» Po pierwsze domowe zwycięstwo w sezonie.

dodał: nnaderowy dnia: 2020-09-27 11:35:41 komentarzy: 43

Bardzo intensywnie rozpoczyna się bieżący sezon dla drużyny Tottenhamu. Po falstarcie z Evertonem, Tottenham wygrał trzy kolejne mecze, wyeliminował poprzez walkower drużynę Leyton Orient, a teraz wraca na własny stadion, żeby zmazać złe wrażenie po przegranej z drużyną z Liverpoolu. Przeciwnik? Newcastle.

 

Drużyna, która podobnie jak Koguty dotychczas wygrała swoje  ligowe spotkanie wyjazdowe i przegrała w roli gospodarza. Faworytem drużyna Londyńczyków.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: yid Wysłano: 28 września 2020; 22:48

Liverpool strzela bramkę z ewidentnym przyjęciem ręką gol zaliczony. Kpina, cyrk.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 27 września 2020; 19:40

Teraz większość meczy rozstrzygają karne... przy takim stanie rzeczy Bruno Fernandes zostanie króle strzelców

odpowiedz
Autor: yid Wysłano: 27 września 2020; 18:46

Mam nadzieje że w tym sezonie wprowadzą oddzielną klasyfikacje strzelców do karnych

odpowiedz
Autor: yid Wysłano: 27 września 2020; 18:08

Jej Wysokość Jedenastka

odpowiedz
Autor: yid Wysłano: 27 września 2020; 17:49

Nierozumiem tych przepisów przecież Caroll był na spalonym a brał udział w akcji

odpowiedz
Autor: yid Wysłano: 27 września 2020; 17:46

Dobrze że Mou wyszedł po karnym bo jeszcze by coś odpierdzielił

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 27 września 2020; 17:36

A co Dier miał zrobić rękami ? Przecież nie skaczesz do głowy z rękami przy ciele jak kłoda. Tym bardziej jak spada musi rozłożyć ręce. Kolejny taki karny. Drużyny niemające żadnych argumentów zaczynaja tak grać i liczą na łut szczęścia. Nasz drużyna wyglądała nieźle, szkoda że miała taką słabą skuteczność.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 27 września 2020; 17:33

https://twitter.com/HenrikGranly9/status/1310233562998870017?s=20

Po tym faulu była wrzutka i karny.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 27 września 2020; 17:28

Piszą, że Son jakaś kontuzja mięśniowa i wypada na długo...

Jeśli to prawda, to jeden z zarzutów do Mou odpada, co nie zmienia mojej oceny co do niego.

No i okazuje się wtedy, że mamy szklanych zawodników. Son to co chwila wypada...

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 27 września 2020; 17:18

Takie jest moje zdanie. Nie mam nic na jego obronę.

Skład mnie nie porwał, zdjęcie Sona było słabe ale jednak mnie zirytowało najbardziej, że po golu od razu uciekł...

Kiedy na logikę powinno zostać jeszcze kilka minut gry (swoją drogą sędzia po tym cyrku dał zdecydowanie zbyt krótko grać) ten sobie poszedł. Kapitan nie opuszcza statku. Powinien zostać i próbować ich motywować na ostatnie sekundy.

Poza tym to spostrzeżenie po dłuższym okresie czasu niż jeden mecz. Mamy kadrę na spokojne top4, a czuję ciężary z Siwym.

odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 27 września 2020; 17:15

***** mac fajny mecz wreszcie coś gramy a wy że kiepsko gramy wy jesteście kibicami czy tylko udającie ten var jest taki żałosny jak wy teraz za niedługo będą ucinać ręce zawodnikom

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 27 września 2020; 17:12

4? Co jak co ale po tym przyjebka do Mou?On kazał zawodnikom marnować setke po setce? Grać w siatkę we własnym polu karnym?

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 27 września 2020; 17:10

1) jesteśmy frajerami, bo już do przerwy powinno być ze 3-0
2) var obrzydza piłkę
3) var rucha nas w zad
4) mourinho to dziad

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 września 2020; 17:08

Powtórzę się.

Trzeba było strzelać jak mieli pierdylion okazji i nie byłoby tego całego pie.rdolenia

Pamiętajmy, to Tottenham, tu się zawsze musi coś od.jebać

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 27 września 2020; 17:08

Najgorsze w tym meczu jest to, że wreszcie zagrali to co powinni z takim przeciwnikiem.Wystarczyło jedna setke wiecej wykorzystać i po meczu

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 27 września 2020; 17:07

Chyba nigdy nie zachowamy czystego konta. J*bać VAR, wiadomo że raz pomaga raz przeszkadza, gorzej że Dier znowu pokazał siekę zamiast mózgu, bo widać na powtórkach że dokladnie wiedział gdzie ta grabę wystawić no i skuteczność fatalna. Gramy źle, tracimy punkty, gramy dobrze tracimy punkty. To ja już ku*wa nie wiem

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 27 września 2020; 17:06

Karnego mógłbym zrozumieć ALE dlaczego w takim razie chwile wczesniej nie podyktowano karnego dla nas?!

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 września 2020; 17:05

>>;Damian napisał:
>>;Przeciez to co sie odpierdala z tym varem to jakas komedia. Kiedys takich nabitych rak nikt nie dyktowal, a dzisiaj co rusz byle kto nabije naszego i karny. W druga strone jakos to nie zadzialalo w ostatniej akcji meczu.

Nie w ostatniej tylko jakieś 5 minut wcześniej. Ndombele wrzucił, trafił w.reke gó.wniaka i zero reakcji, sprawdzania varem

amian napisał:
>>;Przeciez to co sie odpierdala z tym varem to jakas komedia. Kiedys takich nabitych rak nikt nie dyktowal, a dzisiaj co rusz byle kto nabije naszego i karny. W druga strone jakos to nie zadzialalo w ostatniej akcji meczu.

Nie w ostatniej tylko jakieś 5 minut wcześniej. Ndombele wrzucił, trafił w.reke gó.wniaka i zero reakcji, sprawdzania varem

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 września 2020; 17:03

Edit: Czerwona kartka była dla Sacramento

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 27 września 2020; 17:01

Przeciez to co sie odpierdala z tym varem to jakas komedia. Kiedys takich nabitych rak nikt nie dyktowal, a dzisiaj co rusz byle kto nabije naszego i karny. W druga strone jakos to nie zadzialalo w ostatniej akcji meczu.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 września 2020; 17:01

Ponoć jeszcze Kane dostał czerwoną kartkę po gwizdku

odpowiedz
Autor: yid Wysłano: 27 września 2020; 17:00

Jak Son szedł nagle mniej sytuacji , Kane zajechany załatwił sobie trochę urlopu xD

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 września 2020; 16:58

K.urwa K.urwaK.urwaK.urwaK.urwa

Nareszcie zagrali dobre spotkanie ale zamiast zabić mecz drugim golem to musieli przytottenhamić

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 27 września 2020; 16:58

W sumie jak z*ebiemy szansę na top4 w pierwszych dziesięciu kolejkach to będzie można się skupić na pucharach. Tak dominować i zremisować z takimi pachołkami jak dziś Newcastle to tylko nasi mogli.

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 27 września 2020; 16:58

Taki dobry mecz w 1, a w 2. sie totalnie wszystko zrypało

odpowiedz
Autor: Craggmar Wysłano: 27 września 2020; 16:58

2 sezony temu mówiłem że Dier to parodia a nie gracz, można narzekać na skuteczność ale właśnie widać jego efekty.

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 27 września 2020; 16:57

Kane z czerwona....

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 27 września 2020; 16:57

w pierwszej połowie nie zabili meczu, to potem takie gówniane karne się dzieją

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 27 września 2020; 16:56

po prostu to czułem, wiedziałem że tak się to skończy

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 27 września 2020; 16:55

Był mecz w stylu starego dobrego Tottenhamu Pocha

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 27 września 2020; 16:55

Ale gówno

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 września 2020; 16:55

Trzeba było strzelać k.urwa jak mieli 13747 sytuacji

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 27 września 2020; 16:54

Kolejny zjebany sędzia.

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 27 września 2020; 16:53

Dier to jest jednak daremny

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 27 września 2020; 16:39

Ale mierne te Newcastle. Jedyne co mnie martwi to fakt, że my lubimy takim kelnerom punkty rozdawac w końcówkach

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 27 września 2020; 16:28

Druga połowa mocno średnia. I zdjęty Son, co daje mi całe 2 pkt. w fantasy :(

">odpowiedz
Autor: Digga Wysłano: 27 września 2020; 16:24

Dobra wiadomość

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 27 września 2020; 15:49

Tak powinny wyglądać mecze z każdym spoza top6

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 27 września 2020; 15:43

Jak oni dziś grają! To mój stary, ofensywy Tottenham. Miód dzisiaj.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 27 września 2020; 15:25

yessssss

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 27 września 2020; 15:10

Czy bramkarz Newcastle zawsze w meczu z nami musi mieć dzień konia?

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 27 września 2020; 14:30

Mam nadzieję, że Davies, Dier, Lucas i Winks w podstawie wynika z tego, że Mou chce mieć wypoczętą resztę zawodników na Chelsea. Oby się na tym nie przejechał.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 27 września 2020; 11:37

Początek spotkania 15.00
Sędzia P. Bankes
Transmisja: Canal Plus Sport 2.

odpowiedz