» Oceny za mecz z Anży okiem Tottenham24.pl

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2013-10-04 14:57:19 komentarzy: 0

Hugo Lloris: O ile w pierwszej połowie mógł usiąść sobie na trybunach w związku z bezrobociem, o tyle po przerwie parokrotnie popisał się kapitalnymi interwencjami przy strzałach zawodników Anży. Jak zwykle, Francuz nie popełnił praktycznie żadnego błędu. 5

Kyle Walker: W obronie dość pewnie, szczególnie w drugiej połowie, ale miewał głupie straty. W ofensywie świetnie. Na prawej stronie był bardziej aktywny niż Erik Lamela. Walker zaliczył także asystę przy golu Chadliego. Dobry występ. 5

Vlad Chiriches: Złe dobrego początki. Początek bardzo niepewny, parę niedobrych zagrań i głupich strat. Z czasem jednak nabierał pewności siebie i po około kwadransie rządził defensywą Spurs, rozpoczynając wszystkie ofensywne akcje drużyny. 4

Younes Kaboul: Może na przestrzeni całego spotkania nie był aż tak aktywny jak jego rumuński partner, ale na pewno nie był to słabszy występ Francuza. Kaboul pewnie czyścił wszystkie zagrożenia ze strony Anży. 4

Zeki Fryers: Nie oczekiwałem od niego więcej. Zagrał mecz przyzwoity, bez większych błędów. Brakowało go oczywiście w ofensywie, ale na ten moment z tego go rozgrzeszamy, ponieważ to jego premierowe spotkania w Tottenhamie. 3,5

Sandro: Przyzwoicie, ale w poprzednim sezonie Sandro był znacznie innym zawodnikiem, o wiele lepszym. Nie ma tej pewności w dryblingu, często tracił, a także nie decyduje się na jakieś długie podania za linie obrony rywala, z czego w poprzedniej kampanii słynął. Na jego szczęście ustrzegł się błędów. 3,5

Mousa Dembele:
Kolejny znakomity występ Belga. Widać, że jego miejsce jest jako defensywnego pomocnika. Już w meczu z Chelsea rządził tą strefą, a wczoraj jedynie udowodnił, że jest w świetniej dyspozycji. 5

Erik Lamela
: Najdroższy transfer lata nie jest na razie najlepszym. Argentyńczyk zagrał bardzo słabe spotkanie. W ofensywie nie wniósł praktycznie nic, co byłoby warte odnotowania. 2,5

Lewis Holtby
: Ten chłopak podoba mi się coraz bardziej. Widać, że drzemie spory potencjał w tej jego lewej nodze. Kolejna asysta, kolejny raz przy golu Defoe. Widać, że niemiecko-angielski duet świetnie się rozumie. 4,5

Nacer Chadli:
Zdobył gola, ale poza tym niczym szczególnym się nie wyróżnił. W pierwszej połowie Tottenham grał praktycznie bez skrzydeł. Chadli był mało widoczny, a dopiero po zmianie stron jego gra nieco się ożywiła. 4

Jermain Defoe: Tak, zgadzam się z wszystkimi, którzy twierdzą, że to Anglik powinien w niedzielne popołudnie zająć miejsce w ataku Kogutów. Defoe może nie jest lepszym piłkarzem niż Soldado, ale na pewno jest w znacznie lepszej dyspozycji. Siedem goli na początku sezonu pokazuje to dobitnie. 5

Andre Villas-Boas: Generalnie mecz nie był w wykonaniu Kogutów najlepszy. Spurs nie stworzyli zbyt wielu okazji na strzelenie gola, ale tym razem nie zawiodła na szczęście skuteczność. AVB dał pograć rezerwowym, którzy podsumowując nie zawiedli.