» Zidane obserwował Bale'a
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
-
Pierwszy z trzech finałów. Tottenham - Leeds.
-
Potrzebne 3 punkty. Aston Villa - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Gareth Bale był wczoraj obserwowany przez legendę Realu Madryt, Zinedine Zidane na Stade de Gerland w spotkaniu Lyonu z Tottenhamem.
Walijczyk spędził na boisku pełne 90 minut. Angielskie i hiszpańskie media są zgodne - celem podróży Zidane ze stolicy Hiszpanii do Lyonu był Gareth Bale, którego "Królewscy" będą chcieli sprowadzić do siebie latem.
Zidane ma już za sobą znakomite "łowy" dla zespołu Jose Mourinho. To właśnie były kapitan reprezentacji Francji zaproponował władzom Realu sprowadzenia Raphaela Varane za około 10 milionów euro. Transfer młodego stopera okazał się być strzałem w dziesiątkę, ponieważ obecnie Varane jest podstawowym piłkarzem Los Blancos i zagrał ostatnio w meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem United.
Zainteresowanie Bale'm wykazują także Bayern Monachium i Barcelona, ale to Real Madryt pozostaje faworytem do pozyskania gwiazdy Tottenhamu. Nie jest tajemnicą, że między klubami z White Hart Lane i Santiago Bernabeu istnieje nić porozumienia w kwestii transferów. Dwa lata temu do Londynu przeszedł Rafael Van der Vaart, a w lecie 2012 roku drużynę Mourinho zasilił Luka Modrić.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy