» Oceny po meczu z Cardiff okiem Tottenham24.pl

dodał: Radzio dnia: 2013-09-22 20:07:53 komentarzy: 7

Poniżej przedstawiamy oceny po meczu z Cardiff według naszego serwisu. Skala to 1-6 (1-fatalnie, 6-klasa światowa). Zgadzacie się z naszą opinią?

Hugo Lloris: Kapitalny mecz Francuza! To dzięki niemu Tottenham nie przegrał tego spotkania. Jego fantastyczna obrona na początku meczu była klasy światowej. 5

Kyle Walker: Jego postawa była poprawna. Miał parę przebłysków. 3

Michael Dawson: Anglik powinien wystrzegać się niektórych błędów. Jeden z takich błędów mógł zakończyć się bramką, ale mecz może zaliczyć do udanych. 4

Jan Vertonghen: Dobry występ Belga. Jan jest pewnym punktem w obronie drużyny Tottenhamu. 4

Kyle Naughton: Dzisiejszym występem pokazał, że trochę mu brakuje do Danny'ego Rose'a. 3

Christian Eriksen: To nie był dobry występ Duńczyka. Ale z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.

Paulinho: BARDZO DOBRY WYSTĘP Brazylijczyka przypieczętowany bramką w ostatniej minucie. 6

Mousa Dembele: Solidny w pomocy. 4

Andros Townsend: Anglik powinien zostać godzinę po treningu i potrenować strzały zza pola karnego. Jego rajdy są owocne, ale wykończenie daje wiele do życzenia. 3

Gylfi Sigurdsson: Islandczyk trochę zgasł w porównaniu do poprzedniego meczu z Swansea. Mógł wpisać się na listę strzelców, ale trafił w poprzeczkę. 3

Roberto Soldado: Miał wiele okazji do strzelenia bramki, ale ich nie wykorzystał. Liczymy na lepsze występy w wykonaniu Hiszpana! 3

Lewis Holtby: Chociaż był krótko na placu gry, to w PIĘĆ MINUT WYKREOWAŁ AŻ TRZY SYTUACJE. Tym samym udowodnił, że należy mu się podstawowy skład. 4

Erik Lamela: Miał asystę przy bramce Paulinho. Powoli udowadnia, że powinien dostać szansę od 1. minuty w lidze. 4

Harry Kane: Anglik będzie widoczny chyba tylko w protokole meczowym.

Andre Villas-Boas: Wydaję się, że Portugalczyk chyba za bardzo zwleka ze zmianami. Ale mimo to zasługuje na bardzo dobrą ocenę. 5