» King: Presja będzie kluczowa

dodał: sajmi14 dnia: 2016-04-06 22:16:22 komentarzy: 0

Legenda i wieloletni kapitan Tottenhamu - Ledley King - wypowiedział się na temat walki o mistrzostwo Premier League.

- Zarówno Tottenham, jak i Leicester zagrają trudne spotkania. Mecz Lisów z Sunderlandem będzie wielkim testem. Sprawa może wyglądać dobrze na papierze, ale nie zapominajmy, że oni walczą o utrzymanie w lidze. Mam nadzieje, że Sunderland, albo jakaś inna drużyna sprawi miły prezent kibicom Tottenhamu.

- Zawodnicy Spurs zagrają z Manchesterem United, więc to też jest bardzo trudny mecz. Ten kto wytrzyma presję do końca sezonu, ten zdobędzie tytuł.

- Gołym okiem widać, że zawodnicy Tottenhamu uwielbiają ze sobą grać. Jest to grupa młodych chłopaków, która wspólnie przejdzie jeszcze wiele na boisku.

- Wydaje się, że grają bez strachu i jakiejkolwiek presji, co jest bardzo dobrą wiadomością, szczególnie w tej fazie rozgrywek. Wiedzą, że grają o największą stawkę - wygranie ligi - a nadal nie czują strachu.

- Spotkanie z Liverpoolem było bardzo dobre w wykonaniu Tottenhamu. To, jak szybko odrobili straty pokazuje mocną mentalność drużyny. Ich postawa dobrze wróży na resztę sezonu.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: alan1234
Strona istnieje od: 4888 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 40
Newsów: 6457
Lista online: