» Walker: Chciałbym wygrać kiedyś ligę z Tottenhamem
-
Plotki transferowe - wiosna 2026
-
Nowy rok, nowa jakość? Brentford - Tottenham.
-
Ostatni mecz w roku. Crystal Palace - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Do Tottenhamu dołączył w 2009 roku z Sheffield United. W międzyczasie wypożyczany był do The Villans czy QPR. W obecnym sezonie jest podstawowym zawodnikiem drużyny Mauricio Pochettino. Kyle Walker - bo to o nim mowa - miewał wzloty i upadki. Anglik, który jest jednym z zawodników z najdłuższym stażem w zespole, udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się miedzy innymi na temat obecnego sezonu.
- Nikt w szatni nie wybiega za bardzo w przyszłość. Wszyscy zawsze jesteśmy skoncentrowani jedynie na najbliższym spotkaniu. Naszym celem jest gra w Lidze Mistrzów, ale wiemy, że to dla nas trudne zadanie. Konkurencja jest bardzo duża i silna.
- Bardzo chciałbym kiedyś wygrać Premier League z Tottenhamem. Jestem w klubie od sześciu lat. Kiedy dołączyłem do zespołu, chciałem osiągnąć wiele rzeczy.
- Przed nami jeszcze bardzo długa droga. Grudzień jest zawsze bardzo ważnym okresem. Musimy być w dobrej formie.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Z tym skreślaniem Leicester to bym się tak nie śpieszył za szybko,i wyciągał pochopnym wniosków.Mają wiele atutów po swojej stronie,pierwszy z brzegu to taki że nie są uwikłani w walkę w Europie,są skupieni tylko na lidze.Ich taktyka nie jest aż tak mordercza jak np.Tottenhamu,ich styl oparty jest na kontrach,więc nie tracą aż tak energii jakby mogło się wydawać.Mają w składzie kilku świetnych zawodników,np.Mahrez to w tej chwili klasa światowa, Vardy jest rewelacyjny.Mają wąski skład?Dopóki nie dopadną ich kontuzje,ten argument jest nieaktualny.
obrona bez zmian ,
Carroll Dier
Eriksen Ali Lamela
Kane
Mistrzostwo to dla mnie rzecz nierealna
No ale jeśli chodzi o top4 w tym sezonie to jestem nastawiony mega optymistycznie. A szans na "utrzymanie" w LM tak szybko bym nie skreślał. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy - nikt by nie przypuszczał, że Lisy będą w 16 kolejce liderem, a Chelsea będzie ledwo nad strefą spadkową. Tylko trochę za bardzo wybiegamy w przyszłość
Najważniejsze najbliższe mecze ![]()