» Pięciu zawodników, którzy nie mogą opuścić Tottenhamu za żadne pieniądze

dodał: Guzik dnia: 2014-07-01 21:31:49 komentarzy: 32

Mauricio Pochettino, który niedawno został ogłoszony szkoleniowcem Tottenhamu, uważa, że nie może sobie pozwolić na utratę pięciu kluczowych zawodników.

Tottenham w zeszłym okienku transferowym odczuł na własnej skórze, że sprzedaż kluczowego zawodnika zawsze może wywrzeć negatywny wpływ na drużynę. Mauricio Pochettino musi być pewnym, że jego najlepsi zawodnicy zostaną w klubie niezależnie od oferowanej ceny.

Faktem jest, że Pochettino ma w swojej kadrze kilku zawodników, którzy są fair wobec klubu, ale nie posiadają najwyższych umiejętności. Z drugiej strony Argentyńczyk może liczyć na zawodników, których zdolności pozwolą na ukończenie sezonu w czołowej czwórce Premier League.

Hugo Lloris
Francuski bramkarz i kapitan drużyny narodowej w zeszłym sezonie był graczem, który bardzo często ratował skórę Kogutom. Jest także jednym z najlepszych na świecie. Pochettino musi "odeprzeć" ataki klubów, które mają chrapkę na byłego zawodnika Lyonu, ponieważ bardzo ciężko będzie znaleźć godnego następcę Llorisa.

Jan Vertonghen
Chociaż poprzedni sezon w wykonaniu Belga nie był najlepszy to nadal jest obrońcą, który może przewodzić linii defensywnej Tottenhamu w następnym sezonie. Pochettino powinien budować całą obronę w oparciu o bramkostrzelnego Belga. Ważnym jest, że Verts w klubie częściej gra na swojej ulubionej pozycji środkowego obrońcy, więc pozostaje tylko kupno lewego defensora.

Emmanuel Adebayor
Zawodnik, któremu można zaufać. Togijski napastnik pokazał w zeszłym sezonie, że gdy otrzymuje zaufanie to potrafi wykonywać doskonale swoją pracę, co obrazuje 11 strzelonych przez niego bramek w 20 meczach. Dzięki temu stał się najlepszym strzelcem Tottenhamu w zeszłym sezonie pomimo gry dopiero od końca grudnia.

Christian Eriksen
Jeden z nielicznych dobrych transferów Andre Villasa-Boasa. Reprezentant duńskiej drużyny narodowej jest zawodnikiem, wokół którego Mauricio Pochettino powinien budować drugą linię w następnym sezonie. Zasługuje na zaufanie, co potwierdzają zdobyte przez niego bramki w zeszłym sezonie w Premier League (10) oraz zaliczone asysty (12) w 36 występach.

Paulinho
Choć poważne chęci mają na niego The Blues, to Mauricio Pochettino powinien je odeprzeć. Mimo że jego debiutancki sezon nie był spektakularny, to pokazywał przebłyski swojego wielkiego potencjału.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: mihorchyk Wysłano: 3 lipca 2014; 23:41

Niech nam jednego łabędzia opchną to będzie dobrze. ;)

">odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 3 lipca 2014; 23:38

Ja bym tam chciał Lamah ze Swansea na lewe skrzydło

odpowiedz
Autor: mihorchyk Wysłano: 3 lipca 2014; 00:53

Znając życie i Levy'ego, to nasze wzmocnienia będą odbiegać od tego, co na tą chwilę przewidujemy.

odpowiedz
Autor: ladigue8 Wysłano: 2 lipca 2014; 22:39

Landowski dobijacz ? No nie wiem , bo akurat tak jak ten facet uczestniczył w rozegraniu piły grając w Dortmundzie to ja pier...podkreslaja to wszyscy fachowcy na swiecie a i Guardiola zwykłego dostawczaka by nie wziął wiedząc jakich zawodników preferuje. Kadra nie jest zadnym odnosnikiem, bo wychodzi na to, że sam powinien stwarzać i wykańczać a wiadomo, że tak czy siak od lat nasza repra skrzydłowymi stoi. W zwiazku z tym przeciwnicy odcinaja na Kube i Lewy juz nie ma z kim pokombinować. Co do tego, że potrafi sie znależć i ustawić w odpowiednim czasie i miejscu to ktos kto choć trochę w piłe kopał wie, że u napadziora jest to temat bezcenny nie da sie tego wytrenować i nie wszyscy to mają i potrafią zrobić uzytek. Rzeczywiście dokładnie wszyscy na swiecie podkreślają, że Lewy to świetny napadzior z wyjatkiem...jego kraja ot taka ciekawostka.
p.s. Kolejny raz prosze o nie gadanie jaki gracz się sprawdził w zeszłym sezonie , bo według mnie ani boas ani tim nie ogarniali kuwety

odpowiedz
Autor: celinabee Wysłano: 2 lipca 2014; 20:39

Ja bym stawiała bardziej na Bony

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 2 lipca 2014; 17:42

Dobrzy zmiennicy dla Adebayora. Chciałbym, aby priorytetem był Bony/Lukaku.

odpowiedz
Autor: Warszawiak Wysłano: 2 lipca 2014; 17:18

Lewandowski dobijacz, a Lloris to taki ręcznik tylko w niego trafiają :P . Mam nadzieje, ze na 10 będzie gral Eriksen.

. Mam nadzieje, ze na 10 będzie gral Eriksen. ">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 lipca 2014; 17:16

A co sądzicie o zawodnikach w naszym zasięgu już bardziej czyli Chicharito albo Remy?

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 2 lipca 2014; 16:45

Lewandowski dobijacz? To żeś teraz poleciał :D Chyba nie oglądałeś żadnego meczu BVB w poprzednim sezonie.

Chyba nie oglądałeś żadnego meczu BVB w poprzednim sezonie.">odpowiedz
Autor: Guzik Wysłano: 2 lipca 2014; 16:38

Panowie, zejdźmy na ziemię, porównujecie Soldado czy Lewandowskiego do Zlatana. Zlatan zjada ich na śniadanie. Lewandowski, owszem, w mojej opinii jest lepszy od Soldado, jest wyższy i silniejszy od niego. Dla mnie Roberto to taki napastnik tylko do ligi hiszpańskiej - tam zachwycał, strzelał bramki jak na zawołanie czy to w La Liga czy nawet w europejskich pucharach w barwach Valencii. Z drugiej strony grał w tej Valencii kilka lat i świetnie się rozumiał z chłopakami. Ja jeszcze kilka lat temu chciałem Soldado w Tottenhamie, moje marzenie się spełniło i początek miał obiecujący, bo przeciwko ogórkom dobrze strzelał :D

Lewandowski miałby większe szanse na poradzenie sobie w Premier League, bo, jak już wcześniej wspomniałem, jest silniejszy od Soldado i posiada mimo wszystko lepsze wykończenie.

Dla mnie Soldado jako typowa "9" się nie nadaje w naszym klubie, bardziej - jak pisaliście - za napastnikiem. Z tym, że jak przyjdzie - daj Boże - Bony to trzeba będzie sprzedać jednego z dwójki Ade/Soldado (zakładam, że Kane zostanie i będzie się rozwijał prawidłowo). Nie stać nas chyba na utrzymanie trzech tak dobrych zawodników a na Soldado można by niezłe pieniądze mimo wszystko utargować. Z drugiej strony jednak nie można też Hiszpana oceniać po jednym sezonie, bo kilka tych bramek miał a nie jest też Eriksenem, który się błyskawicznie oswoił z nową sytuacją. Ja bym mimo wszystko chyba zostawił jednak Soldado na ławkę.



Lewandowski miałby większe szanse na poradzenie sobie w Premier League, bo, jak już wcześniej wspomniałem, jest silniejszy od Soldado i posiada mimo wszystko lepsze wykończenie.

Dla mnie Soldado jako typowa "9" się nie nadaje w naszym klubie, bardziej - jak pisaliście - za napastnikiem. Z tym, że jak przyjdzie - daj Boże - Bony to trzeba będzie sprzedać jednego z dwójki Ade/Soldado (zakładam, że Kane zostanie i będzie się rozwijał prawidłowo). Nie stać nas chyba na utrzymanie trzech tak dobrych zawodników a na Soldado można by niezłe pieniądze mimo wszystko utargować. Z drugiej strony jednak nie można też Hiszpana oceniać po jednym sezonie, bo kilka tych bramek miał a nie jest też Eriksenem, który się błyskawicznie oswoił z nową sytuacją. Ja bym mimo wszystko chyba zostawił jednak Soldado na ławkę.">odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 2 lipca 2014; 16:37

A po co godzić na boisku Bonyego i Ade? Prawdopodobnie przy tym bogactwie w pomocy i tak będziemy grać na jednego napastnika. Można łudzić się, że Soldado odpali, ale ja tam już straciłem w niego wiarę. Sprzedaż Ade przy jednoczesnym pozostawieniu Soldado zakrawałoby o sabotaż. Poza tym nie ma co się napalać na Bonyego czy Lukaku (chociaż w niego to już chyba nikt nie wierzy), bo ja tam się nie zdziwię jak nie ściągniemy żadnego napastnika, albo będzie to jakiś świeżak o którym mało kto słyszał.
Na dzień dzisiejszy mamy Ade, Soldado i Kane'a, z czego tylko ten pierwszy jest gwarancją pewnych bramek.

Komornik, przesadzasz z tym pisaniem o tym jakoby Ade zgasł po dobrym początku. Wskaż mi napastnika, który utrzymuje stałą wysoką formę i ładuje bramki co kolejkę. Nie ma takiego. RVP przy tej samej liczbie rozegranych spotkań ma tylko o jedno trafienie więcej od Ade. Zamiast pozbywać się Togijczyka kupmy jeszcze jednego bramkostrzelnego napastnika i jeżeli trzeba to pozbądźmy się Soldado, albo Kane'a. Nie stać nas na to, aby zwalniać kolesia, który ładuje w ciągu jednej rundy 11 bramek. Nie przy takich problemach w ataku. Tym bardziej, że przyjście nowego zawodnika na tą pozycję nie oznacza od razu pewnych bramek. Trzeba przecież brać pod uwagę najgorszy scenariusz. Wyobrażasz sobie, że sprzedajemy Ade, przychodzi ktoś nowy i zaczyna grać to co Soldado w poprzednim sezonie? Co wtedy? Kogo wpuścimy w jego miejsce? Harrego Kane'a?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 lipca 2014; 16:36

Czy ja coś powiedziałem? Ja tylko mówie że to taki typ. A jak przychodzi co do czego jak samemu wykreować sytuacje jak w reprezentacji to on gówno zrobi. Staty ma dobre, umie się ustawić w dobrym miejscu i czasie i to jest jego atut.

odpowiedz
Autor: Warszawiak Wysłano: 2 lipca 2014; 16:29

Lewandowski to dobijacz ? Grales kiedyś w pilke ? Najwięcej asyst ze wszystkich napastników na świecie, najwięcej asyst 2 stopnia. Albo sie kompletnie nie znasz, albo wychodzi z Ciebie typowy ";polaczkizm". Lewandowski to top 3 z Suarezem i Ibra napastników na świecie. Wiedza to wszyscy oprócz Polakow

olaczkizm". Lewandowski to top 3 z Suarezem i Ibra napastników na świecie. Wiedza to wszyscy oprócz Polakow">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 lipca 2014; 16:28

6 ostatnich meczy sezonu Kane grał z Adebayorem w ataku i bilans wyglądał tak. 4 wygrane/1 porażka/1 remis. W tym ta porażka to ta z WHU po raz 3 i ten szczęśliwie zremisowany mecz z WBA którzy przegrywaliśmy 0:3

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 lipca 2014; 16:22

Lewandowski to przecież to samo co Soldado. Jemu trzeba wypracować piłkę. Typowy dobijacz. Ale fakt, trzeba się tam znaleźć. A Soldado to nie ma już usprawiedliwienia. Ja już wystarczająco widziałem setek które on spierdalał mając nawet tylko bramkarza przed sobą. Na początku owszem, można było się przyczepić że nie ma kto mu piłki wrzucać ale potem on miał te sytuacje i nie trafiał...
No a Zlatan to inna bajka. Ten zawodnik to z każdej pozycji potrafi przypierdolić gola i sam sobie wypracować sytuacje

odpowiedz
Autor: Warszawiak Wysłano: 2 lipca 2014; 16:19

Co to za pomyśl, żeby na 2 napastników grac. Tak to sie gralo 10 lat temu. Pokażcie mi jeden dobry zespól co tak gra. Nie mówcie o LFC, bo tam Suarez to taki "wolny elektron"

odpowiedz
Autor: Warszawiak Wysłano: 2 lipca 2014; 16:16

Soldado to jeden z najlepszych napastników na świecie, jeśli chodzi o wbijanie pilki do bramki. Tylko my nie stwarzamy sytuacji i musi grac jak nie potrafi czyli za napastnikiem. Jak nie zmienimi stylu gry to tylko Lewandowski z Ibrahimoviciem moga nam pomoc. Na nich raczej nie ma co liczyć ;)

">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 lipca 2014; 16:11

Ja to pisałem podczas sezonu. Napisze jeszcze raz. Soldado to kikut jeśli chodzi o wbijanie piłki do bramki ale żeby tak go ustawić za napastnika to on by sobie bardzo dobrze poradził.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 lipca 2014; 16:05

Z tym że jak ma odejść tylko jeden a przymierzany jest Wilfried który ma podobne warunki do Adebayora to jak niby ich dwóch pogodzić na boisku? No bo Soldado i Ade/Wilfrieda jakoś ustawisz a Ade z Wilfriedem?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 lipca 2014; 16:00

O, nawet tej odpowiedzi Damiana szczerze nie widziałem. Tak, jedna runda Adebayora ale też gra strasznie chimerycznie jak ten cały Brazol. Jego powrót był świetny, pare pierwszych meczy nawet ten przejebany z WHU a potem równia pochyła. Na prawdę to on nie musiał przecież zaliczyć takiego powrotu do klubu po tak długiej przerwie i to nie zdrowotnej tylko po odejściu AVB który go nie cierpiał. Niektórzy popadają w depresje albo sie blokują on na powrocie wygrał mecz z Southampton. Jeśli miałby któryś z napastników odejść to wiadomo żeby był to Soldado niż Adebayor. Ale tu chyba będą przymierzanki nie na jednego napastnika

odpowiedz
Autor: Warszawiak Wysłano: 2 lipca 2014; 15:57

Napastnik to najmniejszy problem. Po co 3 ? Jak będziemy stwarzać sytuacje, czego nie robiliśmy w poprzednim sezonie to nawet ja 10 razy mogę noge do pustaka dolozyc. Tragicznie wygląda wyprowadzenie pilki z obrony, w środku pola nikt jej nie rozgrywa, a nasi skrzydlowi w formie z poprzedniego sezonu to 0 dryblingu,dośrodkowań i bramek. Jak tego nie poprawimy to i Suarez nie pomoze

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 2 lipca 2014; 15:49

Ja nadal nie rozumiem idei pozbywania się najskuteczniejszego napastnika, który jako jeden z niewielu zanotował dobry występ w poprzednim sezonie. Za napastnika podobnej klasy trzeba wyścielić 20-30 mln. W dodatku nikt nie przyjdzie tutaj grać za nie wiadomo jak niską tygodniówkę. Raczej za zbliżone pieniądze. Może i Ade młodszy nie będzie, lepszy również, ale nawet przy tym co pokazał w rundzie wiosennej, to i tak niewielu napastników na Wyspach ma do niego podjazd. Jeżeli już musimy się kogoś pozbywać, to w pierwszej kolejności kogoś z dwójki Soldado, Kane. Nie mniej potrzebujemy co najmniej 3 dobrych napastników, aby mieć jakiekolwiek realne szanse na TOP4.

odpowiedz
Autor: Warszawiak Wysłano: 2 lipca 2014; 15:47

Adebayor ma 1 irytujaca cechę. Jak grzeje lawe i musi cos udowodnić to super zawodnik, ale jak gra dluzszy czas to tak sie opierdala, ze patrzec sie na niego nie da.

odpowiedz
Autor: ladigue8 Wysłano: 2 lipca 2014; 15:21

Potemp
W zasadzie od tego jest napadzior by wykorzystywać to co mu koledzy wypracują. Jak sprzedamy Ade to wszyscy będą wiedziec, że szukamy napastnika i będa jechać z cenami na maxa

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 2 lipca 2014; 14:26

WKLEJĘ TU CO NAPISAŁEM POD INNYM NEWSEM W ODPOWIEDZI DO KOMORNIKA. ROZMOWA TYCZY SIĘ ADE, KTÓREGO JESTEM ZWOLENNIKIEM POZOSTANIA:


"Kto? No Bale np.

Przez chwile wróciły mi nadzieje na Lukaku ale się opamiętałem. Jednak oni nam go nie sprzedadzą. Sami swoich zawodników im nie chcieliśmy sprzedać to czemu oni mieliby to zrobić? Niestety. Ale jesli porównywać Adebayora do Lukaku to powiem tak, Adebayor już lepszy nie bedzie a 4 bramki to jednak 4 bramki. Pewnie wiele by nam dały 4 bramki. Chociażby w meczu z WBA który przegrywaliśmy 0:3 a Ade spierdolił karnego... No i Lukaku będzie lepszy a Ade niekoniecznie. Z tym że mówię... ruscy nam go nie sprzedadza i to raczej pewne"

ALE BALE TO BYŁ PIŁKARZ ZUPEŁNIE INNEGO FORMATU, KTÓREGO NIE MOŻNA BYŁO WPISAĆ W ŻADNE SCHEMATY. TAM CAŁA DRUŻYNA GRAŁA NA NIEGO I WSZYSTKO KRĘCIŁO SIĘ WOKÓŁ NIEGO. TO BYŁ DLA NAS KTOŚ JAK MESSI DLA BARCELONY, RONALDO DLA REALU.

4 BRAMKI? TYLKO ZWAŻ NA TO, ŻE ADE GRAŁ JEDNĄ RUNDĘ, A LUKAKU CAŁY SEZON. CHYBA ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE GDYBY TOGIJCZYK OTRZYMYWAŁ SZANSE OD POCZĄTKU SEZONU, TO MIAŁBY O WIELE WIĘCEJ BRAMEK NA KONCIE OD BELGA?
FAKTEM JEST, IŻ SZANSE NA ŚCIĄGNIĘCIE LUKAKU SĄ MAŁE, ALE JA TAM NIE ROZPACZAM. WIELU NARZEKA NA TYGODNIÓWKĘ ADE, ALE OBUDŹCIE SIĘ, ZA LUKAKU TRZEBA NAŚCIELIĆ NAJMNIEJ 20 MLN, A W DODATKU ZAŻYCZY SOBIE PODOBNE PIENIĄDZE DO EMANUELA. CO WIĘCEJ, ADE MOŻE I MŁODSZY NIE BĘDZIE, ALE W TEJ RUNDZIE MOIM SKROMNYM ZDANIEM WJECHAŁ W ŻYCIOWEJ FORMIE. NIE PAMIĘTAM KIEDY OSTATNIO BIEGAŁ TAK SZYBKO I MIJAŁ OBROŃCÓW JAK TYCZKI. PONADTO WIDAĆ, ŻE FACET DOJRZAŁ, ZACZĘŁO MU ZALEŻEĆ I CO NAJWAŻNIEJSZE, CZUJE SIĘ TU DOBRZE. WYSTARCZY CZYTAĆ WYWIADY. A CO CIESZY NAJBARDZIEJ, TO WSPÓŁPRACA MIĘDZY NIM A ERIKSENEM UKŁADA SIĘ BARDZO DOBRZE.
JEŻELI MAMY KOGOŚ SIĘ POZBYWAĆ, TO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI SOLDADO, A NASTĘPNIE KANE'A GDZIEŚ NA WYPOŻYCZENIE. ALE TO TEŻ NIE JEST JAKIŚ NAJLEPSZY POMYSŁ, BO PRAWDA JEST TAKA, ŻE DRUŻYNA NA TAKIM POZIOMIE I Z TAKIMI ASPIRACJAMI MUSI DYSPONOWAĆ TRZEMA NAPASTNIKAMI. ADE JEST JEDNYM Z OSTATNICH ZAWODNIKÓW, KTÓREGO BYM SIĘ POZBYWAŁ, BO POPRZEDNIA RUNDA POKAZAŁA, ŻE TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH PIŁKARZY W NASZEJ OBECNEJ KADRZE I GWARANCJA PEWNYCH BRAMEK.

OCZYWIŚCIE MAM NADZIEJĘ, ŻE UDA NAM SIĘ ŚCIĄGNĄĆ JAKIEGOŚ NAPADZIORA. NAJCHĘTNIEJ ZOBACZYŁBYM NA TEJ POZYCJI BONYEGO. MYŚLĘ, ŻE JEST W NASZYM ZASIĘGU. BENTEKE BYM SOBIE ODPUŚCIŁ. NIE BŁYSZCZAŁ JAKOŚ W POPRZEDNIM SEZONIE, A I W DODATKU KONTUZJA PO KTÓREJ WĄTPIĘ ABY SZYBKO DOSZEDŁ DO FORMY.

odpowiedz
Autor: Potemp Wysłano: 2 lipca 2014; 14:25

Szanuje wasze zdanie, jednak dla mnie Adebayor pokazuje strasznie mało. W pierwszych dwóch meczach widziałem w nim napastnika idealnego, walczył o każdą piłkę, zapierdzielał w jedną i drugą stronę, potrafił się znaleźć w odpowiednim miejscu i wykorzystywał okazje. Kolejne spotkania to już niestety o wiele mniejsze zaangażowanie w mecz, mało ruchu i tylko czekanie na dobre dogranie kolegów z drużyny. Na dobrą sprawę większość tych bramek, które strzelił wypracowali mu inni zawodnicy (w tym nawet Soldado).

odpowiedz
Autor: ladigue8 Wysłano: 2 lipca 2014; 14:19

Tak jest i co do paulinho też w zasadzie sie zgadzam z Guzikiem, bo tak naprawdę kto oprócz wspomnianych hugo i ade miał zajebisty sezon ? Eriksen miał połowę a reszta mniejszy lub wiekszy dramat . Mam nadzieję, że Poch to bardziej ogarnięty koleś niż boas i tim, który właśnie wykorzysta w pełni potencjał naszych kopaczy a ten według mnie jest zajebisty.

odpowiedz
Autor: Guzik Wysłano: 2 lipca 2014; 13:53

Ja z kolei zgadzam się z ladigue. Adebayora musimy zatrzymać na kolejny sezon mimo jego kosmicznej tygodniówki. Gdzieś czytałem, że Ade mówił, że Tottenham to dla niego opcja na przyszłość i jest w stanie nawet zgodzić się na obniżenie zarobków. Nie możemy sobie pozwolić na stratę takiego napastnika, który zjada Soldado na śniadanie. Ade to gwarancja kilkunastu goli w pełnym sezonie w Premier League.

Co do Paulinho - jest to zawodnik baaardzo chimeryczny. Dobre występy przeplata tymi słabszymi, jednak jestem zdania, że musimy go zatrzymać. Paulinho to świetny środkowy pomocnik z ciągiem na bramkę, przecież w zeszłym sezonie zdobył ich aż 6 w Premier League i 2 w pucharach. Jest to jeden z moich ulubionych zawodników Tottenhamu i trzeba dać mu pełną szansę. Taka moja opinia

odpowiedz
Autor: ladigue8 Wysłano: 2 lipca 2014; 13:13

Tzn jak ? Sprzedac naszego najlepszego napadziora nie maja jeszcze opcji na zastepstwo ? Faceta, który jako jedyny obok lorisa miał udany sezon ? No nie wiem

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 2 lipca 2014; 11:44

Pierwszy raz w historii mojej kadencji na tym forum czytam komentarz czyjś i odnoszę wrażenie jakbym ja go napisał. Nic dodać nic ująć do komentarza Potempa

odpowiedz
Autor: mihorchyk Wysłano: 2 lipca 2014; 11:36

Również zgadzam się z Potemp(em?). Osobiście uważam, że nie powinniśmy pozwolić żadnemu (!) z młodziaków opuszczać White Heart Lane. Pochettino jest człowiekiem przyzwyczajonym do pracy z ludźmi młodymi, a namtakich chłopaków nam nie brakuje. Myślę tu np o Bentalebie, Carollu, Fryersie, Townsendzie czy o wspomnianym wcześniej - Holtbym.

odpowiedz
Autor: Potemp Wysłano: 2 lipca 2014; 10:23

Cóż ja się nie zgodzę co do Paulinho i Adebayora. Dla mnie są to zawodnicy, którzy spokojnie mogą odejść i wiele łez po nich nie zostanie wylanych, przynajmniej przez ze mnie.
W mojej ocenie musimy zrobić wszystko, aby zatrzymać Hugo, Eriksena, Janka (mimo słabszego sezonu) i Holtbiego (liczę na tego młodziaka). Sprzedaż naszego zeszłorocznego niewypału, czyli Lameli, też nie wchodzi w grę. Wierze, że Lamela pod skrzydłami swojego rodaka Pochettino rozwinie się i będziemy z jego gry mieć wiele radości.

odpowiedz