» Liga Konferencji. Vitesse Arnhem - Tottenham.

dodał: Lolo dnia: 2021-10-21 11:04:45 komentarzy: 22

Po dwóch kolejkach rywalizacji w Lidze Konferencji piłkarze Tottenhamu Hotspur mają na koncie cztery punkty. W czwartkowe popołudnie drużyna ze stolicy Anglii zmierzy się na wyjeździe z holenderskim Vitesse Arnhem, które ma w dorobku 3 punkty. W lidze Vitesse zajmuje obecnie szóstą pozycję. Zespół prowadzony przez Thomasa Letscha (Niemcy) wygrał dwa ostatnie mecze na krajowym podwórku ogrywając Feyenoord i NEC Nijmegen.

Spodziewane są spore zmiany w składzie w stosunku do drużyny, jaką Nuno Espírito Santo wystawił w ostatnim meczu ligowym z Newcastle. W drużynie Tottenhamu na pewno nie zgrają Harry Kane, Heung-Min Son, Matt Doherty oraz Ryan Sessegnon. Spora grupa piłkarzy, którzy zagrali w niedzielę zostaje w Londynie aby przygotowywać się do derbowego meczu z West Hamem.

 

Transmisja: Viaplay

Start: 18:45

Sędzia: Harm Osmers (Niemcy)

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Rusek Wysłano: 24 października 2021; 14:39

>>;Drakiur napisał:
>>Też macie wrażenie że Lo Celso to gorszy transfer od Soldado?

Pełna zgoda



rakiur napisał:
>>Też macie wrażenie że Lo Celso to gorszy transfer od Soldado?

Pełna zgoda



">odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 22 października 2021; 22:05

Taki sam niewypał jeden jak i drugi oraz 3/4 imnych naszych transferów. O dziwo Ci kupieni za grosze zazwyczaj odpalali a Ci za kupę siana grają padakę. Transfery to loteria, wiadomo może być klapa. Problemem jest to, że u nas takie niewypały siedzą w klubie po 7 lat a po max 2 powinna być sprzedaż i wymiana. Po co nam dalej Winks, Lo Celso, Dele, Davies, Doherty itd jak nie możesz ich wystawić z ogórkami jeśli na boisku nie mają obok Sona i Kane, którzy sami wygrają takie spotkanie. Tu się nikt nie boi zwolnienia i trzyma cieplej posadki pomimo grania gówna co mecz. Może jakby tacy zawodnicy czuli, że albo się wezmą za siebie albo wylecą to przykładaliby się bardziej do treningów.
Druga sprawa to walka o top 4. Po co nam ta Liga Mistrzów jak w tym składzie w piłkę potrafi grać max 13 osób. Wtedy muszą grać 50-60 meczy tym samym składem albo przegrana. A skończyłoby się na 1/8 LM a w tym momencie odjechałaby liga. Jedyny aspekt to finansowy, bo żeby mieć sportowe cele to w tym klubie wiele musi się zmienić ale człowiek już w to nawet nie wierzy po tylu latach.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 22 października 2021; 20:59

Też macie wrażenie że Lo Celso to gorszy transfer od Soldado?

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 22 października 2021; 14:40

Jak mieliśmy wygrać, jak oni mają dwa orły, a my tylko koguta???

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 21 października 2021; 22:34

Hahaha byłem w pracy i kupiłem sobie piwo i nagrałem mecz. Wyniku nie znałem i znając naszych poprosiłem żonę o przeczytanie składu
Po tym już wiedziałem, że wynik lepiej sprawdzić i chociaż nerwy zaoszczedzone to i piwo na 2 połowę Legii jest.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 21 października 2021; 20:45

Widząc pierwszą 11 spodziewaliście się czegoś innego ?

Winks, Alli, Lo Celso dramat.

A jeśli Scarlett to ma być nasza przyszłość i ma być ogrywany w pierwszym skladzie to wystawianie go w takich meczach z takim składem osobowym jest po prostu robieniem mu krzywdy. On nie dostał ani jednego dobrego podania. Żeby z niego był jakiś pożytek to on musi się ogrywać z graczami pierwszej jedenastki a nie z patałachami pt. Winks czy Alli

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 21 października 2021; 20:44

Szczerze to mam gdzieś te rozgrywki, ot grupa piłkarzy pokazała, że trener, ale także i my kibice doskonale wiemy, że są za słabi, że są tylko by pozapychać dziury, przeraża może fakt, że nasza kadra tak na prawdę ogranicza się do 11 nazwisk, a na resztę to nie ma co liczyć.

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 21 października 2021; 20:40

Wygrał zespół po prostu lepszy. Nasi szarpali, chaotycznie to wyglądało. Myślałem, że drugi garnitur pokaże więcej jakości.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 października 2021; 20:37

Niech na piechotę wracają.

odpowiedz
Autor: Maciek Wysłano: 21 października 2021; 20:35

Zobaczcie, co drużyna Mourinho odwaliła :p

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 października 2021; 20:20

Patałachy :)

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 21 października 2021; 20:20

Ale ten Gollini to ręcznik

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 21 października 2021; 20:16

I jeszcze słowo o Scarlecie.

Z klubu ciągle słychać głosy o wielkim talencie. Treningów nie widzę, więc muszę zaufać. Jednak już kilka meczów różnych dostał i na razie bym nie powiedział nic dobrego o jego występach.

Wiadomo, że z taką grą jak prezentujemy to napastnikowi nie jest łatwo. No ale liczyłem na więcej.

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 21 października 2021; 20:01

Lo Celso, Winks, Bergwijn, Dele to otchłań przeciętności. Dobrze, że pierwsza jedenastka odpoczuwa, w ostatnich latach za dużo było zajeźdzania

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 21 października 2021; 19:39

*najpóźniej w następnym sezonie

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 21 października 2021; 19:38

Właśnie taki skład jest super. Gdzieś muszą nasi rezerwowi się ogrywać, a są tam zawodnicy za bardzo poważne pieniądze.

I to jest weryfikacja. Wystarczy popatrzeć co gra taki Davies, Alli czy Winks na tle jakby nie było przeciętnej drużyny, żeby wyciągnąć wnioski, że najpóźniej w sezonie żadnego z nich nie powinno być w naszej kadrze.

Gollini to ja nie wiem, jakim cudem on grał w podstawie Atalanty.

Jedyni którzy z tego składu, którzy mogą się kręcić koło naszej ligowej kadry to Bryan, Bergwijn, Tanganga, Lo Celso i Sanchez. Choć tego ostatniego bym też przehandlował, bo pewnego poziomu nie przeskoczy a jak na obrońce ciągle młody, reprezentant kraju, może ze 25 mln ktoś by dał.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 października 2021; 19:33

I Vialpay chciałby 34 miesięcznie za oglądanie tego paździerza?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 października 2021; 18:59

Chyba im się fartnęło z brakiem karnego.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 października 2021; 18:51

>>kondis23 napisał:
>>;Poratuje ktoś linkiem?

linki: https://soccerstreams-100.tv/game/uefa-europa-conf/618952

ja lecę na tym: http://mazystreams.xyz/event/2021/vitesse-vs-tottenham-hotspur/s1.php

lub na tym: http://www.ovostreams.com/vitesse-vs-tottenham.php

oratuje ktoś linkiem?

linki: https://soccerstreams-100.tv/game/uefa-europa-conf/618952

ja lecę na tym: http://mazystreams.xyz/event/2021/vitesse-vs-tottenham-hotspur/s1.php

lub na tym: http://www.ovostreams.com/vitesse-vs-tottenham.php

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 21 października 2021; 18:49

Nuno poddał mecz przed pierwszym gwizdkiem. Skład wybitnie tartaczny

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 21 października 2021; 18:46

Poratuje ktoś linkiem?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 października 2021; 18:09

Gollini, Tanganga, Sanchez, Rodon, Davies, Winks, Lo Celso, Dele, Bergwijn, Bryan,Scarlett

A na ławie nikt, kogo bym z nazwiska kojarzył :)

">odpowiedz