» Koguty w reprezentacjach

dodał: sajmi14 dnia: 2016-10-08 10:38:43 komentarzy: 15

W przerwie od Premier League podsumowujemy grę zawodników Tottenhamu w reprezentacjach. Ostatnie spotkanie z udziałem piłkarza Spurs zostanie rozegrane 12 października i do tego czasu post pędzie na bieżąco aktualizowany.

 

 

06.10 - Czwartek

Heung-Min Son: Kolejny pracowity mecz dla Sona. Skrzydłowy najpierw zaliczył asystę przy bramce Ki, a w drugiej połowie zapewnił swojej drużynie zwycięstwo strzelając gola. Korea Południowa wygrała z Katarem 3:2.

Kevin Wimmer/Ben Davies: W eliminacjach do Mistrzostw Świata spotkało się ze sobą dwóch Kogutów. Austria z Kevinem Wimmerem zmierzyła się z Walią Bena Daviesa. Meczu do udanych zdecydowanie zaliczyć nie może Austriak. Najpierw konsekwencją jego nieudanego wybicia piłki był gol Joe Allena. Nieco później Wimmer został nabity piłką, która następnie wpadła do bramki i gol został uznany jako jego samobójcze trafienie. Mecz zakończył się jednak remisem 2:2 i obie reprezentacje podzieliły się punktami.

Josh Onomah: Młody pomocnik przesiedział cały mecz reprezentacji Anglii U-21 na ławce rezerwowych.

 

07.10 - Piątek

Erik Lamela: Skrzydłowy obejrzał z ławki rezerwowych jak jego reprezentacja remisuje z Peru 2:2.

Toby Alderweireld, Jan Vertonghen: Stoperzy utrzymali czyste konto w meczu Belgii z Bośnią i Hercegowiną. Ich reprezentacja wygrała 4:0, a jedną z bramek strzelił Toby Alderweireld. Przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik Tottenhamu nabiegał na krótszy słupek i strzelił gola strzałem piętą.

Vincent Janssen: Napastnik zdobył wspaniałego gola w 64' minucie spotkania. Janssen najpierw sam odebrał piłkę jednemu z obrońców, a następnie popędził na bramkę i strzelił z dystansu idealnie pod poprzeczkę. Holandia wygrała z Białorusią 4:1.

Hugo Lloris, Moussa Sissoko: Obaj zawodnicy rozegrali 90 minut w meczu z Bułgarią. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Francuzów 4:1. Hugo Lloris nie zdołał obronić rzutu karnego wykonywanego przez Aleksandrova.

 

08.10 - Sobota

Dele Alli, Kyle Walker, Danny Rose, Eric Dier: Od pierwszych minut w meczu z Maltą wystąpiło tylko dwóch zawodników Tottenhamu - Dele Alli i Kyle Walker. Danny Rose jeszcze w pierwszej połowie musiał zmienić kontuzjowanego Bertranda. Eric Dier natomiast spędził mecz na ławce rezerwowych. Gola na 2:0 dla Anglików zdobył Dele Alli. Pomocnik jednak miał w spotkaniu tyle okazji, że z łatwością mógł ustrzelić hattricka.

Christian Eriksen: Pomocnik rozegrał 90 minut w spotkaniu z Polską. Lekko mówiąc, Eriksen był przez cały mecz niewidoczny. Dania przegrała z Biało-Czerwonymi 2:3.

 

09.10 - Niedziela

Ben Davies: Obrońca rozegrał 90 minut w meczu Walii z Gruzją. Jego reprezentacja jedynie zremisowała ze słabszym rywalem i straciła cenne dwa punkty.

Kevin Wimmer: Stoper rozegrał cale spotkanie z Serbią. Austria przegrała mecz 2:3.

 

10.10 - Poniedziałek

Toby Alderweireld, Jan Vertonghen: Nasza para stoperów zachowała czyste konto w meczu z Gibraltarem, a reprezentacja Belgii rozgromiła grupowego rywala aż 6:0.

Vincent Janssen/Hugo Lloris, Moussa Sissoko: Nasz holenderski napastnik nie znalazł sposobu na Hugo Llorisa. Kapitan reprezentacji Francji zachował czyste konto, a Trójkolorowi zwyciężyli 1:0. Wszyscy zawodnicy Tottenhamu rozegrali po 90 minut.

 

11.10 - Wtorek

Heung-Min Son: Sonny tym razem nie zdołał pomóc swojej drużynie w zwycięstwie. Korea Południowa rozegrała fatalny mecz ( zawodnicy oddali tylko jeden strzał) i przegrała z Iranem 0:1.

Christian Eriksen: Dania pomimo przeważania na boisku przegrała z Czarnogórą 0:1. Christian Eriksen rozegrał 90 minut.

Danny Rose, Kyle Walker, Eric Dier, Dele Alli: Nasi zawodnicy wystąpili w meczu ze Słowenią od pierwszych minut. Obie reprezentacje podzieliły się jednak punktami, remisując 0:0.

 

12.10 - Środa

Erik Lamela: Skrzydłowy przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, a Argentyna przegrała z Paragwajem 0:1.

 

A teraz chyba najlepsza wiadomość dla każdego kibica Tottenhamu. Przerwa reprezentacyjna w końcu dobiegła końca i zawodnicy wracają do Londynu, aby przygotować się na kolejne ligowe spotkanie. Tottenham w sobotę pojedzie na The Hawthorns, gdzie zagramy z West Bromem. Początek spotkania o 16.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Underek Wysłano: 14 października 2016; 14:22

>>kokos14 napisał:
>>;pochettino bardziej zasłużył na miano menedżera miesiąca niż Klopp.<br />


Obaj wygrali 3 mecze. Klopp z Chelsea, Leicester i Hull, my ze Stoke, Sunderlandem i Boro. Bez przesady.

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 14 października 2016; 13:16

pochettino bardziej zasłużył na miano menedżera miesiąca niż Klopp.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 października 2016; 12:51

Heung-Min Son piłkarzem miesiąca i pierwszy Azjata który tego dokonał.

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 12 października 2016; 11:13

Onomah wczoraj bramka i asysta.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 11 października 2016; 21:41

Ja mam podobnie, więc musimy zdać się na kogoś innego :D

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 października 2016; 20:39

Ja tym bardziej, w Poznaniu jestem od tyg, jeszcze nie wiem gdzie są jakieś bary, w których puszczają mecze :/ Więc jak ktoś takie informację posiada to jestem głodny wiedzy :p

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 11 października 2016; 08:58

Jestem otwarty na propozycje :D

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 10 października 2016; 21:07

Poznaniacy, to gdzie oglądamy LM? :P

odpowiedz
Autor: ErikLamela123 Wysłano: 10 października 2016; 20:16

To dzisiaj Janssen vs Sissoko&Lloris

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 10 października 2016; 12:40

Znowu wygraliśmy w głosowaniu i nasz mecz będzie pokazywany w tv.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 8 października 2016; 19:28

Chłopak się rostrzelał.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 8 października 2016; 19:05

Potwierdzam :D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 8 października 2016; 18:49

Dele bramka z Maltą.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 8 października 2016; 13:10

Czekamy na podobne w naszych barwach. Niech się chłop w końcu przełamie, bo wpadnie w depreche jakąś.

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 8 października 2016; 12:28

Janssen zajebisty mecz warto obejrzeć skrót.

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: greg88
Strona istnieje od: 4806 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 52
Newsów: 6450
Lista online: