» W drodze do finału - Swansea vs Tottenham!

dodał: sajmi14 dnia: 2018-03-16 19:27:39 komentarzy: 21

Kibicom Tottenhamu w ostatnich latach do szczęścia brakuje tylko jednego - trofeum. W tym sezonie Koguty wciąż mają szansę na zdobycie pucharu - FA Cup. W sobotę na drodze do sukcesu podopiecznym Mauricio Pochettino stanie jednak Swansea.

 

Z obozu rywala

Łabędzie na początku obecnego sezonu - lekko mówiąc - nie zachwycały. Klub z Walii kiepsko spisywał się w lidze, gdzie zajmował głównie miejsce w strefie spadkowej. Drużynę odmienił jednak nowy menadżer - Carlos Carvalhal. Portugalczyk zmienił grę zespołu i wyprowadził Swansea z dołka. Obecnie, po świetnej serii rezultatów, Łabędzie zajmują 14. miejsce w tabeli Premier League.

Dla Swansea mecz z Tottenhamem będzie pierwszym ćwierćfinałem FA Cup od 54 lat. Klub i zawodnicy oczywiście myślą o sprawieniu niespodzianki, jednak wszyscy związani z zespołem mają z tyłu głowy, jaki jest główny cel na ten sezon - utrzymanie się w Premier League. Menadżer najprawdopodobniej postawi więc na rotację i nie będzie ryzykować zdrowia podstawowych zawodników.

 

Co słychać w północnym Londynie?

Cóż, porażka z Juventusem i odpadnięcie z Ligii Mistrzów zdecydowanie zabolało piłkarzy i kibiców Tottenhamu. Jednak mówi się trudno i idzie się dalej, o czym przekonaliśmy się w ostatnim spotkaniu Spurs. Koguty po świetnym meczu pokonały Bournemouth aż 4:1. W zespole nie ma żadnego kryzysu, a wszyscy zawodnicy gotowi są do ciągłej walki na boisku.

W meczu ze Swansea nie zobaczymy kontuzjowanego Harry'ego Kane'a, który najprawdopodobniej będzie pauzować przez miesiąc. Z drobnymi problemami zdrowotnymi borykają się również Danny Rose i Dele Alli i bardzo możliwe, że ominą sobotni ćwierćfinał. Oprócz tego Mauricio Pochettino postawi na rotację i na boisku zobaczymy najpewniej Lucasa Moure, czy Fernando Llorente.

 

Przewidywane składy

Swansea: Fabiański; Fernandez, Mawson, van der Hoorn, Naughton; Clucas, Carroll, Ki; Routledge, Narsingh, Abraham

Tottenham: Vorm; Walker-Peters, Vertonghen, Foyth, Trippier; Wanyama, Winks; Lamela, Eriksen, Lucas; Llorente

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Rusek (Online) Wysłano: 17 marca 2018; 15:14

Trzeba przyznać że Swansea dziś rozłożyła nogi. Półfinał już będzie na serio.

COYS

odpowiedz
Autor: Freloman Wysłano: 17 marca 2018; 14:42

Jaki Eriksen szczęśliwy że ma z kim tak prawdziwie poklepać XD Widać że Moura technicznie jest wysoooko

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 17 marca 2018; 14:23

Co Vorm złapał O.O

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 17 marca 2018; 14:22

Byle sobie nerwówki nie narobić. Moura fajnie, mam nadzieję, że będzie coraz więcej grał, trochę ma pokrętełko w nodze.

Dobrze, że Lamela strzelił, bo w nerwach siedziałem, teraz już spokojniej.

odpowiedz
Autor: Rusek (Online) Wysłano: 17 marca 2018; 14:06

>>destroya napisał:
>>Z West Hamem w efl też pierwsza połowa to był trening a potem w dupe dostali

Ale kiedyś było fajnie, papież żył, a potem wziął i kipnął

odpowiedz
Autor: Rusek (Online) Wysłano: 17 marca 2018; 14:05

Niesamowite, Lamela z prawej ???? !!!!!

odpowiedz
Autor: Rusek (Online) Wysłano: 17 marca 2018; 13:32

Fajny ten Moura

odpowiedz
Autor: Rusek (Online) Wysłano: 17 marca 2018; 13:30

>>Lolo napisał:
>>Na ch.. w tym klubie napastnik, który nawet nie gra w przypadku kontuzji Kane'a?

Po co nam napastnik jak mamy Krisa :)

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 17 marca 2018; 13:23

Na ch.. w tym klubie napastnik, który nawet nie gra w przypadku kontuzji Kane'a?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 17 marca 2018; 10:53

Wiedziałem że się rozpierdola mentalnie po takim czymś

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 17 marca 2018; 10:52

Jestem tak ****owy że nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz coś wygrałem. To byłby najwyższy kuyrs z jednego meczu który by ni wszedł. Najwyższy do tej pory za jeden mecz to |Monaco z BVB jak te wybuchy były koło autokaru. To ponad 6 kurs był.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 17 marca 2018; 10:49

Jesteś aż tak słaby u buka, czy liczysz na pocałunek dementora? :D :D :D

:D :D">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 17 marca 2018; 10:15

Idzie Swansea na taśmie w STSie.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 16 marca 2018; 22:05

Oby Lucas dostał 90minut. Jedziemy z tematem, awans to obowiązek.

odpowiedz