» Ipswich Town - Spurs U21 2:1

dodał: MalocchioZD dnia: 2019-09-05 10:14:06 komentarzy: 0

Kalendarz rozgrywek nie zwalnia, we wtorkowy późny wieczór nasza drużyna pod szyldem rocznika U21 (łączone składy U23/U18) rozegrała pierwsze spotkanie w ramach rozgrywek EFL Trophy. Rywalem naszej młodej drużyny, był nie byle kto, bo liderujące w rozgrywkach League One Ipswich Town. Ta forma rozgrywek jest niezwykle cenna dla naszych młodych zawodników, gdyż pozwala zmierzyć się z rywalami występującymi na co dzień w ramach profesjonalnych rozgrywek. Doświadczenie i siła kontra młodość jest zawsze ciekawą mieszanką do obserwacji. Wszystko przemawiało za gospodarzami , w tym ponad 5000 kibiców na stadionie, i nawet ten jeden najbardziej znany Ed Sheeran.
Nasza drużyna nie przestraszyła się tak renomowanego rywala i szybko sprawiło miejscowym kibicom przykrą niespodziankę zdobywając w 9 minucie prowadzenie za sprawą Armando Shashouy. Do przerwy utrzymaliśmy korzystny wynik, jednakże brzemienny błąd w skutkach doprowadził do wyrównania rywalizacji. Od tego momentu wyraźnie gospodarze złapali wiatr w żagle kontrolując sytuację na boisku, co pozwoliło zdobyć im drugie trafienie. Ostatnie słowo powinno należeć do naszej drużyny, piłkę na remis miał Enock Asante, jednakże naszego snajpera zawiodła skuteczność. Szkoda, było blisko ugrania punktu, jednakże naszej drużynie należą się pochwały za przebieg całego spotkania.


Pomeczowa wypowiedź naszego trenera Wayne'a Burnetta - " Rozegraliśmy dzisiaj spotkanie z bardzo dobrą drużyną. To nie przypadek, że liderują obecnie w swojej lidze. Mają ciekawych zawodników, dobrze zarządzany klub, świetnego trenera. Naszym założeniem było powalczyć dzisiaj na tle tak dobrego przeciwnika. Mimo dobrego otwarcia popełniony błąd z początku drugiej połowy zaważył na końcowym wyniku spotkania. Te rozgrywki są dla nas dużym wyzwaniem. Lubimy taką grę, kiedy stajemy  naprzeciwko drużyn bardziej doświadczonych, grających zdecydowanie bardziej fizycznie. Chcemy się sprawdzać w takim otoczeniu "


0:1  Shashoua     (9)
1:1  ........            (47)
2:1  ........            (66)

Spurs U23: Whiteman, Okedina, Eyoma (C), Lyons-Foster, Hinds, White (Asante 86), Shashoua, Markanday, Oakley-Boothe (Patterson 70), Tracey, Richards
Substitutes: De Bie, Dinzeyi, Clarke, Thorpe

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa

Najlepszy transfer sezonu 2023/2024
pokaż wyniki
Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: Dunttrkjkij
Strona istnieje od: 4166 dni
Użytkowników online: 1
Gości online: 77
Newsów: 6341
Lista online: