» Eriksen chce 150.000 funtów tygodniowo
-
Pod kreską. Sunderland - Tottenham.
-
Mecz o utrzymanie? Tottenham - Nottingham Forest.
-
Liga Mistrzów - 1/8-finału. Tottenham - Atletico.
- zobacz więcej wiadomości
Tottenham już od kilku tygodniu prowadzi rozmowy z przedstawicielami Christiana Eriksena w sprawie przedłużenia kontraktu. Jak donosi angielska prasa, Duńczyk chce pozostać na White Hart Lane, jednak oczekuje zdecydowanego zwiększenia swojej płacy.
Eriksen, który na White Hart Lane trafił w 2013 roku, obecnie zarabia tygodniowo 75.000 funtów. Były piłkarz oczekuje 200% obecnych zarobków. Jak jednak zapewnia The Mirror, rozmowy stoją w martwym punkcie, ponieważ znany z twardej ręki Daniel Levy nawet nie zbliżył się ze swoją ofertą do oczekiwań Eriksena.
Niektóre media donoszą, że poważnie zainteresowani pozyskaniem Eriksena są przedstawiciele Interu Mediolan i Juventusu Turyn, chociaż to Tottenham wciąż pozostaje decydentem w sprawie przyszłości Duńczyka, który chciałby pozostać w Londynie.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Załóżmy, że możemy dać mu stówę.
Kością niezgody jest 50 tysięcy funtów tygodniowo, czyli realna jest akceptacja oferty rzędu 130 tysięcy tygodniowo - podwyżka o 55k. Ile to będzie w skali roku, niecałe 3mln? Skoro stać nas na wyjebanie 14 milionów na jakiegoś N'jie, który w zespole jedynie je posiłki.
Najlepiej przedłużyć nawet do tych 150tys i ewentualnie opchnąć. Jeśli nie podpisze, to za rok sprzedamy go za jakieś grosze, bo rok do końca.
Jablona
Weźże nie żartuj, błagam. Mamy chłopaka, który chce u nas grać, tylko się ceni i ma takie prawo, biorąc pod uwagę, że był najmniej rozczarowującym piłkarzem ostatnich lat, zaraz po Llorisie. Piłkarze pokroju Isco, którzy przychodzą z lepszego klubu do słabszego, przyszliby do nas tylko po to, aby złapać formę i za dwa sezony odejść. Dla mnie nie ma tematu odejścia Eriksena. Oddać niepotrzebny szrot Carrollów i Bentalebów i za ich tygodniówki dać podwyżkę Christianowi, na któą zasługuje. Kropka
3,8 milionów funtów = 12x316 tysiecy funtów
316 tys funtow/4 = 79.000 tygodniowo
180 Ozil i 60 Isco. 110 tys dla Eriksena to optymalna kwota.
Odleciał? patrząc na rynek ile piłkarze jego klasy dostają pieniędzy to według mnie zasługuje ;d
chyba ocipiał.
To ozil dostaje 160 a jest o klasę lepszy.
Isco w Realu dostaje chyba 50 tyś.