» THfan vBlog. Zmiany na kanale

dodał: THfan dnia: 2013-08-22 11:51:35 komentarzy: 8

THfan vBlog wkrótce zamieni się w THfan TV. Sami sprawdźcie, klikając TUTAJ. Skróty meczów, analizy, komentarze na gorąco, paski informacyjne, w przyszłości może także wywiady z polskimi osobistościami ze świata footballu. Dlatego też proszę Was o wsparcie dla mojej pracy i śledzenie mojego kanału. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich widzów. THfan.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: THfan Wysłano: 22 sierpnia 2013; 13:18

Już mamy sporo gości, a coraz więcej się rejestruje. Jak na długość istnienia naszego serwisu, zrobiliśmy ogromny postęp. Dzięki.

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 22 sierpnia 2013; 13:15

dziękujemy! Do tego staramy się dążyć :)

">odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 22 sierpnia 2013; 13:07

no i dobrze niech tottenham24 stanie się największym polskim serwisem informacyjnym o Spurs tego wam jak i sobie życzę ;)

">odpowiedz
Autor: JINCHURIKI Wysłano: 22 sierpnia 2013; 13:04

diy cały czas działamy by rozwijać stronę, nasz admin robi co może by sprostać Waszym wymaganiom. W planach jest małe forum dyskusyjne dla wszystkich zarejestrowanych, tyle mogę zdradzić.

odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 22 sierpnia 2013; 12:57

Tylko oczywiście dla zarejestrowanych użytkowników w meczu z Crystal na czacie tottenham.com.pl czat zalała fala trollów więc słabo

odpowiedz
Autor: peya90 Wysłano: 22 sierpnia 2013; 12:51

jak najbardziej jestem za chat meczowy dobra sprawa w przerwie lub po ostatnim gwizdku było by gorąco dyskusje , wymiana zdań ,emocji itd ;]

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 22 sierpnia 2013; 12:20

Taki czat może być świetną sprawą :)

PS. Daniel wielkie propsy! Jestem przekonany, że już niedługo zrobisz furorę swoim pomysłem dotyczącym THfan TV!



PS. Daniel wielkie propsy! Jestem przekonany, że już niedługo zrobisz furorę swoim pomysłem dotyczącym THfan TV!">odpowiedz
Autor: diy Wysłano: 22 sierpnia 2013; 12:02

sugestia jednakże nie dla kanały THfan ale do strony czy w przyszłości pojawi się czat meczowy ? dobra rzecz uważam , porozmawiać z innymi fanami Spurs podczas meczu czy też przerwy o tym co dzieje się na boisku