» Finał nie dla Kogutów

dodał: Pacho dnia: 2019-01-24 22:52:23 komentarzy: 126

Tottenham po emocjonującym spotkaniu odpada z Pucharu Ligi Angielskiej. Widać po dzisiejszym meczu, że kontuzje w drużynie wpłynęły także na mental drużyny, która pomimo walki i zaangażowania nie zdołała awansować do finału.

Pierwsza połowa należała do Chelsea. Tottenham wyglądał bezradnie, kontuzje w drużynie sprawiły, że zespół nie był pewny swego na boisku rywala. W 27 minucie do wybitej piłki po rzucie rożnym, dopadł Kante i natychmiast oddał strzał. Piłka przeleciała między nogami Sissoko oraz Gazzanigy i wpadła do bramki. Niemal 10 minut później na 2:0 podwyższył Hazard po podaniu Azpilicuety. Podopieczni Pochettino wyglądali na totalnie pogubionych na boisku.

W drugiej połowie Koguty podjęły jednak rękawice. Do linii obrony zszedł Dier i stworzył wraz z Alderweireldem oraz Vertonghenem linię obrony a na wahadła przesunęli się Rose i Aurier. W 50 minucie Tottenham złapał kontakt. Dośrodkował Rose a pięknym szczupakiem popisał się Llorente i skierował piłkę do bramki. Warto przypomnieć, że w tym momencie bramka Hiszpana nie dawała awansu Kogutom, ponieważ z powodu zmiany przepisów bramki na wyjeździe nie liczą się podwójnie. Jak się okazało był to jedyny celny strzał Spurs w tym meczu. Pomimo szybkiego tempa meczu wynik nie uległ już zmianie i wszyscy czekali już na serię rzutów karnych.

Chelsea - Tottenham 2:1

27 min. Kante (1:0)

37 min. Hazard (2:0)

50 min. Llorente (2:1)

Seria rzutów karnych:

1:0 Eriksen

1:1 Willian

2:1 Lamela

2:2 Azpilicueta

2:2 Dier (przestrzelony karny)

2:3 Jorginho

2:3 Lucas (obroniony karny)

2:4 Luiz

Awans: Chelsea

Chelsea: Kepa - Azpilicueta, Rudiger, Luiz, Emerson - Jorginho, Kante, Barkley (Kovacic - 80 min.) - Pedro (Willian - 77 min.), Giroud, Hazard

Ławka rezerwowych: Caballero, Alonso, Piazon, Ampadu, Kovacic, Hudson-Odoi, Willian

Tottenham: Gazzaniga - Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Davies (Rose - 33 min.) - Winks, Dier - Sissoko (Sanchez - 80 min.), Eriksen, Lamela - Llorente (Lucas - 68 min.)

Ławka rezerwowych: Lloris, Rose, Sanchez, Walker-Peters, N'Koudou, Skipp, Lucas

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: ainam Wysłano: 27 stycznia 2019; 16:37

>>Mortal napisał:
>>Kurka pobiłem rekord życiowy i spałem 16h i rozjechałem sobie całkiem zegar biologiczny xD

W ramach zadośćuczynienia Nkoudou od pierwszej minuty :D

">odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 27 stycznia 2019; 16:28

skład
#THFC: Gazzaniga, Trippier, Sanchez, Foyth, Vertonghen (C), Walker-Peters, Dier, Skipp, Nkoudou, Lucas, Llorente.
ławka: Lloris, Aurier, Rose, Wanyama, Winks, Lamela, Sterling

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 27 stycznia 2019; 16:26

Łubudubu w 1 składzie!! nie wierze

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 27 stycznia 2019; 00:48

Kurka pobiłem rekord życiowy i spałem 16h i rozjechałem sobie całkiem zegar biologiczny xD

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 27 stycznia 2019; 00:48

Jaki tu spokój, na na na
Nic się nie dzieje, na na na na
Nikt się nie bawi, na na na
Wszyscy się nudzą, na na na na

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 26 stycznia 2019; 23:31

Henry zwolniony z Monaco kolejne trofeum do gabloty :D

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 26 stycznia 2019; 23:10

Coś tam Arnautovic mówił o lojalności i skupieniu się na lidze i wygranej w FA Cup... Dziś może się okazać, że zmieni zdanie przed końcem stycznia ;)

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 26 stycznia 2019; 19:54

Jeżeli uda się kogokolwiek ściągnąć, to będzie zakrawało na cud :D

">odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 26 stycznia 2019; 19:46

A Rabiot to już upada na starcie ze względu na tygodniówke

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 26 stycznia 2019; 19:41

Prócz Tielemansa, to jeszcze Sidibe i Gołowina.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 26 stycznia 2019; 19:35

>>Twardy2 napisał:
>>@ainam<br />
Bez czego?<br />
<br />
16/17 - 121 mln<br />
17/18 - 110 mln<br />
18/19 - 90,5 mln<br />
<br />
Przez 3 sezony wydali 321,5 mln Euro na transfery. Bez wielkich pieniędzy jak ****.

O, naprawdę? To nawet nie śledziłam, wydawało mi się, że malutko wydali. Zwracam honor w takim razie :P

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 26 stycznia 2019; 19:34

>>coys24 napisał:
>>Tielemansa wyciągnąć z tego żałosnego Monaco.

No i ten pomysł popieram w 100%. Pisałam już o tym: bardzo dobry, rokujący piłkarz z perspektywą rozwoju, w Naszym zasięgu finansowym (około 20 mln by Nas kosztował?).

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 26 stycznia 2019; 19:34

@ainam
Bez czego?

16/17 - 121 mln
17/18 - 110 mln
18/19 - 90,5 mln

Przez 3 sezony wydali 321,5 mln Euro na transfery. Bez wielkich pieniędzy jak ****.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 26 stycznia 2019; 19:19

To już kwestia tego jak bardzo klub by chciał pozyskać. Jakby chłopaki z Monaco spadły latem tak bardzo by się nie rzucali, tym bardziej piłkarz który byłby raczej zainteresowany.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 26 stycznia 2019; 19:16

Monaco co sezon sprzedaje swoich grajków, ale za grubą forse, Levy nie da tyle ile by chcieli xd

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 26 stycznia 2019; 19:09

Tielemansa wyciągnąć z tego żałosnego Monaco.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 26 stycznia 2019; 18:54

Jebać tego Rabiota i tak go nie sprowadzimy, nawet się nie oszukuję, tym bardziej po jego wypowiedziach, a poza tym, co z tego, że fajny grajek, jak rozpierdoli nastroje w szatni pewnie.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 26 stycznia 2019; 17:10

Rabiot chciałby mieć status Harry'ego i zarabiać tyle, ile On, szalony:>

Świetny piłkarz, ale fajnie by było, gdyby dojrzał mentalnie odrobinę.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 26 stycznia 2019; 17:07

Spurs jako frajer do zbijania finansowego fair play szejków xd.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 26 stycznia 2019; 17:06

Znowu PSG wciska nam jakieś gówno. Był Aurier był Lucas teraz jakiś Rabiot. Szkoda gadać.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 26 stycznia 2019; 17:06

Trudno w ogóle znaleźć ich słabe punkty w tym momencie, choć ten Hannover to chyba nie jest wyznacznik wielkości.

Bez wielkich pieniędzy, wielkich transferów i bez wielkich gwiazd. Świetna sprawa.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 26 stycznia 2019; 17:05

Choć mi wystarczy żeby drobnego pijaczka zdjęli z bramki dla zasady :)

">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 26 stycznia 2019; 17:04

W kaczy kuper będzie bite :)

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 26 stycznia 2019; 17:03

Fajna ta Borussia, taka całkiem ofensywna.

Meczycho się zapowiada w LM!

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 stycznia 2019; 17:02

BVB bawi się Z Hannoverem jak z dziećmi. Będzie zabawnie za kilka tygodni :)

">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 26 stycznia 2019; 17:02

Byle do Maja

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 26 stycznia 2019; 17:02

Nie ma stadionu nie ma transferów nie ma strony nie ma niczego :)

">odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 26 stycznia 2019; 16:32

Jak tu już nic nowego się nie pojawia, serwer nie opłacony przez tydzień... Na co Ty liczysz?

Nie dziwne, że mało ludzi się tu odzywa.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 stycznia 2019; 13:36

Weź ktoś tego trola skasuj z tej strony, tak na dobre :)

">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 26 stycznia 2019; 01:22

Jak odprawimy Crystal Palace to jak w przypadku Carabao Cup tak i FA Cup zaszli dalej od Arsenalu. I kolejne trofeum do gabloty cyk! Jeszcze Kane powalczy o buta i cyk! Trzeba sobie radzić ;)

">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 26 stycznia 2019; 01:15

Twardy właśnie wyjaśnił dlaczego nikt nie ma do nas szacunku ;). Krzyżyk na ten klub.

. Krzyżyk na ten klub.">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 26 stycznia 2019; 01:13

Już myślałem że Januszy obudzi dotkliwa przegrana Arsenalu na własnym stadionie z Man Utd ale widocznie nadal liżą rany :(. Nie ma z kim cieszyć się że sąsiad też jest gównem :(

. Nie ma z kim cieszyć się że sąsiad też jest gównem :(">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 26 stycznia 2019; 01:11

Jebać śmieci :(. Tylko to pozostaje

. Tylko to pozostaje">odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 25 stycznia 2019; 21:46

https://i.ibb.co/7rYfdjY/image.png

Jebać tych kurwiów z zarządu.

Tottenham ma praktycznie identyczne dochody jak Arsenal. Większe niż Juventus i Atletico. Kto robi transfery, a komu kręcą się pejsy i ma garbaty nos, to odpowiedzcie sobie sami.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 18:01

Cały czas jestem wściekły na tego wiekowego nieudacznika :(. Ten mecz powinien zakończyć się wynikiem 2-2 i awansem Spurs ale śmieć zamiast zgasić i wpakować w okienko wali z pierwszej jak jakiś uczniak. Gidzie doświadczenie tego zawodnika ?

. Ten mecz powinien zakończyć się wynikiem 2-2 i awansem Spurs ale śmieć zamiast zgasić i wpakować w okienko wali z pierwszej jak jakiś uczniak. Gidzie doświadczenie tego zawodnika ?">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 17:59

A dobra źle przeczytałem już przegrali xd. Chyba chłopakowi się udzieliła wczorajsza mentalność Spurs :D

">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 17:57

Lepiej niech wygra ten gówniany turniej bo zgoda zostanie wycofana i karny wojaczek xd

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 25 stycznia 2019; 16:30

to złoto znacie?

https://twitter.com/AFC_supr3me/status/1088554691586342912

odpowiedz
Autor: PawełTH Wysłano: 25 stycznia 2019; 16:02

Miejmy nadzieje że będzie dostępny na Watford.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 25 stycznia 2019; 15:59

Nie smutaj, Sonny - wracaj do domu <3

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 25 stycznia 2019; 15:37

Katar strzel bramkę na 1-0 w 79 minucie meczu Korei. Niebywałe.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 25 stycznia 2019; 11:07

Ech, szkoda mi tego półfinału, choć wiadomo było, że będzie ciężko o awans, dodatkowo szpital.

Gratulacje dla Smrefów za awans i powodzenia w finale z City.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 25 stycznia 2019; 08:47

>>SissokoKrol napisał:
>>Chelsea przed Abramowiczem to była półka wyżej niż obecny Tottenham

Chelsea do lat 90-ych była g.ównem, którego nikt nie traktował poważnie.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 25 stycznia 2019; 07:40

"Nie obchodzi mnie co mówi szkoleniowiec, gram w futbol, nieważne, co powiedział trener. Skupiam się tylko na mojej piłce nożnej i chcę zrobić dla tego zespołu jak najlepiej - odpowiada Hazard. " Via Chelsealive

Fajny ten Hazard, taki nie za miły dla trenera xD W sumie szkoda go, bo ma papiery na złotą piłkę, tylko nie w obecnym klubie w którym gra :c Niech się zawija jak najszybciej do Realu, to może jeszcze będzie mieć szanse.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 25 stycznia 2019; 07:18

Ahhh zapomniałem dodać, że bez petropieniędzy, bogatego właściciela itd. Tylko ciężką pracą i mądrym zarządzaniem. Dupa piecze co?

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 25 stycznia 2019; 07:16

Ludzie nie lubią Nas, bo z średniaka w tabeli staliśmy się drużyną już nie tylko najlepszą w północnym Londynie, ale i całym Londynie :)

Kluby pewnie przez to samo + Levy to trudny człowiek do targowania, więc nikomu się pewnie nie chce z nim męczyć



Kluby pewnie przez to samo + Levy to trudny człowiek do targowania, więc nikomu się pewnie nie chce z nim męczyć ">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 01:04

Ogółem zastanawiam się dlaczego każdy nienawidzi Spurs. Arsenal potrafi robić interesy z Chelsea i tak można podawać przykłady innych klubów. Ale jak kogoś do Spurs sprzedać to pewnie woleliby zawodnika zesłać do rezerw xd

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:59

Szkoda mi tych fanów bo na pełnej weszli z dopingiem na Stamford gdzie kibice Chelsea dopiero po czasie coś tam próbowali odpowiadać.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:58

Swoją drogą ciekawe czy latem ktoś nowy przyjdzie xd. Żarty żartami ale nie jest to tak oczywiste. Poch wierzymy w twoje Skippy

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:55

jak postawi stadion i hotele to levy sprzeda ten klub bo mu na tym zalezy tylko xddd

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:54

Levy postawi stadion i inne hotele a potem będzie spijał śmietankę że wprowadził klub na nowy poziom szkoda tylko że nie sportowy

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:52

pochowali sie do nor, na dniach powychodza i znowu beda tutaj pisac i pisac xd

teraz nie ma co tylko fani spurs czuja wscieklosc i tyle

imo wina leveygo bo w sklad nie iwnestuje tylko lata dziury, trafilo mu sie jak slepej kurze ziarno pewnie zawodnicy ale to bedzie mijac

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:51

To że tak długo jesteś na tej stronie świadczy o tym jakie to jest dno. Fan Chelsea rozmawia z fanem Chelsea na stronie dla fanów Spurs. To już jest coś więcej niż kuriozum xd.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:49

Co ludzi powku*wiałem to moje.

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:49

i tak tu wrocisz marudo bo narzekasz wyzywasz a honoru za grosz nie masz, taka prawda xdd

narzekaj wyzywaj ale nie pisz ze odchodzisz bo potem smiesznie wyglada jak wpada i znowu placzesz

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:48

Już nawet nie wiem jak mam odpierać antysemitów na Chelsea Live. Chyba czas kończyć kariere na internetach.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:47

Nie mam zdrowia na to. Zwłaszcza na ten klub. Ostatni raz czekałem na jakiekolwiek spotkanie. Dla rozrywki zawsze można nic więcej.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:45

Guardiola ma pierwszy słabszy sezon to potem cyk Walker cyk Ederson cyk Bernardo cyk Laporte. To jest bardziej dyktator niż dobry trener że trzyma te gwiazdki w kupie a oni robią resztę.

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:43

Chelsea przed Abramowiczem to była półka wyżej niż obecny Tottenham

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:41

Zola

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:41

Jeszcze mnie przyciągnęło do tego tego sportu całe to Spurs bo myślałem że to jest jakiś przełom w tej piłce. Jednak nic się nie zmieniło.

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:41

Zoal obecny asystent trenera, zdobyl z Chelsea 7 trofeow, a odszedl jak pzryszedl ABramowicz

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:40

chelsea przed abramowiczem to byl lepszy tottenham, lapali sie do top4, wygrywali puchary anglii, wygrywali puchary w europie, wygrali superpuchar europy z realem

czy sprus takie osiagneicia ma?

przed abramowicze najlepsze zespoly w anglii to
united
arsenal
lfc z chelsea

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:39

Kim City było przed szejkiem ? Kim Chelsea była przed Abramowiczem ? Pierdole od dzisiaj zbieram znaczki. Tylko podkreślam nie że bronie Spurs bo ja ostatni na tej stronie do tego.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:35

Ja tam nie wiem na jaki ch*j drążyć temat ? Piłka to jest sport grubych ryb i albo się ma po swojej taką grubą rybę jak Abramowicz albo ma się płotkę jak Levy. Ja już osobiście mam dosyć tego sportu. Jak historia zmieniłaby bieg gdyby Abramowicz wybrał Spurs. Może w alternatywnej rzeczywistości :(

">odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:31

polecam zmiane strony na przegrywy24.pl

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:21

przynajmniej chelsea nie robi wlasnych kibicow w ciula, nie sprzedaje karnetow na nieistniejacy stadion a potem kasy nie oddaje XD

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:10

>>SissokoKrol napisał:
>>rok temu chelsea potrzebowala karne zeby przejsc norwich w pucharze anglii po czym wygrali ten puchar

A teraz potrzebowaliście karnych, żeby dostać oklep od City. Do czego dążysz?

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:10

Ja pierdziele jestem pod wrażeniem, że można kibicować Chelsea serio, może i wygrywacie raz na jakiś czas coś, ale jakim kosztem? Trzymania w klubie mordercy niewinnej kobiety? Niszczenia karier dobrym chłopakom takim jak Mason?

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:03

rok temu chelsea potrzebowala karne zeby przejsc norwich w pucharze anglii po czym wygrali ten puchar

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:02

to złoto od Chelliniego pamietacie? XD

https://twitter.com/FootyHumour/status/1088555595035226114

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:02

Mauricio Pochettino przeprowadził wczoraj rozmowy z menadżerem Adriena Rabiot aby przekonać go do dołączenia do Tottenhamu. (Express)

xD! Już to widzę xD

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 25 stycznia 2019; 00:00

>>SissokoKrol napisał:
>>beka ze spurs xddd moze jednak polfinal to jest osiagniecie dla levyego i bedzie wydane na dvd jak 2 miejsce w lidze? XD

Beka z Chelsea, że mimo, że w Spurs taki szpital to i tak karnych potrzebowaliście, żeby wygrać xD

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:58

Jak będę miał czas i moje zdolności pozwolą, to może spróbuję odpalić coś swojego xD

Tylko nie mam pewności czy jednak zdolności pozwolą, a kupno projektu strony + forum chyba do tanich nie należy. Tak czy siak po sesji może pomyślę o projekcie bardziej profesjonalnym niż ta strona i z lepszym podejściem niż spursmania.

Problem forum nnaderowego jest taki, że jest martwe to raz xD A dwa mimo wszystko lepiej się wchodzi na forum, które jakoś wygląda xD

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:58

beka ze spurs xddd moze jednak polfinal to jest osiagniecie dla levyego i bedzie wydane na dvd jak 2 miejsce w lidze? XD

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:52

Zamiast pokazać że nie ma lecenia w ****a wy dalej nabijacie wyświetlenia. Pozdrawiam.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:49

Ogółem dziwi mnie że jeszcze siedzicie na tej stronie jak to jest jakieś dno. Zamiast pokazać Misiakowi że macie to gdzieś i iść do Nnaderowego i to jego forum xd.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:48

Niby prawda ale taki Lamela jak kiedyś wystarczająco mocno komuś przysadzi z łokcia w skroń. Kto wie

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:46

Adam Johnson się w więzieniu przewraca jak widzi, że Alonso nadal nie siedzi

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:46

Tylko że Sarri to pewien krótki etap w Chelsea bo szybko poleci a Spurs ? Ciągnie się to latami.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:45

Eeeee tam my przynajmniej w drużynie nie mamy mordercy :))

">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:45

Sarri to włoski niedojda z tym się zgadzam.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:44

Ciekawe co teraz robi Komoras :). Brak mi jego wnikliwych analiz.

. Brak mi jego wnikliwych analiz.">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:44

Ale pisałem - Jeżeli my mamy mentalność przegrywów to Sarri jest takim samym mentalnym przegrywem tylko jeszcze głupszym.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:43

Z fanem Spurs najlepiej rozmawiać o gablotach xd. Nie ma argumentu na tą niemoc.

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:42

ty serio porownujesz tottenham co od 20 lat nic nie wygrywa do chelsea co praktycznie rok co roku cos wygrywa xdddd

zobaczysz ze chelsea w tym sezonie cos wygra a sprus jak i pochet tradycyjnie nic bo sa za slabi

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:41

Co jak co ale Chelsea nawet za zgaszonego Conte wstawiała FA Cup do gabloty. Także tego :D

">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:40

To była ironia z tym wygraniem LM XD Tzn matematyczne są, tak samo jak ten śmieszny klub Chelsea ma szansę niby na wygranie czegoś w tym sezonie. Ale oboje wiemy, że ani Tott nie wygra LM, ani Chelsea czegokolwiek :D

">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:39

Podobnie jak u nas nie ma Kanea, Alliego, Sona i nie ma grania w piłkę xd

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:38

Mówię, odchodzi Hazard i sam Kante + 10 worków śmieci nic nie zrobią, smutne, ale prawdziwe. Hazard ciągnie ten śmieszny klub na ten moment za ręce nogi, uszy, a nawet pierdzieloną nerkę. NIe będzie Hazarda nie będzie wyników proste

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:37

Co wy ludzie ćpiecie ? Jak oni mają pełne gacie na półfinał Carabao Cup to wyobraźcie sobie finał Champions League xd. Ku*wa chyba cztery bramy w plecy dostaliby w kwadrans.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:35

Serio trzeba być niespełna rozumu żeby jeszcze bronić tego klubu. Fanatyzm jest szkodliwy piękny Mortalu xd

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:34

Nawet jak Tottenham przejdzie Borussie to w ćwierćfinale już tam będzie czekał Juventus. No ale stopniowy progres teraz szczebel dalej

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:33

Ta to jest idealna na bycie kibicem tego klubu. Albo nie zna się na piłce albo całe życie w różowych okularach chodzi. Choć możliwe że jest to zwykły troll.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:32

>>SissokoKrol napisał:
>>i co to zmienia ze jest 3;1 dla city w spotkaniach XDchelsea wygra w tym sezonie w LE, do tego zagra w sueprpucharze europy MOZE wygra tez puchar anglii albo puchar myszki miki i co to wtedy znaczy ze zajmie 3 czy 4 miejsce a spurs zajma 3 miejsce<br />
<br />
chelsea pozbedzie sie w koncu williana, luiza i innych, jest juz higuain, ogarna za rok normalnego nowego napadziora i wtedy sprus w ldize znowu bedzie becki dostawac


TEM OPTYMIZM XDDDDDD A Tottenham może wygra Ligę Mistrzów. Typie zejdź na ziemię. Od City wpierdziel murowany, na FA cup macie takie szanse jak my, LE poczekamy aż dostaniecie poważnego przeciwnika.

Macie trenera, który tak jak Tottenham ma niby tą mentalność przegrywu, tyle że jeszcze głupszego, bo stawiał wszystko na jedną kartę, żeby nic nie wygrać xD

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:29

Nie wiem jak oni chcą dograć ten sezon jak prawie każdy pada jak mucha. Levy to jest jakiś sabotażysta albo siedzi w swoich hotelach i nie śledzi sytuacji w tym klubie. Choć na mecze chodzi.

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:29

sprzedaz azpiego jest tak samo realna jak james w tottenhamie co mania w to wierzy XDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:28

po pierwsze nie po to azpi podpisal nowy 4 letnie kontrakt zeby byc sprzedanym

po drugie azpi jest obecnie przecietny w defensywie, na boku obrony widzialbym tego goscia z crystal palace

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:25

W sumie czego się spodziewać po gościu który chciał zamienić Morate Milikiem xd. Z deszczu pod rynnę.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:23

Sissoko powiedz mi lepiej czy Sarri jest chory na umyśle do tego stopnia że chce sprzedać Azpilicuete czy jakaś gówniana gazeta wysysa sobie to z palca ?

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:20

Ale ku*wa jak to możliwe że bramkarz który nie potrafi wykopać prosto piłki godzinę wyprowadza i wali po autach albo kur*a jakieś świecie jest podstawowym bramkarzem tego klubu ?

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:18

Na ten klub potrzeba Fergusona tylko on jest w stanie zmienić mentalność tego klubu. Niestety zdrowie na to nie pozwoli.

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:18

ja tam bym widzial chelsea - spurs w kolejnej rundzie pucharu anglii i wtedy z higuainem XDDD

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:16

Mam nadzieje że Crystal Palace nas jebnie bo znowu dojdziemy do półfinału xd. Liverpool może sobie robić w tym czasie obozy treningowe.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:15

Sissoko a co ma piernik do wiatraka ?

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:15

Ja rozumiem że plaga kontuzji ale nic nie usprawiedliwia wyjścia na derby z pełnymi pieluchami. W szatni mamki zmieniły na czyste i jakoś gra się nawet kleiła.

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:14

tak jak Kane dal awans Anglii na MS do finalu?

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:13

No zdrowy bynajmniej nie jest.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:12

Llorente nawet jak przyczyni się do czegoś to i tak zawsze co daje to odbiera. Piękne dośrodkowanie zapomniałem od kogo a ten idiota z pierwszej wali zamiast zgasić i w okienko. Kane dałby awans.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:12

>>ML9 napisał:
>>Z pozytywów to Gazzaniga. Ten wykop do Lucasa jak u Edersona. A my nadal będziemy grali w najważniejszych spotkaniach drobnym pijaczkiem którego lata świetności już dawno za nim. Chory psychicznie klub a Pochettino zramolał za młodu.



Chory psychicznie klub xDDDSS ROZJEBALES MNIE NIE POWIEM

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:11

i co to zmienia ze jest 3;1 dla city w spotkaniach XDchelsea wygra w tym sezonie w LE, do tego zagra w sueprpucharze europy MOZE wygra tez puchar anglii albo puchar myszki miki i co to wtedy znaczy ze zajmie 3 czy 4 miejsce a spurs zajma 3 miejsce

chelsea pozbedzie sie w koncu williana, luiza i innych, jest juz higuain, ogarna za rok normalnego nowego napadziora i wtedy sprus w ldize znowu bedzie becki dostawac

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:09

Nie chce bronić tego gównianego klubu ale tak czy inaczej finał z City to była misja samobójcza.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:08

Na Stamford podczas drobnego kryzysu ;). Przypominam że i tak jest 3-1 dla Spurs w ostatnich spotkaniach. A ty na City chcesz iść xd.

. Przypominam że i tak jest 3-1 dla Spurs w ostatnich spotkaniach. A ty na City chcesz iść xd.">odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:07

Lamela na szrot z tego piłkarza już nic nie będzie.

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:06

zleje jak na stamford XD

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:06

Szkoda tego gola Kante ale tak to jest jak daje się darmowe rożne.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:05

Przynajmniej Walker znowu wygra trofeum może pozdrowi Tottenham.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:04

Nie pierdol City zleje Chelsea aż miło ;). Mówi to fan The Blues.

. Mówi to fan The Blues.">odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:03

no i chelsea pokazala ze jednak jest wstanie pokonac city, tottenham to bylby w roli statysty w finale

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:03

Z pozytywów to Gazzaniga. Ten wykop do Lucasa jak u Edersona. A my nadal będziemy grali w najważniejszych spotkaniach drobnym pijaczkiem którego lata świetności już dawno za nim. Chory psychicznie klub a Pochettino zramolał za młodu.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 23:00

Największym frajerem jestem i tak ja bo znowu dałem się nabrać.

odpowiedz
Autor: ML9 Wysłano: 24 stycznia 2019; 22:59

Banda nieudaczników. Nie ma szans że ten klub kiedyś się zmieni. Gen przegranych na zawsze.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 24 stycznia 2019; 22:56

>>SissokoKrol napisał:
>>tottenham tradycyjnie, naprawde mysleliscie ze awansujecie?

Nie

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 24 stycznia 2019; 22:55

tottenham tradycyjnie, naprawde mysleliscie ze awansujecie?

odpowiedz