» Spurs zaoferują Wigan gotówkę i zawodnika
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Andre Villas - Boas jest gotowy złóżyć klubowi Wigan Athletic ofertę za ich środkowego pomocnika - Jamesa McCarthy'ego.
Klub Wigan oczekuje za Irlandczyka 20 mln. funtów, większość gazet, jak i ekspertów jest zgodna, że wysokość odstępnego za McCarthy'ego jest zdecydowanie przesadzona. Jednak AVB zamierza zaoferować Wigan gotówkę w wysokości 12 mln. funtów oraz gracza z szerokiej kadry Tottenhamu Hotspur.
W ramach rozliczenia za piłkarza Wigan, Tottenham Hotspur zaoferuje jednego z następującej trójki: Scott Parker, Tom Huddlestone albo Harry Kane.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
12 mil + ktoś z piłkarzy Parker ,Hudd, Kane . To dość spora suma za tego piłkarza, on nie jest jakoś wielką gwiazdą środka pola ale za to jest młody. Ale myślę że wydawanie 12 mil na niego było by czymś szalonym, bo zawsze można ściągnąć kogoś do 7 mil i będzie w podobnym wieku i z podobnymi umiejętnościami. Może najpierw skupmy się na Soldado a potem będziemy myśleć co dalej. Powinniśmy zarobić na zawodnikach których mamy sprzedać a nie myśleć o wymienianiu się i dokładaniu jeszcze kasy. To jest jak dla mnie teraz bez sensu.
12 mln funtów to zdecydowanie za dużo. W dodatku to skrzydłowy, a przyszedł Chadli. Transferu nie będzie, takie jest moje zdanie,