» Rose: Cierpiałem na depresję

dodał: sajmi14 dnia: 2018-06-07 21:25:27 komentarzy: 7

Danny Rose ostatniego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Jak się okazuje, zawodnik miał problemy nie tylko sportowe. Anglik udzielił wywiadu, w którym wyjawił, że cierpiał na depresję.

Lewy obrońca stracił osiem i pół miesiąca gry ze względu na kontuzję kolana. Po powrocie do gry, Rose był bez formy i pełnił głównie rolę rezerwowego. 27-latek miał jednak problemy również w życiu osobistym. Samobójstwo popełnił wujek zawodnika.

Rose ogłosił w wywiadzie, że cierpiał na depresję i brał udział w specjalnej terapii. Anglik zaznaczył jednak, że jest już w dobrym stanie i koncentruje się na zbliżającym mundialu.

- To żaden sekret, że miałem za sobą trudny czas w Tottenhamie w poprzednim sezonie. Musiałem chodzić do psychologa, który zdiagnozował u mnie depresję. Nikt o tym nie wiedział i musiałem na jakiś czas odsunąć się od klubu - powiedział zawodnik.

- Nikt nie wie również o tym, że w trakcie mojej terapii mój wujek popełnił samobójstwo, co tylko pogłębiło depresję. To było dla mnie bardzo trudne, jednak praca z lekarzami i psychologiem bardzo mi pomogła.

- Poza boiskiem były również inne incydenty. W moim rodzinnym mieście, w Doncaster, moja mama została zaatakowana na tle rasistowskim. Następnie ktoś włamał się do domu i niemal strzelił mojemu bratu prosto w twarz.

- Jesteście pierwszymi ludźmi, którzy się o tym dowiedzieli. Nie powiedziałem mojej mamie, ani tacie. Na pewno będą na mnie bardzo źli, że dowiedzą się o tym wszystkim czytając gazetę. Do tej pory trzymałem to jednak dla siebie.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: biały Wysłano: 14 czerwca 2018; 13:45

A co pisać dojrzałego na temat wiecznie zbierającego doświadczenie niedojrzałego klubu ?

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 9 czerwca 2018; 14:16

A kiedykolwiek napisał coś dojrzałego?

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 9 czerwca 2018; 09:46

kondis popieram w 100% każda choroba to gowno, a psychiczne to najgorsze ścierwo jakie może być, wyśmiewanie się pokazuje tylko żałosną niedojrzałość

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 8 czerwca 2018; 22:16

>>kiedyśtobyło napisał:
>>;Depresji to można było dostać na myśl jak z tak dobrego zawodnika zrobił się taki cienias.

komentarz adekwatny do miniaturki. Depresja to najgorsze gówno, wracaj do formy Danny, liczę że w Rosji pokaże się z lepszej strony niż dotychczas i od nowego sezonu kibicuje mu w walce o wyjściową 11.

epresji to można było dostać na myśl jak z tak dobrego zawodnika zrobił się taki cienias.

komentarz adekwatny do miniaturki. Depresja to najgorsze gówno, wracaj do formy Danny, liczę że w Rosji pokaże się z lepszej strony niż dotychczas i od nowego sezonu kibicuje mu w walce o wyjściową 11.">odpowiedz
Autor: kiedyśtobyło Wysłano: 8 czerwca 2018; 12:54

Nie pierwszy nie ostatni co psychicznie wysiadł przez ten klub.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 czerwca 2018; 10:22

Smutne to, bardzo mi przykro Danny, że musiałeś przez to wszystko przechodzić Oby tylko Cię to wzmocniło.

Powodzenia!

odpowiedz
Autor: kiedyśtobyło Wysłano: 7 czerwca 2018; 23:56

Depresji to można było dostać na myśl jak z tak dobrego zawodnika zrobił się taki cienias.

odpowiedz