» Zadanie wykonane - wygrana z Watford

dodał: sajmi14 dnia: 2018-04-30 20:03:25 komentarzy: 340

W poniedziałkowy wieczór Tottenham pokonuje Watford i inkasuje całe trzy punkty. Koguty zbliżyły się tym samym do trzeciego w tabeli Liverpoolu. Stratę do Mohameda Salaha zmniejszył również Harry Kane, który zapisał się na liście strzelców.

Podopieczni Mauricio Pochettino rozpoczęli spotkanie nieco niemrawo, jednak zdołali szybko zdobyć gola w pierwszej połowie. Po dośrodkowaniu Kierana Trippiera błąd popełnił bramkarz gospodarzy, który wypuścił piłkę z rąk. Do futbolówki pierwszy dopadł Eriksen. Duńczyk podał do Dele Alliego, a ten z łatwością strzelił do pustej bramki.

Od zdobycia gola piłkarze Tottenhamu spuścili z tonu, a inicjatywę niespodziewanie przejął Watford. Szerszenie wrzuciły wyższy bieg i kilkukrotnie poważnie zagroziły bramce Tottenhamu. Za każdym razem perfekcyjnie spisywał się jednak Hugo Lloris.

Wszystkie znaki na niebie wskazywały, że Watford doprowadzi do wyrównania. Na początku drugiej połowy prowadzenie podwyższył jednak Tottenham. Z prawej strony boiska piłkę dośrodkował Kieran Trippier, a znajdujący się w polu karnym Harry Kane musiał jedynie dostawić nogę. Anglik tym samym ustalił wynik spotkania.

Dzięki wygranej z Watfordem, Tottenham odskoczył Chelsea i zbliżył się do Liverpoolu na zaledwie jeden punkt. Podopieczni Mauricio Pochettino mają do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie, więc mają świetną okazję wyprzedził The Reds w tabeli.

Koguty już w najbliższą sobotę pojadą na The Hawthorns, gdzie zmierzą się z WBA. Natomiast ostatnie ligowe spotkania w tym sezonie to mecze z Newcastle i Leicester na Wembley Stadium.

TOTTENHAM

Lloris (C), Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Dele, Son, Kane

 

ławka: Vorm, Alderweireld, Aurier, Sissoko, Wanyama, Lamela, Lucas

 

WATFORD

Karnezis; Mariappa (C), Cathcart, Kabasele, Holebas; Doucouré, Capoue; Femenía, Hughes, Richarlison; Gray

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Drakiur Wysłano: 5 maja 2018; 13:14

Ja to przypomnę że to samo Brighton zremisowało z nami i nie byli specjalnie gorszą drużyną. Mimo to, że karny był z ****a.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 5 maja 2018; 06:15

Ale fantazjujemy w kwestii potencjalnego trenera THFC wciąż, czy już poszliśmy dalej? :D

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 5 maja 2018; 05:14

Jak ja bym miał pofantazjować, to Maria Sharapova .

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 4 maja 2018; 23:57

Nikogo. Chcę, by Poch został z Nami na zawsze i był legendą.

Ale gdybym miała pofantazjować.. to Julian Nagelsmann.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 4 maja 2018; 23:48

>>ainam napisał:
>>Mnie trapi coś innego.<br />
<br />
Jakim cudem United potrafi ograć całe top6 a dostaje lanie od klubów z dołu tabeli?

Liverpool z poprzedniego sezonu. Chyba meczu z top 6 nie przegrał, a wtapiał z dzbanami z najniższej półki. Tego się nie da wytłumaczyć. Jak można ***** być zmotywowanym na najważniejsze mecze a nie potrafić wygrac z cymbałami?

Nie ma co wysnuwać większych tez, bo teraz taki chory okres kiedy jaśnie państwo dają zarabiać bukom. Ostatnie około 5 kolejek sezonu w dowolnej lidze tak samo łatwe do obstawieniaj jak mecze towarzyskie.

Kogo byście widzieli po Poczetino z dostepnych dla nas nazwisk? IMO naturalnym nastepca jest Dyche. A znając życie to skończymy z tym poodtrenerem Mancinim. To by było w stylu Łysego.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 4 maja 2018; 23:22

Mnie trapi coś innego.

Jakim cudem United potrafi ograć całe top6 a dostaje lanie od klubów z dołu tabeli?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 4 maja 2018; 23:19

Ciut irracjonalnie wolę, by Łabędzie się utrzymały.

Ej, czasami jak gwiazdkuje wulgaryzmy, to się zastanawiam, jakie tam było słowo i burzy mi się kontekst wypowiedzi xD

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 4 maja 2018; 23:17

Leci pik z automatu pewnie.

Co do wygranego trofeum, to nie ma trenera, który jest w naszym zasięgu finansowo-prestiżowym i nam to zagwarantuje - Poch jest dla nas najlepszą opcją.

Ja ciągle nie mogę nad tym United przejść do porządku dziennego.. Czuję się jakby ktoś mnie oszukał, mimo że z drużyną jestem jakiś czas i pamiętam gorsze mecze, gorsze wyniki i ogólnie większy wstyd. Ale tak mnie mecz dawno nie ruszył, u siebie z taką drużyną przy takiej stawce.

Jeszcze sobie dziś włączyłem (nawet nie wiedziałem, że PL dziś gra) a tu Brighton ogrywa United. BRIGHTON K*rwa.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 4 maja 2018; 23:02

Cenzura przekleństw na tej stronie przesadza.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 4 maja 2018; 22:24

Tak abstra***ąc, to jak z PL spadnie Stoke, WBA i Swansea to będzie tak pięknie, że to aż niepojętne. Same antyfutbolowe kluby, chociaż spadek WHU też korci zamiast łabędzi :D

">odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 4 maja 2018; 20:47

Z Pochem ogólnie możemy zdobyć puchar pokroju FA Cup albo Carabao Kakao. Jeśli chodzi o ligę to kadrowo jesteśmy mocni, ale żeby grać regularnie w Lidze Mistrzów, ale szturm po mistrzostwo? A co Dele i jego poczynań to pobłaża mu, bo chłop jest potrzebny do robienia wyniku, bo mimo gry, staty ma mocne. Dele nie będzie na ławce, bo nie ma kto go posadzić z graczy. Ogólnie ciekawe ile Alli tu posiedzi zanim poleci, rok, dwa? W zespole i w lidze wszystko się zmienia tak szybko, przed sezonem nikt nie przewidywał, że to mogą być ostatnie sezony Rose, Aldera czy Dembele. Właśnie latem będzie trzeba spiąć dupę z transferami , bo między innymi Wengera już nie ma, co dla Arsenalu może być największym wzmocnieniem :D

Co do meczu to cieszy, że Lloris zagrał tak jak powinno być i kwestia 3 miejsca zależy tylko i wyłącznie od nas.



Co do meczu to cieszy, że Lloris zagrał tak jak powinno być i kwestia 3 miejsca zależy tylko i wyłącznie od nas. ">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 4 maja 2018; 19:37

>>Adebayor92 napisał:
>>Z Pochem prędzej czy później coś zdobędziemy ^^

Jak mam być szczery to moja opinia jest taka że gość wyciągnął już maksa z tej bandy eunuchów. Maks z Tottenhamu nie wystarcza na zdobycie trofeum. On sie powoli zaczyna wypalac w tym klubie chyba. Problem jest ***** taki, że gdyby Poczetino odszedł, to wcale nie byłoby lepiej, bo nikt lepszy nie przyjdzie. Niektórzy może mają mokre sny z gośćmi typu Ancelotti, ale umówmy się, ten klub jest za mały na takie nazwisko. Poczetino jest za miękki. Jak on pobłaża temu mentalnemu dzieciakowi na cztery litery to jaki on chce mieć autorytet? Coś mi się zdaje że jak wyląduje w klubie z większym budzetem to się zderzy z rzeczywistością.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 4 maja 2018; 12:02

Wiecie, czego mnie nauczył futbol? Pokory.

Pokory i doceniania małych radości. Pięknie zagranej akcji, wygranego spotkania, radości Naszych po strzelonej bramce, uśmiechu Pocha kiedy jest dumny ze swojej drużyny. Po przegranej nie mam żalu, pretensji. Smutno mi jedynie, ale to migusiem mija (taka jestem).
Nic nie trwa wiecznie, więc w końcu wygramy ten Puchar.

I jasne, łatwiej kibicować klubowi, który co roku gra o wszystko. Ale czy tak to ma wyglądać? Czy chodzi w tym wszystkim tylko o pełną gablotę? Bo dla mnie zdecydowanie to coś więcej.

Ja się szyderą czy wyśmiewaniem nie przejmuję, nie rusza mnie to. Zawsze znajdzie się powód do robienia sobie żartów. Niech się śmieją, proszę bardzo.

I wreszcie.. wiem, że każdy z Nas jest inny, mamy inną osobowość, charkter, emocje. Ale może czasami warto spróbować zrzucić ten negatywny balast, być tu i teraz i cieszyć się futbolem? Bez żadnego ale, ot tak, po prostu.

Uszy do góry, wyczuwam kilka Pucharów w następnym sezonie! :D


">odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 4 maja 2018; 07:07

Z Pochem prędzej czy później coś zdobędziemy ^^

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 4 maja 2018; 05:00

Pieką kukle jakby to powiedział człowiek z poprzedniego avatara destroi jak się patrzy na ten Liverpool. Liverpool który ma wiele wspólnego z nami w ostatnich 30 latach. Podobnie wyszydzany. Z podobną mentalnością. Ja zawsze marzyłem żeby Tottenham osiągnął coś większego jaki taki underdog. I żebym mógł powiedzieć "Jestem z nimi zanim stali się tak zajebistym klubem". Niczym Twarowski i jego Blackburn (może niektórym mało znana historia, ale mówi o niej w English Breakfast Ekstra ze swoim udziałem). Uj wie, może i przyjdzie taki czas że ta ***** fortuna wynagrodzi te wszystkie lata pecha i szydery, ale dla mnie będzie to niespodziewane.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 4 maja 2018; 04:46

O ile rozumiem że ten klub może człowieka doprowadzić do ruiny (jestem tego przykładem, z człowieka ze względnie zdrowym podejściem do życia stałem się frustratem który nie widzi pozytywów tylko same negatywy), tak nie rozumiem żeby to się mogło stać we względnie najlepszym czasie tego klubu od jakichś 30 lat, czyli ostatnie 2 lata. Ogólnie bycie z tą drużyną to żadna sielanka i uczy życia. Pokazuje jakie jest życie. Życie które ci daje raz po raz w tyłek. Szanuje Urbana za to co powiedział w jednym z wywiadów, że kibicowanie tym najlepszym to pójście na łatwizne. Ja z jednej strony nie chciałem iść na tą łatwiznę, ale z drugiej strony gdzieś pragnę tego sukcesu. Choćby maleńkiego, choćby tego jebanego Karabao Cup. Ale nie, nie jest mi to dane. Już 8 lat oglądam tę mentalność i nie jest mi dane zobaczyć podnoszenia trofeum. Ogólnie straciłem wiarę w trofeum ostatecznie chyba w poprzednim sezonie, kiedy mentalność i DNA Tottenhamu kolejny raz w kluczowym momencie dały o sobie znać. Teraz nie wiem co by się musiało stać żeby ten klub zdobył trofeum. Chyba wszyscy rywale musieliby umrzeć. Ktoś kto ma luźne podejście do tego klubu tego nie zrozumie. Obejrzeć meczyk i za kilka godzin zapomnieć wynik. Ja tym klubem żyję na co dzień. Zresztą widać jak często siedzę tu i pisze. Każda porazka dobija mnie. Każda szydera z tego klubu to cios w plecy. I tak się żyje te kilka lat od których zrozumiałem mentalność. Kocham ten klub i jednocześnie go nienawidzę. Pojebana jest ta relacja.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 3 maja 2018; 23:57

Marsylia wygra LE ! :D Dzisiaj nic nie pokazali ale widać było , że chcieli wytrzymać ze swoją zaliczką ( co oczywiście samo w sobie jest błędem ) .

Dzisiaj nic nie pokazali ale widać było , że chcieli wytrzymać ze swoją zaliczką ( co oczywiście samo w sobie jest błędem ) . ">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 23:46

:D

Jednak Marsylia w finale. Zapowiada się więc całkiem fajny mecz z Atleti!



Jednak Marsylia w finale. Zapowiada się więc całkiem fajny mecz z Atleti! ">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 3 maja 2018; 23:36

Nie wiem, przełączyłem po Kuchennych Rewolucjach :D ale podobno znowu sędzia swoje dorzucił.

ale podobno znowu sędzia swoje dorzucił.">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 23:30

Przykre to, tyle w Nim agresji i złości. Ech..

Dopiero teraz zerknęłam, że tam dogrywka była! Nono, lubię takie historie, brawo Salzburg za walkę.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 3 maja 2018; 23:28

Destroya to albo troll, albo dziecko, albo chory psychicznie człowiek. Nie wiem co najgorsze:
1) Jak smutne życie musiałby mieć, żeby ładować pocztę za pocztą, konto za kontem na stronie nie swojego klubu, którego nie szanuje,
2) Kto dziecku oddał taką nienawiść do świata, prosta droga do nowej Pawłowicz,
3) Dlaczego nikt tego nie kontroluje, a ta osoba ma swobodę w sieci.

Ciężki przypadek.

Oglądacie RB-OM? Ja ju teraz to czekam na karne.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 3 maja 2018; 23:22

Jak ja Cie czasami mam ochotę traktować poważnie destroya, to sam udowadniasz, że Ciebie nie można brać na serio, bo już całkiem masz w głowie poprzewracane xD

Jakby takiego discorda założyć i tam móc pogadać, byłoby ciekawie ^^

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 23:13

Spokojnie, nie będę z Nim dyskutować, widzę Jego problemy.

Życzę zatem dużo zdrowia i więcej wiary i optymizmu destroja.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 23:10

"Ja chciałem odmienić ten klub przez wszystkie swoje znakomite wpisy jakie miały trafiać do władz Tottenhamu."

XDD

Swoją drogą, da się jakoś skontaktować z Levym albo kimś z zarządu i mu coś powiedzieć?

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 3 maja 2018; 23:09

Dobra, tak na szybko:
1)destroya, wyje*uj jak obiecałeś, nikt w twój podeszły wiek i tak nie uwierzy,
2)takiartur, po pierwsze zmniejsz ilość 'xD' bo ciężko Cię poważnie traktować, po drugie uwierz lub nie, ale na stronie Tottenhamu mało kogo obchodzi poziom trudności w ewentualnym superpucharze innego klubu
3)ainam nie próbuj wciągnąć w dyskusję kogoś pokroju destroyi, bo imbecyl pociśnie Cię za to, że jesteś dziewczyną, albo wyzwie od żydówki czy coś, nie chcę mu pomysłów podsuwać
4)Adebayor92, trafnie opisany cykl życia destroyi, za parę lat będą tego na biologii uczyć.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 23:08

Jak mowa o Komornktu to jest słabak. Ja chciałem odmienić ten klub przez wszystkie swoje znakomite wpisy jakie miały trafiać do władz Tottenhamu. Komornik tylko płacze nad rozlanym mlekiem. A Underek to tylko biznesy swoje tu kroi na was a wy się łapiecie w te jego sieci.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 3 maja 2018; 23:07

Nawet nie wiecie jakbym chciał wiedzieć ile niektórzy mają lat na tej stronie ^^ W szczególności destroya, ale prawdopodobnie ile byś nie napisał to nie uwierzę :D

">odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 23:04

Wiele bezsennych nocy spędzanych na przygotowywanie wykresów i rozmyślanie nad tym czym jest ten klub i jaki jest sens jego funkcjonowania. Jestem teraz wrakiem człowieka może tylko Komoras bardziej zniszczył sobie życie niż ja przez 8 lat.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 23:01

Bo 2 lata w tym klubie zmieniły mnie i z pogodnego człowieka stałem się furiatem i mam potwierdzone stany depresyjne. Tak to napisałem ku przestrodze jakby znaleźli się tacy idioci jak ja i wybrali to gówno.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 23:00

Juhuu! Brawo Atleti :D

">odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 22:59

Simeone XDD!

I dobrze i źle... Gdyby Real wygrał LM, kondonierzy byliby łatwiejszym przeciwnikiem w SP europy.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 22:49

Mortal
"Nie wierzę w sprzedawanie meczy, ale zakładam, że w trakcie meczu masz kilka sytuacji, że nie do końca wszystko zobaczyliście jako zespół sędziowski i równie dobrze możecie rzucać kostką, bo szansa jest 50/50 na podjęcie dobrej decyzji. Co wtedy robisz?
Tu się chyba zgodzę ale też każdy ma inny charakter i ktoś może być na tyle spokojny, że Real i Steaue Bukareszt traktuje tak samo.

"Gwizdasz pod Real, a nie pod przykładowe Spurs, bo jeżeli decyzja będzie błędna to gównoburza w mediach będzie mniejsza jeżeli był to błąd na niekorzyść Spurs. Jak podejmiesz dobrą decyzję to jest pięknie, nie ma problemu."
A tu już nie bardzo, nie dlatego, że hurr durr halamadrid, ale gracze Realu nigdy na konferencjach nie rozmawiają o sędziach, ani nie wywierają na nich presji jak np Muller przed meczem z Realem. Do tego ostatnia dominacja Realu w LM zdaje się przechylać to w drugą stronę. O golu Isco mówią tylko fani RM i atakuje się za prawidłowe karne dla RM. Myślę jednak, że jeśli Real odpocznie trochę od LM to będzie tak jak mówisz - Real > jakieś spursy xD.

"A gdyby teraz byłby taki mecz, to Real, Spurs czy obojętnie? :D "
Dużo zależy od różnych czynników, np. w finale LM byłbym chyba 51% za Tottenhamem ze względu na różnicę w trofeach LM.

"
Dużo zależy od różnych czynników, np. w finale LM byłbym chyba 51% za Tottenhamem ze względu na różnicę w trofeach LM.">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 3 maja 2018; 22:43

Jezus Maria, co Ty destroya jarasz? Wylatujesz z tym, że jesteś prorokiem, a może też zbawicielem i przybyłeś tu, żeby zbawić ten nędzny żydowski klub i poprowadzić go do ziemi obiecanej zwanej trofeum? ^^

Jak jeszcze, nie posiadałem konta tutaj, to miałem wrażenie, że miałeś jakieś 3 dni przez, które pisałeś normalnie, nie wjeżdżające na nikogo wartościowe posty, a potem się wszystko znowu poszło jebać.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 22:40

Dziękuję, być może w wolnej chwili zerknę.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 3 maja 2018; 22:35

No jakbyś miała za dobry humor to możesz poczytać jego komentarze albo jako forma ciekawostki .

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 22:35

półmózgoja
Przyznam, że zgniłem srogo. Prytmitywie? Od Ciebie? Ty proroku, swoje wartościowe wpisy możesz pisać bez wyzywania i takiego smętnego pierdolenia, którym przesiąknięty jest każdy Twój wysryw.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 3 maja 2018; 22:34

A gdyby teraz byłby taki mecz, to Real, Spurs czy obojętnie? :D

Michael Oliver podjął dobrą decyzję? Prawdopodobnie tak. Były groźby? Były. Ale imo tak samo to by się skończyło groźbami, gdyby nie gwizdnął tego, doszłoby do dogrywki i Juve w niej wygrało. Sytuacja nie była prosta i nadal ludzie są podzieleni.

Mam wrażenie, że nie do końca się rozumiemy o jakich przepadkach ja mówię. Nie wierzę w sprzedawanie meczy, ale zakładam, że w trakcie meczu masz kilka sytuacji, że nie do końca wszystko zobaczyliście jako zespół sędziowski i równie dobrze możecie rzucać kostką, bo szansa jest 50/50 na podjęcie dobrej decyzji. Co wtedy robisz? Gwizdasz pod Real, a nie pod przykładowe Spurs, bo jeżeli decyzja będzie błędna to gównoburza w mediach będzie mniejsza jeżeli był to błąd na niekorzyść Spurs. Jak podejmiesz dobrą decyzję to jest pięknie, nie ma problemu.

"Cakir błędnie nie podyktował karnego dla Bayernu, i dostało mu się za to, twierdzisz, że gdyby go podyktował to by po nim jechali XD?"

Gdyby podjął dobrą to by było pięknie, problem taki że jej nie podjął.


Ale to moja teoria, która wgl nie musi być trafna i nie trzeba się z nią zgadzać.



Michael Oliver podjął dobrą decyzję? Prawdopodobnie tak. Były groźby? Były. Ale imo tak samo to by się skończyło groźbami, gdyby nie gwizdnął tego, doszłoby do dogrywki i Juve w niej wygrało. Sytuacja nie była prosta i nadal ludzie są podzieleni.

Mam wrażenie, że nie do końca się rozumiemy o jakich przepadkach ja mówię. Nie wierzę w sprzedawanie meczy, ale zakładam, że w trakcie meczu masz kilka sytuacji, że nie do końca wszystko zobaczyliście jako zespół sędziowski i równie dobrze możecie rzucać kostką, bo szansa jest 50/50 na podjęcie dobrej decyzji. Co wtedy robisz? Gwizdasz pod Real, a nie pod przykładowe Spurs, bo jeżeli decyzja będzie błędna to gównoburza w mediach będzie mniejsza jeżeli był to błąd na niekorzyść Spurs. Jak podejmiesz dobrą decyzję to jest pięknie, nie ma problemu.

"Cakir błędnie nie podyktował karnego dla Bayernu, i dostało mu się za to, twierdzisz, że gdyby go podyktował to by po nim jechali XD?"

Gdyby podjął dobrą to by było pięknie, problem taki że jej nie podjął.


Ale to moja teoria, która wgl nie musi być trafna i nie trzeba się z nią zgadzać.">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 22:33

Mhm, rozumiem. Czyli chyba najlepiej będzie ignorować to, co pisze.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 3 maja 2018; 22:29

Bo mu nie chodzi o jakikolwiek kontakt z nami xd . Tu bardziej chodzi o takie włożenie kija w mrowisko . Ludzie funkcjonujący na tym forum przyzwyczajają się to cyklu życia z nim
1. Destroya pisze swoje
2. Admin go banuje
3. Okres oczekiwania
4. Destroya wraca jak Lessie do domu
No i tak przez wieczność . Śmiem twierdzić , że Destroya jak już zawiesi buty na kołku to jego broszkę przejmie ktoś młodszy . Z czasem ";Destroya" to będzie tytuł .

estroya" to będzie tytuł .">odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 22:29

Ja tu pisze bez znieczulenia i to was boli. Jak w życiu. Nie ma pieszczenie i klepania się po plecach. Ja tu wam pisze prawdę i na ile zdrowie i podeszły wiek jeszcze pozwoli będe to czynił dalej.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 22:27

Wyjebać to ciebie prymitywie ja tu jestem prorokiem i tu tyle napisałem wartościowych wpisów ale nikt nie docenił. Ty tu jesteś kimś kto wprowadza zamieszanie.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 22:25

Może przeszkadzać jeśli nie dotyczy czarnych chmur zbierających się nad Przegrywhamem, żydowskiego genu, transferów i nie wiem czego.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 22:20

Ja nie rozumiem, jak komuś może przeszkadzać spokojna, luźna dyskusja.

Zaproponowałam dołączenie, ale chyba destroja się nie skusi:)

">odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 3 maja 2018; 22:17

Zwariowane jest to ile można robić kont by trochę sobie powyzywać . Ja bym sobie przygotował tak na zaś parę kont i wtedy nikt by nie musiał na Ciebie tyle czekać . Szanuje poświęcenie <3

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 22:16

Do niedawna ja z Underkiem byliśmy wrogami numer 1, ale to co się teraz dzieje to coś nowego. Nawet mnie się to nie podoba. Generalnie wiem że jestem prostakiem i pesymistą, ale sa momenty że można normalnie podyskutowac.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 22:12

spierdoloya
Istnieje w regulaminie jakiś punkt mówiący o tym, że nie można kibicować innym klubom xD

Ja bym wyjebał przegrywa, który używa rasistowskich tekstów i seksistowskich z gimbazy.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 22:08

Na Eurosport wrócił mecz Atletico. Ja ide spać, o 3 mam wstać. Wynik zobacze wtedy.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 3 maja 2018; 22:08

Z Szarym się zgodzę w sprawie Costy . Ogromny chwat na pierwszy rzut oka ale tak naprawdę to symulant i prowokator robiący masę szumu .

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 22:08

Mortal
W żartobliwy sposób odnoszę się do debilnych argumentów o tym, że absolutnie muszę kibicować tylko jednej drużynie.

"Z czystej ciekawości jak graliśmy z Realem to komu kibicowałeś? Całkowicie obojętnie czy mimo wszystko 60/40 dla Realu bo troszkę ich bardziej lubisz? <Bez ataku, ale zakładam 2 opcję po tym ramosie w avatarze>"
Tylko Realowi bo Spurs oglądam od stycznia.

"Odnośnie czytania 20% Twoich wypowiedzi, to bardzo możliwe, że wynika to z tego, że ja osobiście nie lubię czytać wypowiedzi, w których zamiast kropki stawia się "xDDDDDDDD" na koniec po każdym zdaniu, a na dodatek Twoim argumentem jest coś w stylu "Obrońcy twardego angielskiego futbolu xDDDDDDDDDD" "
Ja też mogę się zmęczyć tym, że chociaż wasze pierdolenie o sędziach jest ukrócane co mecz nadal muszę tłumaczyć to samo. Moim argumentem nie jest coś w stylu "Obrońcy [...]", moim argumentem jest to co jest napisane po tym i nie usprawiedliwiaj tego, że nie czytasz uważnie iksdekami.

"90% pomijam, 20% czytam więc Twoje posty składają się z 110%? :D"
Co odpowiedź, to inny % pominięcia tekstu :D

"Odnośnie ostatniego, to dyskusja dotyczyła tego, że sędziowie pomagają realowi czy barcy, a nie czy pomogli Liverpoolowi. Jak Cie to interesuje to tak pomogli. Ale tak jak pisałem to pomaganie wynika z presji. W sytuacjach spornych wybierasz mniejszą gównoburzę w mediach, więc gwizdaj dla tych ktorzy są wyżej w łańcuszku

Real, BArca -> Bayern, Juve -> ... -> Dużo wymieniania -> My, ROma -> Jakieś besiktas itp.

Pokrzywdzisz kogoś z dalszej części łańcuszka? Będą marudzić na tt24 itp. Pokrzywdzisz real? Będzie hurr durr sędzia okradł real przez 2 tyg w mediach"
Co ty pierdolisz XD? Michael Oliver z żoną dostawali pogróżki za podyktowanie prawidłowego karnego przeciwko Juventusowi. Media, zwłaszcza katalońskie i włoskie robiły na niego nagonkę i pisały o jakimś z dupy skandalu. Cakir błędnie nie podyktował karnego dla Bayernu, i dostało mu się za to, twierdzisz, że gdyby go podyktował to by po nim jechali XD? Przecież karny, który honorowo przestrzelił Arturo Biedal i nieuznany gol Isco przeszły bez echa!

"Odnośnie ostatniego, to dyskusja dotyczyła tego, że sędziowie pomagają realowi czy barcy, a nie czy pomogli Liverpoolowi."
Ale żeby wykazać, że nie jest to ustawka, a "normalna" sytuacja meczowa musiałem sięgnąć po inne mecze i zrobiłem to bez problemu.

"
Co odpowiedź, to inny % pominięcia tekstu :D

"Odnośnie ostatniego, to dyskusja dotyczyła tego, że sędziowie pomagają realowi czy barcy, a nie czy pomogli Liverpoolowi. Jak Cie to interesuje to tak pomogli. Ale tak jak pisałem to pomaganie wynika z presji. W sytuacjach spornych wybierasz mniejszą gównoburzę w mediach, więc gwizdaj dla tych ktorzy są wyżej w łańcuszku

Real, BArca -> Bayern, Juve -> ... -> Dużo wymieniania -> My, ROma -> Jakieś besiktas itp.

Pokrzywdzisz kogoś z dalszej części łańcuszka? Będą marudzić na tt24 itp. Pokrzywdzisz real? Będzie hurr durr sędzia okradł real przez 2 tyg w mediach"
Co ty pierdolisz XD? Michael Oliver z żoną dostawali pogróżki za podyktowanie prawidłowego karnego przeciwko Juventusowi. Media, zwłaszcza katalońskie i włoskie robiły na niego nagonkę i pisały o jakimś z dupy skandalu. Cakir błędnie nie podyktował karnego dla Bayernu, i dostało mu się za to, twierdzisz, że gdyby go podyktował to by po nim jechali XD? Przecież karny, który honorowo przestrzelił Arturo Biedal i nieuznany gol Isco przeszły bez echa!

"Odnośnie ostatniego, to dyskusja dotyczyła tego, że sędziowie pomagają realowi czy barcy, a nie czy pomogli Liverpoolowi."
Ale żeby wykazać, że nie jest to ustawka, a "normalna" sytuacja meczowa musiałem sięgnąć po inne mecze i zrobiłem to bez problemu.">odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 3 maja 2018; 22:06

Nie wiem dlaczego porażka Arsenalu ma wpłynąć na nas ale cóż . Raczej Twój sezon jeśli patrzysz tylko na porównanie Tottenham-Arsenal . A co do LE Marsylia by pyknęła Arsenal bez większych problemów a z hiszpanami będzie okazja do zobaczenia fajnego meczu .

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 3 maja 2018; 22:05

Costa jest rzeźnikiem, ma to cwaniactwo i wyrachowanie, ale posiadania jaj nie można mu odmówić imho

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 22:03

A co ty nie wiesz kim był Lord Varys?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 22:02

Tak, również nie jestem fanką Costy.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 22:02

Jak on jest tym kim go nazwałeś to kim jest taki standardowy zawodnik Tottenhamu ? Rurkowcem ?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 22:00

Costa to zwykła pizda przecież i panienka. Moje ulubione, Fazio wymierza sprawiedliwość psu z brazylii.

https://www.youtube.com/watch?v=pdZYMtrBR6M

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 21:59

A kobieta wie co to spalony przynajmniej ? xd

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 21:59

Nie rozumiem taktyki na ten mecz Armatek. Mają 1-1, zamiast próbować coś szybko strzelić, to człapią, jakby mieli zaliczkę 3-0.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 21:58

Jeszcze siedze w tym żydowkskim pierdolniku i myśle nad dalszym ruchem jak Alderweireld.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 21:58

Tego od Hala Madrid bym wyjebał z miejsca ze strony ale co poradzić jak admin śpi.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 3 maja 2018; 21:57

Na jaki klub do kibicowania się przerzuciłeś destroya? ^^

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 21:56

Costa przynajmniej ma jaja i to prawdziwy walczak jakich w tym klubie jak na lekarstwo.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 21:55

Arsenal nawet nie musi tego robić. Ten klub sam sobie wbija szpilki z rozgrywki na rozgrywkę z sezonu na sezon.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 21:55

Costa, jedna z większych kurwów w świecie piłki w tej dekadzie, dziś ratuje sezon Tottenhamowi XD taka sytuacja

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 21:55

Jaka piła Anto! <3

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 3 maja 2018; 21:54

"ROZUMIESZ ****U XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD?!"

Sam nwm czy jest sens po tym odpisywać, bo rozmowy na poziomie się nie spodziewam. Ale co tam...

Może napisałem w minimalnie zbyt narzucającym stylu zdanie o wyborze klubu. Tak czy owak, jak sporo ludzi, nie uznaję kibicowania kilku klubom naraz.
Z czystej ciekawości jak graliśmy z Realem to komu kibicowałeś? Całkowicie obojętnie czy mimo wszystko 60/40 dla Realu bo troszkę ich bardziej lubisz? <Bez ataku, ale zakładam 2 opcję po tym ramosie w avatarze>

Odnośnie czytania 20% Twoich wypowiedzi, to bardzo możliwe, że wynika to z tego, że ja osobiście nie lubię czytać wypowiedzi, w których zamiast kropki stawia się "xDDDDDDDD" na koniec po każdym zdaniu, a na dodatek Twoim argumentem jest coś w stylu "Obrońcy twardego angielskiego futbolu xDDDDDDDDDD"


Btw.
"Jeśli chcesz ignorować logiczne argumenty i pomijać 90% odpowiedzi [...] tutaj też większość użytkowników czyta 20% tego co napisałeś"

90% pomijam, 20% czytam więc Twoje posty składają się z 110%? :D

Odnośnie ostatniego, to dyskusja dotyczyła tego, że sędziowie pomagają realowi czy barcy, a nie czy pomogli Liverpoolowi. Jak Cie to interesuje to tak pomogli. Ale tak jak pisałem to pomaganie wynika z presji. W sytuacjach spornych wybierasz mniejszą gównoburzę w mediach, więc gwizdaj dla tych ktorzy są wyżej w łańcuszku

Real, BArca -> Bayern, Juve -> ... -> Dużo wymieniania -> My, ROma -> Jakieś besiktas itp.

Pokrzywdzisz kogoś z dalszej części łańcuszka? Będą marudzić na tt24 itp. Pokrzywdzisz real? Będzie hurr durr sędzia okradł real przez 2 tyg w mediach



Odnośnie ostatniego, to dyskusja dotyczyła tego, że sędziowie pomagają realowi czy barcy, a nie czy pomogli Liverpoolowi. Jak Cie to interesuje to tak pomogli. Ale tak jak pisałem to pomaganie wynika z presji. W sytuacjach spornych wybierasz mniejszą gównoburzę w mediach, więc gwizdaj dla tych ktorzy są wyżej w łańcuszku

Real, BArca -> Bayern, Juve -> ... -> Dużo wymieniania -> My, ROma -> Jakieś besiktas itp.

Pokrzywdzisz kogoś z dalszej części łańcuszka? Będą marudzić na tt24 itp. Pokrzywdzisz real? Będzie hurr durr sędzia okradł real przez 2 tyg w mediach ">odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 21:53

Ale Arsenal nam wbił szpilę! 1-0

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 21:52

Bym miał range bym tu robił konkretne czystki i przywracał klase stronie. Komoras ja jakiś czas temu chciałem pisać że dobrym pomysłem jest spaść z ligi i wygrać trofeum niższej klasy rozgrywkowej. Czasem piszesz z sensem.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 21:51

Szary:

Made my day :D hahaha

hahaha">odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 21:49

Co do Underka to wzajemnie ;)

">odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 21:49

Na tottenham24.pl można pisać tylko o sędziach i tego, że niczego nie będzie, transferów trofeów wszystko****. Nie wolno pisać sobie o meczu i pierdołach mniej czy bardziej z nim związanych.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 21:49

Destroja:

A może przyłączysz się do tej sympatycznej dyskusji i po prostu miło spędzisz czas z Nami?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 21:48

No i wbił naczelny hejter. Dobra, dobra, uja wygramy wiem. Nie musisz mi tego uświadamiać. Wiadomo że np. gdyby ten klub spadł do Championship to wróciłby z drugiego miejsca żeby przypadkiem nie wygrać pucharu xdddd

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 21:47

"Jak tak was czytam to głupota goni głupote w tych waszych komentarzach. Śmieciowe forum zrobiliście z tej strony."

Co ty powiedziałeś?

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 21:47

widze już otwarliście sekcje pudelka na stronie. Pogratulować

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 21:46

Anto ma żonę i córeczkę.

Boję się że Cholo skoczy z tej loży :D

">odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 21:46

Jak tak was czytam to głupota goni głupote w tych waszych komentarzach. Śmieciowe forum zrobiliście z tej strony.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 3 maja 2018; 21:45

Witam ponownie fanów klubu który nigdy nic nie wygra. Zobaczymy czy Arsenal znowu będzie miał okazje wbić szpilkę w ten śmieszny klub.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 21:45

Żonę(?) i dziecko ma

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 21:42

Ja żebym był laską to pewnie pierdolca na jego punkcie bym dostał. Ale mnie się zdaje że on chłopców lubi. Jakiś taki dziwny chłopaczek z niego. Nie żeby mi to przeszkadzało jeśli coś, ja tam tolerancyjny jestem.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 3 maja 2018; 21:40

Z tych obu drużyn to lubię tylko Torresa . Mam nadzieję , że OM wygra LE

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 21:37

Haha :D

Mnie obojętna fryzura, uwielbiam Anto <3



Mnie obojętna fryzura, uwielbiam Anto <3 ">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 21:33

Po uj on włosy ścinał. Teraz wygląda jak pizdeczka. Z dłuższymi jasny blond lepiej mu było. No homo

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 21:29

Gryzak krwawi xD

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 21:23

Dramat odnieść taką kontuzję przed MŚ, Ox to samo.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 21:19

https://twitter.com/Destaquito2/status/992120709760602112

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 21:18

Tak, źle stanął stopą chyba. Ech, biedny Lorą, oby nic poważnego.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 21:16

Co mu się stało w ogóle? Jedną powtórkę z początku pokazali tylko.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 21:14

koscielny sie rozwalił bez udziału rywala chyba

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 21:07

Tak, dostał karę za swój występek w pierwszym meczu.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 21:05

Czemu ten gruby się wita z wengerem, Simeone zbanowany na ten mecz też?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 21:03

Eurosport, wtf xD

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 21:02

"Nie czepiajcie się go... taki wiek... dojrzewanie :D

Wydaje mu się, że wie wszystko a resztę ma za durni. :)"
Cytowanego Pana się nie czepiajcie, dyskusja i argumenty nie są jego mocną stroną, widocznie w pewnym wieku nie myśli się już logicznie, a "ciągnięcie realu za uszy" staje się poważnym argumentem obalającym wszystkie inne, choćby nie wiem ile potwierdzeń znajdywały w rzeczywistości.

"Ciekawe żeby Tottenham nagle zaczął się liczyć w europie o najwyższe cele i żeby go tak przepychali to byście nie bronili? Ja raczej nie. Ja nawet Alliego nie bronie za to że jest kretynem."
Gdyby sędzia popełnił błąd i nie zauważył czegoś, co przyniosłoby nam korzyść to broniłbym, bo w przeciwieństwie do sporej liczby osób tutaj nie daje sobie wejść na głowę i pamiętam o swoim zdaniu nawet jeśli 20 dzieci na raz napisze, że przepchnęli nas sędziowe J A K Z W Y K L E.


";Pisanie, że sedziowie nie pomagaja Realowi w LM jest niepoważne. Czy to spissek czy tylko presja?"
Jasne, bo każdy błąd na korzyść to pomoc, a że nie celowa to już swoją drogą.

"Jak destroya gada wiele głupot, tak ma racje, żebyście się zdecydowali czy kibicujecie realom, barcelonom czy innym gównom czy Spurs. "
MASZ KIBICOWAĆ JEDNEMU ZAGRANICZNEMU I DRUGIEMU Z BE KLASY BO JA TAK MÓWIĘ! No do ****a, kibicuję Spurs i Realowi, nie ma między tymi klubami wrogości, a następny mecz będzie pewnie za dwa lata.

"No ludzie błagam Was. Jak chcecie gloryfikować i mówić, że realowi sędziowie nie pomagają to idźcie na jakiś ich fanpage i tam na pewno znajdziecie zrozumienie. "
Jeśli chcesz ignorować logiczne argumenty i pomijać 90% odpowiedzi osoby, z którą dyskytujesz i dotyczą one spornych sytuacji Realu i Barcelony to idź na tt24, tutaj też większość użytkowników czyta 20% tego co napisałeś i dalej mówi swoje XD!

"Ja rozumiem że prawda boli ale trzeba ją przyjąć, a nie wypierać. Sędziowie pomagają realom czy innm bercelonom i takie są fakty"

Błędy nie istnieją, te na korzyść Bayernu są nieistotne, te na korzyść Liverpoolu też bo ostatnio nie lubili się z LM więc nie było szans rok i dwa temu. Te na korzyść Barcelony i Realu SĄ EWIDENTNE BO TE KLUBY CO ROKU WALCZĄ O WSZYSTKO, ROZUMIESZ ****U XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD?!




Wydaje mu się, że wie wszystko a resztę ma za durni. :)"
Cytowanego Pana się nie czepiajcie, dyskusja i argumenty nie są jego mocną stroną, widocznie w pewnym wieku nie myśli się już logicznie, a "ciągnięcie realu za uszy" staje się poważnym argumentem obalającym wszystkie inne, choćby nie wiem ile potwierdzeń znajdywały w rzeczywistości.

"Ciekawe żeby Tottenham nagle zaczął się liczyć w europie o najwyższe cele i żeby go tak przepychali to byście nie bronili? Ja raczej nie. Ja nawet Alliego nie bronie za to że jest kretynem."
Gdyby sędzia popełnił błąd i nie zauważył czegoś, co przyniosłoby nam korzyść to broniłbym, bo w przeciwieństwie do sporej liczby osób tutaj nie daje sobie wejść na głowę i pamiętam o swoim zdaniu nawet jeśli 20 dzieci na raz napisze, że przepchnęli nas sędziowe J A K Z W Y K L E.


";Pisanie, że sedziowie nie pomagaja Realowi w LM jest niepoważne. Czy to spissek czy tylko presja?"
Jasne, bo każdy błąd na korzyść to pomoc, a że nie celowa to już swoją drogą.

"Jak destroya gada wiele głupot, tak ma racje, żebyście się zdecydowali czy kibicujecie realom, barcelonom czy innym gównom czy Spurs. "
MASZ KIBICOWAĆ JEDNEMU ZAGRANICZNEMU I DRUGIEMU Z BE KLASY BO JA TAK MÓWIĘ! No do ****a, kibicuję Spurs i Realowi, nie ma między tymi klubami wrogości, a następny mecz będzie pewnie za dwa lata.

"No ludzie błagam Was. Jak chcecie gloryfikować i mówić, że realowi sędziowie nie pomagają to idźcie na jakiś ich fanpage i tam na pewno znajdziecie zrozumienie. "
Jeśli chcesz ignorować logiczne argumenty i pomijać 90% odpowiedzi osoby, z którą dyskytujesz i dotyczą one spornych sytuacji Realu i Barcelony to idź na tt24, tutaj też większość użytkowników czyta 20% tego co napisałeś i dalej mówi swoje XD!

"Ja rozumiem że prawda boli ale trzeba ją przyjąć, a nie wypierać. Sędziowie pomagają realom czy innm bercelonom i takie są fakty"

Błędy nie istnieją, te na korzyść Bayernu są nieistotne, te na korzyść Liverpoolu też bo ostatnio nie lubili się z LM więc nie było szans rok i dwa temu. Te na korzyść Barcelony i Realu SĄ EWIDENTNE BO TE KLUBY CO ROKU WALCZĄ O WSZYSTKO, ROZUMIESZ ****U XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD?!


">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 18:26

Oczywiście, że bym nie broniła. Nie znoszę oszustw.

NIE dla zabijania futbolu.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 18:25

Tak jest!

Vamos Atleti, Vamos Cholo!

Mam nadzieję, że fani Atleti na Wanda zrobią piekiełko Kanonierom <3

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 18:23

Ciekawe żeby Tottenham nagle zaczął się liczyć w europie o najwyższe cele i żeby go tak przepychali to byście nie bronili? Ja raczej nie. Ja nawet Alliego nie bronie za to że jest kretynem.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 3 maja 2018; 18:22

Nie czepiajcie się go... taki wiek... dojrzewanie :D

Wydaje mu się, że wie wszystko a resztę ma za durni. :)



Wydaje mu się, że wie wszystko a resztę ma za durni. :)">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 18:21

Dziś kazdy przyzwoity człowiek za najlepszym trenerem na świecie, Diego Simeone. Vamos Atleti!

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 18:19

>>Szary napisał:
>>>>Underek napisał:<br />
>>Anglia U-17 bez Koguta w skladzie <br />
<br />
A MŚ w brazylii było pierwszym wielkim dorosłym turniejem na który żaden zawodnik THFC nie pojechał od około 50 lat wtedy.



Anglik*

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 18:15

https://pbs.twimg.com/media/DcRtzXoXcAADdnT.jpg

Witamy legendę :)

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 18:12

>>Underek napisał:
>>Anglia U-17 bez Koguta w skladzie

A MŚ w brazylii było pierwszym wielkim dorosłym turniejem na który żaden zawodnik THFC nie pojechał od około 50 lat wtedy.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 18:05

Ten chłopak z Ramosem nie zagrzeje tutaj długo miejsca. Znudzi mu sie tłumaczenie nam baranom jak się sprawy mają :D

">odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 maja 2018; 18:04

A, destroya wez sie zabij

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 maja 2018; 18:03

Ps. Pisanie, że sedziowie nie pomagaja Realowi w LM jest niepoważne. Czy to spissek czy tylko presja? Fakt, że jak sie dużo atakuje to łatwiej o pomyłkę na Twoją korzyść

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 3 maja 2018; 18:01

Anglia U-17 bez Koguta w skladzie

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 18:00

>>Szary napisał:
>>>>Mortal napisał:<br />
>>Jeszcze brakuje, żeby przyszedł na te stronę jakiś pajac, który powie, że kibicuje jednocześnie kondoniarzom, chelsea i nam. <br />
<br />
http://pbs.twimg.com/media/C5eBxbPWUAAlzUa.jpg<br />
<br />
xdd

Haha, brawo chłopaku <3 :D

Kibicowanie ma dawać radochę, i jeśli ktoś ją odczuwa kibicując 3 klubom na raz, to dla mnie nie ma problemu.



Kibicowanie ma dawać radochę, i jeśli ktoś ją odczuwa kibicując 3 klubom na raz, to dla mnie nie ma problemu.
">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 17:57

>>Mortal napisał:
>>Jeszcze brakuje, żeby przyszedł na te stronę jakiś pajac, który powie, że kibicuje jednocześnie kondoniarzom, chelsea i nam.

http://pbs.twimg.com/media/C5eBxbPWUAAlzUa.jpg

xdd

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 3 maja 2018; 17:24

Nwm czy ktoś gdzieś pisze o kupowaniu sędziów, bo przynajmniej ja nie to mam na myśli. W mojej opinii jak jest jakaś sytuacja sporna i sędzia nie jest pewien decyzji to gwizda ją na korzyść Realu.

Faul na Llorente, a **** tam nie gwizdam, jak Spurs przez mój błąd odpadnie to i tak wszyscy zapomną, jak Real przegra mecz przeze mnie to będą miesiąc o tym pierdolić w gazetach, jak to nie przegrałem realowi meczu. Więc wybór w sytuacji spornej jest prosty.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 3 maja 2018; 17:16

Jak destroya gada wiele głupot, tak ma racje, żebyście się zdecydowali czy kibicujecie realom, barcelonom czy innym gównom czy Spurs.
Jeszcze brakuje, żeby przyszedł na te stronę jakiś pajac, który powie, że kibicuje jednocześnie kondoniarzom, chelsea i nam. No ludzie błagam Was. Jak chcecie gloryfikować i mówić, że realowi sędziowie nie pomagają to idźcie na jakiś ich fanpage i tam na pewno znajdziecie zrozumienie.
Ja rozumiem że prawda boli ale trzeba ją przyjąć, a nie wypierać. Sędziowie pomagają realom czy innm bercelonom i takie są fakty, Tak samo jak faktem jest, że niestety nasz Dele lubi czasem zanurkować, że alonso to <wstaw coś obraźliwego> i morderca itd. itd. Smutne fakty, dla fana danego klubu, ale prawdziwe i trzeba się z tym pogodzić.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 17:14

Freddie91

Następny XD+XD^2!

Rozbiłem to pierdolenie już kilka razy, znowu mam to zrobić? Teoria o ciepłych kulkach upadła z hukiem niczym WTC to macie coś nowego?

Co do ustawiania losowań, łatwo jest wierzyć w kupowanie sędziów bo w półfinale sędzia popełnił pierwsze błędy na korzyść realu, dlaczego więc Ci sami przenikliwi analitycy nie głoszą teorii, że losowanie od początku próbuje wyrzucić real z LM?

Najpierw napompowane milionami PSG z ofensywnym trio ładującym 8 bramek na mecz w czasie gdy Real był w dołku, potem mistrz Włoch zawsze groźny Juventus, następnie Bayern Juppa... do tego Roma sprzedająca bilety na Liverpool przed losowaniem. Real miał łatwą drabinkę w LM 15/16? Cieple kulki! 16/17 japa tam, sędziów kupili bo Ci w cale nie dali Bayernowi karnego, który MÓGŁ ustawić mecz i nie dali Bayernowi dogrywki.

^Powyższy tekst jest prawdziwy jedynie w części o pomocy dla Bayernu. Ale skoro niektórzy mają tak zjebane myślenie, no to powinni w to też wierzyć.

Chyba, że Barcelona kupiła drabinkę a real sędziów!

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 3 maja 2018; 16:43

Mi wiszą Reale, Barcelony i Liverpool ale prawda jest taka, że Real przez sędziów jest ciągnięty za uszy od dawna.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 15:54

Szary:

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=hurr%20durr

xD

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 3 maja 2018; 15:53

Jejku ale się zagotował xd Polecam nie czytanie komentarzy innych i po problemie bo jak takie komentarze Cię denerwują a Ty ich nie możesz przestać czytać to chyba nie oni wypadają na głupich xd . Co do LM uważam , że VAR powinien być wprowadzony bo większość takich ewidentnych sytuacji zniknie (wiadomo w tym też są ludzie więc na 100 nie będzie perfekcyjnie ) a dla ludzi których przekonują wszystkie decyzje sędziów będzie to tylko utwierdzenie ich racji . A już do tegorocznej edycji to po dwumeczu z Juve to mi wisi i powiewa kto wygra . No może Bayern ze względu na Lewego . Kane niech da z siebie wszystko do końca sezonu to wyprzedzi Salaha i pyk myk .

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 15:52

Ja nie deprecjonuję LL, wręcz przeciwnie, więc nie uogólniaj proszę.

Odnosisz się do meczu Realu, ale ja mówię o wszystkich przekrętach. City zostało skandalicznie okradzione, wczoraj Roma.

"I co to za gadka o zabraniu awansu Romie czy Bayernowi? Karny to nie jeszcze gol"

Oczywiście, że karny to nie gol. Ale nie o to tutaj chodzi. Niepodyktowanie go odbiera szansę na bramkę i to jest sedno.

"Skąd wiesz jak zareagowałby real po bramce dla Bayernu, albo Liverpool?"

Nie wiem. Tak samo jak Ty nie wiesz, jak zareagowałby zespół, gdyby dostał rzut karny.

";Pokazać ci taki mecz, gdzie sędziowano na korzyść tylko jednego zespołu i to w takiej częstotliwości o jakiej Ci się nie śniło? "

Obiecanki cacanki! :D

okazać ci taki mecz, gdzie sędziowano na korzyść tylko jednego zespołu i to w takiej częstotliwości o jakiej Ci się nie śniło? "

Obiecanki cacanki! :D
">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 15:48

Co to znaczy hurr durr?

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 15:46

W ogóle wszyscy wyklinali tu Carvajala, a on próbował rozbiegać uraz. No ale hurr durr gurr cwaniak z la ligi...

Czekam na var w stylu polskim w lm

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 15:35

W ogóle ostatnio przycichło, ale w tym sezonie był pewien okres w którym w każdej kolejce była przynajmniej jedna sroga konbtrowersja.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 3 maja 2018; 15:32

Ogólnie to nie musisz tak napierdalać TUTAJ na angielski futbol, bo nikt go tutaj nie gloryfikuje. Może rób to tam gdzie to przeczytałeś. Przecież sedziowie z PL to równie wielki cipy co te z hiszpanii. Czemu na MŚ do Rosji żaden z angielskich sedziów nie pojechał? XD

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 3 maja 2018; 15:31

Zwłaszcza stary majster budowlany z Old Trafford xd

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 15:22

Co do pierwszego akapitu to zapomniałem dodać, że w PL nikt nie gra na czas przy korzystnym wyniku, żodyn.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 15:21

Chodzi o to, że spora część fanów angielskich drużyn to spierdoliny piszące o tym, ŻE KURŁA kiedyś to byłooo, prawdziwi piłkarze, kopali się po nogach, niedbali o wygląd, P R A W D Z I W E C H Ł O P Y. Do tego bawi mnie ich wieczny ból dupy i kompleks niższości wobec La Ligi, zwłaszcza Barcelony i Realu. Wszystko ukradli, sędziowie symulanci cwaniaki!!!!!!!!!! W Premier League nie ma błędnych decyzji sędziowskich, nie ma symulantów! Absolutnie! Tylko angielski futbol i 1/4 LM, a nie jakieś hiszpany mające technikę xDDDDDDDD Największym rakiem są chyba kibice MU. Srogo zgniłem z ich komentarzy pod tym, że MU chce Kroosa. Ja wiem, że niby debile nie mają barw klubowych ale zaczynam odnosić wrażenie, że mają za to ligę.

"Nie, nie dociera. Błędnej interpretacji może dokonać maturzysta analizując wiersz Norwida na egzaminie. Sędzia w ocenie sytuacji boiskowej ma się kierować tylko i wyłącznie wytycznymi.
Błagam, przecież w okolicy pola karnego stoi 3 sędziów, słownie: TRZECH."

To jak nie dociera to trudno xD! Boże co za pierdolenie, znowu nie wiem odkąd zacząć... Cakir był zasłonięty przez Marcelo, co widać na powtórkach. Liniowy był trochę z boku ale raczej to powinien widzieć, a bramkowy to już w ogóle. Tylko, że bramkowi nie wiem po co są? XD To już nie pierwszy mecz, gdzie bramkowy stoi tam chyhba tylko po to, żeby ugniatać murawę. Masa sytuacji w ligach, poprzednich LM gdzie były kłótnie o sporne sytuacje w pk i bramkowy nie zrobił nic.

"Oczywiście, dopuszczam margines błędu ludzkiego, który każdemu może się zdarzyć. Natomiast nie na korzyść tylko jednego zespołu i nie w takiej częstotliwości."

Nie mogę X D w jakiej ***** częstotliwości? Niepodyktowany karny po ręce Marcelo i pociągnięciu RL przez Carvajala = hurr durr częstotliwość, dwa błędy w dwóch meczach. No i za późno Daniemu żółtą dał - escandalo!

Gol ze spalonego salaha i nieuznany gol Sane = no *****, twardy angielski futbol to ja rozumiem XDDDDDDDD

Brak dwóch karnych dla Romy + czerwonej w jednym, niesłuszny spalony Dżeko i być może faul na Dżeko przy 2giej bramce dla LV(bardzo wątpliwy jednak, niczym padolina narodowego bohatera Polski drewnowskiego)? Kurde, dawać VAR XDDD

Nieuznany gol Isco z Juve? Dawno i nieprawda!

I co to za gadka o zabraniu awansu Romie czy Bayernowi? Karny to nie jeszcze gol co pokazał nam król Artur Biedal gdy honorowo spierdolił karnego po ramieniu Carvajala rok temu. Skąd wiesz jak zareagowałby real po bramce dla Bayernu, albo Liverpool? Ty już wiesz, że nie padłaby żadna bramka!

Pokazać ci taki mecz, gdzie sędziowano na korzyść tylko jednego zespołu i to w takiej częstotliwości o jakiej Ci się nie śniło? REMONTADA ES POSIBLE!



odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 maja 2018; 12:35

takiartur:

O co chodzi z ";podkibicami twardego angielskiego futbolu"?

"Czy może dociera już powoli do was, że to są błędne interpretacje i ustawienie(w sensie gdzie się znajduje wy spiskowcy)?"

Nie, nie dociera. Błędnej interpretacji może dokonać maturzysta analizując wiersz Norwida na egzaminie. Sędzia w ocenie sytuacji boiskowej ma się kierować tylko i wyłącznie wytycznymi.
Błagam, przecież w okolicy pola karnego stoi 3 sędziów, słownie: TRZECH.

Oczywiście, dopuszczam margines błędu ludzkiego, który każdemu może się zdarzyć. Natomiast nie na korzyść tylko jednego zespołu i nie w takiej częstotliwości.

"Finał złodziei."

Cóż, skoro tak uważasz, to nie wypada mi się nie zgodzić.

nnaderowy:

"W LM są możliwości finansowe, żeby ten Var dopieścić do granic możliwości, to powinno działać jak powtórka, 20 sekund MAKS i jest weryfikacja decyzji."

No i to jest sedno. Dokładnie tak to powinno wyglądać. Krótka piłka.

odkibicami twardego angielskiego futbolu"?

"Czy może dociera już powoli do was, że to są błędne interpretacje i ustawienie(w sensie gdzie się znajduje wy spiskowcy)?"

Nie, nie dociera. Błędnej interpretacji może dokonać maturzysta analizując wiersz Norwida na egzaminie. Sędzia w ocenie sytuacji boiskowej ma się kierować tylko i wyłącznie wytycznymi.
Błagam, przecież w okolicy pola karnego stoi 3 sędziów, słownie: TRZECH.

Oczywiście, dopuszczam margines błędu ludzkiego, który każdemu może się zdarzyć. Natomiast nie na korzyść tylko jednego zespołu i nie w takiej częstotliwości.

"Finał złodziei."

Cóż, skoro tak uważasz, to nie wypada mi się nie zgodzić.

nnaderowy:

"W LM są możliwości finansowe, żeby ten Var dopieścić do granic możliwości, to powinno działać jak powtórka, 20 sekund MAKS i jest weryfikacja decyzji."

No i to jest sedno. Dokładnie tak to powinno wyglądać. Krótka piłka.
">odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 3 maja 2018; 00:28

Beka z podkibiców twardego angielskiego futbolu kręci się jak nigdy dotąd!

Escandalo? Roma okradziona? Gdzie Liverpool nie może tam sędzia pomoże?

Czy może skoro Liverpool ostatnio nie lubił się za bardzo z LM>nie grał w ważnych starciach>nie było szans na błędy na ich korzyść to nieistotne, bo nie są Barceloną i Realem?

Real-Bayern ultra wałek, bo sędzia nie dał jednego karnego co przyznał sam winowajca Marcelo, za późno dał kartkę Carvajalowi(albo nie dał wcale, nie pamiętam) i ignorował padolino Drewnowskiego?

Czy może dociera już powoli do was, że to są błędne interpretacje i ustawienie(w sensie gdzie się znajduje wy spiskowcy)?

Jestem jak destroya, który od grudnia 2017 czekał aż Tottenham upadnie i sobie głupi ryj rozwali.

Za rok-dwa będzie VAR i od tego czasu wszystkie finały LM wygra Tottenham! Albo united.

Finał złodziei.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 maja 2018; 23:53

Var zrobiony umiejętnie jest bardzo dobrą opcją.

Jest Var z ekstraklasy naszej - jedyne czym się można pochwalić;
Jest też Var z angielskiego pucharu - żenada do kwadratu.

W LM są możliwości finansowe, żeby ten Var dopieścić do granic możliwości, to powinno działać jak powtórka, 20 sekund MAKS i jest weryfikacja decyzji.

Jak u nas się to da zrobić UMIEJĘTNIE na Termalica-Sandecja, to dlaczego się nie da na Bayern-Real? Dlaczego w Anglii się nie da na ManUnited-Liverpool np?

To już sobie sami dajcie odpowiedź. Nigdy nie byłem zwolennikiem teorii spiskowych, ale zaczyna być to wszystko szyte tak grubymi nićmi, że nie da się obok tego przejść obojętnie.

Dlatego wolę sobie obejrzeć w sobotę Elana-Pogoń II Szczecin na żywo, niż cokolwiek w tv. Chyba zmęczył mnie już ten sezon po prostu, bo nie mogę patrzeć na kolejne ręki Marcelów, Alexandrów Arnoldów, faule Ramosów, Kariusów, Spalone Higuainów. Rzygam tym.

Pierwszy raz w życiu mam aż taką niechęć do dużej piłki.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 23:33

Pan Lahoz ma niesamowite parcie na szkło. Zamiast zająć się swoją pracą, czyli uczciwym sędziowaniem, woli skupiać uwagę na sobie.
Jeśli ktoś uważa, że VAR zabija ducha piłki, to jak określić to, co robią sędziowie?

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 maja 2018; 23:24

>>;Drakiur napisał:
>>Wyjąwszy City oczywiście, za ich pyknięcie szacunek.

Ja jestem zdania, że gdyby nie ten łysawy hiszpański pseudosędzia, to City w rewanżu było w stanie LFC zniszczyć. Nie wygrać, nie awansować, zniszczyć.
W sensie nie byłbym zdziwiony 7-0. I nie byłbym zdziwiony 2-5. Sędziowie psują większość meczy od ćwierćfinałów, ale tego jednego spotkania nie mogę sobie darować. Jak już szykowało się widowicho to sędzia i po temacie.

Jestem przekonany, że lajoz/lahoz czy jak mu tam, nie ma pojęcia o swojej robocie, podobnie jak dean. A lubią być w centrum uwagi. Nie życzę nikomu takiego szefa, typ najgorszy z najgorszych.

rakiur napisał:
>>Wyjąwszy City oczywiście, za ich pyknięcie szacunek.

Ja jestem zdania, że gdyby nie ten łysawy hiszpański pseudosędzia, to City w rewanżu było w stanie LFC zniszczyć. Nie wygrać, nie awansować, zniszczyć.
W sensie nie byłbym zdziwiony 7-0. I nie byłbym zdziwiony 2-5. Sędziowie psują większość meczy od ćwierćfinałów, ale tego jednego spotkania nie mogę sobie darować. Jak już szykowało się widowicho to sędzia i po temacie.

Jestem przekonany, że lajoz/lahoz czy jak mu tam, nie ma pojęcia o swojej robocie, podobnie jak dean. A lubią być w centrum uwagi. Nie życzę nikomu takiego szefa, typ najgorszy z najgorszych.">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 maja 2018; 23:12

Wyjąwszy City oczywiście, za ich pyknięcie szacunek.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 maja 2018; 23:09

Ja tam mam to w du*ie kto wygra, jedni i drudzy powinni odpaść.
Już wolę na trzecią ligę pójść, teraz po fryzjerze to już się tam nie opłaca meczy ustawiać.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 maja 2018; 23:00

W dwumeczu z City było to samo. W pozostałych meczach od fazy grupowej mieli najprostsze możliwe paringi. Dramat. Już wolę żeby Real wygrał.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 22:53

Jasne, ukłony dla Romy, że po takim wyniku w pierwszym meczu, grali do końca.

Pisałam już o tym, nie potrafiłabym się cieszyć Pucharem po takich przekrętach. Także, cóż, finał pewnie zerknę, ale zupełnie bez emocji.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 maja 2018; 22:47

Obejrzałem. Odechciewa się piłki. Ktokolwiek nie wygra nie ma moralnego prawa cieszyć się z tego pucharu. Wstyd, Żenada, Kompromitacja, Hańba, Frajerstwo. Nawiązując do klasyka.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 2 maja 2018; 22:47

Szkoda, że Ninja zjebal to podanie wtedy, uwielbiam typa,ale i tak wielkie brawa dla Romy. Potrafią walczyć i to do samego końca.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 22:44

nnaderowy:

Dokładnie tak. Smutne to jest, że sędziowie zabijają walkę fair play.

Defensywa LFC to jest stan umysłu jednak.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 maja 2018; 22:40

Przy drugim karnym czerwona bo gdyby nie zablokował ręką to wpadło by do siatki.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 maja 2018; 22:39

Żebym dobrze zrozumiał - Romie skradziono dwa karne, kończy ze stratą jedne bramki do dogrywki, tak?
Jak zobaczę skrót i się to potwierdzi, to finału nawet nie oglądam. Kabaret z tej LM się robi.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 maja 2018; 22:36

Kurła kiedyś nie było Senegalczyków Egipcjaninów :D

Stricte co do tematu, Mane wygląda zupełnie inaczej bez Firmino i Salaha, nie trzeba się bać wydaje mi się.

Inna sprawa to nasze problemy - choćby i Pazdan z dziś. To może martwić.
Z trzeciej strony tak jak pisałem wcześniej - każda drużyna z naszej grupy ma swoje problemy, żaden wynik nie będzie zaskoczeniem.



Stricte co do tematu, Mane wygląda zupełnie inaczej bez Firmino i Salaha, nie trzeba się bać wydaje mi się.

Inna sprawa to nasze problemy - choćby i Pazdan z dziś. To może martwić.
Z trzeciej strony tak jak pisałem wcześniej - każda drużyna z naszej grupy ma swoje problemy, żaden wynik nie będzie zaskoczeniem.">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 22:29

Nie przejmuj się, zdarza się najlepszym :D

Karius to bambaryła jest. Ech xD



Karius to bambaryła jest. Ech xD">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 maja 2018; 22:25

A kurła nie wiem czemu myślałem o Salahu xd

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 22:20

Mane to Senegalczyk :)

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 maja 2018; 22:19

>>;Drakiur napisał:
>>Z nas? A od kiedy gramy z Egiptem?

A Mane w Egipcie od kiedygra? :D

rakiur napisał:
>>Z nas? A od kiedy gramy z Egiptem?

A Mane w Egipcie od kiedygra? :D">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 maja 2018; 22:18

Ja mam nadzieję, że Real nie wygra nic w ciągu najbliższych lat, ale chyba jednak mi to nie pyknie.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 maja 2018; 22:18

Z nas? A od kiedy gramy z Egiptem?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 22:16

Rany, Mane Mane zrobi z Nas roladki mięsne na MŚ..

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 maja 2018; 22:12

Mam nadzieję że Real ich pociśnie.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 22:10

Wiem, widziałam jak to wygląda. No ale kurcze, mogliby chociaż spróbować to ogarnąć, a nie, że od razu be.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 22:08

I drugi rzut karny nieodgwizdany dla Romy, komedia.

Mecz całkiem okej, Roma walczy, za co wielkie brawa. LFC gra swoje, momentami wesoły futbol w obronie, jak to oni :p no ale mają korzystny wynik i nic nie wskazuje na to, by nie awansowali do finału.

no ale mają korzystny wynik i nic nie wskazuje na to, by nie awansowali do finału. ">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 22:06

Nie oglądałaś np. naszych meczów w FA Cup i komedii z varem? Anglicy są tępi że nie potrafią poprawnie z tego systemu korzystać i zamiast im pomagać, przeszkadza. Więc wychodza z założenia żeby człowiek się mylił sam, a nie z pomocą maszyny xd

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 maja 2018; 22:01

A co tam w meczu tak w ogóle? Bo do jutra nie mam kontaktu z tv.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 21:59

No naprawdę, to jest skandal. Nie uważam, że VAR to lek na całe zło, ale lepsze to, niż nic.

I nie rozumiem, czego boją się ci, którzy są przeciwko.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 maja 2018; 21:58

Co do Zielińskiego - boli, że akurat w naszych z tym uderzył, ale ja też wolałem piłkę z gośćmi z jajami, niż to co się dzieje teraz i ogólnie postępujące symulowanie.
Kiedyś idolami byli twardzi faceci, którzy gryźli trawę, teraz idolami są chłopcy grający na komputerkach. To samo się ima fryzur (Pogba), ubioru (Bellerin) itd. Jakby ktoś z czwórki Kane, Alli, Bellerin, Pogba wszedł do szatni Vinniego Jonesa to po tygodniu skończyłby karierę. No Kane może niekoniecznie, do reszty jestem pewien.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 21:56

A łysy od kulek nie chce wprowadzać VARu do LM. Najpierw to pożal się boże środowisko trenerskie w Anglii, teraz łysy. Cud że u Ruskich będzie.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 21:53

Roma okradziona z karnego.

#dzieńjakcodzień

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 21:50

Ja tam wole pisać w komentarzach i widziec wszystko a nie pieprzyć się po czatach. Najgorsze to że forum nie ma. 5 lat temu było, a potem padło.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 21:42

takiartur:

Też się niedawno nad tym zastanawiałam, chat widmo :D

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 21:41

Ależ durny komentarz.
No tak, lepiej ćpać i się alkoholizować.
Bez komentarza.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 21:40

Na tej stronie istnieje jakiś chat kibiców xD?
Czemu nic się nie da na nim napisać

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 21:36

To jest komentator Eleven który z Grzywaczem komentuje puchary angielskie i Championship.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 21:34

Patrzcie jaki zjebus. Ja wiedziałem od dawna że to zjebus, ale teraz tylko potwierdził. Ćpanie = streamowanie Fortnite.
https://pbs.twimg.com/media/DcBaeM6XUAUFSZF.jpg

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 maja 2018; 21:33

Destroya, średnio raz na dwa dni wypier*alasz ze strony, co możemy zrobić, żeby to się stało raz na dobre faktem? Ja nawet nie wiem co o tobie mówić, takiego chama, prostaka, seksistę, rasistę i idiotę jednocześnie to ze świecą szukać. Jak ktoś cię z imprezy wyprasza to też koczujesz mu pod domem i przez okno wyzywasz? Czy za młody jesteś na imprezy? Trzy czwarte twoich komentarzy są karalne - ktoś się w końcu wku*wi, zgłosi gdzie trzeba skoro moderator ma to w dupie i rodzice będą mieć problem, chyba że masz już 15 lat w co wątpię -wtedy ty będziesz mieć problem.

Komoras siedzisz już w Tottenhami dłużej ode mnie, znaczy swoje lata masz, a dajesz się łapać na to jego pierd*lenie coraz bardziej, toż to aż nie wypada nawet na Ciebie, który języka nigdy nie oszczędza.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 21:31

https://twitter.com/_Komoras

Nie pamiętam od kiedy. Może od 2 lat. Od 3. Nie pamiętam. A co zabawne że z mody nie wychodzi.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 21:30

A ja czułam dumę po dwumeczu z Juve, bo wiem, że Kurki zostawiły serce na boisku. Nie mam o nic pretensji, zabrakło szczęścia i doświadczenia. Oby za rok było tylko lepiej.

Serio masz taki nick na ćwierkaczu? :D

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 21:24

Oni już zamkneli mecz że rozłożyli nogi przed Juventusem i w 3 minuty nas skarcili. Z pewnego awansu w pięknym stylu skończyliśmy jak typowy Tottenham. Wiesz jaki nick mam na twitterze? mentalnośćTottenhamu. Nie bez powodu.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 21:22

Ładnie Roma gra, szkoda ich

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 21:21

No jak to jak?!

Wychodzimy, strzelamy 3 bramki i zamykamy dwumecz.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 21:19

Już sobie wyobrażam jak Tottenham miałby bronić takiej zaliczki w rewanżu.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 21:13

Wesoły futbol w wykonaniu obu drużyn :D

">odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 21:13

no właśnie
1-2

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 21:11

Liverpool się tak nie sfrajerzy raczej :(

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 21:02

Fajny mecz w Rzymie, atmosfera na stadionie kosmiczna!

1-1

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 20:54

"o ty tu piszesz o jakiejś neutralnej historii ? Co to za wymysły ? Jedyne co was łączy z tym klubem to Bale i Modrić. Tylko braliście nic nie daliście temu klubowi nawet teraz Balea nie oddacie z przyzwoitości."

No to jest właśnie neutralna historia XDDD czyli 0 związków

Co to za nielogiczne pierdolenie? Kupowaliśmy tu sobie, bo chcieli trofeów xDDDDDDDDDDDDDDD
Bale'a chętnie oddamy, bo się brytyjskiemu paniczowi nawet hiszpańskiego nie chciało za 5 lat nauczyć... nie nasza wina, że Tottenham go teraz nie utrzyma(w sensie pensji).

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 18:45

W temacie avatarów, to Sonny mi się spsuł ;(

">odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 18:27

I jaki problem z Campbellem ? Jak podaje wikipedia w Tottenhamie zagrał 9 sezonów a w Arsenalu tylko 6 xd.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 18:25

Żal że tylko 50x50 avatary są co? Nie każdy może ogarnąć o co chodzi.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 18:24

Jeszcze za kilka lat Arsenal pod nowym dobrym trenerem się odrodzi i wtedy Kane sobie przypomni że za dziecka był fanem Arsenalu to będzie kolejne historia na miarę tego śmiesznego klubu xd. A Alli to z dnia na dzień może iść do rywala odwiecznego ;)

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 18:17

xddddd jaki troll.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 18:14

To się nazywa robienie kariery panie Komorasie nie skurwysyństwo

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 18:10

Jeszcze sobie jegoi morde na avatar ustaw xdd

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 18:09

Nie no ja rozumiem ciśnięcie od przegrywów (bo słusznie) itd. ale napisanie imienia i nazwiska tego skurwysyna to powinno się karać.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 18:07

Sol Campbell wiedział że **** będzie z tego klubu i wypierdolił robić kariere do Arsenalu. No i zrobił.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 18:06

Jeszcze co mieli tego sponsora O2

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 18:06

Z tym liderem z krwi i kości to sama prawda. No ale Lester też nie miał lidera, tylko jednosezonową zgraną pakę a jednak coś ugrali.***** mały klub który uratował się rok wcześniej przed spadkiem zrobił więcej niż my przez PÓŁ WIEKU. Ja jebe

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 18:04

Jak kiedyś za dziecka dostało się koszulke Hanryego to nawet jak się miało te kilka lat to się czuło że to jest prestiż. Że to jest towar. A tu jest ****.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 18:00

Kiedyś w Chelsea to było jak Terry wszedł do szatni i pokazywał kto tu jest kapitanem. A nie jakiś pizduś Llloris ze swoim cichym głosikiem. Prawdziwy kapitan jak Gerrard. Captain Leader Legend. Dlatego Tottenham nic nigdy nie wygra bo nie ma takich zawodników z kogutem w sercach. Jakieś yido śmieszne. Nigdy w tym klubie nie będzie i nie było ikonicznego zawodnika.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 17:58

Nie no, nie mówię, że nie jest.

Ja np. uwielbiam curling, grałabym!

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 17:57

destroja co ty przerzut jesteś? Czego ci w chelsea brakowało że w Tottenhamie to znalazłeś?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 17:53

Golf jest spoko. Jak wchodził do C+ pare lat temu to oglądałem European Tour i tak dalej. Andrzej i Jacek Personowie fajnie komentują. Od dawna marzę żeby zagrać.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 17:53

Kiedyś za smarkacza się kibicowało Chelsea to było nie to co teraz Tottenhamów się zachciało. Chelsea też zawsze była i zapewne zawsze będzie dziwnym klubem z jeszcze dziwniejszymi wynikami. Ale zawsze potrafili nawet podczas bardzo słabego sezonu pokazać klasę i w kluczowych meczach zagrać coś bardzo dobrego po czym sezon odmieniał im się diametralnie. Ile by nie spierdolili zawsze jak był jakiś kluczowy moment sezonu potrafili się przełamać. Kiedyś to było kibicowanie za Drogby za Lamparda. Za Ballacka z twardymi jajami jakich nie ma nikt w Tottenhamie. A teraz jakieś Tottenhamy nowoczesne. Kiedyś to jednak było.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 17:49

Ten golf wydaje mi się całkiem dobrym pomysłem w Twoim przypadku.

:D

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 17:44

>>czarny napisał:
>>będę się wpadać śmiać z frajerów co siedzą tu po 8 lat tylko dlatego że sami tak sobie wybrali.

dzięx :D jestem frajerem, to prawda.

jestem frajerem, to prawda. ">odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 17:43

Jeszcze Arsenal się odrodzi bo już Wenger został pogoniony to chyba będzie deska grobowa dla tego klubu. Jak jeszcze Arsenal wygra europa league to z miejsca chyba zacznę golf oglądać i tylko będę się wpadać śmiać z frajerów co siedzą tu po 8 lat tylko dlatego że sami tak sobie wybrali. Ja to po tym czasie już dawno bym skończył marnować sobie życie.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 17:39

Życie xd Raz pod wozem, raz pod wozem.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 17:38

Ja 2 lata już się męczę i nie wiem ile starczy mi siły na to. Jeszcze Chelsea sprowadzi sobie Martiala to już do końca chyba przestane liczyć na jakieś umiejętności transferowe tego klubu. W sumie nie wiem na **** był ten Lucas. Jeszcze sprzedamy Alderweirelda do Chelsea to chyba pierdole to wszystko.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 17:34

Premier League to jest taka liga gdzie człowiek może odpocząć od tych Realów i innych Barcelon w ustawianych meczach Champions League. To taki nie da się tobie tym cieszyć tylko się wpierdoli na strone z wieczym konfliktem kto jest tym najlepszym klubem i kto ma więcej arbitrów po swojej stronie. W sumie nie wiem co ja jeszcze tu robię może jakaś nadzieja się tli że jednak moje proroctwa się nie sprawdzą. A ****a prawda nie będzie niczego jak i nie było przez wiele lat.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 17:33

Aa, Ty masz syndrom ";pustej gabloty", już rozumiem.

O mnie się nie martw, ja będę tutaj, gdzie jestem obecnie. Pytanie, gdzie wtedy będziesz Ty :)

ustej gabloty", już rozumiem.

O mnie się nie martw, ja będę tutaj, gdzie jestem obecnie. Pytanie, gdzie wtedy będziesz Ty :)">odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 17:27

Myślałem że to jest ostatnie miejsce gdzie przeczytam taki wpisy. Jednak myliłem się. Tu jest bieda nigdy nie będzie trofeów to nie piszcie takich komentarzy człowiekowi po złości. Tu od nowego sezonu nikt nie pozna składu Tottenhamu jak z 10 nazwisk wypierdoli latem i będzie człowiek czytał o wyczynach Messiego. Zobaczymy ile tego miejsca w sercu zostanie jak z tych lepszych tylko średniak Son pozostanie w składzie.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 17:17

Bardzo lubię Barcę, zawsze gdzieś ciągnęło mnie do nich, bo grali piękną piłkę. Ale to tyle, życzę im wszystkiego dobrego, ale nigdy nie będą Tottenhamem w moim sercu.

Leo to zupełnie inna historia. Uwielbiam Go, oglądanie Jego wyczynów daje mi ogromną satysfakcję i radość. Dla mnie jest magiczny i zawsze będzie. Czuję wdzięczność, że mogę żyć w epoce najlepszego piłkarza w historii.

Tak, jestem fanbojem Leo xD

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 16:51

A z messim co, nie zaznałaś sukcesu?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 16:20

Ja nie znam smaku sukcesów z innym klubem. I nie jest mi z tym źle.

Chamstwo nie ma żadnego usprawiedliwienia, sorry destroja.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 15:41

Kibicowanie tylko Tottenhamowi to hardkor. Inaczej jest jak znasz smak sukcesu z innym klubem.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 15:37

Może nie tyle kalka co przyznawanie tobie racji.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 15:35

Pisali mi że jestem sezonowcem to ja nie wiem jak tych z Realów i Barcelon nazwać. Do takich Jabłon czy jemu podobnych jak czlowiek z człowiekiem rozumnym się nie da. Trzeba dosadnym wręcz chamskim językiem.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 15:34

stonoga robi kalke ze mnie nie wiem dlaczego. Multi z nazwy podobne do mojego konta.

A to już stuprocentowa kalka ze mnie

<<w tym Realu i zaczyna wam się nudzić zdobywanie cały czas tej ligi mistrzów i innych trofeów. Z tej nudy zaczęliście się interesować tym biednym klubem bo tu nie macie tak łatwo jak u siebie>>

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 15:34

Szary:

Haha, ciekawe podejście do tematu :D

Dla mnie to normalne, ja mam kluby, które lubię, którym dobrze życzę, no ale Kurki <3.



Dla mnie to normalne, ja mam kluby, które lubię, którym dobrze życzę, no ale Kurki <3.">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 15:32

Nikt mu przecież nie zabrania wyrażać swoich opinii. Jednak forma w której to robi, jest karygodna.

A to, że ktoś kibicuje innemu klubowi poza Naszym Tottenhamem, jest jak najbardziej okej. Można się różnić i wymieniać poglądy w sposób kulturalny.



odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 15:32

Mnie też wkurwiają ludzie którzy kibicują więcej niż 1 zagranicznemu klubowi. I nie rozumiem tego. To jak kochac 2 kobiety jednocześnie.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 15:31

No i w tym problem że za dobrze już wam w tym Realu i zaczyna wam się nudzić zdobywanie cały czas tej ligi mistrzów i innych trofeów. Z tej nudy zaczęliście się interesować tym biednym klubem bo tu nie macie tak łatwo jak u siebie i wszystko trzeba sobie wypracowywać ciężką pracą a nie jak u was ustawionymi arbitrami i cwaniactwem boiskowym. Co ty tu piszesz o jakiejś neutralnej historii ? Co to za wymysły ? Jedyne co was łączy z tym klubem to Bale i Modrić. Tylko braliście nic nie daliście temu klubowi nawet teraz Balea nie oddacie z przyzwoitości.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 15:24

Każdy na pewne sprawy patrzy inaczej, ja na przykład nudziłbym się z samym Realem.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 15:22

Generalnie sytuacja wygląda tak, że on w niektórych sprawach ma rację, tylko że pisze to w agresywny sposób lub atakując.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 15:22

Można kibicować komu się chce ty w kurwe jebany pedale jakby to powiedział pan z Twojego awatara.

Kibicowanie 2 klubom z tej samej ligi to co innego, czy kibicowanie takim europejskim rywalom jak Real-Bayern, Barcelona-Chelsea. Ale z mojej strony kibicowanie Tottenhamowi, który ma całkowicie neutralną historię z Realem(tylko nie mówcie mi o transferach...) w niczym nie przeszkadza. Od dzieciaka kibicuję królewskim, ale obserwowałem też inne ligi no i urzekł mnie żydowskimi czarami ten Tottenham i na razie z obawami obserwuję jego rozwój, to takie złe?

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 15:06

Można kibicować swojemu miastowemu klubowi i jednemu wybranemu. Ja wybrałem te szambo teraz płace za to cenę. Co to za idiotyzmy z tym multi kibicowaniem ? Jeszcze chwila i w każdej lidze będziecie mieli klub do kibicowania. A fan Barcelony czy Realu za promowanie niszczycieli tego sportu to powinien na przywitanie dostać banicje. Ja tu czasem jestem lekko agresywny ale to już mi tak psychike zryły 2 lata we wiernym kibicowaniu temu średniakowi z wiecznymi aspiracjami na mistrza przy wiecznie ****owej realizacji celów.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 15:01

"Ja już wam tyle razy pisałem ale widocznie nie jesteście w stanie się uczyć z tego co ja wam pisze i nie potraficie wyciągać wniosków z tego wszystkiego co ja wam tu na tej miernej stronie opisałem"

Wybacz, że taka marna uczennica ze mnie xD

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 15:00

Moderator widocznie ma już podobnie jak ja w pizdzie ten klub i tylko cieszy się że mu ktoś nabija wyświetlenia. Napisałem co do transferów letnich chwile temu. **** będzie a nie transfery.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 14:59

"logiki" tego, że nie można kibicować dwóm klubom jednocześnie nie będę komentował, ale dlaczego kazujesz mi czy ainam wypierdalać skoro sam miałeś stąd wypierdolić X razy?

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 14:55

czarny
Sorry za Ramosa ale będą chociaż transfery głośne w tottenhamie?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 14:55

Moderator to duch. Ciesz sie że chociaż serwery opłaca. W sumie od kilku lat do tego tylko ogranicza się jego udział w tej stronie.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 14:52

Matko boska z córką.

Naprawdę nikt nie może nic zrobić z takimi wpisami? Moderator, ktokolwiek?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 14:50

>>czarny napisał:
>>To już kurwe mogłeś sobie wstawić i bym traktował ciebie poważniej.



XDDDDD zaorane

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 14:49

A gość co ma Ramosa na avku to powinien dostać bana z miejsca a nie na mnie jakaś nagonka. To już kurwe mogłeś sobie wstawić i bym traktował ciebie poważniej.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 14:49

Podejrzewam, że gdyby Termalica Nieciecza mu dała dobrą tygodniówkę, to powiedziałby tak samo xD

Tak tylko napomknęłam. Również nie chcę Go u Nas, nie po tym co robił, by odejść.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 14:48

XDDD
zabieramy się za czytanie

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 14:47

Ja już wam tyle razy pisałem ale widocznie nie jesteście w stanie się uczyć z tego co ja wam pisze i nie potraficie wyciągać wniosków z tego wszystkiego co ja wam tu na tej miernej stronie opisałem. Pisali że jestem mitomanem i wszystkie moje słowa się sprawdziły na tej stronie. Pisali o człowieku niespełna rozumu a ten człowiek niespełna rozumu przewidział przebieg tego sezonu i przewidzi jeszcze nie jedno odnośnie tego klubu. Byli tu co pisali że jak trafimy na Man City w ćwierćfinale to ich pozamiatamy nie wymienię z nicku bo nie pamiętam. A prawda była taka że City wydymało ten klub po 3:1 i 4:1. Gdzie wy tu pisaliście o jakiś pokonaniu City w ćwierćfinale po ewentualnym wyeliminowaniu Juventusu ? Wy błazny. To samo z tymi pajacami co już pisali o odholowaniu trofeum fa cup do gabloty. Ładnie kluby z Manchesteru w tym sezonie nas znaczy was wyjaśniły i pokazały braki w dobitny sposób. A transferów nie będzie i liczę że tego lata nie zrobicie specjalnego posta do aktualizacji transferowych na temat tego klubu bo tylko będziecie wkurwiać ludzi nazwiskami typu Martial. Nie będzie konkretnych transferów będzie czarne ścierwo jakieś nowe Sissoko czy jakiś Lucas co ****a pogra a było spuszczanie jak z nim podpisywali. Taki Guardiola przyszedł do City to pogonił kurestwo i zbudował w 2 sezony drużynę na miarę wygrania Champions League. A taki Pochettino nie ma możliwości w tym żydowskim klubie i już po jego wypowiedziach widać że powoli myśli o jakimś skoku w bok. I jeszcze ponownie apeluje do tych kurwów z Realów czy innych Barc by wracali na swoje miejsca. Macie strony przepełnione podobnymi kurwiami jak wy na tych fanowskich scierwach dla waszych klubów. Nikt tu nie chce czytać o tym czy Ronaldo jest lepszy od Messiego. I komu bardziej pomaga arbiter w meczach tych kurewskich klubów.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 14:46

Tak się zastanawiam teraz, jest możliwość dostać się na Hotspur Way popatrzeć na treningi? Czy niemożliwe?

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 14:40

Bale to chyba do United albo Bayernu bo gadał, że zaszczyt by był tam grać xD

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 14:37

Mam go gdzieś. Niech wypierdala od tego klubu jak najdalej. Taki smród robił jak chciał odejść że straciłem do niego szacunek. Niech wypierdala na "Bernabeu całować herb realu. I na uj nam złom co się leczy połowe sezonu? I wydaj na takiego tyle co za Hamesa Bayern, albo więcej. Nie opyla się. Może arsenal? Kolejny powód do szydery by był. Jeszcze chelsea bym przeżył jakoś.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 14:32

A właśnie, czytaliście plotki odnośnie transferu Bale'a do Nas?

Domek kupił już w Londynie.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 14:26

Nie no ***** ale o czym ja mówię... przecież ten klub nawet w ilość nie umie pójść jak za kase z Bejla nakupił ***** złomu na ponad 80 mln z czego JEDYNY Eriksen się sprawdził z całej siódemki. W sumie na uj ta duskusja.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 14:24

Przykład tego lamusa z newcastle pokazuje że transfer 2x droższy i to piłkarza z doświadczeniem w PL nie gwarantuje sprawdzenia się w nowym otoczeniu. Ale przyznasz że 14 mln i 14k tygodniowo to dosyć mała strata przy ewentualnej wtopie. Nie takie flopy robił ten klub.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 14:17

Tak, tylko na kwestie transferów wypadałoby spojrzeć szerzej. Nigdy nie ma się pewności, czy grajek wypali w nowym klubie, na to składa się szereg czynników.

Pogba?
Sanchez?
Dembele? (choć Ousmane to młody chłopak, to jak na razie poniżej oczekiwań się prezentuje.)

Mnóstwo takich przykładów jest. Nie ma więc pewności, że Under sprawdziłby się u Nas.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 13:24

A, i najważniejsze.

Moura 75k tydzień
Under 15k tydzień.

Także tego...

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 13:19

Ciekawe co się stało że nie trafił do nas Under? Lepiej 2x więcej wydać na 5 lat starzy odpad z PSG. Pamiętam że Basaksehir niby z nami negocjował. I to jest właśnie ***** kunszt Monchiego. W tym klubie to ***** żadnej logiki nie ma. Under odkryciem, a my 3 miesiąc płacimy gościowi za siedzenie na ławce. Taka sytuacja.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 11:57

półtorej roku ponad od stworzenia tego vine i nadal aktualne

https://vine.co/v/5DIMmFg6hKm

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 11:49

Żydowski gen to nie skupowanie takiego panic złomu jak sissoko (specjalnie z małej), tylko przemyślane wydatki. Niestety tutaj jest tak że prezes w czipsach znajduje zawodników którzy potem trafiają do klubu. I to nie ma nic wspólnego z żydostwem.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 11:44

Pytam czarnego o transfery bo liczę na odpowiedź w stylu "teraz są huczne zapowiedzi, a jak przyjdzie okienko TO ŻYDOWSKI GEN da o sobie znać i nie będzie niczego" XDDDDDD

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 2 maja 2018; 11:21

A ja mam jedno proste pytanie, czy Ty destroya kibicujesz jeszcze Spurs, czy się jednak "wyleczyłeś"?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 09:13

A co mieli jebać rzekomo najlepszego polskiego sędziego okładkami w Przeglądzie Sportowym? Na twitterze znani dziennikarze pisali że dupy dał. Na WeszłoFM też. Żeby go jeszcze wałkowali bardziej to takie plucie do studni z której się wode pije. Co nie zmienia faktu że dla mnie marciniak to zaden najlepszy sędzia tylko jebany wałkarz, krętacz i **** amator.

czarny
Jak myślisz, Levy zrobi grube transfery latem?

On ci powie to samo co ja, czyli
XDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 09:06

Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą, mam nadzieję, że Real skupi się w przyszłym sezonie na krajowym dublecie i wszyscy odpoczniemy od tego pierdolenia.

Fajnie byłoby jakby Tottenham wygrał jako taki underdog.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 09:03

Szary
Smród po Tot-Juve był głównie tutaj i na forach. Nikt nie pierdolił o kradzieży, żadne gazety nie ustawiały czarnych żałobnych okładek jak kataloński Sport i nie było takiej nagonki. Wiem, że to zabrzmi paranoicznie ale jest trochę 'antimadridismo' w mediach. Wszyscy przyczepiają się do karnego teraz, tego z Juve(oba powinny być do ****a) i głoszą skandale, ale ci sami spiskowcy nie powiedzą, że losowanie mogło być ustawiane przeciwko Realowi? (nie wierzę ani w to, ani w kradzieże) Drewnowski pada po każdym muśnięciu i polaczki naliczają 82731 karnych.

Skoro real wałkuje, to dlaczego Marcelo przyznał, że powinien być karny? Pewnie mu teraz Perez jebnie!

czarny
Jak myślisz, Levy zrobi grube transfery latem?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 08:49

czarny to multikonto destroi. Uj wie już które. Ja już się pogubiłem.

Nie było aż takiego kwiczenia bo te kluby są mniej medialne od realów/barcelon. Co roku zachodza daleko i to siłą rzeczy podchodzi pod analize.

Nie było smrodu po Tottenham - Juve jak marciniak sędziował? ***** parodia meczu to była. A kilka dni wstecz tak samo Lecha wyruchał w dupe (rip Radzio). marciniak też nie dał Tottenhamowi na bernabeu karnego za faul na Llorente.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 2 maja 2018; 08:33

czarny był tu na stronie chyba razem z destroyą, chyba że jako backup xD

szary
nie porównuj kwiczenia o sytuacje z barceloną i realem do tych z liverpoolem, city, tottenhamem i juve... Nie było tyle gadania w mediach i gazetach i polactwo w TV też nie płakało. Widocznie "wałki" w tamtych meczach są nieistotne i to tylko błędy sędziego, ale w meczach Realu to kradzież, spisek Florentino Pereza i **** wie co xD

Błędy są w każdej edycji LM i każdym meczu, a niektórzy nie dopuszczają tej myśli do siebie bo to Real czy Barcelona = nie mogło być błędu.

czarny
Angolom nie chce się nawet uczyć hiszpańskiego więc w La Liga ich nie chcemy. Niech dalej pokazują swój twardy angielski futbol w 1/8 Lm

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 maja 2018; 08:02

destroja jak nie drzwiami, to oknem się ładuje xd

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 maja 2018; 03:19

Jak bardzo trzeba mieć smutne i samotne życie żeby namolnie pchać się tam gdzie cie nie chcą...

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 00:44

Jeszcze dojdzie do tego że na stronie dla fanów tego infantylnego kluby co nic nigdy nie wygra będziecie czytać o tym co wygrał Real a co wygrała Barcelona i jaki klub miał lepszy sezon wstawiając przy tym więcej do gabloty. Jeszcze rozumiem zlot tych śmieci z Realu co wpadli zobaczyć co u fanów rozwojówki swojego klubu. Ale co tu robi te kurestwo od Suarezów i innych Busquetsów ?

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 00:40

Ja tu pisałem wiele trafnych ekspertyz na temat tego klubu i zostałem zlinczowany za pisanie prawdy o tym amatorskim klubie w sposób nieco dosadny. Twoje wpisy kobieto tylko zaśmiecają te i tak zaśmieconą już stronę. I jeszcze ten infantylny styl pisania z tym Leo i innym Momo

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 maja 2018; 00:38

>>czarny napisał:
>>Nie ma to jak czytać sranie sobie do mord kibiców Realu i Barcelony na stronie dla fanów angielskiego średniaka xd

Oj rodzice muszą mieć ciężko z tym Twoim dojrzewaniem. Masz potencjał na dobrego standupera, tylko zmądrzeć pozostało, a jakoś nie idzie.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 maja 2018; 00:16

>>takiartur napisał:

O Ramosie ani słowa. Piłkarsko bardzo dobry stoper, po ludzku najgorsza łajza jaką piłkarski świat zna, obok Costy i Suareza.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 2 maja 2018; 00:16

Tysiąc razy bardziej wolę czytać tutaj wpisy fanów innych klubów, niż Twoje komentarze będące poniżej jakiejkolwiek krytyki.

Dobranoc:)

">odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 00:03

Nie ma to jak czytać sranie sobie do mord kibiców Realu i Barcelony na stronie dla fanów angielskiego średniaka xd

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 2 maja 2018; 00:02

Strony dla fanów Barcelony i Realu są za małe że te kurestwo się nawet tutaj złazi xd ?

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 maja 2018; 23:49

>>takiartur napisał:
>>;Do tego przy wszystkich kontrowersjach zawsze warto zobaczyć na ustawienie sędziów, którzy nie raz nie nadążają za akcją i są w dupie w najważniejszym momencie.<br />
<br />
Bekę mam z tej wielkiej remontady Azulgrany ale dopuszczam myśl, że mogły to być po prostu błędy, a nie kupiony mecz.


Bronisz tych hiszpańskich drużyn, jakby to kogoś miało przekonać.
Ty wierzysz, że ta wałki to przypadek, bo jesteś kibicem jednej z tych drużyn.
My jesteśmy kibicami Tottenham'u, którym jest tak samo obojętny i Bayern i Real. Tzn w moim przypadku tak było przed pierwszym meczem, bo po zrobiłem się tak antyrealowy, że głowa mała. Po ludzku szkoda mi Bayernu.

Cofając się, od kiedy sięgam pamięcią, a trochę sięgam, błędy sędziowskie w LM były. Były są i będą.
Błędy te w 99% przypadków w meczach Barcelony i Realu były na korzyść tych właśnie drużyn.

My jako koguty nigdy się nie liczyliśmy w rozgrywkach LM, jako potencjalni zwycięzcy. Żeby w pełni Cię zaorać to musiałbyś porozmawiać z kibicami Bayernu, PSG, Chelsea i innych drużyn, które Twoi nietykalni wyrzucili z rozgrywek.

Jak kiedyś życie prawdziwe problemy przyniesie to zauważysz, że to co się dzieje w meczach tych drużyn to nie może być przypadek. Ja kiedyś wierzyłem, że Valdes jest lepszy niż Casillas, a Barcelona była w LM lepsza niż Chelsea, a sędzia wcale im nie pomagał. Teraz trochę to spojrzenie się zrobiło bardziej rzeczywiste.

o tego przy wszystkich kontrowersjach zawsze warto zobaczyć na ustawienie sędziów, którzy nie raz nie nadążają za akcją i są w dupie w najważniejszym momencie.<br />
<br />
Bekę mam z tej wielkiej remontady Azulgrany ale dopuszczam myśl, że mogły to być po prostu błędy, a nie kupiony mecz.


Bronisz tych hiszpańskich drużyn, jakby to kogoś miało przekonać.
Ty wierzysz, że ta wałki to przypadek, bo jesteś kibicem jednej z tych drużyn.
My jesteśmy kibicami Tottenham'u, którym jest tak samo obojętny i Bayern i Real. Tzn w moim przypadku tak było przed pierwszym meczem, bo po zrobiłem się tak antyrealowy, że głowa mała. Po ludzku szkoda mi Bayernu.

Cofając się, od kiedy sięgam pamięcią, a trochę sięgam, błędy sędziowskie w LM były. Były są i będą.
Błędy te w 99% przypadków w meczach Barcelony i Realu były na korzyść tych właśnie drużyn.

My jako koguty nigdy się nie liczyliśmy w rozgrywkach LM, jako potencjalni zwycięzcy. Żeby w pełni Cię zaorać to musiałbyś porozmawiać z kibicami Bayernu, PSG, Chelsea i innych drużyn, które Twoi nietykalni wyrzucili z rozgrywek.

Jak kiedyś życie prawdziwe problemy przyniesie to zauważysz, że to co się dzieje w meczach tych drużyn to nie może być przypadek. Ja kiedyś wierzyłem, że Valdes jest lepszy niż Casillas, a Barcelona była w LM lepsza niż Chelsea, a sędzia wcale im nie pomagał. Teraz trochę to spojrzenie się zrobiło bardziej rzeczywiste.">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 23:30

Może United się skusi? :D

Ale spójrz: skoro Real odpada, w Baja są sprzeczki, podzielona szatnia, to jaki inny kierunek mógłby wybrać? PSG? Bez sensu ciut, bo tam zero wyzwań. W Anglii chociaż miałby rywalizację w Lidze.
Oczywiście to tylko moje luźne dywagacje.



Ale spójrz: skoro Real odpada, w Baja są sprzeczki, podzielona szatnia, to jaki inny kierunek mógłby wybrać? PSG? Bez sensu ciut, bo tam zero wyzwań. W Anglii chociaż miałby rywalizację w Lidze.
Oczywiście to tylko moje luźne dywagacje. ">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 23:25

A kto normalny wyda na 30 letniego gościa 100+ mln? chelsea nie stać. Trzeba być albo w uj bogatym albo pojebusem. A Bayern za mniej go nie puści.,

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 23:23

Lewandowski odejdzie z Bayernu pewnie, bo tam niefajna atmosfera jest, ale raczej nie do Realu. Moja piłkarska intuicja podpowiada mi, że wyląduje w PL, może CFC? Się okaże latem pewnie.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 23:20

Przecież było pierdolenie o 1 gol ze spalonego Salaha w pierwszym meczu z City i o nieuznany porawidłowy gol Sane w drugim meczu. Jakoś nikt ***** nie mówił jak Juventus strzelał gola ze spalonego Tottenhamowi. Praktycznie ***** bez echa przeszło.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 1 maja 2018; 23:17

Do tego przy wszystkich kontrowersjach zawsze warto zobaczyć na ustawienie sędziów, którzy nie raz nie nadążają za akcją i są w dupie w najważniejszym momencie.

Bekę mam z tej wielkiej remontady Azulgrany ale dopuszczam myśl, że mogły to być po prostu błędy, a nie kupiony mecz.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 1 maja 2018; 23:15

Wiecie po co wam maść? Bo oprócz kojenia zatarć i ran podobno usprawnia myślenie.

W każdym jebanym meczu LM jest masa błędów, szejkom z City zostają zabrane dwie bramki, anulowany gol Isco z Juve, złe decyzje z kartkami itp. - i to tylko te ostatnie mecze, a ile takich błędów dzieje się w fazie grupowej? Jedyną opcją jest VAR.

Tylko dlaczego nie ma takiego płaczu o city, dlaczego nikt nie podjął się analizy golu Isco? Drewnowski robi padolino w polu karnym raz za razem bo Ramos go schował do kieszeni i sranie w polackiej TV o rzekome faule...

A co do karnego to na 99% był, szkoda że nie gwizdnął ale poczekajmy na jakieś zbliżenia i dokładniejsze rzeczy bo one nie raz pokazywały coś innego niż się wydawało.

ainam
Z czym mamy żyć? https://www.youtube.com/watch?v=5brUDkVobUM
Z REMONTADA ES POSIBLE? Z ovrebo czy z czym?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 23:13

Patrzcie teraz na Lewandowskiego. Oby Kane tak nie skończył z jakimiś uja wartymi mistrzostwami Niemiec bez żadnego mejdża trophy. Najśmieszniejsze że po tym dwumeczu Real ma na niego wyjebongo. Będzie się kisił jeszcze z pare lat w tym Monachium, będzie lał tamtejszych kelnerów i znowu dupy dawał w najważniejszych meczach.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 23:07

Dla mnie obojętne, kto będzie w finale i kto wygra.
Ta edycja LM nie wzbudza żadnych emocji już u mnie.

Czekam na mecz Atleti - Armaty, jako koneser LE xD

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 23:01

Jutro to nawet nie ma co odpalać streama.Ale generalnie nie chciałbym żeby Salah wygrał LM, bo to jak się spuszczą nad nim wtedy to przejdzie ludzkie pojęcie.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 22:53

Spokojnie, szkoda nerwów.

My to wiemy, cały świat to widział. Niech fani Realu z tym żyją.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 22:51

Tak to jest. Karny dla Bayernu oczywisty to mam wziąć maść. Weź się jebnij w cymbał człowieku.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 1 maja 2018; 22:50

na przyszły sezon i przyszłą LM

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 22:50

No niestety, i to nie od dziś.

Ale swoją drogą, ile Bayern zmarnował okazji, to.. szlag. Gdyby strzelili 3 gole, to nawet sędzia by Realu nie uratował. A tak, cóż, żal.

Kolejny słaby występ Lewandowskiego.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 1 maja 2018; 22:49

Zamówcie preorder maści xD

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 22:40

Ale ten real to jest wał jebany. Karny jak uj dla Bayernu.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 22:05

Brawo Panie Cakir, gratulacje.

Ależ Bayern nieskuteczny jest, ja pitolę!
Thiago<3

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 1 maja 2018; 21:51

O ku*wa śliczna akcja Ulreicha xD

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 21:50

Także tego... Ulreich którego dziś chwalił sawik xddd kompromitacja

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 1 maja 2018; 20:49

Łapcie dosyć ciekawą statystykę

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31699000_1686736211417557_866644462401486848_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeHzbqIqiGA07toDOgvETupSlL8ihNGtXVBlDcI6VPHXLgk5Z1pXBJ_pi56DQCPTR9EJ5K1uLdVyKK9EeWo1s7gt1JBXWpxmiyieSVr1gKavoQ&oh=a402d0e018fdd4cdaeafb1610883edba&oe=5B5D24D5

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 20:17

Hie, hie :D

Za to jest pełna rozmiarówka, to spisek! (lub nikt nie chce kupować, bo Armaty) xD



Za to jest pełna rozmiarówka, to spisek! (lub nikt nie chce kupować, bo Armaty) xD">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 20:10

Precz mi z tym!

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 19:59

Mam coś lepszego! :D

http://www.prodirectsoccer.com/PL/products/Puma-Arsenal-FC-17-18-Vent-ThermoR-Kurtka-LimogesReplika-meska75333602-173499.aspx?gclid=EAIaIQobChMIqNSr1Ivl2gIVHWcZCh0ZJgnrEAQYBCABEgJh_PD_BwE



http://www.prodirectsoccer.com/PL/products/Puma-Arsenal-FC-17-18-Vent-ThermoR-Kurtka-LimogesReplika-meska75333602-173499.aspx?gclid=EAIaIQobChMIqNSr1Ivl2gIVHWcZCh0ZJgnrEAQYBCABEgJh_PD_BwE">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 19:55

Albo kupic sobie taki prochowiec jak Pete miał w GSH. Dojebana stylóweczka.

https://78.media.tumblr.com/65a45724faec977a8a69d47df35f2235/tumblr_nigj97kAKb1r4jlglo1_500.gif

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 19:42

Inny, inny. Znalazłem, ale żadnego rozmiaru nie ma w tym sklepie. Komedia.

http://www.prodirectsoccer.com/pl/products/nike-tottenham-hotspur-17-18-nsw-wr-woven-authentic-kurtka-%E2%80%93-meska-odziez-druzynowa-%E2%80%93-replika-niebieski-binary-bialy-niebieski-binary-159717.aspx

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 19:38

Jeśli różne, to niemal identycznie wyglądają.

Chociaż ta z bielą ciut ładniejsza;p

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 19:34

To chyba dwa różne modele są, bo nie widze tego kołnierza

https://ocs-pl.oktawave.com/v1/AUTH_2887234e-384a-4873-8bc5-405211db13a2/splay/2018/04/taconafide-kryptowaluty-1-1180x544.jpg

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 19:29

Boska jest <3

Nosiłabym!

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 19:25

Ta góra u Taco jest biała, a na stronie Najki jest błękitna. W sumie nawet znośna cena

https://www.nike.com/pl/t/kurtka-meska-tottenham-hotspur-fc-authentic-windrunner-ZwTJOox8

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 19:23

>>coys24 napisał:
>>>>Szary napisał:<br />
>>a taką kurtke co ma Taco na okładce na płycie z Kłebonafajdą? <br />
<br />
Na stronie nike są

pokażciee mi ją ;p

">odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 1 maja 2018; 18:52

>>Szary napisał:
>>a taką kurtke co ma Taco na okładce na płycie z Kłebonafajdą?

Na stronie nike są

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 1 maja 2018; 16:46

Co to kurła za kod kreskowy na koszulce? Beznadzieja moim zdaniem.

Mi się w miarę podobał ten pas skośny w 2016

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 16:30

Ostatnie w miarę koszulki Tottenhamu to jak HP było sponsorem. A tak to bez szału. Lyon to przez lata miał dojebane koszulki. Rok w rok lepsze.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 maja 2018; 16:12

https://www.footyheadlines.com/2018/01/nike-tottenham-hotspur-18-19-kits.html

Domowa wygląda fatalnie.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 16:11

Myślę, że Bellerin zna odpowiedź na nurtujące Was pytania :D

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 15:47

a taką kurtke co ma Taco na okładce na płycie z Kłebonafajdą?

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 1 maja 2018; 15:26

Ponawiam pytanie, wiecie gdzie dostać tą czarno-złotą z zeszłego sezonu?

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 1 maja 2018; 14:52

>>Szary napisał:
>>6 lat temu za swoją pierwszą dorosłą wypłate kupiłem taką. Oryginalną z 3 stówy chyba kosztowała. <br />
<br />
http://www.idfootballdesk.com/media/upload/image/tottenham/11/spurs-home-jersey-11-12.jpg<br />
<br />
Ale nakładałem ją może z 5 razy maks. A ostatnio zdałem sobie sprawę że gdzieś wsiąkła. Jak kamień
w wode poszła w pizdu.


Ja mam taką Parkera <3

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 12:27

Obojętne mi sa stroje na następny sezon. Ale najwazniejsze w nich jest, żeby się nie znalazły na nich nazwisko sissoko.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 1 maja 2018; 12:23

Islandia <3 Gdyby tylko podróż nie była taka droga... :D

A odnośnie naszych stroi to póki nie zobaczę oficjalnej prezentacji to się nie wypowiadam



A odnośnie naszych stroi to póki nie zobaczę oficjalnej prezentacji to się nie wypowiadam ">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 12:18

Jedź, tylko pamiętaj, że tam białe noce są :D

U mnie też bardzo ciepło i słonecznie dziś. Ale dla mnie temperatura 25 stopni jest akuratna, lubię taką.



U mnie też bardzo ciepło i słonecznie dziś. Ale dla mnie temperatura 25 stopni jest akuratna, lubię taką.
">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 12:07

Ja wiem humorem? Dzień wolny, katering doipiero od 14 wożą. Na dodatek goraco jak uj. 25 stopni to jakieś 10 za dużo. Wypierdole na Islandie, bo ten klimat w Polsce mnie dobija.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 12:02

Szary:

Widzę, że tryskasz humorem dziś :D

Widzieliście już koszulki na kolejny sezon? Podobają się?



Widzieliście już koszulki na kolejny sezon? Podobają się?

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 12:00

6 lat temu za swoją pierwszą dorosłą wypłate kupiłem taką. Oryginalną z 3 stówy chyba kosztowała.

http://www.idfootballdesk.com/media/upload/image/tottenham/11/spurs-home-jersey-11-12.jpg

Ale nakładałem ją może z 5 razy maks. A ostatnio zdałem sobie sprawę że gdzieś wsiąkła. Jak kamień w wode poszła w pizdu.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 1 maja 2018; 11:55

W oficjalnym sklepie nie ma już mojego rozmiaru + W życiu nic nie zamawiałem z Anglii i nie jestem do tego do końca przekonany :p No nic będę czekać na większe wyprzedaże na sportsdirect, a jak się nie uda to koszulka na przyszły sezon ^^

No nic będę czekać na większe wyprzedaże na sportsdirect, a jak się nie uda to koszulka na przyszły sezon ^^ ">odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 1 maja 2018; 11:53

A wiecie może czy można gdzieś dostać trzecią koszulkę z zeszłego sezonu? Tą czarną under armour z złotymi wstawkami, mega jest.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 11:52

U Chinola podróbe byś kupił zamiast dokładać do tygodniówki podpiłkarza z newcastle.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 11:47

Mortal:

A sprawdzałeś w oficjalnym sklepie Naszym? Przeceny są na pewno, ale nie wiem dokładnie, na co, zerknij :)

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 maja 2018; 11:41

Tak to jest jak się kupuje z nie wiadomo jakich stron od nie wiadomo jakich ludzi. Ja zawsze kupuje u sprawdzonych i za pobraniem zeby mnie w ****a nie robili tak jak ciebie.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 1 maja 2018; 11:36

>>Mortal napisał:
>>;Dobra mały off top;<br />
<br />
Nie zamawiałem w tym sezonie koszulki Spurs na początku sezonu i się przymierzam do zamówienia po sezonie jak są wyprzedaże.<br />
Orientuje się ktoś kiedy będą największe obniżki/Gdzie najlepiej kupić/I +- jak duże są przeceny? <br />
<br />
Jestem świadomy, że w poprzednim sezonie mieliśmy stroje z UnderArmour, a w tym Nike i pewnie porównanie to żadne, ale a nóż ktoś śledzi przeceny ogólnie ^^

Dobrze że nie zamawiales w akcji koszulkowej jaką była zorganizowana na tej stronie bo zostalbys oszukany (jak ja).

PANIE MISIAK ZABIERZESZ W KOŃCU GŁOS W TEJ SPRAWIE ? ILE MOŻNA PROSIĆ O JAKIEŚ INFORMACJE ?

obra mały off top;<br />
<br />
Nie zamawiałem w tym sezonie koszulki Spurs na początku sezonu i się przymierzam do zamówienia po sezonie jak są wyprzedaże.<br />
Orientuje się ktoś kiedy będą największe obniżki/Gdzie najlepiej kupić/I +- jak duże są przeceny? <br />
<br />
Jestem świadomy, że w poprzednim sezonie mieliśmy stroje z UnderArmour, a w tym Nike i pewnie porównanie to żadne, ale a nóż ktoś śledzi przeceny ogólnie ^^

Dobrze że nie zamawiales w akcji koszulkowej jaką była zorganizowana na tej stronie bo zostalbys oszukany (jak ja).

PANIE MISIAK ZABIERZESZ W KOŃCU GŁOS W TEJ SPRAWIE ? ILE MOŻNA PROSIĆ O JAKIEŚ INFORMACJE ?
">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 1 maja 2018; 11:10

Bo z tego co słyszałem, to Watford, Cr Palace, Burnley i Bournemouth już mają mega konkretne przeceny coś koło 20-25 funtów za koszuleczkę

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 1 maja 2018; 11:07

Dobra mały off top;

Nie zamawiałem w tym sezonie koszulki Spurs na początku sezonu i się przymierzam do zamówienia po sezonie jak są wyprzedaże.
Orientuje się ktoś kiedy będą największe obniżki/Gdzie najlepiej kupić/I +- jak duże są przeceny?

Jestem świadomy, że w poprzednim sezonie mieliśmy stroje z UnderArmour, a w tym Nike i pewnie porównanie to żadne, ale a nóż ktoś śledzi przeceny ogólnie ^^

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 10:39

"Tottenham Hotspur are set to open talks with Reo Griffiths this week on a first professional contract in a bid to ward off interest from other clubs, sources have told ESPN FC."

źródło: espn.co.uk

Pozytywna wiadomość :)

">odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 1 maja 2018; 02:39

Sissoko 30 milionów ja jebe...

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 1 maja 2018; 00:48

Pełna zgoda. Rozumiem chęć zdobywania bramek, wygranie korony, ale nic nie jest ważniejsze, niż zespół i jego zwycięstwo.

Mam nadzieję, że w następnym sezonie wygramy Mistrzostwo i indywidualne nagrody będą mniej ważne :p

">odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 1 maja 2018; 00:44

Jeszcze jedna uwaga.

Widać u Harry'ego Kane'a, że on bardzo chce zdobywać te gole i sięgnąć po koronę króla strzelców. Ale mam wrażenie, że aż za bardzo.

O ile na tym etapie sezonu to nie ma aż takiego znaczenia. O tyle w przyszłym sezonie będzie istotne, aby grał bardziej zespołowo.

Nawet Lionel Messi w pewnym momencie zrezygnował z ogromnej ilości bramek, pozwalając sprowadzić do klubu klasyczną "9-tkę", biorąc na siebie ciężar rozegrania i tworzenia jeszcze większej ilości sytuacji.

Jak Anglika zabrakło w kilku spotkaniach to miałem wrażenie, że mamy większą płynność i gramy po prostu bardziej zespołowo.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 1 maja 2018; 00:15

Przyznam szczerze, że jak Watford grał atakiem pozycyjnym to przeszło mi przez myśl, że być może niektórzy piłkarze pomyśleli, że łatwiej będzie uciec za wyższą tygodniówką jeśli nie zagramy w Lidze Mistrzów. Ale to trwało do wyniku 2:0.

Najważniejszy jest komplet punktów. Mam nadzieję, że zakończymy sezon w TOP3. Szkoda, że bez pucharu, ale może lepiej będzie za rok.

Na brawa zasługuje oczywiście Hugo Lloris. Za dobre należy wynagradzać a za złe karać. Bronił po prostu znakomicie. Ale może zdał sobie sprawę z hejtu i spiął tyłek. Brawo jeszcze raz :)

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 kwietnia 2018; 23:10

>>takiartur napisał:
>>Wiecie co<br />
<br />
Sissoko > Dier<br />


Niepoważny jesteś, chyba że mówisz tylko o dzisiejszym meczu (zdania nie mam, nie widziałem).

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:56

Pięknie, zadanie wykonane.

Brawo Kurki! <3

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:47

Mówi się, że Salah może dostać zawieszenie za to że próbował komuś zajebac

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:47

Rany, nieeeeeee xD

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:46

xDDDD

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:46

Siusiok xddd

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:46

XD

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:46

Bana?

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:45

Salah dostanie bana to go dogoni

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:44

Kane już jest czasem żałosny z tymi strzałami z dupy.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:40

Przydałoby się żeby Eric wyciągnął kiedyś głowę z dupy i rozejrzał się gdzie ma partnerów

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:39

Wiecie co

Sissoko > Dier

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:37

nnaderowy:

Niet :D

Całkiem fajny mecz. Spokojnie kontrolujemy grę, mamy sporo okazji, ale brak skuteczności troszkę.

Mecz jak najbardziej na plus!



Całkiem fajny mecz. Spokojnie kontrolujemy grę, mamy sporo okazji, ale brak skuteczności troszkę.

Mecz jak najbardziej na plus!">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:34

Jak to wygląda Panowie i Panie? Nie kaleczą za bardzo? :D

">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:31

Eh...

No jakoś go trzeba zareklamować przed sprzedażą.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:31

Sisso xD

Hejt za 3, 2, 1..

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:30

Wszedłby już Lucas za tego Sona

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:29

Taki ten mecz mocno spokojny . Nawet gdy Watford miał tą dogodną sytuację to byłem spokojny , że nie trafi . Chciałbym tylko żeby Harry obronił tytuł króla strzelców .

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:28

Deulofeu, pokrako xD

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:25

Kane xd

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:25

Janek ma dziś ochotę na bramkę :D

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 30 kwietnia 2018; 22:22

Ale tu dzisiaj tłoczno w komentarzach :)

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 kwietnia 2018; 21:50

Motywujemy Hugo - juhuu! :D

Milion pięćset strat dziś i fakt, Dembele ciut pod formą.



Milion pięćset strat dziś i fakt, Dembele ciut pod formą.

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 30 kwietnia 2018; 21:46

minimaliści

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 30 kwietnia 2018; 21:45

Hugo wymiata

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 21:45

Hugo chyba poczytał kometarze ba tt24 xD

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 kwietnia 2018; 21:40

>>;Drakiur napisał:
>>Half season wonder xd

Drugi Jancyn znaczy sie

rakiur napisał:
>>Half season wonder xd

Drugi Jancyn znaczy sie">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 21:39

Half season wonder xd

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 kwietnia 2018; 21:38

I co z tym Riczarlisonem co chcieli 50 melo? Zgasło złote dziecię?

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 21:31

Dembele się zepsuł.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 21:22

Ciekawe ile osób Dier już zabił tymi swoimi bombami z dystansu

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 kwietnia 2018; 21:22

Niby Gomes na ławce, a jednak na bramce XD Odjebane po Gomesowsku fest

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 30 kwietnia 2018; 21:20

Jazda

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 21:13

Nie myślałem, że kontuzja Harrego aż tak zepsuje mu formę

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 kwietnia 2018; 20:24

:D

Racja!

Mam nadzieję na sporo bramek dziś, potrzeba dla poprawy nastroju.



Racja!

Mam nadzieję na sporo bramek dziś, potrzeba dla poprawy nastroju.">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 kwietnia 2018; 20:17

Żeby zapomnieć że Sissoko to bezużyteczny dzban, a Aurier idiota bez mózgu to można poowiedzieć że nie pamiętam tak silnej ławki w tym klubie.

odpowiedz