masz takie mozliwosci. Wyczysc to i wszystko. Kasacja definitywna.

Nie mam takiej możliwości, a gdybym miał to i tak nie zrobiłbym tego. Jesteś historią tej strony, mimo że z trudnymi momenami, tak jak ja.

Btw. Wembley ma zostać sprzedane za 600mln funtów.

odpowiedz
Autor: mam dosyć Wysłano: 26 września 2018; 16:28

Niech konto zostanie dla potomnych wystarczy że ja już wiele razy zostałem wymazany z historii tej strony ;).

.">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 26 września 2018; 16:26

A co się podziało, Szarości?

Ja będę dziś odcięta, więc nie obejrzę meczu, wrrrr. Niech pogra ławka, jak najbardziej. Nie musimy się spinać na krajowe puchary, ale odpuszczać totalnie też niepotrzeba. Ogrywajmy młodzików po prostu. Choć ciekawa jestem, co tam w głowie Poch'a słychać:D

">odpowiedz
Autor: mam dosyć Wysłano: 26 września 2018; 15:50

Ogółem aż chce się zapytać co my robimy na tym zadupiu Milton Keynes xd. Jakiś koncert na Wembley czy uj wie co ? Zanim zagramy pierwszy mecz na nowym White Hart Lane to ciekawe jakie ścierniska jeszcze przed nami xd. W sumie nazwanie teraz nowego stadionu White Hart Lane o ile tak zostanie nazwany to będzie zbezczeszczenie.

odpowiedz
Autor: mam dosyć Wysłano: 26 września 2018; 15:45

Komoras miarka się przebrała ? ;)

">odpowiedz
Autor: mam dosyć Wysłano: 26 września 2018; 15:42

Dobrze że gra Liverpool z Chelsea pojawia się jakaś ciekawa alternatywa by tym razem podarować sobie oglądanie tej koguciej padaczki. Jestem pewny ponownego ośmieszenia w tych rozgrywkach kto wie może i podobnego do tego z West Hamem gdzie spokojnie prowadzili 2-0 by oddać mecz wynikiem 2-3. Coś czuje że dzisiaj jakaś kolejna perełka z klasyków gatunku Spurs :D.

.">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 września 2018; 15:41

Underek, jak to czytasz, skasuj to moje konto i Komorasa skasuj. Tak jakby nigdy mnie nie bylo na tej stronie. Masz takie mozliwosci. Wyczysc to i wszystko. Kasacja definitywna.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 września 2018; 14:55

+ granie domowego meczu nie na swoim stadionie. Ale wiecie do czego pije. Ciekawe ile czasu trzeba bedzie poswiecic na aklimatyzacje na stadionie MKD? Ze niby pierwszy raz ten stadion jest naszym domem i jest szansa? Znajac zycie wpadnie jakas dogrywka. Ten klub pecha ma w DNA przeciez. Stano po Juve pisal jak cos ma sie nam nie udac to na pewno sie nie uda.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 września 2018; 13:33

Wracając do tematu.

Skład taki jak w artykule mi by pasował. Gorzej nie będzie, a może ktoś pokaże formę. W tym sezonie najbardziej mi Wanyamy szkoda, dlatego oby grał, żeby łapał minuty, bo przydałby się taki grajek w formie, na ligę czy LM.
Ewentualnie Toby/Janek za Sanchez'a, chociaż z drugiej strony gdzieś się chłopak musi ogrywać.
Sam mecz do wygrania i tym składem, niezależnie kogo Gracia wystawi.
No i ciekawe jak tam Liverpool-Chelsea - jeśli składy będą w miarę to było nie było pierwszy pojedynek na szczycie w tym sezonie. Ciekawe co Sarri wymyśli na tak wymagającego rywala.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 września 2018; 11:29

Absolutnie nie, tu jest Premier League, tu się wszystko może zdarzyć, a punkty można stracić z każdym. Ja Ci odpowiadam, a Ty sobie przesiewasz biorąc co pasuje. "Uważam, że nasza gra wygląda fatalnie, mimo, że tabela do końca tego nie oddaje." Cytat sprzed 30 minut bo chyba Ci umknęło.

Nawet nie mówię już o transferach, jak jest każdy widzi, a teraz Ty się odnosisz do tego, żeby co, potwierdzić swoją wypowiedź? Strzał w stopę.

Stadion to osobny temat, niech sobie go robią tak, żeby był bezpieczny i wtedy oddadzą, jedyne czego mamy chyba jako kibice prawo oczekiwać, a już na pewno mają karnetowcy to rzetelnych informacji. To główny zarzut, bo zamiast przeprosić i nie memlać jęzorem, to co parę dni ktoś rzuca datą oddania stadionu, a daty te są tak różne, że kibic może zgłupieć.

Idąc z kolei Twoim tokiem rozumowania, każdy powinien się spodziewać, że będziemy grali fatalnie - nie było transferów, przez co się motłoch na zespół uwziął, zamiast zaakceptować, to że będziemy grali tak źle. Generalnie wszystko w porządku, bo wszystko zgodnie z planem, taka taktyka żeby zacząć jak dziady.

Problemem nie są punkty, tylko gra. Nikt w zeszłym sezonie nie mówił, że jest fatalnie, bo aż tak źle to nie wyglądało, wiadomo, nie była to może forma szczytowa, ale też gra zespołu nie piekła tak w oczy.
Na jakiej podstawie masz takie święte przekonanie, że za chwilę odpalimy petardę? Sam mówisz, że po mundialu można się było tego spodziewać - czyli zmęczenie daje o sobie znać. Zmęczenie -> większa podatność na kontuzję. Poza tym, kiedy oni mają odpocząć? Bo na razie się nie zanosi, czyli problem może występować dalej.

Okienkiem transferowym nakręcałem się po zamknięciu - teraz już o tym nie myślę, tylko chłodno patrzę na to z czego Maurycy ma rzeźbić. A nie ma tego dużo.
Czarne i białe to są zebry, tutaj mamy do czynienia z sytuacji, w której łatwo wyobrazić sobie, że nie będzie to udany sezon. Dlatego uważam, że warto w pucharach angielskich grać, bo może być tak, że w pewnym momencie w tym sezonie to będzie jedyny realny sukces.

Do zarzutów, że się sugeruje czyimiś wypowiedziami się nie odniosę, bo nie potrzebuję nikogo, żeby sobie zdanie wyrobić.

I chociaż uważam, że jesteś ogarniętym gościem, to zaczynam czytając Twoje wypowiedzi mieć to samo co Ty masz z tymi pesymistycznymi użytkownikami. Jak Ciebie drażni, że nie da się im czegoś przetłumaczyć, tak samo uparty na ten wariant optymistyczny jesteś Ty.

Nie mamy w tej chwili ani jednego ofensywnego piłkarza w formie, może Lucas, ewentualnie Lamela, czyli goście którzy do tej pory pierwszy skład tylko sobie mogli wyśnić. Na środku też każdy bez formy - Dembele, Winks, Dier, Wania. Z przodu Kane, Eriksen, Son. Z tyłu Rose (wiem, ostatni mecz miał ok) z Davies'em kryminał, Aurier niewiele lepiej. Sanchez dalej elektryczny. A Ty tak się wypowiadasz, jakby już za chwileczkę już za mecz mieli wszyscy nagle odpalić.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 26 września 2018; 11:00

Idąc Twoim tokiem myślenia, punkty mamy prawo stracić jedynie z MC, Liverpoolem i w ostateczności Chelsea. Czyli powinniśmy się zakręcić w okolicach 90-100 pkt żebyś był zadowolony?

Gra jest kiepska, ale czy nie tego się wszyscy spodziewali skoro daliśmy najwięcej grajkow do końca mundialu? Zawsze się rozpedzalismy od października.

A w tamtym sezonie na tym samym etapie mieliśmy punkt mniej po porażce u siebie z beznadziejna w tamtej chwili Chelsea i remisach z Burnley i Swansea. Jakoś nikt nie pisał o tym jak jest fatalnie.

Nakręciliscie się brakiem transferów, wyspa ze stadionem i czytaniem w kółko tych samych informacji od trzech czy czterech użytkowników tej strony ;) tu zawsze wszystko jest czarne, albo białe. Ale że głośniej krzyczą czarne hasła, to takie są konsekwencje.

tu zawsze wszystko jest czarne, albo białe. Ale że głośniej krzyczą czarne hasła, to takie są konsekwencje. ">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 września 2018; 10:47

O Lidze Mistrzów to już nawet nie mówię, bo stracić 3 punkty w takim meczu, z takim Interem, który przed chwilą zbierał szczękę bo Parma pod wodzą Gervinho ich obwiozła i jeszcze w takich okolicznościach, to ja nie wiem co by się musiało stać, żebyś potwierdził, że fatalnie zaczęliśmy rozgrywki. Daliśmy 3 punkty prawdopodobnie największemu rywalowi do zajęcia drugiego miejsca. Nie mówię, że Barca jest bezbłędna, ale w takim zestawie i przy takiej formie pozostałych drużyn jest murowanym faworytem do 1 miejsca.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 września 2018; 10:43

Uważam, że nasza gra wygląda fatalnie, mimo, że tabela do końca tego nie oddaje. I powiedz mi, co to za ekstremalnie ciężki terminarz? Man United dziaduje jak zwykle, tak naprawdę tylko Liverpool się nam trafił w formie. O formie Watfordu nie chcę słuchać, bo nawet najlepsza wersja Watfordu nie powinna nam zabrać chociaż remisu. Ale gramy źle i dlatego zabrała.
Właśnie o tą formę mi chodzi, nie ma żadnej gwarancji, że ta forma przyjdzie. Odpoczynku już nie będzie, a jak ktoś złapie wiatr, to kolejny może zgubić formę i niestety, ale nie będzie kim go zastąpić. Dołóż dwie kontuzje, co przecież nie jest niemożliwe przy tej eksploatacji zawodników i mamy obraz co najmniej tak zły jak w tej chwili. Nie mówię, że na pewno tak będzie, że nie odpalimy, ale z dwóch scenariuszy w których w jednym walczymy do końca o vicemistrza/mistrza/top4, a w drugim mamy spokojne miejsce gdzieś 5,6 to moim zdaniem bardziej prawdopodobny jest ten drugi. Wchodząc w sezon z 15-16 pełnoprawnymi zawodnikami na odpowiednim poziomie już być wypalonym, to nie jest dobry prognostyk.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 26 września 2018; 09:51

Nnaderwowy - Ty serio uważasz, że zaczęliśmy sezon fatalnie? Przy takim terminarzu i takiej formie?

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 września 2018; 08:35

Ja tam nie uwierzę, póki nie wbiegną na murawę. Już Liverpool miał być na nowym stadionie to szambo wybiło chwilę przed spotkaniem. Tyle można wierzyć w te ich zapewnienia. Ja tam się nastawiam na cały sezon na Wembley.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 września 2018; 07:54

Co oni tam pierdolą w internecie? 15 grudnia 1 mecz na nowym stadionie? Z marca 2k19 zrobił się grudzień 2k18? Jakim cudem?

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 września 2018; 07:21

Mi się może uda gdzieś za 10 lat polecieć do Londynu na mecz :D i to przy dobrych wiatrach.

Co do samego meczu, Watford jaki skład by nie wyszedł, swojej gry nie zmienią, laga a'la Championship i jeżdżenie na d*pach. My jakim składem nie wyjdziemy nie możemy dać się w to wciągnąć, bo oni są po prostu w takiej grze lepsi. Dobitnie to liga pokazała.

Odpuszczać pucharu nie ma sensu, wystarczy nie odp*erdalać jak w zeszłym roku, gdzie sobie sami minuty dodatkowe załatwialiśmy i dać młodym się pokazać. Przy ekstramelnym wycieńczeniu w trakcie sezonu można nawet drużyną u21 na ten puchar wyjść, ale nie ma co rezygnować z jakichkolwiek rozgrywek przed ich rozpoczęczeim, jak reszta zaczęła się tak fatalnie. Może się okazać gdzieś w połowie sezonu, że to kuruburu cup to jedyne o co gramy.

Ja jestem ciekaw Foyth'a czy trochę nabrał krzepy i jak ogólnie wygląda na boisku. Wydaje mi się, że jak złapie siłę i minuty to ma większy potencjał niż Sanchez.

Z kolei jak w pierwszym składzie rzuci Maurycy Kane'a i Dembele, to ja już tu nic nie będę rozumiał.

i to przy dobrych wiatrach.

Co do samego meczu, Watford jaki skład by nie wyszedł, swojej gry nie zmienią, laga a'la Championship i jeżdżenie na d*pach. My jakim składem nie wyjdziemy nie możemy dać się w to wciągnąć, bo oni są po prostu w takiej grze lepsi. Dobitnie to liga pokazała.

Odpuszczać pucharu nie ma sensu, wystarczy nie odp*erdalać jak w zeszłym roku, gdzie sobie sami minuty dodatkowe załatwialiśmy i dać młodym się pokazać. Przy ekstramelnym wycieńczeniu w trakcie sezonu można nawet drużyną u21 na ten puchar wyjść, ale nie ma co rezygnować z jakichkolwiek rozgrywek przed ich rozpoczęczeim, jak reszta zaczęła się tak fatalnie. Może się okazać gdzieś w połowie sezonu, że to kuruburu cup to jedyne o co gramy.

Ja jestem ciekaw Foyth'a czy trochę nabrał krzepy i jak ogólnie wygląda na boisku. Wydaje mi się, że jak złapie siłę i minuty to ma większy potencjał niż Sanchez.

Z kolei jak w pierwszym składzie rzuci Maurycy Kane'a i Dembele, to ja już tu nic nie będę rozumiał. ">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 września 2018; 05:44

W ogóle z tym Brexitem przypał będzie. Jak nałożą wizy, to teraz na mecz do UK będzie trudniej pojechać xd Ale w suuuuumie co to zmienia dla niektórych? Niektórzy nigdy nie pojadą. Idealnie byłoby wylosować kogoś z Czech, czy nawet z Niemiec. Blisko i jadąc na wyjazd, to chyba dla Łysego nie wpada hajs z biletu. Ale moge sie mylić.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 września 2018; 03:42

Jest pojęcie łatwej drabinki. 1 sezon Poczetino, ten sam puchar i rywale do finału

Nottingham Forest
Brighton
Newcastle
Sheffield
Chelsea

Ten puchar ma najmniej faz. Generalnie niby Wigan może wywalać takie City, ale mam wrażenie że takie Wigan jest bardziej zmotywowane od Tottenhamu. Nie mają niczego do udowodnienia w przeciwieństwie do nas. Will Grigg się wpierdala i po temacie. Co będzie, to będzie.

odpowiedz
Autor: mam dosyć Wysłano: 26 września 2018; 01:44

Ogółem nie mam wielkich wymagań na ten sezon. Właściwie prosze tylko o jedno. By City znalazło się w czarnej dupie. Mistrz ? Ktokolwiek inny.

odpowiedz
Autor: mam dosyć Wysłano: 26 września 2018; 01:39

Nawet takie City potrafi odpaść z kimś pokroju Wigan także zobaczymy. Jaki ma sens pisanie czegoś takiego ? Przegrać i odpaść ? Jak to jest jedna z nielicznych szans na wstawienie czegoś do gabloty. A kogo ja oszukuje szanse na trofeum w tym sezonie są zerowe.

odpowiedz
Autor: szafka Wysłano: 26 września 2018; 01:18

nie mówiąc o tym że Spurs nie mają ławki i najlepiej byłoby ten mecz przegrać i odpaść

odpowiedz
Autor: szafka Wysłano: 26 września 2018; 01:11

xd i tyle

przecież to trofeum na 99% wygra CIty które ma kapitalną ławkę rezerwowych i rezerwy

dzisiaj wyszli rezerwami a i tak wyglądali mega groźnie, w tym meczu grało 4 ludzi z ich akademii. Tyle gadania jak to inni wprowadzają młodzików ale CIty an tym polu nie odstaje, a Foden ma dopiero 18 lat a już ma mega skilla. Za 2 lata to będzie wazny punkt w CIty wygrywający mistrzostwo czy LM

w ostatnich 5 latach, City 3 razy wygrało kakao cup i to oni teraz to wygrają

odpowiedz
Autor: mam dosyć Wysłano: 25 września 2018; 23:45

Przypomnę tylko że już raz widzieliście siebie z trofeum jak graliśmy w FA Cup do końca na Wembley. Dobra drabinka ? Takie określenie nie działa dla tego klubu.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 25 września 2018; 23:19

United odpada grając praktycznie 1 składem. Jutro odpadnie Chelsea lub Liverpool. Powinniśmy dać odpocząć kilku podstawowym graczom ale nie odpuszczać tego pucharu. Dobra drabinka i idzie powalczyć o zwycięstwo. Dla samego rewanżu za przegraną z szerszeniami powinni gryźć trawę a nie truchtać po boisku. Dobrze, że jutro gra Serbia z Włochami a nie Polacy. Nie ma dylematu co oglądać.

odpowiedz
Autor: mam dosyć Wysłano: 25 września 2018; 22:35

Jak zagramy takim składem zwłaszcza w obronie to można już skreślić pierwsze trofeum w tym sezonie :D.

. ">odpowiedz
Sonda serwisowa

Brak sondy do wyświetlenia

Zawodnik meczu
TOTTENHAM 1:0 CARDIFF
Toby Alderweireld

Liczba głosów: 42%
Gole: 0
Asysty: 0
stat4u
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: sejfySAFFORT
Strona istnieje od: 2070 dni
Użytkowników online: 1
Gości online: 51
Newsów: 5919
Lista online:

Partnerzy
serwisu
  • Tottenham3
  • Tottenham3
  • best gol

Fatal error: Cannot use [] for reading in /home/tottenha/public_html/95afa876a3ed293bab71e1a1a81136db/SeoPilotClient.php(394) : runtime-created function on line 18