» WIN(KS)!

dodał: Pacho dnia: 2019-01-20 19:03:34 komentarzy: 56

Tottenham w samej końcówce wyszarpał wygraną! Oceniajcie zawodników, dysktujcie o meczu, komentujcie sytuację w drużynie.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Mortal Wysłano: 24 stycznia 2019; 20:36

Nie no jasne jakiś powód pewnie był, tylko też ciekawe jaki? Chłopak wydaje się być mega pozytywny na filmikach wstawianych przez klub i szczerze wątpię, że ma mniej poukładane w głowie niż Orie czy Coco.

<Swoją drogą, już to znikło, ale pod zdjęciem Foytha na IG z zaręczyn, Coco dał komentarz 'Go Juanito! Invite me or I'll kill you.' Kur wa xD No takich rzeczy się nie pisze w necie xD>

Może Łubudubu mamy odwrotny syndrom Renato Sancheza w Swansea? XD Renato podobno na treningach był mega kozakiem, zdecydowanie najlepiej wypadał ze wszystkich piłkarzy i patrząc na jego grę trzeba było go wystawiać w pierwszej 11. Przychodził mecz typ z 5 metrów nie potrafił celnie podać.

Może Łubudubu tragicznie wypada na treningach//Nie przykłada się? A mimo wszystko wszystko jak już zagrał te 2 mecze to coś tam pokazał.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 24 stycznia 2019; 19:36

Tylko pytanie, dlaczego nigdy nie dostał realnej szansy? Bo miał niefajną fryzurę? No nie sądzę. Pewnie jakiś głębszy powód istniał.

Powodzenia w dalszej karierze, oby było pozytywnie!

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 24 stycznia 2019; 19:26

Szkółkę akurat mamy świetną, może to jeszcze nie poziom Chelsea, ale za to dajemy większe szanse młodym. Przecież Harry Kane i Winks są ze szkółki i to potwierdza, że warto dawać szansę młodym. Skipp też może wyrosnąć na gwiazdę.

Chociaż co racja to racja, szkoda Łubudubu, bo kiedy młodzi dostają realne szansę, to on jej nigdy nie dostał, a nawet jeżeli te pojedyncze mecze, które grał można uznać za szansę to kufa udowodnił, że coś tam umie i jak gra to zgarnia te asysty i gole.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 24 stycznia 2019; 19:20

";Po tym swojaku Llorente jak pokazali Pochettino rozmawiającego z asystentem wyobraziłem sobie taki przebieg rozmowy :D.

Pochettino: Mamy tam jakiegoś napastnika w u 23 ?

Perez: Mamy nazywa się...

Pochettino: A to ku*wa ważne ?"


Ja wiem, że nie powinienem odpisywać, ale... To Ci się akurat udało xD Śmiechłem

o tym swojaku Llorente jak pokazali Pochettino rozmawiającego z asystentem wyobraziłem sobie taki przebieg rozmowy :D.

Pochettino: Mamy tam jakiegoś napastnika w u 23 ?

Perez: Mamy nazywa się...

Pochettino: A to ku*wa ważne ?"


Ja wiem, że nie powinienem odpisywać, ale... To Ci się akurat udało xD Śmiechłem ">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 17:37

Wygraj spotkanie drużynie a w nagrodę zostań wypierdolony z klubu. Oby chłopak zrobił karierę i zaśmiał się w ryj temu frajerstwu. Pochettino chyba kolejnych Skippów chce wprowadzić na boisko xd. Idioci

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 24 stycznia 2019; 17:20

>>Spurs napisał:
>>Beşiktaş JK have reached an agreement with Tottenham Hotspur to sign Georges-Kevin N'Koudou on loan until the end of the season. [@sporx]<br />
<br />
fantastyczna robota chłopaki,bedziemy grać młodzieżówką zaraz xD


To się chłopaka nagrał!

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 24 stycznia 2019; 15:22

Beşiktaş JK have reached an agreement with Tottenham Hotspur to sign Georges-Kevin N'Koudou on loan until the end of the season. [@sporx]

fantastyczna robota chłopaki,bedziemy grać młodzieżówką zaraz xD

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 24 stycznia 2019; 12:42

Oby el Gordo dziś wyszedł w pierwszym składzie <3 :D

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 24 stycznia 2019; 08:46

>>Lolo napisał:
>>>>bela napisał:<br />
>>Higuain już z oficjalką więc pewnie jutro gra w 1 składzie <br />
<br />
Sarri mówił, że nierealne by zagrał.Transfer przyklepany ale tam jeszcze trochę papierów trzeba poprzesyłać itp.Np. certyfikat zawodnika.<br />

Nie zagra na 100%. Żeby zagrać musiał być zgłoszony do wczoraj do godziny 12:00 czasu UK. Transfer został zaklepany dopiero wieczorem.


odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 00:08

Po tym swojaku Llorente jak pokazali Pochettino rozmawiającego z asystentem wyobraziłem sobie taki przebieg rozmowy :D.

Pochettino: Mamy tam jakiegoś napastnika w u 23 ?

Perez: Mamy nazywa się...

Pochettino: A to ku*wa ważne ?

Jak ja się ciesze że w sezonie 19 20 będę już wolnym człowiekiem jak najdalej od tego klubu.

.

Pochettino: Mamy tam jakiegoś napastnika w u 23 ?

Perez: Mamy nazywa się...

Pochettino: A to ku*wa ważne ?

Jak ja się ciesze że w sezonie 19 20 będę już wolnym człowiekiem jak najdalej od tego klubu.">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 00:01

Ciekawi mnie jakim składem my wyjdziemy na Chelsea :(. Chelsea gra pół sezonu bez napastnika to może lepiej iść w ich ślady i jakiegoś Lamele,tam ustawić czy innego N'Koudou :(. Jak wystawimy na półfinał z Chelsea zramolałego napastnika który dostaje szanse z beniaminkiem i pakuje sobie swojaka chyba w pierwszym kwadransie spotkania to ten klub sam może sobie wyjaśnić dlaczego nie wygrywa niczego xd

. Chelsea gra pół sezonu bez napastnika to może lepiej iść w ich ślady i jakiegoś Lamele,tam ustawić czy innego N'Koudou :(. Jak wystawimy na półfinał z Chelsea zramolałego napastnika który dostaje szanse z beniaminkiem i pakuje sobie swojaka chyba w pierwszym kwadransie spotkania to ten klub sam może sobie wyjaśnić dlaczego nie wygrywa niczego xd">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 23 stycznia 2019; 23:56

A wielka szkoda bo zobaczyłby znowu starego zramolałego dziadka Higuaina pakującego do bramki Spursów.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 23 stycznia 2019; 23:52

Bez przesady ja wiem że Chelsea to nie Spurs gdzie nowy zawodnik musi się ogrywać z miesiąc na treningach ale jednak z rozsądkiem ;)

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 23 stycznia 2019; 22:13

>>bela napisał:
>>Higuain już z oficjalką więc pewnie jutro gra w 1 składzie

Sarri mówił, że nierealne by zagrał.Transfer przyklepany ale tam jeszcze trochę papierów trzeba poprzesyłać itp.Np. certyfikat zawodnika.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 23 stycznia 2019; 21:53

Higuain już z oficjalką więc pewnie jutro gra w 1 składzie

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 23 stycznia 2019; 19:22

Wanyama i Sissoko już wrócili do treningów.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 23 stycznia 2019; 18:26

Ogółem piękna jest ta strona xd. Ten wyczerpujący temat postu. Jaki klub taka strona jednak choć u Kanonierów to tak nie działa.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 23 stycznia 2019; 18:24

Do farsy go jak taki szrot jak Boateng im tam siada ;). W zamian za Malcoma.

. W zamian za Malcoma.">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 23 stycznia 2019; 18:23

Do Marca (powrotu Kanea i Alliego) to już sezon będzie pozamiatany na przykładzie Arsenalu który zawsze w Marcu ma już pozamiatane. Son jaki by nie był lepszego wyboru nie ma. Doceniłem go jak zobaczyłem tego nieudacznika Llorente. A cieszyli się jak głupi do sera że zabraliśmy go z przed nosa Chelsea xd. No zabraliśmy przeterminowanego emeryta z przed nosa.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 23 stycznia 2019; 18:19

Niestety to już jest koniec. Trzeba pochwalić chłopaków że dzielnie sobie radzili do tego czasu w tym sezonie ale teraz definitywnie już pozamiatane. No chyba że śmieć Levy przypomni sobie o tym że klub piłkarski to nie tylko budowanie ekskluzywnych stadionów i innych hoteli ale że jest głupcem który nie zna się na prowadzeniu klubu piłkarskiego nic się nie zmieni. Pochettino też frajer potulny wypracował sobie taką pozycje że mógłby tam pojechać z frajerem a nie tylko jak skarcony pies.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 23 stycznia 2019; 18:15

**** będzie nie transfery tylko tracicie czas na te śmieszne plotki transferowe ;). Jaki klub takie transfery a jak transferów nie ma to jaki klub xd ? Sami sobie odpowiedzcie.

. Jaki klub takie transfery a jak transferów nie ma to jaki klub xd ? Sami sobie odpowiedzcie.">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 23 stycznia 2019; 16:02

czyż o nim też nie było plotek?:
"Jak podaje Gianluca Di Marzio, jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego, po odejściu Piątka do klubu z Ligurii trafi Antonio Sanabria z Realu Betis".

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 23 stycznia 2019; 16:00

podobno go chcieliśmy:

https://transfery.info/121745,saga-dobiega-konca-frenkie-de-jong-wybral-nowy-klub

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 23 stycznia 2019; 15:00

Pochettino: "It's so clear. I am so open to looking to improve. I was open in the summer and I am open now, but the reality is the difficulty in bringing in someone who can help or improve us. We'll see what happens.” #THFC

czyli nikt nie przyjdzie

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 23 stycznia 2019; 14:49

https://www.youtube.com/watch?v=lNI4Y2-YO6U


co za kozak

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 23 stycznia 2019; 13:59

>>bela napisał:
>>;podobno real planuje kasa + James Rodriguez za Eriksena xd

Poszlibyście na taki deal?

Ciekawa opcja w zasadzie.

odobno real planuje kasa + James Rodriguez za Eriksena xd

Poszlibyście na taki deal?

Ciekawa opcja w zasadzie.">odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 23 stycznia 2019; 11:25

podobno real planuje kasa + James Rodriguez za Eriksena xd

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 22 stycznia 2019; 22:06

Ja jestem ciekaw kiedy wróci Sissoko, bo zadnych konkretnych informacji na jego temat ostatnio nie ma (wedle słów Pocha miał wracać do treningów po meczu z Fulham). Ostatnimi czasy to był absolutnie kluczowy dla nas zawodnik (kiedyś w życiu bym nie pomyślał że coś takiego napiszę). Łatał dziury w obronie i pomocy, napędzał ataki, dobry w siłowej walce w środku pola. W meczu z MU ledwo zszedł i zaraz padł gol. Z Chelsea zapewne nie zagra, będzie go brakować.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 22 stycznia 2019; 21:33

Smerfy w kryzysie, więc ja mam absolutnie dobre przeczucia na czwartek.

Być może otwarta gra i atakowanie będzie kluczem do wygranej?

Szpital na całego Nam się porobił, niesamowita szkoda.

odpowiedz
Autor: kanedinmypants Wysłano: 22 stycznia 2019; 21:30

>>Rusek napisał:
>>W czwartek od Czelsi mamy oklep i odpadamy, rzekłem.
E tam. Bardziej bym się martwił jakby nasza obrona była kontuzjowana. Taktyką na ten mecz pewnie będzie parkowanie busa przez 90 minut.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 22 stycznia 2019; 20:58

W czwartek od Czelsi mamy oklep i odpadamy, rzekłem.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 22 stycznia 2019; 20:49

Jedni wypadają, inni wracają. Wypada Alli, wraca Dier i Lucas. Son wróci w najgorszym wypadku na Ligę mistrzów a w Premier League kalendarz względnie łaskawy. Ja tam jestem dziwnie spokojny, nie licząc jutrzejszego spotkania ale szanse na awans mamy porównywalne.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 22 stycznia 2019; 20:40

In N’Koudou we trust!

odpowiedz
Autor: Laertes Wysłano: 22 stycznia 2019; 19:45

Yep. Jakimiś wypożyczeniami fajnie byłoby się podratować, jeżeli Levy nie chce wydawać kasy od razu na transfery definitywne.

Nawet wypożyczyć kogoś z jakąś klauzulą pierwokupu czy czegokolwiek, co by tymczasowo załatać dziury.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 22 stycznia 2019; 19:10

Gelson Martins jest na wylocie z Atletico... może jego by mogli chociaż wypożyczyć

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 22 stycznia 2019; 18:37

#thfc More bad news: Dele Alli is expected to be out for the same period as Harry Kane (back in training in early March) after scans confirmed a hamstring strain.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 22 stycznia 2019; 18:24

Czarnej d.upy ciąg dalszy. Alli wypada z gry do marca, tyle ile Kane

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 22 stycznia 2019; 16:49

Dopiero doszlem do siebie po wizycie gości w weekend i niedzielnym meczu.....Żona się położyla spać, a ja jak się wydarłem jak Winksy strzelił, pies zaczął wyć, totalny armaggedon:))))), później sie poryczałem:). Nie wiem, czy oglądaliście pomeczowy wywiad z Ranierim, ależ on był wściekły, poszło o zachowanie jego piłkarzy w doliczonym czasie, zamiast grać na czas, zachcialo im się dosrodkowań. Nad Llorente nie bede się pastwił, może po prostu to nie jest miejsce dla niego, starał się jak Soldado a tak wszystko spieprzył. Zastanawiam się czy nie było suszarki w przerwie, troszeczke mi to na prawde przypomina United za Fergusona. Do tej pory twierdzę, że zawaliliśmy pościg za Liverpoolem i City w zeszłym tygodniu, ale trzeba pozbierać tyłki i walczyć o swoje. Panie Levy, transfery!!!!

))), później sie poryczałem:). Nie wiem, czy oglądaliście pomeczowy wywiad z Ranierim, ależ on był wściekły, poszło o zachowanie jego piłkarzy w doliczonym czasie, zamiast grać na czas, zachcialo im się dosrodkowań. Nad Llorente nie bede się pastwił, może po prostu to nie jest miejsce dla niego, starał się jak Soldado a tak wszystko spieprzył. Zastanawiam się czy nie było suszarki w przerwie, troszeczke mi to na prawde przypomina United za Fergusona. Do tej pory twierdzę, że zawaliliśmy pościg za Liverpoolem i City w zeszłym tygodniu, ale trzeba pozbierać tyłki i walczyć o swoje. Panie Levy, transfery!!!!">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 22 stycznia 2019; 16:25

Mam opóźnienie w transmisji chyba 4 minuty xD

COYB! :D

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 22 stycznia 2019; 16:19

Korea 2

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 22 stycznia 2019; 16:03

Come On You Bahrain

COYB

DD

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 22 stycznia 2019; 15:50

90 minuta meczu i 1-1 Korea :D

Pamiętajcie, że my musimy szukać napastnika na ławkę, bo oczywistym jest, że kiedy wróci Harry, będzie grał. No a że gramy takim a nie innym ustawieniem, to wiadomo.

Dlatego mamy dość ograniczone pole manewru w tej kwestii.



Pamiętajcie, że my musimy szukać napastnika na ławkę, bo oczywistym jest, że kiedy wróci Harry, będzie grał. No a że gramy takim a nie innym ustawieniem, to wiadomo.

Dlatego mamy dość ograniczone pole manewru w tej kwestii.">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 22 stycznia 2019; 11:03

Tak se pomyślałem ze Arnautovic to by nam siadł fajnie w tym okienku

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 22 stycznia 2019; 10:51

Dzisiaj o 14 kibicujemy Bahrainowi, aby wyeliminował Koreę Płd z AG.

Wiecie co to by oznaczało ;)

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 stycznia 2019; 16:49

Dośrodkowanie było dobre, bo było mocne i w sam środek skupiska zawodników, czego chcieć więcej? Jakby piłka była prosta to by się bramkarz nie zawahał i zdążył zareagować.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 21 stycznia 2019; 11:11

>>;Drakiur napisał:
>>Ja tylko pragnę zwrócić uwagę, że to dośrodkowanie było słabe i każdy kto nie jest ręcznikiem by je wyłapał wychodząc do piłki. No ale nasze szczęście

Idąc Twoim tokiem rozumowania Liverpool powinien zremisować z Evertonem i przegrać z Crystal Pałace. Błędy są częścią futbolu i nie ma co umniejszać zasług Nkodou bo równie dobrze mógł posłać piłkę w trybuny lub na głowę pierwszego obrońcy i byłby remis. Cieszmy się z 3 pkt i módlmy się o więcej szczęścia w tym trudnym okresie.

rakiur napisał:
>>Ja tylko pragnę zwrócić uwagę, że to dośrodkowanie było słabe i każdy kto nie jest ręcznikiem by je wyłapał wychodząc do piłki. No ale nasze szczęście

Idąc Twoim tokiem rozumowania Liverpool powinien zremisować z Evertonem i przegrać z Crystal Pałace. Błędy są częścią futbolu i nie ma co umniejszać zasług Nkodou bo równie dobrze mógł posłać piłkę w trybuny lub na głowę pierwszego obrońcy i byłby remis. Cieszmy się z 3 pkt i módlmy się o więcej szczęścia w tym trudnym okresie. ">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 21 stycznia 2019; 08:34

>>Mortal napisał:
>>A ja tam go chcę, z jednego prostego powodu - On nigdy nie dostał poważnej szansy. Kupiliśmy go już jakiś czas temu i do tego czasu zagrał chyba raz w Fa cup gdzie strzelił gola - w nagrodę w następnym meczu był na trybunach. A bym chciał, żeby miał okazję się wykazać.

Gola strzelił w LM z Apoelem Nikozja.

To, że on wrócił do składu spowodowane jest tylko i wyłącznie tym, iż mamy szpital w drużynie. Poch moim zdaniem dawno postawił na niego krzyżyk.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 20 stycznia 2019; 22:48

A ja tam go chcę, z jednego prostego powodu - On nigdy nie dostał poważnej szansy. Kupiliśmy go już jakiś czas temu i do tego czasu zagrał chyba raz w Fa cup gdzie strzelił gola - w nagrodę w następnym meczu był na trybunach. A bym chciał, żeby miał okazję się wykazać.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 20 stycznia 2019; 21:18

Nie chcemy go do składu ale jak wypadł Alli to na mecz z Chelsea wolisz Nkodou, który nie gra ale jest dojrzałym zawodnikiem czy debiut z akademii?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 20 stycznia 2019; 21:13

A gdyby tak.. Milika z Neapolu wypożyczyć?:>

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 20 stycznia 2019; 21:05

No chodzi mi o to że pełno ludzi już pisze hurr durr, widzicie jaki NKoudou przydatny, czemu na ławie siedzi xd przez jedno średnie podanie chcą go do składu.

Zajebiście że strzelili i znowu pokazali mega serducho

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 20 stycznia 2019; 21:00

Drakuir pewnie, że masz rację. Ale tak możesz zawsze pisać :)

Przecież każda bramka w futbolu jest konsekwencją jakiegoś błędu, a najczęściej mieszanką kilku błędów.

Gdyby nie błąd indywidualny to byśmy też nie przegrywali. Gdyby nie było błędów, nie byłoby goli. Nie ma co rozważać.



Przecież każda bramka w futbolu jest konsekwencją jakiegoś błędu, a najczęściej mieszanką kilku błędów.

Gdyby nie błąd indywidualny to byśmy też nie przegrywali. Gdyby nie było błędów, nie byłoby goli. Nie ma co rozważać. ">odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 20 stycznia 2019; 20:26

A co to mi da? przecież twój komentarz tutaj nic nie wniósł.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 20 stycznia 2019; 20:13

Polecam obejrzeć powtórkę zamiast gadać takie teksty.

odpowiedz