» Jan: Przerwa na reprezentacje nam pomogła

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2013-04-01 13:18:54 komentarzy: 0

- Dwa tygodnie na reprezentacje nie były czasem wolnego, ale na pewno ten wyjazd nam pomógł, ponieważ mogliśmy wyczyścić głowy.

- Przegraliśmy trzy mecze z rzędu, więc zwycięstwo ze Swansea bardzo nam pomogło pod względem psychologicznym.

- Strzeliłem cztery gole w pięciu meczach, to fantastyczne. Nie przypominam sobie wcześniej takiej serii w swoim wykonaniu. Myślę, że to był mój najlepszy gol dla Spurs. Musimy jednak zauważyć wielki udział przy tej bramce Garetha.

- Zawsze staram się strzelić bramkę. Ze Swansea zdobyłem jednego gola i chciałem zdobyć drugiego. Jeśli jednak zajmiemy czwartą lub trzecią pozycję na koniec sezonu, a ja do końca rozgrywek nie strzelę żadnej bramki, będę szczęśliwy.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: alan1234
Strona istnieje od: 4889 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 186
Newsów: 6457
Lista online: