» THfan TV. Podsumowanie Derbów Północnego Londynu. Transfer deadline

dodał: THfan dnia: 2013-09-02 17:06:42 komentarzy: 9

Gorący odcinek THfan TV komentujący przegrane przez Tottenham Derby Północnego Londynu, ostatnie transfery Lameli, Eriksena i Chirichesa oraz transferowy deadline czyli prawdziwy miks kogucich specjałów wraz z wypowiedziami użytkowników portalu tottenham24.pl. Sprawdź, czy Twój komentarz został przytoczony!!! Zapraszamy do oglądania TUTAJ

Zachęcam do subsrybcji kanału, wkrótce więcej relacji z Premier League. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Lukaśiński Wysłano: 2 września 2013; 21:41

ok wybaczam:)

">odpowiedz
Autor: znicz Wysłano: 2 września 2013; 21:20

Przeczysz sam sobie. Arsenal krzywdę Ci wyrządził? Myślisz że jak nam tu napiszesz że nie masz szacunku do Arsenalu to będziesz bardziej wiarygodnym kibicem Tottenhamu? To tylko sport i jak nie masz szacunku do innego klubu, to nie jesteś kibicem. Każdy kibicuje komu chce.
Poniosło mnie wcześniej, sorry.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 2 września 2013; 20:38

Jaki szacunek jak mnie publicznie bluzgasz, pomyśl jak cos napiszesz.kazdy klub szanuje oprócz arsenalu i tyle ;) pozdro

pozdro">odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 2 września 2013; 20:31

Znicz troszkę przesadza, ale ma też nieco racji :)

">odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 2 września 2013; 20:25

Znicz wyluzuj.

odpowiedz
Autor: znicz Wysłano: 2 września 2013; 19:20

@Lukaśiński, wychodzisz na typowego idiote. Sport ma łączyć z ludźmi, a nie dzielić. Płacą Ci za nienawiść do innego klubu któremu kibicujesz? Jesteś kibicem czy kibolem? Emocje emocjami, szacunek przede wszystkim.

odpowiedz
Autor: davka8 Wysłano: 2 września 2013; 19:01

Zgadzam się z Kyle'em w sprawie Dawsona. Najbardziej zawinili, tak jak wspominał THfan, Rose i Vertonghen, bo zostawić na skrzydle Walcota który jest w swojej szczytowej formie to kardynalny błąd. A Daws poszedł właściwie za Giround'em i krył go jak normalny środkowy obrońca.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 2 września 2013; 17:30

Serce mi pękło po tym meczu. Moja miłość do Tottenhamu i nienawiść do arsenalu jest wszech ogromna.

odpowiedz