» Tottenham Hotspur - Everton

dodał: Jablona dnia: 2020-07-06 13:27:12 komentarzy: 14

Przed nami kolejny mecz rangi ligowej. Podopieczni Jose Mourinho podejmą na Tottenham Hotspur Stadium Liverpoolczyków z niebieskiej strony tego miasta. Po porażce z Sheffield United szanse Tottenhamu na awans do Ligi Mistrzów zmalała niemalże do zera. Należy jednak walczyć do końca sezonu i zakończyć na miejscu zapewniającym grę w Lidze Europy. A może rok przerwy od europejskich pucharów by nam lepiej zrobił? Co uważacie na ten temat? W meczu z Sheffield United po raz pierwszy po powrocie z kwarantanny zobaczyliśmy Ndombele, jednak nie wniósł niczego dobrego do gry, ale cały zespół prezentował się średnio. Mecz rozpocznie się o 21.00.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Lolo Wysłano: 9 lipca 2020; 19:01

>>kiriak napisał:
>>;Dier z karą pieniężną i banem na 4 mecze za wejście na trybuny...

że jak?!

ier z karą pieniężną i banem na 4 mecze za wejście na trybuny...

że jak?!">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 8 lipca 2020; 14:01

Dier z karą pieniężną i banem na 4 mecze za wejście na trybuny...

odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 7 lipca 2020; 10:18

jak dla mnie po akcji z alko, Hugo dostal zolta kartke jako kapitan, a wczorajsza akcja z Sonym powinna byc czerwona kartka dla niego..

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 lipca 2020; 00:31

Ludzie, mamy to, no co??

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 7 lipca 2020; 00:26

>>Freddie91 napisał:
>>O co chodziło z akcją Son vs Hugo?

Son olał sprawę w końcówce pierwszej połowy z czego zrobiła się akcja bramkowa dla Evertonu. Tak przynajmniej ludzie wnioskują.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 6 lipca 2020; 23:39

O co chodziło z akcją Son vs Hugo?

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 6 lipca 2020; 22:38

Rudy gowniarz z Evertonu jest sprytniejszy od Daviesa i Winksa

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 6 lipca 2020; 22:30

Son strzela i nie ma Kane na dobitke w polu karnym...

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 6 lipca 2020; 21:53

No nie ma. 7-2 w strzałach, 0 celnych.

Lloris VS Son :D

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 6 lipca 2020; 21:38

Nie ma kto strzelać wolnych...

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 6 lipca 2020; 21:12

Przerzut Diera haha

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 6 lipca 2020; 20:47

Niech ten sezon już się kończy....

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 6 lipca 2020; 13:54

niech grają tylko na krajowym podwórku, bo kadra wąska...i nie wierzę, że się bardzo poszerzy
jak pomyślę, że Kane miałby grać te dodatkowe mecze w LE bez zmiennika...

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 6 lipca 2020; 13:53

nie wiem czy obejrzę, ale wieszczę kolejny beznadziejny mecz i wymęczone 1:1

odpowiedz