» Oświadczenie klubu

dodał: Radzio dnia: 2014-04-30 13:01:38 komentarzy: 17

Oficjalna strona Tottenhamu powiadomiła w dniu dzisiejszym, że ostatnie doniesienia dotyczące kontaktowania się z innymi klubami odnośnie sztabu szkoleniowego są nieprawdziwe. 

"Żałujemy, że wydaliśmy takie oświadczenie, ale jest ono koniecznie. Uważamy, że dzięki niemu wyjaśnimy pewne sprawy".

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 30 kwietnia 2014; 18:55

Wstrzymałem się z bluzgami w moich komentarzach jak mogli pewnie niektórzy zauważyć ale teraz sobie pozwolę. Nie wiem co to za popierdolona drużyna te Stoke. Co oni sobie ***** myślą. Ile Townsend pobiegał po boisku? 1-2 minuty i już był do zmiany ale do zmiany dość nie mogło przecież. Jebani kościo łamacze. Rzeźnicy. I przecież Adam chyba nie grał :|

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 30 kwietnia 2014; 18:39

anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=278024
Szkoda go ...:-(

">odpowiedz
Autor: qwela Wysłano: 30 kwietnia 2014; 16:13

Haha. Sherwood to Tracz w kufajce :)

">odpowiedz
Autor: Balee03 Wysłano: 30 kwietnia 2014; 15:32

Klub z nikim się nie kontaktował, ale to nie znaczy ze nie będzie nowego trenera.
Może rozmowy z nowym trenerem będą prowadzone po sezonie.

odpowiedz
Autor: Kajetan Wysłano: 30 kwietnia 2014; 15:16

No i jest OK.
Come On You Spurs!!!

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 30 kwietnia 2014; 15:11

Przepraszam. Muszę Ci zwrócić honor. Przed chwilą jeszcze raz przeanalizowałem newsa z oficjalnej i tak jak mówiłeś jest błąd, do którego się przyznaję. Pomyliłem słówka.
Masz rację, krytyka mi się przyda.

odpowiedz
Autor: Kajetan Wysłano: 30 kwietnia 2014; 14:58

Stary, nie che Ci przecież podcinać skrzydeł. Widze, że zapierdalasz tutaj i dzięki Ci za to! Ale dlaczego nie możesz mnie posłuchać jak jasno i precyzyjnie napisałem CI gdzie popełniłeś błędy w newsie (ktorego ciągle nie poprawiłeś), tylko usunąłeś bezczelnie mój komentarz? Człowiek uczy się na błędach... Ja Ci kulturalnie zwrociłem uwage, a Ty spiąłeś się i idziesz w zaparte. Weź popraw newsa i wiedz, że życze Ci powodzenia w dalszej pracy na tej stronie. Aha i zawsze służe pomocą.

odpowiedz
Autor: Kajetan Wysłano: 30 kwietnia 2014; 14:53

Ale właśnie to zrobiłeś. JEstem tutaj bo jestem kibicem Spurs. I jestem w szoku że nie potrafisz przyznać się do błędu i usuwasz mój komentarz w którym wytknąłem Ci błędy i to rażące, ten news powinien zniknąć a Ty powinieneś mi podziękować za rady i go poprawić. Powtarzam: Wprowadziłeś ludzi w błąd tym nieudolnym newsem...

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 30 kwietnia 2014; 14:50

Nie mam zamiaru prowadzić konwersacji z osobami, które przychodzą tu tylko po to, by wytykać błędy.

odpowiedz
Autor: Kajetan Wysłano: 30 kwietnia 2014; 14:48

Dlaczego usunąłeś mój komentarz? Nie podoba Ci się krytyka?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 kwietnia 2014; 14:41

A bo tak jest, Tottenham prowadzi Tracz z Plebanii :))

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 30 kwietnia 2014; 14:16

Banda idiotów,czy oni naprawde nie widzą że ten amator jest nie zdatny do tego klubu,aha i jeszcze:Łysy ***** OUT!!

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 30 kwietnia 2014; 13:52

"Tracz" :D

Komornik... you made my day :D



Komornik... you made my day :D ">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 kwietnia 2014; 13:37

Jeśli ten amatorzyna faktycznie zostanie na przyszły sezon to nie wiem w jakim kierunku zmierza ten klub i prezes.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 kwietnia 2014; 13:31

No tot żegnaj Lamela i żegnaj LM kolejny raz

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 30 kwietnia 2014; 13:27

Wszystko na to wskazuje.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 kwietnia 2014; 13:11

To Tracz zostaje?

odpowiedz