» Bez sensacji na Wembley! Tottenham 3:0 Wimbledon

dodał: Damian Konwent dnia: 2018-01-07 15:01:23 komentarzy: 59

Bez sensacji obyło się na Wembley dzisiejszego popołudnia i Tottenham pewnie pokonał Wimbledon 3:0.

Drużyna, która na co dzień gra w League One przez długi czas stawiała opór Kogutom, bowiem piłkarze Wimbledonu na przerwę schodzili z czystym kontem, a na tablicy widniał wynik 0:0. Goście zdołali nawet stworzyć kilka sytuacji, po których mogli objąć prowadzenie.

Przełamanie nastąpiło w 63. minucie. Wynik otworzył Harry Kane. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie zaledwie dwie minuty później. Od tego czasu gra gospodarzy ustabilizowała się i już praktycznie do ostatniego gwizdka utrzymywali się przy piłce.

Kropkę nad "i" w 71. minucie postawił Jan Vertonghen i zdobył bramkę na 3:0. Była to pierwsza bramka Belga od października 2013 roku. Taki rezultat utrzymał się już do końca meczu.

Spurs nie sprawili niespodzianki i według przewidywań awansowali do 4. rundy Pucharu Anglii. Losowanie kolejnych par odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godzinie 20:00.

TOTTENHAM 3:0 AFC WIMBLEDON
63' 65' Kane, 71' Vertonghen

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: KRIS Wysłano: 8 stycznia 2018; 20:23

Miodzio losowanie. Trafiliśmy na Newport.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 8 stycznia 2018; 15:21

When asked if he has been offered a new £200,000-a-week contract, Kane replied: “Not that I know of.” #THFC



aaaaa nabrałes mnie Daniel

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 8 stycznia 2018; 13:18

The Daily Express understand Tottenham Hotspur are preparing a £15million bid for Barcelona star Andre Gomes this January

Nie do odrzucenia

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 7 stycznia 2018; 20:28

Co do Sissoko to nie ma sensu się powtarzać, nie rozumiem co się działo na Euro i jakim cudem to jest ten sam gość, co u nas.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 7 stycznia 2018; 20:25

Czy naprawdę nie mógł ten Łubudubu zagrać od początku, a Kane odpocząć? W zeszłym sezonie właśnie na jakichś dzbanach w pucharze doznał kontuzji.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 stycznia 2018; 18:26

Heh już 3-1.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 7 stycznia 2018; 18:18

>>destroya napisał:
>>Jak jakiś niepełnosprawny skład wystawili to czego się dziwić

No nie przesadzajmy. Ospina, Debuchy, Mertesacker, Wallcot, Wellbeck, Iwobi. Na walkę o TOP4 Premiership byłoby kiepsko ale na Nottingham powinno wystarczyć. Najwyraźniej im się nie chce ;)

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 stycznia 2018; 18:14

>>Jablona napisał:
>>>>Rusek napisał:<br />
>>Hej Ludzie, Anale dosają z Forest! <br />
<br />
Rusek, a widziałeś jak Wenger olał ich? Tam prawie cała jedenastka to jakieś u23/21.

No fakt, a i z ławki nikogo sensownego już nie wpuszczą.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 stycznia 2018; 18:09

>>Lolo napisał:
>>Ładna ta 3-cia bramka https://streamable.com/b7w7l

ale huknął!

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 stycznia 2018; 18:08

>>Jablona napisał:
Panowie, po której bramce ten streamer Wimbledonu wyłączył transmisję?

po drugiej

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 7 stycznia 2018; 18:00

Ładna ta 3-cia bramka https://streamable.com/b7w7l

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 stycznia 2018; 17:58

>>Rusek napisał:
>>Hej Ludzie, Anale dosają z Forest!

Rusek, a widziałeś jak Wenger olał ich? Tam prawie cała jedenastka to jakieś u23/21.

Panowie, po której bramce ten streamer Wimbledonu wyłączył transmisję?

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 stycznia 2018; 17:49

Hej Ludzie, Anale dosają z Forest!

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 7 stycznia 2018; 17:49

Jak podobno Levy oczekuje 30 mylio funtów za Sissokeła

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 stycznia 2018; 17:40

Konar w zimie odejdzie, to pewne. Ta sobie myślę, że pewnie Levy naciskał na Pocha żeby grał z WHU, żeby się o niego dobijali inni w zimie. Po Levym się można spodziewać, że będzie chciał za niego wyciągnąć z 20-25 baniek. I pewnie ktoś go za taką kwotę łyknie. Przecież te CP, WHU i inne średniaki kładą też niesamowitą kasę na transfery. Mój koleś który siedzi w Serie A nie może pojąć angielskiego rynku. Jak stanąć z boku, to to jest straszne faktycznie.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 stycznia 2018; 17:29

wow, już 3!!

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 7 stycznia 2018; 17:28

Na **** wpuszcza typ Alliego...

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 7 stycznia 2018; 17:24

No szczelajo

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 7 stycznia 2018; 17:24

No szczelajo

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 stycznia 2018; 17:06

https://www.pscp.tv/w/1lDGLAyqLkzJm?channel=sports

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 stycznia 2018; 17:05

już jest włączona

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 7 stycznia 2018; 17:05

ten uprzejmy pan wyłączył już transmisje

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 stycznia 2018; 17:02

Działa wam ten strim jeszcze?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 7 stycznia 2018; 17:01

Ja odpadam, wrócę za godzinę sprawdzić wynik bo szkoda nerwów ;)

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 7 stycznia 2018; 16:50

Tutaj nie ma żadnego zaskoczenia w tej grzea gramy ***** z 3cio ligowcem,gdzie lezy problem?,co pochettuno uczy na treningach?,żadnen taktyk z niego widac

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 stycznia 2018; 16:47

WHU zaraz zrobi niespodziankę

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 stycznia 2018; 16:37

Tu jest komentarz na żywo:

http://www.tottenhamhotspur.com/audio-commentary/live/

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 stycznia 2018; 16:35

Wyraźnie się boją Kane z piłką xd

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 7 stycznia 2018; 16:35

Jeszcze im nie wcisneli

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 stycznia 2018; 16:24

>>Jablona napisał:
>>https://www.pscp.tv/w/1vAxRMrRRXYJl?channel=sports <br />


Trochę buja jak na łodzi :) Przynajmniej konara nie widać wyraźnie.

Przynajmniej konara nie widać wyraźnie.">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 stycznia 2018; 16:16

Nie jest najgorzej, trochę wkurwia, ale coś widać :D


">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 7 stycznia 2018; 16:14

>>Jablona napisał:
>>https://www.pscp.tv/w/1vAxRMrRRXYJl?channel=sports <br />

Jak się nie ma co się lubi... xD


odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 stycznia 2018; 16:11

https://www.pscp.tv/w/1vAxRMrRRXYJl?channel=sports

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 7 stycznia 2018; 16:04

>>Jablona napisał:
>>Oficjalna fanpage AV transmituje mecze, których nie ma w tv.

i jest jak tak to prosze mi podać dokladnie co wpisać :D ***** brak szacunku dla kibiców ze strony tottenhamu mają w piżdzie jak z barnsley aż się wkurwilem

***** brak szacunku dla kibiców ze strony tottenhamu mają w piżdzie jak z barnsley aż się wkurwilem">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 stycznia 2018; 15:58

Oficjalna fanpage AV transmituje mecze, których nie ma w tv.

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 7 stycznia 2018; 15:57

takie rzeczy powinien klub zorganizować nawet na swojej stronie powinien transmitować mecz jak z kitchee

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 7 stycznia 2018; 15:56

czyżby ma sytuacja się powtórzyć z meczem z Barnsley ze nigdzie nie jest transmitowany mecz na świecie

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 stycznia 2018; 15:54

raczej nie poogladamy dzisiaj :/

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 7 stycznia 2018; 15:51

da ktoś streama jak bedzie mial ciezko znalezc pozdrawiam :D


">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 7 stycznia 2018; 15:44

Poch- brawo ty. Kane na jakiś trzecioligowych rzeźników. Zlapie kontuzje i będzie placz i zgrzytanie zębów.

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 7 stycznia 2018; 15:41

A co do młodzików to nasze U23 coś kiepsko sobie radzi w tym Premier League 2.

odpowiedz
Autor: Damian Konwent Wysłano: 7 stycznia 2018; 15:41

Posiada ktoś jakieś streamy? W angielskiej tv nie ma transmisji.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 stycznia 2018; 15:34

Szkoda, że nie ma któregoś mlodziaka na ławce :/

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 7 stycznia 2018; 15:32


Po co Kane...mało ma na ławce

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 7 stycznia 2018; 15:03

Siusioko xdd poch z góry dostaje od levy'ego że ma grać .

odpowiedz