» Harry Kane demoluje Burnley!

dodał: sajmi14 dnia: 2017-12-23 17:33:19 komentarzy: 63

W sobotnim meczu na Turf Moor Tottenham nie dał szans gospodarzom i wygrał z Burnley 3:0! Hat-tricka ustrzelił niezawodny Harry Kane.

Koguty szybko objęły prowadzenie. Już w 7' minucie Dele Alli dał się faulować w polu karnym rywali, a sędzia Michael Oliver wskazał na wapno. Podyktowaną jedenastkę pewnie wykończył Harry Kane.

Jeszcze w pierwszej połowie prowadzenie Tottenhamu podwyższyć mógł Moussa Sissoko. Dele Alli prostopadłym podaniem wyprowadził Francuza na sytuacje sam na sam. Pomocnik próbował oddać strzał po ziemi w kierunku dłuższego słupka, jednak świetnie spisujący się Nick Pope obronił zarówno pierwsze uderzenie, jak i dobitkę.

Podopieczni Seana Dyche'a przez cały czas naciskali i próbowali odrobić straty. Tottenham pilnie musiał uspokoić grę, i żeby to osiągnąć, potrzebowali kolejnej bramki. Koguty podwyższyły prowadzenie dopiero w drugiej połowie meczu. Moussa Sissoko zagrał prostopadłą piłkę do Harry'ego Kane'a, który urwał się obrońcą i wykończył akcję będąc sam na sam z bramkarzem rywali.

Harry Kane postawił kropkę nad "i" w 79' minucie. Z lewej strony Ben Davies podał do Dele Alliego, pomocnik z pierwszej piłki odegrał do Kane'a, a ten huknął na bramkę Burnley i ustalił wynik spotkania. Napastnik Tottenhamu tym samym wyrównał rekord Alana Shearera na największą liczbę bramek w Premier League w jednym roku kalendarzowym.

Harry Kane może również w tym roku przegonić Leo Messiego, który ustrzelił 54 bramki. Anglik traci do zawodnika Barcelony zaledwie jednego gola, i jeśli dwukrotnie trafi w spotkaniu z Southampton w Boxin Day, to przegoni Argentyńczyka.

Po zwycięstwie nad Burnley, Tottenham awansował na piąte miejsce w tabeli, prześcigając Arsenal. Do czwartego Liverpoolu podopieczni Pochettino tracą jeden punkt.

TOTTENHAM

Lloris (C), Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Sissoko, Eriksen, Dele, Son, Kane

 

ławka: Vorm, Trippier, Rose, Foyth, Dembele, Lamela, Llorente

 

BURNLEY

Pope, Taylor, Mee, Bardsley, Long, Cork, Hendrick, Defour, Gudmundsson, Arfield, Wood

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Underek Wysłano: 25 grudnia 2017; 14:34

>>triangleefiks napisał:
>>Teraz walka o strzelca roku 54 gole. Kiedyś Messi 91 (2012 rok) jak to jest możliwe. Chyba rozgrywki dla niego stworzyli by sobie gole nabijał...

Wliczali wszystkie sparingi kadry z ogórkami, 14 z tego to były karne. Wielki piłkarz i wielkie osiągnięcie, ale liga niepoważna.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 25 grudnia 2017; 12:27

Teraz walka o strzelca roku 54 gole. Kiedyś Messi 91 (2012 rok) jak to jest możliwe. Chyba rozgrywki dla niego stworzyli by sobie gole nabijał...

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 24 grudnia 2017; 15:08

A tak przy okazji, To wszystkim użytkownikom chcę życzyć zdrowych, spokojnych, spędzonych w rodzinnym ciepłym gronie rodzinnym świąt Bożego Narodzenia!!!

COYS!!!!

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 24 grudnia 2017; 02:41

No i wielki +++ dla Poche za grę 4-2-3-1. Flanka Son-Davies naprawdę bardzo fajne funkcjonowała. Jak jeszcze dojdzie do tego Trippier/Aurier-Lamela może być bardzo fajne ustawienie do ataku pozycyjnego!

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 24 grudnia 2017; 02:40

Podsumowując mecz:

Nie podoba mi się brak koncentracji Auriera. Musi nad tym pracować. Poza tym trochę dziś spał w ofensywie.

Davies bardzo słaby występ w ofensywie.

Dier im dalej od naszej bramki tym lepiej. Dziś nie było idealnie, ale milion razy bardziej wolę go na defensywnej pomocy.

Sissoko jak zwykle słabo, zmarnowane setki to wisienka na torcie, jak najszybciej się go pozbyć.

Bardzo dobry mecz Sona, świetnie się pokazywał do gry, bardzo dobrze ustawiał. Szkoda, że nie zawsze było to wykorzystywane.

Przeciętny Eriksen. Szkoda, że nie ma w Anglii przerwy zimowej, może by mu pomogło.

Alli kiedyś zrobi komuś krzywdę. Średni mecz, chociaż doceniam sporo udanych zagrań

Harry Kane - one of our own.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 24 grudnia 2017; 02:16

>>Rusek napisał:
>>Jak ktoś podnosi rękę na Kane'a to chyba spadł wczoraj na Ziemię razem z kwaśnym deszczem. Mamy 5 miejsce w połowie sezonu, walka o top 4 jest otwarta, szanse realne, papież żyje, kontuzjowani wracają. Zamiast życzeń świątecznych wyrzekacie jak ostatnie chepy. Underek, Komornik, i inni, tyle lat tu siedzicie, wytłumaczenie coś tej młodzieży.

To, że Harry nie podaje nie zmienia faktu, że jest naszym skarbem najwiekszym i szkalować go nie wolno.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 24 grudnia 2017; 00:52

Jak ktoś podnosi rękę na Kane'a to chyba spadł wczoraj na Ziemię razem z kwaśnym deszczem. Mamy 5 miejsce w połowie sezonu, walka o top 4 jest otwarta, szanse realne, papież żyje, kontuzjowani wracają. Zamiast życzeń świątecznych wyrzekacie jak ostatnie chepy. Underek, Komornik, i inni, tyle lat tu siedzicie, wytłumaczenie coś tej młodzieży.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 23 grudnia 2017; 22:09

>>Rusek napisał:
>>No i kto tu nie podaje, ?? Czy widzicie ile wasze gadanie znaczy??

No na pewno nie Harry :D jak moze to wali

jak moze to wali">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 23 grudnia 2017; 21:12

No i kto tu nie podaje, ?? Czy widzicie ile wasze gadanie znaczy??

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 23 grudnia 2017; 21:05

1 gol do Messiego :D

">odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 23 grudnia 2017; 20:16

(Chodzi o kontuzje biodra)

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 23 grudnia 2017; 20:15

Jak to Lamela zrobił, miał 13 miesięcy przerwy przez kontuzje ale dziecko mu się niedawno urodziło. Nie ma że boli :D

">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 23 grudnia 2017; 19:59

Siusok asysto, łomatko.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 23 grudnia 2017; 19:59

Roznica wykończeń Kane’a i Sissoko. Jeszcze to spojrzenie czy jest na spalonym dla mnie klasa!

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 23 grudnia 2017; 19:56

Sami się prosimy o kłopoty

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 23 grudnia 2017; 19:51

Dele jdo zmiany. Lamela na plac

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 23 grudnia 2017; 19:48

Co oni odpierdalaja?

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 23 grudnia 2017; 19:47

Kiedy to napisałem Kane zrobił to podanie...

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 23 grudnia 2017; 19:47

Klown dostał żółtą kartkę to może by go zmienić? Ps: Kane jest lepszy od innych zawodników o poziom jak nie 2. My go żadnym napistnikiem nie zastąpimy. Potrzebujemy dzieciaka który bedzie się od niego uczyć nie Llorente...

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 23 grudnia 2017; 19:46

Son widzę w formie znowu xd

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 23 grudnia 2017; 19:45

Kur.wa to się zemsci

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 23 grudnia 2017; 19:20

W lidze tak. Tak to w Dortmundzie.

No ale wyjazdy to były Arsenal, United, City, Leicester i Watford. Watford boli reszta to no.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 23 grudnia 2017; 19:01

Nie fanzolcie, niech strzela ile chce

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:58

Messiego goni. Ćśśśśśśś!

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:57

Fajnie strzelamy,kto jak najdalej,prowadzi Kejn

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:57

Alli i Son niekryci a Kane wali w niebo...

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:55

Os.rana kaleka

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:53

Dzień jak co dzień dzień po dniu wciaz sissoko gowno ****

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:53

Jak dziś stracimy punkty, to ten skurwysyn popłynie

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:53

Sory ale musialem,ten człowiek na szacunek nie zasluguje

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:52

Ja pierdole,jak mozna byc takim zjebem zajebanym

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:52

Kocham tego czarnego pajaca! Żartowałem.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:51

sissoooooooookooooooo

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:48

Spóźniłem się 10 minut, patrzę, gramy jak profesory

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:42

https://streamable.com/46pbj

dla mnie symulka, nawet jak go lekko gdzieś tak dotknął

odpowiedz
Autor: PawełTH Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:39

Symulował czy nie? Trzeba poczekać na lepszą powtórkę bo ciężko ocenić.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:38

Za łatwo sie zaczęło cos

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:37

gdzie jest VAR? :)

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:35

Bezmózg

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:34

Alli to jest debil, znowu glupi i niepotrzebny wslizg

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:11

Bojkotuję ze względu na Sissoko. ***** tego czuba nie da się oglądać i odbiera mi smak oglądania Tottenhamu. Czekam na lato aż go wypierdolą.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 23 grudnia 2017; 18:02

Brak Winksa a N'kodou dalej trybunki,fajnie

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 23 grudnia 2017; 17:59

Lamela znowu ławka... Masakra.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 23 grudnia 2017; 17:50

Sissoko i Dele ehh

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 23 grudnia 2017; 17:48

Sissoko xD

odpowiedz