-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
W sobotę Tottenham wyrusza na bój ze Swansea o kolejne 3 punkty przybliżające ich do pierwszej czwórki Premier League. Mimo, iż Tottenham miał już 7 punktów przewagi nad piątym Arsenalem, przewaga stopniała do 4 punktów, dodatkowo The Gunners mają o jeden mecz rozegrany mniej.
"Potrzeba około 70-72 punktów, by zakończyć sezon w pierwszej czwórce. 70 zwykle wystarcza, ale będzie to trudne zadanie. Do zdobycia zostało jeszcze 24 punkty, a potrzeba nam ich 16." - powiedział trener Tottenhamu.
W poprzednim sezonie na półmetku Spurs mieli aż 10 punktów przewagi nad Arsenalem, mimo to zakończyli sezon za nimi.
"To zdarzyło się wcześniej, ale nie oznacza to, że zdarzy się ponownie w tym sezonie. Są inne okoliczności, jest inny trening, piłkarze i naszym celem jest to, by ta wpadka nie przytrafiła nam się na finiszu tego sezonu." - powiedział popularny AVB.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy