» Premier League wraca 20 czerwca.

dodał: nnaderowy dnia: 2020-05-28 16:31:03 komentarzy: 16

Kluby porozumiały się w sprawie "odmrożenia" ligi. Rozgrywki Premier League zostaną wznowione 20 czerwca. Początkowe plany zakładały powrót rozgrywek 12 czerwca, co okazało się niemożliwe do zrealizowania.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: jarek787 Wysłano: 22 czerwca 2020; 19:23

hhahha

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 18 czerwca 2020; 18:58

okropna jest ta zaangażowana światopoglądowo liga taki off top

jutro wóz albo przewóz;)



">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 18 czerwca 2020; 18:13

W dodatku bez Alli'ego. Ale przynajmniej Sissoko wrócił.

Liczę na dobry mecz w końcu w naszym wykonaniu. Mou nie ma już wymówki że cały skład kontuzjowany

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 18 czerwca 2020; 15:11

To już jutro, a tu taka cisza? :)

Nasz make or break. Jeśli wygramy to nadzieje na top5 (bo chyba City wykluczą, co nie?) zaczną wyglądać realnie.

Jeśli zremisujemy - pewnie dalej będziemy się łudzić, bo co ma robić kibic jak nie wierzyć do końca?

Ale porażka to już praktycznie zamknęła by nasze szanse.

Długa przerwa od PL, MU - to zawsze marka... Czekam niecierpliwie. :)



Nasz make or break. Jeśli wygramy to nadzieje na top5 (bo chyba City wykluczą, co nie?) zaczną wyglądać realnie.

Jeśli zremisujemy - pewnie dalej będziemy się łudzić, bo co ma robić kibic jak nie wierzyć do końca?

Ale porażka to już praktycznie zamknęła by nasze szanse.

Długa przerwa od PL, MU - to zawsze marka... Czekam niecierpliwie. :)">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 czerwca 2020; 16:25

Bournemouth have confirmed Tottenham Hotspur target Ryan Fraser has declined to sign a short-term contract extension and is now free to join another club. #THFC

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 16 czerwca 2020; 16:10

Interu nie oglądam ale patrząc na staty - czyli często ława od początku, to gość dalej w takiej formie jak u nas przez ostatni rok a może i dłużej.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 16 czerwca 2020; 02:17

>>Maciek napisał:
>>Tymczasem Eriksen pokonuje Ospinę bezpośrednio z różnego. Tego się nie spodziewałem.

Za to jego późniejsze wrzutki już do bani. No i zmarnowanie setki (od Alexisa) na koszt awansu. Nie łatwo w nowym klubie.



odpowiedz
Autor: Maciek Wysłano: 13 czerwca 2020; 21:13

Tymczasem Eriksen pokonuje Ospinę bezpośrednio z różnego. Tego się nie spodziewałem.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 3 czerwca 2020; 19:49

>>Freddie91 napisał:
>>Mamy koronawirusa w klubie. Ciekawe czy nie wstrzyma to wznowienia restartu PL?


Jako jedyni w lidze. Kolejne trofeum ;D

">odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 3 czerwca 2020; 18:10

Mamy koronawirusa w klubie. Ciekawe czy nie wstrzyma to wznowienia restartu PL?

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 31 maja 2020; 18:23

>>Spurs napisał:
>><br />
] | Tottenham Hotspur chairman Daniel Levy has informed José Mourinho he will need to sell players to fund a move for free agent Willian.<br />
<br />
Lamela is one likely to leave when the window opens with Spurs ready to listen to offers in the region of £20M.<br />
<br />
ojoj cięcia

Daily Star...

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 31 maja 2020; 12:55


] | Tottenham Hotspur chairman Daniel Levy has informed José Mourinho he will need to sell players to fund a move for free agent Willian.

Lamela is one likely to leave when the window opens with Spurs ready to listen to offers in the region of £20M.

ojoj cięcia

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 31 maja 2020; 12:54

Ricky Sacks

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 30 maja 2020; 20:45

Ryan Fraser has signed a pre contract agreement with #thfc and will join the club on a free transfer when the season ends. [TodosFichajes]

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 29 maja 2020; 15:32

O to będzie ciężko. Ale dobrze, bo brak meczów. A gorzej już chyba być nie może, więc w tej przymusowej przerwie nasza największa nadzieja.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 29 maja 2020; 01:54

Bdb, grajmy o to top 4. W Harrym nadzieja!

odpowiedz