» Kane: Nie rozumiem niektórych kibiców

dodał: sajmi14 dnia: 2018-05-03 15:02:26 komentarzy: 9

Napastnik Tottenhamu - Harry Kane - wypowiedział się na temat kibiców piłki nożnej. 24-latek przyznał, że nie jest w stanie zrozumieć kibiców, którzy niemal na każdym kroku krytykują piłkarzy.

Kane w ostatnim czasie był wyśmiewany w internecie za apelację po golu ze Stoke City. Napastnik, po przegranym meczu z Manchesterem United, stał się również obiektem drwin na oficjalnym profilu FA na Twitterze.

24-latek w ostatnim wywiadzie skrytykował szczególnie angielskich kibiców, którzy zamiast wpierać zawodników reprezentacji, to wyzywają piłkarzy tuż przed mundialem.

- To jest bardzo dziwne, myślę, że to problem z mentalnością - stwierdził Kane.

- Być może w dzisiejszych czasach łatwiej jest śmiać się z angielskich piłkarzy. Jeśli źle poradzilibyśmy sobie na Mistrzostwach Świata, to kibice mogliby mówić "a nie mówiłem?".

- Możliwe, że to słaba mentalność. My, jako drużyna, skupiamy się jednak na naszej pracy. Musimy być skoncentrowani i wierzyć, że możemy wygrać. Staramy się i chcemy wygrywać w każdym spotkaniu i na Mistrzostwach Świata będzie tak samo.

- W social media można zobaczyć wiele negatywnych komentarzy, są różni kibice i różne opinie.

- Bardzo dobrze, że każdy jest zafascynowany swoim klubem, jednak na mundialu jesteśmy jednym narodem i to właśnie naród, a nie barwy klubowe są wtedy najważniejsze.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: kryska_w Wysłano: 14 maja 2018; 12:18

Kibicami nie przejmowałabym się, warto zatroszczyć się o grę fair i znakomity wynik. Mundial już blisko więc należy zewrzeć szyki.

odpowiedz
Autor: donatz Wysłano: 14 maja 2018; 09:29

Jakbym był takim zgorzkniałym grzybem jak szary to też bym pewnie zrozumiał takie zachowanie "kibiców"

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 3 maja 2018; 19:01

Nie żebym jakoś nie lubił Wisły ale trzeba brać pod uwagę , że niektórym pracownikom mogło się nie podobać spontaniczne płacenie pensji . A co do reprezentacji to też nie obchodzi mnie kto dla kogo pracuje na codzień .

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 17:01

Oho, Legia kurczak :D

Mnie to całkowicie obojętne z jakiego klubu jest piłkarz, kiedy oglądam Reprezentację.



Mnie to całkowicie obojętne z jakiego klubu jest piłkarz, kiedy oglądam Reprezentację.">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 16:52

A ja np. nie jestem w stanie neutralnie patrzeć na piłkarza reprezentacji PZPNU który odszedł z mojego klubu na rzecz starej kurwy warszawskiej. Więc poniekąd rozumiem zachowanie anglików.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 16:40

A ja nie. Reprezentacja to reprezentacja.

Nawet w Polsce Wiślak nie bije Poznaniaka na meczu Kadry, tylko grzecznie kibicują wspólnie, bo poniekąd na tym to polega przeecież ;p

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 16:35

Ja tam jestem w stanie zrozumieć że kibice innych klubów z Londynu moga mieć trudności z wychwalaniem piłkarza z Tottenhamu który gra w reprezentacji.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 16:32

No ale Harry ma rację.

Nigdy nie zrozumiem wyzywania piłkarzy. Kibicujesz? Wspieraj.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 15:47

Piłkarz TOTTENHAMU HOTSPUR FOOTBALL CLUB wypomina komuś słabą mentalność XDDDD o uju złoty tego się nawet ja nie spodziewałem.

odpowiedz