» Gwiazdy na dłużej w Tottenhamie

dodał: sajmi14 dnia: 2018-04-03 12:08:52 komentarzy: 17

Informacje o nowym kontrakcie dla Mauricio Pochettino wywołały euforię wśród kibiców Spurs. Jednak z Tottenhamem na dłużej mają się związać również kluczowi zawodnicy drużyny.

Według The Telegraph, już niebawem nowe kontrakty podpisać mogą Alli, Kane, Vertonghen, Lloris, Eriksen i Son. Nowe umowy mają odstraszyć potencjalnych kupców. W mediach pojawiały się bowiem plotki o przejściu Harry'ego Kane'a do Realu Madryt, czy Dele Alliego do Manchesteru United.

Klub jest przekonany, że wyżej wymieniona szóstka podpisze nowe umowy. Nowy kontrakt ma również zostać zaoferowany Mousie Dembele. Pomocnik przyznał jednak, że decyzje na temat swojej przyszłości podejmie dopiero po mistrzostwach świata. Obecny kontrakt Belga wygasa już w 2019 roku.

Niemal pewne jest natomiast odejście Toby'ego Alderweirelda. Negocjacje transferowe z zawodnikiem zostały zerwane. Belg stracił również miejsce w składzie drużyny Mauricio Pochettino. 29-latek w meczu z Chelsea nie został uwzględniony nawet na ławce rezerwowych, pomimo, że nie ma problemów zdrowotnych, a w poprzednim tygodniu zagrał w reprezentacji Belgii.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: camioneros@londyn Wysłano: 4 kwietnia 2018; 06:37

Tego całego destroya, czy jak mu tam wystarczy ignorować. Sam odpuści po jakimś czasie.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 3 kwietnia 2018; 22:57

A tak na serio Nasza dalsza konwersacja nie ma najmniejszego sensu merytorycznego albowiem egzystujesz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym, a twoja elokwencja nie jest adekwatna do mojej erudycji, co koliduje z moimi imperatywami. Dobranoc

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 3 kwietnia 2018; 22:55

Masz niskie mniemanie o sobie....

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 3 kwietnia 2018; 21:30

Destroya to jednak debil....

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 kwietnia 2018; 19:11

To idz na tych kanonierow. Nawet ja tak nie narzekam

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 3 kwietnia 2018; 18:22

Masz rację, nie doceniłem Cię.

Kłaniam się w pas przed Tobą... wizjonerze.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 kwietnia 2018; 17:44

Jeszcze raz mnie ktoś będzie kojarzył z tym człowiekiem to nie zniese. Jak mnie ten klub wkurwia i rani to nie napisałbym nigdy że pierdole mu kibicować i przenosze się gdzie indziej. Jestem masochistą i nigdy go nie zostawie.

A co do tego że Poczetino odchodzi i jest koniec tego projektu i wracamy na swoje miejsce to oczywiste. To nawet Kejn mówił że Poczetino go tu trzyma. Innych pewnie też. Przyjdzie jakaś pizda typu Manciniego to przejebane mamy.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 3 kwietnia 2018; 17:43

Błędna analiza? Gdzie Ty masz jakąś analizę? Ja tylko zadałem pytanie.

Dziwi mnie to, że tracisz tyle czasu na pisanie takich głupot. Gdybyś był kibicem, to bym tego nie oceniał. Dla wielu ludzi piłka jest pasją, a dla pasji można wiele poświęcić.

A Ty nie jesteś człowiekiem z pasją. Po prostu marnujesz tu swoje życie robiąc z siebie oszołoma.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 3 kwietnia 2018; 17:05

Mnie tylko zastanawia co Ty tu w ogóle robisz?

Śmieszny nie jesteś, mądrego też jeszcze nic nie napisałeś... Cały czas o tym smarowaniu.

Ktoś Ci zrobił krzywdę w dzieciństwie? A może to jakieś Twoje niespełnione pragnienie?

odpowiedz
Autor: MatiM Wysłano: 3 kwietnia 2018; 14:57

To idź kibicuj temu City. Jak można coś takiego w ogóle napisać. Po co tu jeszcze w ogóle jesteś?

odpowiedz