» Przerwa reprezentacyjna

dodał: Berba112 dnia: 2018-09-05 21:43:27 komentarzy: 125

Po pierwszych 4-ech kolejkach Premier League nastał czas na pierwszą w tym sezonie przerwę reprezentacyjną. Tottenham zainkasował do tej pory 9 punktów na 12 możliwych, co warto podkreślić, jest najlepszym startem drużyny od sezonu 13/14.

Cień na dobry start sezonu kładzie jedynie ostatnia porażka z Watfordem, której drużyna posiadająca mistrzowskie aspiracje powinna uniknąć. Nie wiadomo przez to niestety jaki wpływ będzie miała zarówno ta porażka, jak i sam wyjazd zawodników udających się na kadrę.

Następny mecz odbędzie się 15 września z Liverpoolem na Wembley. Oby do tego czasu zawodnicy oraz w szczególności Mauricio Pochettino wyciągnęli wnioski z ostatniej kolejki, tym bardziej, że po powrocie Koguty czeka istny maraton spotkań. Łącznie czekają nas 4 mecze w odstępie raptem dwóch tygodni. Do wcześniej wspomnianej potyczki z Liverpoolem, dochodzą bowiem spotkanie Ligi Mistrzów z Interem Mediolan, ligowa potyczka z Brighton oraz rewanż z Watfordem w ramach rozgrywek o Puchar Ligi Angielskiej. Nie da się nie zauważyć, że jest to bardzo wymagający terminarz. Spotkania zarówno z Interem, jak i Liverpoolem nie będą jednak tylko testem dla zawodników Tottenhamu. Liverpool przeprowadził latem szereg wzmocnień i przewodzi w tabeli Premier League z kompletem punktów. Nie grali jednak oni do tej pory z żadną drużyną z czołówki, a i niektóre ich zwycięstwa nie były nazbyt przekonujące. Z kolei Inter Mediolan wraca do europejskiej elity po kilku latach nieobecności, jednak w samej Serie A zanotowali mały falstart, odnosząc jedno zwycięstwo w pierwszych trzech kolejkach.

To perfekcyjna okazja na powrót (na właściwe tory- przyp. red.) i to też właśnie zrobimy.- Powiedział Eriksen, cytowany przez oficjalna stronę Tottenhamu.

Sam Christian Eriksen będzie miał więcej czasu na dojście do formy, która po pierwszych kolejkach nie jest jeszcze optymalna. Nie wybiera się on bowiem na zgrupowanie reprezentacji Danii, w związku z konfliktem z tamtejszą federacją. Miejmy nadzieje, że czas ten wykorzysta również Erik Lamela, Victor Wanyama oraz Hugo Lloris na dojście do formy po urazach. Powrót rekonwalescentów, jak i Hueng-Min Sona z Igrzysk Azjatyckich, również musi cieszyć kibiców Spurs, a już zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, jak krótką ławką rezerwowych dysponował Pochettino w ostatnim meczu. Oby po przerwie reprezentacyjnej wszyscy zawodnicy wrócili zdrowi i pełni chęci udowodnienia, że ostatnia porażka była tylko wypadkiem przy pracy oraz naprawdę doskonałej formy, zaliczającego wymarzony wręcz start Watfordu.

Mecze z potencjalnym udziałem piłkarzy Tottenhamu:

Czwartek, 06.09.18

Walia – Irlandia (Ben Davies), początek o 20:45

 

Piątek, 07.09.18

Szkocja – Belgia (Toby Alderweireld, Mousa Dembele i Jan Vertonghen), początek o 20:45

Korea Południowa – Kostaryka (Hueng-Min Son), początek o 13:00

 

Sobota, 08.09.18

Anglia – Hiszpania (Dele Alli, Eric Dier, Harry Kane, Danny Rose, Kieran Trippier), początek o 20:45

Wenezuela – Kolumbia (Davinson Sanchez), początek o 02:00

 

Niedziela, 09.09.18

Dania – Walia (Ben Davies), początek o 18:00

Rwanda- Wybrzeże Kości Słoniowej, początek o 15:30

 

Wtorek, 11.09.18

Islandia – Belgia (Toby Alderweireld, Mousa Dembele i Jan Vertonghen), początek o 20:45

Anglia – Szwajcaria (Dele Alli, Eric Dier, Harry Kane, Danny Rose, Kieran Trippier), początek o 21:00

Korea Południowa – Chile (Hueng-Min Son), początek o 13:00

 

Środa, 12.09.18

Argentyna – Kolumbia (Davinson Sanchez), początek o 02:00

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Freddie91 Wysłano: 13 września 2018; 09:28

Takiartur, Hiszpania też trudnej drabinki nie miała. To ta sama cześć przecież ;)

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 września 2018; 06:53

https://pbs.twimg.com/media/Dm7AxrbXcAAMKnK.jpg

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 września 2018; 05:58

Ale te czerwone kurwiaki przecież mi nigdy hajsu nie dały. No i przypał stawiać kolejkę zaraz po reprezentacji. Tam się takie same komedie dzieją jak na pucharach krajowych/ekstraklasie/LE

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 września 2018; 05:33

Handi na LFC @4,5 co sądzisz nnaderowy?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 września 2018; 02:18

A Chorwacja nie lepsza. Grupa marna jak uj. Argentyna to tylko nazwa. Potem dogrywkami się ślizgali do samego końca. A na samym końcu sami sobie dwa gole wsadzili w finale xdd Mamy ujowego mistrza europy i vicemistrza świata. No ale polaczkom siurki stały wiadomo, bo lepsze jak wygają słowianie niż emigranci z afryki. Ten turniej był chyba najbardziej nieprzewidywalny jaki widziałem i jednocześniej najbardziej ****owy poziomem. Najlepiej to ja wspominam 2006 i 2010. A ME to żadne nie były dobre.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 12 września 2018; 22:31

ainam

Niekoniecznie, do półfinałów ważnych turniejów itp. można dostać się przez różne czynniki, niekoniecznie wynikające z rozwoju i umiejętności. Przyznacie chyba, że za trudnej drabinki to oni nie mieli.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 12 września 2018; 19:42

Och, Ty to jesteś gagatek, Szarości.

Idąc tym tokiem, zdelegalizujmy wszystkie kluby i Reprezentacje, które nie wygrały od 10 lat Mundialu, ME, czy LM.

I tak, dla mnie 4 miejsce na wielkiej imprezie jest sukcesem. Jest wyraźnym wskaźnikiem, że Klub/Kadra idzie do przodu, rozwija się.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 września 2018; 19:33

Sukces, zagrać dwa mecze o medal i skończyć na najgorszym mejscu z możliwych. Dziwne masz podejście.


Angole nie byli w stanie nic wygrać od lat 60 a jakie generacje mieli i co miałoby się stać żeby się to zmieniło. Anglia to kopia teraźniejszego Tottenhamu. W ogóle jak Anglia może coś wygrac jak opiera się na zawodnikach Tottenhamu którzy nie są w stanie nic wygrać?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 12 września 2018; 19:30

No oby, oby! Ściskam kciuki za to.

Wyrażam jednak obawę, że może być inaczej :D

">odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 12 września 2018; 19:26

>>ainam napisał:
>>Ej.. a wg. mnie Leczo przepadnie z kretesem jako trener kadry. Nie sądzę, by był lekiem na całe zło. Oby mnie ślicznie wyjaśnił, bo tęsknię za Hiszpanią z roku 2010.<br />
<br />
Ja pierwszy raz od dłuższego czasu widzę światełko w tunelu dla Anglików. Młoda, perspektywiczna kadra, zawodnicy głodni sukcesu z Reprezentacją. Gareth ma pomysł na nich, to się może udać. Półfinał Mundialu to był sukces, teraz należy postawić kolejny krok.

aa dupa tam

Leczo ich odbuduje i znowu będą dominować

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 12 września 2018; 19:23

Ej.. a wg. mnie Leczo przepadnie z kretesem jako trener kadry. Nie sądzę, by był lekiem na całe zło. Oby mnie ślicznie wyjaśnił, bo tęsknię za Hiszpanią z roku 2010.

Ja pierwszy raz od dłuższego czasu widzę światełko w tunelu dla Anglików. Młoda, perspektywiczna kadra, zawodnicy głodni sukcesu z Reprezentacją. Gareth ma pomysł na nich, to się może udać. Półfinał Mundialu to był sukces, teraz należy postawić kolejny krok.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 września 2018; 19:11

Ale jakimi paziami są Anglicy że ich nie dojebali w półfinale xdd

Złotymi literami kurła i do ramki to co nasz były mówił, Eidur Gudjohnsen - Lars Lagerback przed meczem z reprezentacj Anglii powiedział nam że gramy z najbardziej przereklamowaną reprezentacją na świecie.


xddd


I uj 2:1 dla Islandii.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 12 września 2018; 18:45

Nie ma co już oceniać, ale ciekawe czy te mistrzostwa w wykonaniu Chorwacji były jednorazowym sukcesem

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 12 września 2018; 17:07

ainam

Spotkali się z iberyjską magią, to się podziało!

Rzeczywiście kilku brakowało, ale nie przesadzajmy - był Luka, Rakitić, Vida, Vrsaljko itd

Niech żyje Leczo Enrike i kolejna era hiszpańskiej dominacji w futbolu

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 12 września 2018; 16:14

>>takiartur napisał:
>> a nie piątą? XD

Nie nie, czwartą :D

Co tam się wczoraj z Chorwacją podziało? Drugim składem grali, że takie wciery dostali? :o



Co tam się wczoraj z Chorwacją podziało? Drugim składem grali, że takie wciery dostali? :o">odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 12 września 2018; 15:50

piąta kolumna czy coś takiego, pewnie popierdoliłem

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 12 września 2018; 15:50

a nie piątą? XD

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 12 września 2018; 14:57

*czwartą władzą, oczywiście.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 12 września 2018; 14:48

Sonny - droga po Złotą piłkę rozpoczęta <3

Dzban w gablocie? Brzmi świetnie :D

Spurs:

Ano właśnie, nie od parady media nazywane są trzecią władzą ;) Dlatego ja do wszystkich plotek (np. tych transferowych) podchodzę z dozą nieufności, dopóki nie zobaczę oficjalki.



Spurs:

Ano właśnie, nie od parady media nazywane są trzecią władzą ;) Dlatego ja do wszystkich plotek (np. tych transferowych) podchodzę z dozą nieufności, dopóki nie zobaczę oficjalki.">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 12 września 2018; 10:41

Toby Alderweireld insists he never wanted to leave #thfc this summer despite contrasting rumours.


to co media robią z człowiekiem

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 12 września 2018; 07:58

Ej ogłoszenie. Idę z kumplem, kibicem czerwonych na mecz w sobotę do English Football Club'u w Krakowie. Jak ktoś ma ochotę zrobić mini zlot to zapraszamy. ;)

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 września 2018; 04:51

W ogóle jak się waliło alko to miało się w piździe wszystko. Zawsze będę powtarzał, zycie na trzeźwo jest nie do zniesienia. A bycie kibicem Tottenhamu na trzeźwo to wyzwanie któremu trudno jest sprostać z mojej perspektywy. W ogóle zauwazyłem że mniej pierdolenia było z mojej strony jak w tej LM nie byliśmy i byliśmy za arsenalem. Teraz człowiek widzi postęp, a tak na dobrą sprawę sukcesów brak. Wkurwia to.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 września 2018; 04:49

Kiedyś jak waliłem alko na Tottenhamie i przegrywaliśmy, to włączałem sobie ten filmik. I wszystko przechodziło. Za każdym pierdolonym razem. Ten film to poezja.

https://www.youtube.com/watch?v=Vv1s5YBDd7g

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 września 2018; 04:31

Puchar dzbana dostaniemy za to. A raczej dzban do gabloty.

Kurła kiedyś to było. Definicja najemnika Yiddo
https://www.youtube.com/watch?v=SE5yHFJI47s

Ryży daje czadu
https://twitter.com/LastWordOnSpurs/status/1039622122124001280

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 11 września 2018; 22:48

Dostaniemy za to wniesienie Puchar?:>

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2018; 22:23

Żeby Mixer wyszedł 4 lata temu to nie byłoby wzmanki o nas kurła, bo nie oszukujmy się, co Tottenham w historii PL wniósł nie liczac ery Poczetino? No właśnie. Jedynie co wniósł to klasyczny przykład frajerstwa. W tym to my ***** jesteśmy niepodważalnym mistrzem.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2018; 22:20

Dier kapitanuje dziś.


Ale ****owy ten wicemiszcz świata.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 11 września 2018; 21:44

Dokładnie bardzo młoda jest ta książka i to w sumie cieszy, bo gdyby wyszła z 4 lata temu to nie mam powątpiewam, że bym ją kupił :D

A "najlepsza piłkarska liga świata" w sumie nie znaczy, że najlepsza czysto piłkarsko tylko ogólnie



A "najlepsza piłkarska liga świata" w sumie nie znaczy, że najlepsza czysto piłkarsko tylko ogólnie">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2018; 19:00

Uja ta książka ma a nie kilka lat. 3 tygodnie raptem temu wydana. A żeby była na czasie z tym sloganem, to musiałaby chyba z dekade temu zostać wydana kiedy jeszcze anglicy coś znaczyli na kontynencie, a nie zbierają ***** cięgi od byle paziów.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 11 września 2018; 18:11

Szary

Ale dlaczego buta fanów Tartak League miałaby mnie triggerować? XDD Chociaż może ta książka ma już kilka lat, poza tym PL rzeczywiście jest bardziej wyrównana.

Angole przyjmują w kukiel od Hiszpanów już kilka lat na różnych frontach. Barcelona jebiąca cwelsów, czy słynna Sevilla kat angielskich drużyn [xD] Real też eliminował angoli ale nie można jeszcze mówić o jakiejś tradycji.

Gościu, w zeszłym, ****owym jak na jej standardy sezonie Sevilli przyjęli piątkę od Atletico, Realu, Barcelony i EIBARU(!) i może kogoś jeszcze, a zgwałcili United - 2:1 to zasługa fenomenalnego DDG.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2018; 16:22

Ale skończyć karierę to jedno, a być nadal w wieku w którym można wystepować i nie mieć klubu to drugie. Kurła, tam za AVB to dla mnie Kolker był materiał na naszego przyszłego kapitana. Drugi Janczyk chyba. Na Angielskim Espresso czytałem pod koniec roku 2017 artykuł o nim. Szkoda chłopaka.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 września 2018; 16:12

Szary tak jak Assou-Ekoto, Berbatov, Bent, Robbie Keane. Bierzemy w pakiecie hehe ?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2018; 15:12

8 lat minęło od debiutu Van Dar Vaarta...

Kurła, Caulker wolnym agentem :(

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2018; 13:26

Dobry rozdział o Blackburn i Newcastle. Okazuje się że Newcastle totalny samograj bez jebanej taktyki, przygotowania czy analizy przeciwnika.

Sprawdziłem sobie mecz o którym mowa w ksiażce.

https://www.youtube.com/watch?v=8Ta9HXhU7II

Bramki jak z naszego 5:3 z Chelsea

2 gol dla Liverpoolu niczym kontra Chadliego w słupek i dobitka Rose'a. A 1 gol dla Newcastle jak wyrównujący gol Kane z tego samego meczu.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 11 września 2018; 11:58

Jasne, ale dobre i to w Jego wykonaniu.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2018; 11:32

Przecież żadnymi słowami on tego nie naprawi. Spierdolił temat i smród będzie niezależnie jaki nowy kit wciśnie.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 11 września 2018; 11:28

Widać :D


Nikt chyba nie wspomniał, że ostatnio odnalazł swoje klejnoty i przeprosił fanów za sprawy związane ze stadionem.

Mnie bawi ta sztucznie wykreowana rywalizacja pomiędzy PL a LL, to takie pocieszne jest.




Nikt chyba nie wspomniał, że ostatnio odnalazł swoje klejnoty i przeprosił fanów za sprawy związane ze stadionem.

Mnie bawi ta sztucznie wykreowana rywalizacja pomiędzy PL a LL, to takie pocieszne jest.">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2018; 11:23

Przecież to Artur się gotuje jak widzi to słowo w kontekście PL xdd

I wkleiłem tam swój stary avatar sprzed 5 lat z jednego z hiszpańskich filmików po transferze Bale jak Łysy się gotuje

https://zapodaj.net/181138352f08b.png.html

widać go?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 11 września 2018; 11:21

>>Szary napisał:
>>https://pbs.twimg.com/media/DmwmUepX4AEgPCl.jpg<br />
<br />
XDD

Zawsze bawi :D

A, że najlepsza piłkarska liga świata?

Złośliwcze:>



A, że najlepsza piłkarska liga świata?

Złośliwcze:>">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2018; 11:07

To zobacz na okładkę ksiażki i co jest napisane żółta czcionklą na samym dole

http://asystent-trenera.pl/images/stories/Rozne/historia_taktyki_ksiazka/historia_taktyki_ksiazka.jpg


xxddd

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 11 września 2018; 11:05

jego okładka*

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 11 września 2018; 11:05

Co to Mixer i czemu jego reakcja (zgaduję) miałaby mnie striggerować xD?

Jeśli to jacyś angole płaczący o gol Welbecka, to znacie już moją reakcję

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2018; 10:47

Jak może kurła nie działać jak na server twittera wrzucony. Jeszcze nie widziałem rozjebanego linka obrazu wrzuconego na twittera. To z fb się jebie wszystko przeważnie.

Jak Rooney chyba miał te problemy z przeszczepem przez dłuższy czas (?)

Szkoda mi kasy na to. Sa inne wazniejsze rzeczy od włosów. To u kobiet włosy sa atutem, a już minęły czasy jak nosiłem włosy jak Pirlo czy Nedved xd

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 11 września 2018; 10:27

Link z reakcja na okładkę Mixera nie działa

A odnośnie Eriksena, to wydaje mi się, że jak rok by przeszczepione włosy nosił na głowie, to by znaczyło, że się przyjęły, a przeszczepione włosy są do końca życia, sooo....

A jak Ci łysienie przeszkadza i nie szkoda Ci kasy i nie boisz się skutków ubocznych to do dermatologa śmigaj, tabletkami jesteś w stanie zatrzymać łysienie, albo je przynajmniej spowolnić, a jak masz szczęście to i trochę włosów odrośnie ^^

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2018; 07:44

Artur i jego reakcja na okładkę Mixera.
https://pbs.twimg.com/media/DmymjsWUYAE5c7_.jpg

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2018; 06:18

https://pbs.twimg.com/media/DmwmUepX4AEgPCl.jpg

XDD

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2018; 05:47

Może robił przeszczep jak Rooney i potem się nie przyjęło?

Ja jestem młodszy od niego o niecały rok, a od ładnych kilku lat mam zakola. I na dodatek z tydzień lub dwa temu zwróciłem uwagę że na czole mi się strasznie włosy przerzedziły. Bedę wyglądał jak Pol kurła.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 10 września 2018; 23:51

Dobra mam zagwozdkę, jak nasz Duńczyk to zrobił, że w sezonie 13/14 łysiał konkretnie, w sezonie 16/17 miał bujną fryzurę, a już rok później w 17/18 wróciły konkretne zakola :o Dorzucam zdjęcia i czekam na sugestie :D

13/14 - https://content.invisioncic.com/o278943/monthly_2014_10/christian-eriksen-tottenham-hotspur_3009509.jpg.aab5dbce71372a1aa2704849de715268.jpg
16/17- https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/67/590x/Tottenham-Transfer-News-Christian-Eriksen-Liverpool-Jurgen-Klopp-770377.jpg
17/18 - https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/67/590x/Liverpool-news-Christian-Eriksen-Tottenham-917241.jpg

Dorzucam zdjęcia i czekam na sugestie :D

13/14 - https://content.invisioncic.com/o278943/monthly_2014_10/christian-eriksen-tottenham-hotspur_3009509.jpg.aab5dbce71372a1aa2704849de715268.jpg
16/17- https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/67/590x/Tottenham-Transfer-News-Christian-Eriksen-Liverpool-Jurgen-Klopp-770377.jpg
17/18 - https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/67/590x/Liverpool-news-Christian-Eriksen-Tottenham-917241.jpg">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 10 września 2018; 23:11

Co do kobiecego sportu, to rozumiem, że czują się kobiety niedoceniane, ale myślmy, tylko tyle i aż tyle, MYŚLMY.

Taka Serenka, która poziom testosteronu ma prawdopodobnie wyższy niż ja, czepia się, że niby sędzia ją oszukał. Nie daje żadnych argumentów poza tym, że jest matką. Przyznaje się do oszustwa trener, ale ona idzie w swoje.

Rujnuje Japonce zwycięstwo, przy akompaniamencie zidiociałej amerykańskiej publiczności, dla której równie realna jest Mezopotamia, jak Polska - oni nie mają pojęcia o niczym. Jak ktoś Amerykanina poznał to przyzna mi rację.

Kiedyś Djokovic fajnie to skomentował - to goście przyciągają największe tłumy, jest popyt jest podaż. Nie ma nic bardziej seksistowskiego, niż feministki, którym należy się wszystko, a od siebie dają jedno wielkie nic.

odpowiedz
Autor: Laertes Wysłano: 10 września 2018; 21:39

Cóż, kiedyś oglądałem prawie całe mistrzostwa świata w kobiecej piłce. Wtedy co Japonki wygrały. I... oglądało się mi to całkiem przyjemnie, pomijając śmieszne bramki i różne sytuacje czasami. Chyba Koreanka w jakimś meczu nawet trafiła wolnego z połowy, no cóż.

Ale może dlatego mogłem to oglądać bo co drugi tydzień wtedy oglądałem A Klasę? :V

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 10 września 2018; 19:16

A z innych z SQN to dla mnie wydawała się ciekawa Futbonomia i Jak oglądać piłkę nożną Gullita, ale za to będzie trzeba zabrać się później. A no i jeszcze kilka biografii, ale do tego jestem na razie słabiej nastawiony.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 10 września 2018; 19:14

>Jak tę historię taktyki PL będę czytał i będą fragmenty o Tottenhamie, to wam wrzucę foty jakbyście chcieli.

Ja się powoli zabrałem za czytanie, w pierwszym rozdziale jest tyle o Tottenhamie, że graliśmy i w 2 sezonie sprowadziliśmy bramkarza zza granicy xD Ale nie ma co się dziwić, nie do końca wszystko jest chronologicznie w książce, ale w jakiś sposób chronologia jest zachowana, więc pierwsze sezony o MU w głównej mierze i o tym jak zmieniła się rola bramkarzy od 92 roku.

Ogolnie mam pozytywne wrażenie po przeczytaniu 1 rozdziału ^^

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 10 września 2018; 18:27

Nie wiem kiedy ja te książki zacznę. Robota 6 dni w tygodniu, po robocie tak zjebany jestem że nie w głowie mi czytanie, tylko coś zjeść i się przespać. Nad ranem to samo człowiek nie wyspany. Się zobaczy. A ta Taktyka PL to najgrubsza z tej trójki, bo prawie 500 ma

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 10 września 2018; 18:16

Tam niżej w komentarzu Pani Hanna wyjaśniła przyczynę porażki.

No ale oczywiście, że różnica jest kolosalna, nikt tego nie neguje.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 10 września 2018; 18:12

2:5 po dupie. A w Finlandii dupe prują czemu kobiety w piłce mniej zarabiają xdd

http://sport.tvp.pl/29795103/mistrzynie-swiata-przegraly-z-pietnastolatkami

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 10 września 2018; 18:03

Masz na myśli tę porażkę z u-15?

Poza tym, może było 2-2 i przesądziły rzuty karne?! :D

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 10 września 2018; 17:58

To nie porównanie piłki KOBIECEJ z MĘSKĄ, a KOBIECEJ z DZIECIĘCĄ.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 10 września 2018; 17:51

No ale porównywanie kobiecej Reprezentacji z facetami jest ciut bez sensu. Wiadomo, pewnych kwestii, choćby tych fizycznych nie da się przeskoczyć.

Ja oglądam czasami i po prostu dobrze się bawię, mam do tego dystans.

Duńczycy już się dogadali z federacją widzę.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 10 września 2018; 17:38

Zapomniałem o biografii Grieznaldo! Schowała się w szafce.

Mam, bo próbowałem to oglądać i nie wiem jak bardzo trzeba się najebać żeby to oglądać. Poziom dramatyczny. A jak usłyszałem że najlepszą reprezentację kobiecą rozjebali jacyś piętnostalatkowie to pozdro.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 10 września 2018; 17:31

Haha, no, dlatego mówię - pasja.

No przepraszam, ale co Ty masz do kobiecej piłki?

Halo, dyskryminacja!:>

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 10 września 2018; 17:28

Nie wiem, trzeba naprawdę piłkę kochać żeby oglądać piłkę młodzieżową albo jakąś angielską okręgówkę. Dla mnie to jest rak. Coś jak oglądanie kobiecej piłki nożnej. No przepraszam, ale nazywajmy rzeczy po imieniu.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 10 września 2018; 17:18

Wrzuć proszę, bardzo chętnie zerknę!

Też mnie zdziwiły dość niskie zarobki, no ale za to jaka praca. Myślę, że tylko dla ludzi z pasją.

Polecam jeszcze "Spod zamarzniętych powiek" Adama Bieleckiego, nawet jeśli ktoś niekoniecznie interesuje się himalaizmem. Niesamowity człowiek.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 10 września 2018; 17:11

Autor "Ludzie znikąd" był w EB Extra:
https://www.youtube.com/watch?v=C7AHSlwVJjQ

Kurła, ja po obejrzeniu tego materiału kilka tygodni temu, to w szoku że ci skauci takie marne hajsy zarabiają. Odkryją ci jakąś perełkę i dostaną hajsu że ledwo opłacisz rachunki. Idź pan w chvj. Jest gość którego na twitterze poznałem, z naszego fanbejsu i polak. Nie wiem czy jest nadal, ale był skautem Burnley.

Jak tę historię taktyki PL będę czytał i będą fragmenty o Tottenhamie, to wam wrzucę foty jakbyście chcieli.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 10 września 2018; 17:04

Dziś włażąc na stronę SQNu zobaczyłem że nawet o TdF mają. W ogóle chyba najlepsze wydawnictwo wydające sport. Chyba nikt takiej masóweczki o sporcie nie robi. W ogóle popatrzyłem z nowości to nazbierałem książek na 2 i pół stówy, ale nie miałem tyle na ksiażki dziś. Zresztą na te 3 wydałem ok 120 zeta. Na tego Janczyka czekam z niecierpliwością.

Jeszcze o wspinaczce górskiej była też w moim guście. Biografia Kubota była. Antonego Jushuę też mają. Federera tak samo. Ale póki co starczy. Widziałem an półce jeszcze Wójta lecimy z frajerami i to w jakiejś śmiesznej kieszonkowej wielkości. Tego Kowala na papierze trzeba będzie skombinować koniecznie.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 10 września 2018; 16:57

Ooo, świetna kolekcja. Jaka śliczna różowa okładka książki o Giro :D

"Ludzie znikąd" to bardzo fajna pozycja.



"Ludzie znikąd" to bardzo fajna pozycja.">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 10 września 2018; 16:52

Jak powiedział, tak zrobił. 3 nowe pozycje do skromnej sportowej kolekcji.

https://pbs.twimg.com/media/DmvaEZ-WwAIQ-1D.jpg

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 10 września 2018; 16:49

nnaderowy:

Przepięknych wakacji z bobasem zatem! :D Wytulaj Go <3

Książkę o Cholo i Atleti chętnie przeczytam.

Wytulaj Go <3

Książkę o Cholo i Atleti chętnie przeczytam.">odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 10 września 2018; 12:27

Nie Coco, tylko Farmacja -.-, a poza tym beka projekt- fakt, stworzony dla fanu i właśnie o to chodzi :D

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 10 września 2018; 10:10

Wyszła jakaś książka o Atletico od Orłowskiego. https://twitter.com/OleMagazyn/status/1037988848972845061


Pamiętam jak w marcu Okoński ich pytał czy nie wydaliby "Brave new world", to po rewanżu z Juve pytali się go, co oni by z nią zrobili po takim frajerskim wystepie? xdd O nas to za uj nie będzie takiej książki, bo coś trzeba w tym biznesie osiągnąć, a nie być wiecznym potencjałem.

Dziś może zgarne tę książkę jak będzie na półce. I dwie inne przy okazji.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 10 września 2018; 09:50

>>26King26 napisał:
>>Seba, właśnie obraziłeś mój lokalny klub !.

Ja wiem że Coco Jambo jest w uj medialne że np. Piasta Gliwice obserwuje 28k ludzie na fb, a CocoJambo 55k, ale siara się identyfikować z tym beka projektem.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 10 września 2018; 02:09

Co do Ligi Narodów, nie ma najmniejszego sensu to, że jakiś Azerbejdżan ma realne szanse na wejście do ME, takimi zagrywkami obniża się prestiż rozgrywek.

Co do weszło, byli naprawdę rewelacyjni póki nie zrobił się na nich bum, na tą chwilę poziom redkatorki jest na poziomie naszej ligi.

Co do Stanowskiego, założyciela weszło, bardzo gościa lubię, ale powoli traci kontakt z bazą.

Co do naszej reprezentacji, karny bardzo miękki, szkoda, bo wyglądało to całkiem nieźle.

Co do nowej strony, odkąd Underek czyści syf, ja się za to nie biorę, najpierw nauczę się jak to w ogóle ugryźć.

Co do mojego urlopu, nie ma nic bardziej męczącego niż wczasy z niemowlakiem :D ku przestrodze młodszych, ku zrozumieniu starszych. O mój Panie, gdyby ta zaciekłość dziecka, które jest głodne była utrzymywana w dorosłym życiu, już dawno mielibyśmy kolonię na marsie.

ku przestrodze młodszych, ku zrozumieniu starszych. O mój Panie, gdyby ta zaciekłość dziecka, które jest głodne była utrzymywana w dorosłym życiu, już dawno mielibyśmy kolonię na marsie.">odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 9 września 2018; 22:54

Seba, właśnie obraziłeś mój lokalny klub !.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 9 września 2018; 20:42

>>Szary napisał:
>>Ogólnie ja Weszło pierdole, nie czytam. Ale FM słuchać słucham. I podoba mi się projekt KTSu. <br />
<br />
Rozjebali Coco Jambo 13-3 xdd słabo. Myślałem że że takim paziom nie dadzą sobie wbić ni jednego. Jak ktoś Kartofliska oglądał to zna słynne Coco Jambo, bo przecież oni razem z Farmacją Tarchomin rywalizowali o miano najbardziej ****owej drużyny w Polsce xd

I Jadwiżańskim xd

odpowiedz
Autor: kanedinmypants Wysłano: 9 września 2018; 20:39

Coco Jambo wciąż lepszy niż West Ham.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 9 września 2018; 18:13

Ogólnie ja Weszło pierdole, nie czytam. Ale FM słuchać słucham. I podoba mi się projekt KTSu.

Rozjebali Coco Jambo 13-3 xdd słabo. Myślałem że że takim paziom nie dadzą sobie wbić ni jednego. Jak ktoś Kartofliska oglądał to zna słynne Coco Jambo, bo przecież oni razem z Farmacją Tarchomin rywalizowali o miano najbardziej ****owej drużyny w Polsce xd

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 9 września 2018; 15:34

Wolę weszło z tym ich chamskim podejściem (wiem, ciągnie chama do chama xd ) i ten jebiący wszystkich Kowal niż takich cymbałów jak Marciniak w nc+ czy Szpakowski w tvp/Misja futbol. Szpaku szacun za wszystkie lata, ale trzeba ustąpić młodszym, a nie ***** gnić w tym tvp. Gość myli Maradone z Messim. Myśli że Donarumma gra w Juventusie i wiele innych. Pierdole to. Niedługo w ogóle za kilka tygodni C+ idzie w piździec. Koniec z tym. Będę ace oglądał i MOTD online. 6 stów rocznie płacić za to.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 9 września 2018; 15:05

Jarasz się tym weszło, jakby tam coś wartościowego było. ;)

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 9 września 2018; 12:58

A tak w ogóle, to jakim cudem Holandia jest w strefie A? Jak oni od 4 lat chvja grają.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 9 września 2018; 12:55

Ptaszki ćwierkają, że Toby na dobrej drodze, by podpisać nowy kontrakt.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 9 września 2018; 11:14

Jak ja nienawidze tych zgrupowań i czasu reprezentacji. Ale na szczęście jest dziś jeden sensowny mecz, Coco Jambo -KTS. Nie ma ściemy. Relacja będzie radiowa. Beka tam w ogóle bo jak był mecz pucharu KTSu to chyba pierwszy raz w historii polskiego buka wylądował tyb w LVBecie na ten mecz. B klasa i chyba okręgówka ze soba grała.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 22:51

Po zejściu Thiago Hiszpania zupełnie stanęła. Mogli dostać w tyłek i oboje o tym wiemy:>

Ale gratulacje oczywiście, 3 punkty na trudnym terenie.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 22:46

Tartak: zdradzeni o świcie! Partidazo Carvajala.

No to angole sobie poszczekały na Ramosa, dostały plaskacza i wracają do budy XDD!

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 22:42

Ej, nie zachęcaj Go xD

Nie no, bez faulu. Sędzia kalosz!

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 22:39

Ale bym zakurwił w cymbał Lingardowi

ramos! robota jest

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 22:35

No, bo Luke leżał na boisku z 5 minut, jeśli nie dłużej. Więc adekwatnie doliczył sędzia.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 22:34

9 MINUT?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 22:28

Ano.

Słabo Synowie Albionu dziś. Przegrają na własne życzenie, grając w ten sposób.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 22:14

Szkoda, ale Dani dzisiaj meczyk świetny

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 22:11

Nie, dostał z łokcia od Carvajal'a i upadł, ale wydaje mi się, że że to przez upadek to się stało. W sensie, że źle upadł.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 22:07

ale serio kto sfaulował? tylko nie gadaj ze Rambos pls

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 22:04

Zapomniałam dopisać: wina Ramosa!! xD

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 22:01

liczyłem na NIECO dokładniejszy opis xd

bałem się, że znowu wina Rambosa

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 21:59

Faul był i Luke Shaw nie podniósł się z boiska. Chyba stracił przytomność, został zabrany na noszach z podłączoną maską tlenową. Ech.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 21:57

ainam

Co się stanęło? Dopiero wróciłem

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 21:55

Poch na trybunach.

Kurde, niedobrze to wygląda. No dalej Luke, będzie okej.

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 21:44

Niee xD

W życiu staram się "nie chwalić dnia przed zachodem słońca" i tak dalej :D więc nie licz na to

więc nie licz na to">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 21:38

Hahahahha! :D

Niemożliwy jesteś, ale śmiało - zapeszaj, kaman:>



Niemożliwy jesteś, ale śmiało - zapeszaj, kaman:>">odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 21:37

nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo chciałbym napisać coś o tartaku, podfutbolu itp a tu dopiero pierwsza połowa i wynik nie jest pewny

XD!

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 21:35

Dlaczego? co się stało?

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 21:33

okropne

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 21:32

przeżywam właśnie męczarnie

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 21:26

Wrzutka Thiago <3

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 21:21

:>

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 21:00

Haha, ale ich wyjaśnili w minutkę :D

Rash jest świetny, szkoda, że trafił w klubie na Żoze, ktory nie zapewnia żadnego rozwoju młodych piłkarzy.



Rash jest świetny, szkoda, że trafił w klubie na Żoze, ktory nie zapewnia żadnego rozwoju młodych piłkarzy.">odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 20:57

:V

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 20:21

>>takiartur napisał:
>>Vamos la furia roja!<br />
<br />
<br />
Błagam ograjcie ten tartak

Nie tartakuj, bo wióry polecą:>

Szary:

Progres oznacza pójście do przodu. Przecież nie napisałam niżej, że Węgry czy Albania się rozwinęli. Ale to nie oznacza, że inni nie mogą, co nie?

A co się z Islandią podziało tak btw.,? Dziś dostali w tyłek 0-6 ze Szwajcarią. :o Wypadek przy pracy? Ktoś, coś?

Wypadek przy pracy? Ktoś, coś?">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 8 września 2018; 20:05

A kto ci zasugerował że progres to zaraz oznacza wygranie ME? Progres to byłby gdyby choćby na pułap Islandii weszli, a oni nawet kroku do przodu nie zrobili, tylko sie cofnęli. Islandia z paziów wskoczyła najpierw na baraż MŚ 2014 w którym odpadła nie pamiętam z kim, a potem to już dwa wielkie turnieje. A na MŚ się dostać to jest sztuka, a nie ***** teraz do ME byle paździerz awansuje typu PZPNu

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 8 września 2018; 20:05

Vamos la furia roja!


Błagam ograjcie ten tartak

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 19:45

Nah, nie napisałam przecież, że będą Mistrzami Europy, tylko że mają szansę na rozwój. To różnica :p

Maroko jest świetnym przykładem wykorzystania tego typu szansy.



Maroko jest świetnym przykładem wykorzystania tego typu szansy.">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 8 września 2018; 19:07

To powiedz jak się rozwinęły Węgry albo Albania przez 2 lata od Euro 2016

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 września 2018; 15:06

No na tym polega Liga Narodów, że te słabsze Reprezentacje dostaną szansę.

Kwestia sporna, czy to dobrze, czy źle. Wg. mnie dobrze. To dla nich szansa na rozwój, wzięcie udziału w wielkiej imprezie jak Euro np. Także fajnie, niech powalczą o to.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 8 września 2018; 10:42

Pandev gra w Genoi/Genui ch*j wie jak to pisac.
https://4.bp.blogspot.com/-6EDcS8i4BU8/WbaXlyExfhI/AAAAAAAASBM/QpuXI0ys6DA_Mi_7HcZ8V7ev3YxicrmkwCLcBGAs/w1200-h630-p-k-no-nu/pandev-hair.jpg

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 8 września 2018; 05:18

Patrze po tych wynikach to ta Liga Narodów to jakaś ściema. Jakieś reprezentacyjne Intertoto chyba. Beka z tego że z grupy 3 i 4 też ktoś dostanie awans do ME. Jakaś Macedonia np. xd Pandev tam żyje jeszcze w oigóle? Stary dziad pewnie jeszcze gra gdzieś we Włoszech.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 7 września 2018; 22:54

Ja pitolę, Włosi nic nie grają, gdzie jest Veratti? :o

Dla Nas remis okej. Chociaż gra nie napawa optymizmem. Ten karny dyskusyjny, ja bym nie gwizdnęła.



Dla Nas remis okej. Chociaż gra nie napawa optymizmem. Ten karny dyskusyjny, ja bym nie gwizdnęła. ">odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 7 września 2018; 22:42

a mogliśmy wygrać

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 7 września 2018; 22:41

kurła

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 7 września 2018; 20:39

Przez to zamieszanie z internetem odkopałem swojego poprzedniego kompa. Kurła ale ja mam tam skarby, Mecze Tottenhamu sprzed 3-4 lat. W tym jakieś mecze kurła z Partizanami czy Besiktasami :d Jeszcze na WHL. Ale sie dziko ogląda to teraz. Odpaliłem mecz z Southampton, a tam kurna Capoue, Caulker a po drugiej stronie Alderweireld xd Trzeba będzie zgrać to gdzieś na pamiątke.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 7 września 2018; 20:21

Zawsze wiedziałam, że daleko zajdą, brawo! xD

Fabiański od początku dziś - pięknie.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 7 września 2018; 20:19

Słabo. To Gibraltar w 1 oficjlanym meczu pod egidą UEFY zremisował 0:0 ze Słowacją chyba xd

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 7 września 2018; 20:12

";Piłkarze reprezentacji Danii nie przyjechali na zgrupowanie, ponieważ nie dogadali się z szefami federacji DBU w sprawie podziału pieniędzy z praw do wizerunku i umów sponsorskich."

żródło: https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/afera-w-reprezentacja-danii-pilkarze-strajkuja-a-selekcjoner-nie-chce-prowadzic/qc9ywe7

Wystawili w ostatnim meczu amatorów z 3 ligi duńskiej i dostali w tyłek 0-3.



iłkarze reprezentacji Danii nie przyjechali na zgrupowanie, ponieważ nie dogadali się z szefami federacji DBU w sprawie podziału pieniędzy z praw do wizerunku i umów sponsorskich."

żródło: https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/afera-w-reprezentacja-danii-pilkarze-strajkuja-a-selekcjoner-nie-chce-prowadzic/qc9ywe7

Wystawili w ostatnim meczu amatorów z 3 ligi duńskiej i dostali w tyłek 0-3.



">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 7 września 2018; 19:56

Opiszcie ten skandal w Danii. Bo o skandalu słyszałem, ale nie słyszałem konkretów. Tzn. niby jakiś więzień i listonosz itd. grali. ale serio?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 7 września 2018; 19:21

I dlatego właśnie boję się burz:>

Sonny dziś w meczu Korea - Kostaryka karnego nie strzelił i czułam to zanim poszedł do piłki, rozpraszali Go. Ale kolega dobił, wygrali 2-0.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 7 września 2018; 18:45

Ale miałem parę dni temu burzę. A jak piorun zajebał gdzieś koło mnie to aż karte sieciową mi wyjebało w pizdu xddd i dopiero neta odzyskałem. Zawsze mi gadalali wyłączaj podczas burzy sprzety. I nic się kurła nie działo. Aż w końcu się stało.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 7 września 2018; 16:16

Lucas zawodnikiem miesiąca ! Kto by się spodziewał przed sezonem.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 6 września 2018; 12:30

Kuriozalna sytuacja w kadrze Danii. Ciekawe, czy będą potrafili się porozumieć.

Ten maraton Nasz to będzie kosmos. Zastanawiam się, jakim składem wyjdziemy na Puchar Ligi.

odpowiedz