» Pewne zwycięstwo z APOEL-em na zakończenie fazy grupowej.

dodał: Damian Konwent dnia: 2017-12-06 20:18:09 komentarzy: 47

Tottenham w ostatnim meczu fazy grupowej pewnie pokonał APOEL 3:0 w meczu na Wembley.

Spurs już wcześniej zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie, dlatego Pochettino dał odpocząć większości podstawowych zawodników, a przeciwko APOEL-owi od pierwszej minuty wybiegli Fernando Llorente czy Georges-Kevin N'Koudou.

Pierwszego gola dla Kogutów zdobył były zawodnik Swansea, Fernando Llorente. Wczorajsze trafienie było jego pierwszym w barwach Tottenhamu. Następnie jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę strzelił Son Heung-Min. Koreańczyk świetnie wykończył dwójkową akcję z Llorente i do przerwy było 2:0. W drugiej części gry swoje trzy grosze dołożył Georges-Kevin N'Koudou, a spotkanie skończyło się wynikiem 3:0.

Tottenham tegoroczną fazę grupową Ligi Mistrzów kończy jako drużyna, która zdobyła najwięcej punktów. Z szesnastoma na koncie przydzielona jest do pierwszego koszyka, z którego losowana będzie w poniedziałek w szwajcarskim Nyonie.

TOTTENHAM: Vorm - Aurier, Foyth, Davinson, Rose - Sissoko, Winks - N'Koudou, Alli, Son - Llorente

Ławka: Amos, Davies, Dembele, Gazzaniga, Sterling, Vertonghen, Walker-Peters

APOEL: Perez - Vouros, Rueda, Carlo, Lago - Vinicius, Morais - Zahid, Ebecilio, Aloneftis - Pote

Ławka: Alexandrou, Antaniou, de Camargo, Farias, Gudino, Merkis, Sallai

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Spurs Wysłano: 8 grudnia 2017; 21:08

Mauricio Pochettino has confirmed Toby Alderweireld has “avoided the injury that would keep him out for a longer period” and remains on schedule to return back to the first-team.


Dzięki Bogu

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 8 grudnia 2017; 20:24

>>destroya napisał:
>>Widzę na canal plusie już ich ciśnienie złapało na starcie polaczków zamiast Tottenham Stoke odpalić.

Idę o zakład, że mecz o utrzymanie będzie ciekawszy niż standardowa gra Tottenhamu z murującą się drużyną gości ;)

">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 grudnia 2017; 14:08

Dziwi mnie, że na YT nie ma jescze żadnych kompilacji z grą Siusioko typu ";przyjmij, spójrz na piłkę, popraw ja sobie 20 razy, podaj do najbliższego kolegi"

rzyjmij, spójrz na piłkę, popraw ja sobie 20 razy, podaj do najbliższego kolegi" ">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 grudnia 2017; 14:06

Chciał zbytnio pokazać jakim to jest dryblerem, co często mu nie wychodziło, ale i tak powinien dostać szansę. Gorszy od Siusioko nie będzie.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 7 grudnia 2017; 12:08

>>;Drakiur napisał:
>>Co? Przecież N'koudou nic wczoraj nie pokazał, poza golem z rykoszetu. Bez jaj panowie. On się nie nadaje.

Pierwszy występ od niepamiętnych czasów, a już komentarze typu, że się nie nadaje, mi tam się podobał, chciało mu się, Salah to to nie jest, ale źle nie było.

rakiur napisał:
>>Co? Przecież N'koudou nic wczoraj nie pokazał, poza golem z rykoszetu. Bez jaj panowie. On się nie nadaje.

Pierwszy występ od niepamiętnych czasów, a już komentarze typu, że się nie nadaje, mi tam się podobał, chciało mu się, Salah to to nie jest, ale źle nie było.">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 7 grudnia 2017; 11:47

Co? Przecież N'koudou nic wczoraj nie pokazał, poza golem z rykoszetu. Bez jaj panowie. On się nie nadaje.

odpowiedz
Autor: Kotip Wysłano: 7 grudnia 2017; 10:55

Od samego początku sezonu się wypytywałem o nkudu. Takie przyspieszenie, technika na skrzydle jest potrzebne, a nie granie Allim albo Eriksenem. Niech Poch się zastanowi, ale znając jego widzimisię to pewnie nkudu na ławie bedzie siedział i grał ogony.

odpowiedz
Autor: karkoś18 Wysłano: 7 grudnia 2017; 02:49

No Dembele niestety ostatnio bardzo słaba forma ale bardzo mnie cieszy udany występ Nkodou i oczywiście w końcu pierwsza bramka Llorente :D

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:29

Fajnie Nkudu, Dembele jest cieniem siebie...

odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:17

krew mu leciała i Poch chyba chciał go zmienić a on wypierdolił do szatni

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:16

>>malko2311 napisał:
>>spurs a o co tam dokładnie poszło bo całości nie widziałem. tylko widziałerm jak coś sapał....

A zajebal z bani któremus z cyprów

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:14

spurs a o co tam dokładnie poszło bo całości nie widziałem. tylko widziałerm jak coś sapał....

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:13

rose znowu jakies wonty do pączka miał

odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:12

czemu?

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:11

No co za debil z Rosea,to będzie wykluczenie przez komisje

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:11

Nkodu coś tam wiatru z rosem robi ale bez szału....

Llorente to już 4 powinien mieć, no może 3.....

odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:10

alli kolejny mecz gra totalną kupę

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:02

No to ładne akcje znaczy. Fajnie że Winksy podziałał. A widzę, że Nkoudou też nawet chodzi, prawda to?

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:59

Łap kondis ace:

acestream://d06ce02f0174b35c5c0c4976d437203e24294acd

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:59

Rusek:
zagranie od winksa przez pół boiska na prawo do Auriela( podanie palce lizać)
Auriel dośrodkowuje z prawej strony Llorente przyjmuje i z najbliższej pozycji strzela
a druga to son sam sobie wypracował zejscie z prawej strony do środka podanie do LLorente oddanie z pierwszej i ładny strzał z 20 metra......

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:57

http://tele-wizja.is/stream-11/

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:56

Ponawiam prośbę, nic nie mg znaleźć ;c

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:51

Widzę że pan 10-15 bramek wreszcie coś wturlał. Jak to się stało??

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:44

da ktoś link? bo ja na jakieś same gówniane trafiam

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:39

Jak mecz, bo na basenie byłem.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:26

Son pięknie przymierzył:D

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:25

On nie może mieć dużo miejsca ;)

">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:25

znając City to strzeli w 88 min 91 i 95;)

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:25

What a finishh

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:08

winks piękne podanie do Auriela!

ładne wykończenie Lorente

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:06

O ****,nie wierze

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:00

Jebaniutki z 17,talent

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 6 grudnia 2017; 20:56

O matko, ale sytuację zmarnowali :D

">odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 6 grudnia 2017; 20:47

ma ktoś linkacza?

odpowiedz