» Prawdziwy Lamela w końcu na White Hart Lane

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2014-08-27 13:36:33 komentarzy: 16

Erik Lamela odżył i pokazał w pierwszych meczach sezonu, że w kampanii 2014/15 będzie kluczową postacią w Tottenhamie.

Skrzydłowy reprezentacji Argentyny rozpoczął sezon w pierwszym składzie na Boleyn Ground, jednak w spotkaniu z West Hamem nie udało mu się jeszcze w dużym stopniu wpłynąć na osiągnięte zwycięstwo.

Następnie przyszedł mecz eliminacji Ligi Europejskiej z AEl Limassol, w którym były piłkarz Romy zaprezentował się ze świetnej strony, notując dwie asysty. W niedzielę Lamela w końcu rozegrał świetny mecz na White Hart Lane. Zanotował kolejne dwie asysty, ale oprócz tego widać było, że wziął na siebie odpowiedzialność za grę Tottenhamu. Nie wybierał najprostszych decyzji. Wręcz przeciwnie - zawsze starał się skupić na sobie uwagę kilku rywali, by stworzyć wolną przestrzeń kolegom z drużyny.

To jest jednak dopiero początek, a forma kupionego za 30 milionów euro zawodnika powinna rosnąć wraz z upływaniem dalszej części sezonu. Przed Lamelą jeszcze jeden cel - strzelić gola w Premier League, ponieważ dotychczas nie udało mu się tego dokonać. Wszystko wskazuje jednak na to, że pierwsze trafienie w lidze to kwestia kilku meczów.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Michal83x83 Wysłano: 5 listopada 2014; 14:13

Póki co jest i póki się nie przeniesie strzeli kilka goli dla zespołu.

odpowiedz
Autor: Lamela11 Wysłano: 28 sierpnia 2014; 12:15

Ja w niego zawsze wierzyłem. :)

">odpowiedz
Autor: SeanGarnier21 Wysłano: 28 sierpnia 2014; 02:35

Musi zostać.

odpowiedz
Autor: mihorchyk Wysłano: 27 sierpnia 2014; 19:23

Oby nie. Nie oddamy Erika.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 27 sierpnia 2014; 18:09

Lamela jest fanem barcy i messiego. Wiec juz wiecie gdzie będzie grał.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 27 sierpnia 2014; 17:23

No właśnie,znowu wałkowane jest to samo,gość się niesamowicie rozwinie to od razu Realik na łowy do nas,jestem pewy że również z Erikiem tak będzie (obym się mylił)...

odpowiedz
Autor: FraNeso Wysłano: 27 sierpnia 2014; 17:00

Bardzo się ciesze, że Lamela udanie zaczął sezon.
Nie bede ukrywał, że bardzo lubie tego piłkarza, pamiętam jak grał w Romie i mam nadzieje, że u nas to pokaże :D

">odpowiedz
Autor: loko Wysłano: 27 sierpnia 2014; 16:22

jak Leandowski musi ogarnac "tak jak powiedzialem"- chociaz wywiad zaczyna dopiero

odpowiedz
Autor: mihorchyk Wysłano: 27 sierpnia 2014; 15:29

Poch też Argentyńczyk, ale w wywiadach zawsze klepie to samo.

Musimy się rozwijać, ten zagrał dobrze, ale cała drużyna też, cieszę się, że tu jestem.

A Lamela musi ogarnąć oprócz tego tylko: moja, twoja, wracaj, podaj, strzelaj, pokryj.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 27 sierpnia 2014; 15:28

Jakiś miesiąc temu to było?

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 27 sierpnia 2014; 15:28

Był z nim wywiad na oficjalnej stronie Tottków, to jeszcze mówił po hiszpańsku..

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 27 sierpnia 2014; 15:27

Toż pisali ktoś że umie już angielski...

Tak w ogóle to człowiek człowiekowi nie równy. Taki Pawłowski o ile dobrze wiem to Angielski, Hiszpański i niemiecki ogarnia.

odpowiedz
Autor: mihorchyk Wysłano: 27 sierpnia 2014; 15:23

Pawłowski ogarnął w Maladze hiszpański w miesiąc? Wątpię, że aż taki z niego poliglota.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 27 sierpnia 2014; 15:21

MOże jest po prostu tępy ? :D Tak jak większość piłkarzy :D

Tak jak większość piłkarzy :D">odpowiedz
Autor: mihorchyk Wysłano: 27 sierpnia 2014; 15:18

A myślisz, że dlaczego się nie uczy angielskiego...

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 27 sierpnia 2014; 15:13

Coś czuję, że za rok będzie krzyczał albo "Hala Madrid" albo "Visca El Barca" Obym się mylił..

odpowiedz