» Davies: Możemy pokonać United

dodał: sajmi14 dnia: 2018-03-21 11:38:08 komentarzy: 11

Lewy obrońca Spurs, Ben Davies, przyznał, że Tottenham jest pewny siebie przed meczem półfinałowym z Manchesterem United w FA Cup.

Zwycięstwo z Czerwonymi Diabłami oznaczałoby awans Tottenhamu do finału po raz pierwszy od 1991 roku. Koguty w półfinale pokonały wtedy Nottingham Forrest 2:1.

Mecze półfinałowe rozegrane zostaną na tymczasowym stadionie Spurs - Wembley. Tottenham został jednak rozlosowany jako drugi zespół, co oznacza, że tym razem zawodnicy Spurs zajmą szatnie przeznaczone dla drużyn przyjezdnych.

- O wynikach losowania dowiedziałem się nieco późno, ponieważ byłem w samolocie, gdy się odbywało - powiedział Ben Davies, który przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Walii.

- Zajmować szatnię dla gości będzie dziwnym uczuciem. W tym roku graliśmy jednak na tym stadionie wystarczająco długo, więc będziemy czuć się jak w domu.

- W tym sezonie zagraliśmy już z United bardzo dobrze (wygrana 2:0 na Wembley), przed meczem jesteśmy więc pewni siebie.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: malko2311 Wysłano: 23 marca 2018; 10:04

I wracając jeszcze do mojej wypowiedzi, nie chce powtarzać głupich tekstów ale dlaczego kibicujecie takiemu klubowi bez aspiracji, który jest ***owy na każdym kroku, który z meczu na mecz wychodzi do gry bez zaangażowania i brakiem pomysłu na grę i trofea.... Przeciez te wasze kibicowanie skraca wam życie minimum o 1/3.... Po co te nerwy.....

odpowiedz
Autor: bookiefix Wysłano: 23 marca 2018; 05:11

www.akomecze1x2.blogspot.com/ - Dzisiaj mają kolejny kupon z kursem 136 dostepny! na 9 kuponów z kursami ponad 100 trafili aż 6! skany wszystkie mają na blogu! polecam ich bo sam grałem ich 4 ostatnie kupony i wiem, że są uczciwi!

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 23 marca 2018; 01:12

Szary, destroya, mnie tylko denerwuje u Was jedno, że co jakiś news się pojawi to Wy Ciągle dożycie do tego żeby wylać swoje niezadowolenie na klub, piłkarzy, sztab trenerski i PREZESA, ile można ciągle wałkować ten sam temat, ludzie wylaliście raz swoje zażalenia i wystarczy a nie ciągle to samo pierdolenie tylko czasami ubieracie w inne słowa ale przekaz zostaje ten sam! jak zmienicie troszkę zdanie to napiszcie a jak nie to cisza bo po co pisać non stop to samo!
rzygać się chce Waszym pesymizmem...

odpowiedz
Autor: MatiM Wysłano: 23 marca 2018; 00:24

Co wy wszyscy z tymi trofeami macie.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 22 marca 2018; 23:04

Chory to chyba ty jesteś. Wypierasz się wydarzeń które MIAŁY miejsce? Prawda boli? Ja wiem że piszę w specyficzny sposób, ale wyłączając pierwsze zdanie które dotyczy przyszłości co tu jest nie prawdą? Co, Tottenham z genem zwycięzców? A co on ***** wygrał? Gablota **** pełna w ostatnich latach co?

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 22 marca 2018; 22:45

Weźcie tego chorego człowieka stąd.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 22 marca 2018; 18:46

Wymówka będzie taka że Kejn nie grał i nie miał kto strxzelać.Ten klub jest mentalnie zjebany że to skale przekracza.Jak jest widmo jakiegoś sukcesu to nogi miekną, psycha siada i kończy się takim 5:1 z Newcastle i 1:2 z Juve. Ja 3 lata temu myślałem że ci ludzie potrzebują doświadczenia, że doświadczeniem zajebali walke z Lester, ale po tym okresie stwierdzam że tu chodzi o to DNA frajerów którego się nie da zlikwidować.Kto by nie grał, kto by nie trenował to i tak się skończy tak samo. 8 lat oglądam ten klub i on nawet jak robi sukces ćwierćwiecza to potrafi się ***** skompromitować. Za te 5:1 z Newcastle to im ***** nigdy nie wybacze. NIGDY

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 22 marca 2018; 10:55

Nie możecie pokonać a musicie ! Gramy tym składem 3 sezon i do trofeum zostały 2 mecze rozgrywane u siebie. Nie ma już gadki o dostosowaniu się do nowej filozofii, braku doświadczenia, byliśmy lepsi ale zabrakło szczęścia czy klątwę Wembley. To my rozdajemy karty i nie ma już wymówek. United gra gowno a Chelsea jeszcze większy bałagan w szatni. Jak nie teraz to nigdy.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 21 marca 2018; 19:46

Nie pierdol Ben, zwykle jak widze wywiad że coś możecie to przepierdalacie z kretesem.

odpowiedz