» Czy Tottenham stać na odbicie się od dna?

dodał: Radzio dnia: 2014-03-30 19:30:32 komentarzy: 43

Sfrustrowany dzisiejszą porażką z Liverpoolem, pozwoliłem sobie napisać parę słów odnośnie tego, co się dzieję w zespole z White Hart Lane.

Większość osób (w tym rzecz jasna ja) wierzyło, że fantastyczny "comeback" w meczu ze Świętymi da porządnego kopa piłkarzom Tottenhamu i końcówka sezonu może być pozytywna, ni jeżeli negatywna... Po raz kolejny się zawiodłem. Przez parę dni nie chciałem wychodzić przed szereg i wypowiadać się o tym, ale po meczu z The Reds moja szala goryczy się przelała i nie obędzie się bez paru słów z mojej strony.

Pierwotnie, to co się powinno zrobić po sezonie ? Sprzedać Naughtona, Kaboula, Capoue, którzy po prostu nie nadają się do tego klubu. Do tego należy zakontraktować coacha z prawdziwego zdarzenia. Kto słyszał o jakimkolwiek trenerze, który siedzi na trybunach, zamiast być z drużyną? Nowy trener powinien zbudować wszystko od początku. Poprzez bramkarza, napastnika i kończąc na pani z portierni.

Kolejną kwestią są wywiady, wywiadziki. Jak dobrze zauważyliście, każdy zawodnik przed meczem mówi o tym, że zespół jest gotowy, da z siebie 100%. A jak przychodzi niedziela, godzina 14:30, to widzimy brak zaangażowania u drużyny. Z czego to wynika? Może brak odpowiedniego zmotywowania?

Nietrudno się nie zgodzić z opinią Glenna Hoddle'a, który przytoczył niedawno, że "Tottenham zmarnował pieniądze za Bale'a." Klub nakupował piłkarzy o nieodpowiednim typie. Bez zastanawiania. Przepłacony Soldado, leczący kontuje Lamela, bezproduktywny Capoue...

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: darfer45 Wysłano: 1 kwietnia 2014; 18:56

Potrzebny nam trener z prawdziwego zdarzenia, oraz odrobina cierpliwości, bo nikt od razu cudów nie zrobi. Brakuje nam też takiego zawodnika, który umiałby pociągnąć grę gdy całej reszcie nie idzie. Ktoś taki jak Gerard w Liverpoolu lub Lampard w Chelsea... ale takiego zawodnika nie da się kupić :/

odpowiedz
Autor: byczek1 Wysłano: 1 kwietnia 2014; 16:31

Nie zgodzę się tutaj z kolegą że Lennon jest dobry. Tyle lat gra u nas i się za bardzo nie rozwinął, ba, chyba w ogóle stoi w miejscu już kilka lat. Nie będzie lepszy, on polega na swojej szybkości a lata lecą powoli, już niedługo bez tego za wiele nie zrobi, z resztą teraz też jest bezproduktywny.
Jeśli przyjdzie nowy trener, to sam sobie zobaczy kto jak gra i się angażuje w grę, i wybierze odpowiednie osoby do gry, więc jeszcze co niektórych zawodników nie skreślajmy. Dajmy komuś popracować dłużej, jak to jest w Liverpoolu obecnie. Czy właśnie nie marzymy o takim poziomie jaki teraz prezentuje Liverpool? My jeszcze nie byliśmy na szczycie, oni z niego spadli i wracają bo kilku dobrych latach. Nam nic nie dają zmiany trenera więc może wreszcie ktoś w tym klubie pomyśli żeby zatrudnić dobrego trenera i dać mu się zaprezentować. Nie od razu Rzym zbudowano ale coś mało włodarzy różnych klubów to rozumie najwyraźniej.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 31 marca 2014; 20:39

Moje zdanie jest takie ze Spurs zatrudnia trenera z duzymi jajami i jescze wiekszym doswiadczeniem.Dajmy na to ze bedzie unas Van gaal.Musimy sie pozbyc takich kopaczy jak Paulinho,Lennon,Naughton,Rose i oczywiscie Baldini.Zostawil bym Soldado, Capoue i Lamela oni maja naprawde duzy potencjal tylko potrzebuja wlasnie odpowiedniego trenera ktoru to ogarnie.Oczywiscie potrzebujemy trzech nowych obroncow na poziomie, wiekszosc meczow przegralismy wlasnie z kardynalnych bledow obroncow.

odpowiedz
Autor: qwela Wysłano: 31 marca 2014; 20:27

Niestety źle zrozumiałeś Radzio.
To petycja w sprawie głosowania o wotum nieufności dla prezesa i zarządu klubu.

odpowiedz
Autor: Szpila Wysłano: 31 marca 2014; 20:20

Lennon jest bardzo dobrym zawodnikiem.Jeżeli jest w pełni zdrowy,gra regularnie to Tottenham ma z niego pożytek.Andre zrobił z niego bardzo dobrego skrzydłowego,mam na myśli jego grę w destrukcji,obecnie tego nie ma,gra jak cała drużyna,bez ładu i składu.Możemy podziękować za to naszemu prezesowi i władzą klubu.Chciałbym przypomnieć że jeszcze dwa lata temu taki Liverpool dostawał od nas regularnie,nie ważne gdzie,u siebie również.Wczorajszy mecz pokazał jaki postęp zrobiliśmy w tym czasie dzięki stabilizacji w naszym klubie.....

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 31 marca 2014; 20:05

Ludzie tak mówili przez samą kwotę na transfery. Pozostaje wierzyć, że to tylko gorszy sezon...

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 31 marca 2014; 19:15

Przed sezonem sam Sandro powiedział, że klub walczy o mistrza.

odpowiedz
Autor: marcel9990 Wysłano: 31 marca 2014; 19:14

Na początku sezonu myśleliśmy nawet o mistrzostwie, później o pewnym awansie do Ligi Mistrzów, potem o TOP 4, niedawno o tym żeby się utrzymać na 5 miejscu, a teraz KUR*A o tym aby awansować do Ligi Europejskiej.

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 31 marca 2014; 18:48

Jeżeli dobrze zrozumiałem tekst, to kibice Tottenhamu wystosowali petycję, że chcą LvG na trenera :)

źródło: http://www.change.org/en-GB/petitions/daniel-levy-the-directors-and-management-of-tottenham-hotspur-football-club-this-petition-is-intended-as-a-vote-of-no-confidence-in-daniel-levy-enic-and-their-management-of-thfc-our-reasons-are-listed-below



źródło: http://www.change.org/en-GB/petitions/daniel-levy-the-directors-and-management-of-tottenham-hotspur-football-club-this-petition-is-intended-as-a-vote-of-no-confidence-in-daniel-levy-enic-and-their-management-of-thfc-our-reasons-are-listed-below">odpowiedz
Autor: arthurrozz Wysłano: 31 marca 2014; 16:58

"Osiągnął to co zarząd oczekiwał"

Zarząd jest chory i oczekuje cudów (cudów w sensie TOP4 z prawie całą "nową" drużyną), także trener będzie zmieniany co sezon, jeśli tak dalej pójdzie, lub nawet co pół :D


">odpowiedz
Autor: MatiM Wysłano: 31 marca 2014; 16:31

Załóżmy, że przychodzi Van Gaal, i co??
Nagle Dawson z Kaboulem staną się parą nie do przejścia?? Naughton nagle przestanie popełniać dziecinne błędy?? Lennon nagle odzyska świetną formę sprzed 4 lat?? Soldado nagle zacznie strzelać?? Lamela nagle wyleczy kontuzję pleców?? Paulinho nagle zacznie grać w defensywie zamiast pchać się na chama do przodu?? Vertonghenowi nagle zacznie się biegać zamiast truchtać ?? Townsend nagle zacznie stanie się drugim Bale'm?? Sandro nagle przytpomni sobie jak grał za Redknappa?? Nie sądzę. W tym klubie jest potrzebna stabilizacja. Dać trenerowi 5 lat i wtedy go rozliczać. Osiągnął to co zarząd oczekiwał, ok, zostaje dalej. Nie osiągnął celi wtedy out, a nie bawić się w zmiany trenerów co pół roku

odpowiedz
Autor: SpursILove Wysłano: 31 marca 2014; 15:44

@Spurs
Czemu soldado out ?
On gra dopiero pierwszy sezon i nie jest wygrany w PL taki sam przypadek jak ozil czy teraz wszyscy sie nim podniecają ? nie bo gra piach oni nie są wygrani w PL i nie mają pożądnego trenera
Co do sherwooda nie chce go widzieć w następnym sezonie byłem jego obrońcą bo myślałem po meczu z chelsea kiedy błędy popełniła obrona TYLKO a cała drużyna jakoś grala i myślalem że miał tylko słabe początki ale wczoraj zrozumiałem że pod jego wodzą tottenham niema pomysłu na gre jedyny plus jaki moge mu dać to ot że zawodnicy nie chcą żeby odchodzil bo zrobił w szatni super atmosfere
Co do lennona on dla mnie to ikona drużyny jak byłem mniejszy może mialem z 5 lat kibicowałem realowi i zawsze chciałem aby doszło do transferu nie hce go bronić ze dobrze gra bo gra piach w tym sezonie a przynajmniej od kilkunastu meczy ale go lubie i choć ma grzać lawe zostawmy go co do reszty się zgodze
No i ja bym chciał przede wszystkim obrone no i konplyanki bo atak mamy soldado i ade no i z szkołki paru i kane
Więc sprzedajmy dawsona kaboula naughtona i wywalmy sherwooda a kupmy dobrych i postawnych obrońców !!

odpowiedz
Autor: Wojtek10 Wysłano: 31 marca 2014; 12:47

jak obrona to fajnie jak bysm kupili
Nkoulou

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 31 marca 2014; 11:31

Damian. Z tymi transferami się zgadzam. Nie znam się z ludźmi z klubu, więc nie wypowiadam się kto zawinił. Czy AVB czy Baldini. Ale jedno wiem na pewno.

Niektórych rzeczy się nie przewidzi i sam byłem wieeelkim zwolennikiem Lameli a nic z tego nie wypaliło. Może się okaże, że od następnego sezonu wszystko zaskoczy i niektórzy pospełniają oczekiwania jakie im stawiamy.

Ale poza tym na oko kibica, a nie fachowca sprzedaż Caulkera i kupną za tą samą kwotę rumuna to porażka. Nie mówię, że Chiriches jest słaby. Ale w tamtym sezonie Caulker wyglądał na jednego z pewniejszych w naszej defensywie.

Poza tym puścili BAE. Jak oni to wymyślili skoro w kadrze mają tylko jednego (być może nawet gorszego od Benoita) lewego obrońce, do tego wiecznie kontuzjowanego.

A teraz wypożyczenie Holtbyeego w dodatku.

Czasem nie rozumiem tych ruchów kadrowych u nas.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 31 marca 2014; 07:14

Szpila, no chyba nie powiesz mi że jest inaczej,Roma uplasowała się na drugim miejscu ma 71 oczek i mecz zaległy,jeżeli wygrają przewaga Juve to będzie 8 oczek tylko(aż),ale aż dziw bierze że drużyna przez ostatnie dwa lata nie była nawet w LE będzie w Lidze Mistrzów prawdopodobnie,taki drugi a'la Liverpool

odpowiedz
Autor: Szpila Wysłano: 31 marca 2014; 00:24

https://www.youtube.com/watch?v=JqsIqQ4Ma_k

odpowiedz
Autor: Szpila Wysłano: 31 marca 2014; 00:13

Popatrzcie jaką logiką kierują się władze Tottenhamu z prezesem na czele.......cel jaki wyznaczają nowemu trenerowi to TOP4 ligi.Więc za co został zwolniony Redknaap?Wywalczył ćwiercfinał Ligi Mistrzów,potem było 5 miejsce,by znowu zająć 4 !!!!Co robi prezes?Zwalnia go za to że Chelsea zdobywa Puchar Ligi Mistrzów.Andre?Jest blisko,zabrakło niewiele,pomimo rekordowych 73 punktów!!!Miał Garetha?Co to grzech?To właśnie on go wymyślił na ''nowo''.Potem letnia rewolucja i saga z Garethem?Okazuje się że nie miał nad transferami pełnej kontroli,tak jak ma to w swoich klubach Wenger,Mourinho,miał Ferguson.Klub sprzedaje mu najwazniejszego gracza w ostatniej chwili.Boas próbuje z tej nowej materii budować od nowa.Dostał czas?Wysokie porażki z M.C i Livepoolem?A kto ich nie dostaje w tym sezonie?Brak stylu?Levy wymyślił lepszy?Tim,który nawet nie ma papierów by być trenerem?Tak to jest jak się ma głowę na karku i szuka trenera przed mistrzostwami świata lub grudniu przed świętami......

odpowiedz
Autor: Szpila Wysłano: 30 marca 2014; 23:46

Komornik.Martinez niczego nie zbudował,ma prawie takie same wyniki jak Moyes,prawie identyczny skład,no i Lukaku w ataku.Niskie nakłady,i to właśnie jest przyczyna że Moyes tez zajmował z tym klubem parę razy 5 miejsce a raz nawet zmieścił się w Top4.Doceniam pracę Martineza,ale bez przesady.

odpowiedz
Autor: Szpila Wysłano: 30 marca 2014; 23:41

Spurs,a gdzie Roma walczy o mistrzostwo Włoch?A kogo oni mają za rywali w tej ''przeciętnej lidze''?Poza Juventusem i Napoli nie ma godnych rywali.Milan,Inter?Roma walczy o tytuł?Patrzyłeś na tabelę Serie A chyba w grudniu zeszłego roku.....

odpowiedz
Autor: Szpila Wysłano: 30 marca 2014; 23:36

Dajcie już spokój.Tottenham nie ma obecnie drużyny na poziom TOP4 Premier League.Błędy,kretyńskie błędy w obronie to jedno,druga sprawa,że ta drużyna nie ma zupełnie stylu,ani charakteru.Obejrzałem właśnie pierwsze 30 minut tego meczu z Liverpoolem i odpuściłem,zerkając na wynik jakim się skończył.Co tydzień piszecie to samo,co trzeba zrobić.Daniel Levy zrobił to za was,zwolnił Andre,dał wam lepszego fachowca.Ten mecz to lekcja,jak buduje się cierpliwie zespół,na to Liverpool pracował dwa sezony,a nie w dwa miesiące tak jak paru tu krzykaczy oczekiwało cudów po letniej rewolucji w Tottenhamie.Niech praca Brendana Rogersa nauczy naszego prezesa cierpliwości przede wszystkim.Taki van Gaal przyjdzie i od razu narobi wam cudów.......raczej skończy tak jak Redknaap i Boas.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 30 marca 2014; 23:24

AVB chciał Eriksena? A nie przypadkiem Moutinho?

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 30 marca 2014; 23:13

Drużynę buduje się od obrony. O tym widocznie zapomniał AVB (Sherwooda tutaj nie winię, bo to nie on dokonywał transferów, ani nie dostał nawet kasy w zimowym okienku). Przecież już w poprzednim sezonie było widać, że z Dawsonem i tego typu wynalazkami nie ugramy TOP4. Jeden Chiriches i powracający z wypożyczenia, pozostawiający sporo do życzenia Rose to stanowczo za mało. Walkę w bezpośrednich meczach z topową 4 przegrywamy przede wszystkim w obronie po masie głupich błędów.

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 30 marca 2014; 23:03

Po pierwsze, AVB chciał tylko Soldado, Eriksena i Paulinho. A po drugie u AVB przynajmniej było widac, że wie, co z tymi piłkarzami zrobić. Powtarzałem to już 200 raz, ale nie mam ochoty rozpisywac się po raz kolejny.

odpowiedz
Autor: Damian89 Wysłano: 30 marca 2014; 22:40

Nasza beznadziejna gra to też w dużej mierze zasługa AVB to on chciał takich nowych piłkarzy jacy do nas dołączyli w letnim okienku transferowym

odpowiedz
Autor: cyn Wysłano: 30 marca 2014; 22:30

Banko ja nie mówię, że wywalczyli je nieuczciwie np. poprzez błędy sędziowskie. Chodzi mi o to, że wasza pozycja w tabeli jest mimo wszystko o wiele lepsza, niż wasza gra na przestrzeni całego sezonu, o czym świadczy chociażby różnica bramek. Mieliście w tym sezonie pojedyncze dobre mecze ( tak jak manu) ale ogólnie gracie beznadzieje (tak jak manu). Inaczej niż everton, który gra naprawdę dobrze i ładnie dla oka i nie jest co chwile miażdżony po 4 czy 5 do 0, nie licząc meczu z nami na Anfield :D

">odpowiedz
Autor: darfer45 Wysłano: 30 marca 2014; 22:14

Wódka bez akcyzy ^^ Marzenie studenta :D

">odpowiedz
Autor: Damian89 Wysłano: 30 marca 2014; 22:08

Żeby walczyć o top4 musimy mieć szeroką kadre ale piłkarzy a nie emerytów i panienki

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 30 marca 2014; 22:06

I obniżą VAT do 15% i wódka będzie bez akcyzy :P Tak dobrze to nie ma ;)

Tak dobrze to nie ma ;)
">odpowiedz
Autor: darfer45 Wysłano: 30 marca 2014; 21:29

Nie wykluczone, że Van Gaal znajdzie sposób, by uporządkować skład.

A my będziemy mogli zobaczyć świetne akcje Lennona skrzydłem, stoperów, którzy skutecznie będą rozbijać ataki rywali, Soldado zacznie strzelać, a my będziemy mieli sporo powodów do radości....

Takie moje utopijne rozważanie :P

">odpowiedz
Autor: Banko Wysłano: 30 marca 2014; 21:28

cyn, proszę bez pierdzielenia kto na co załuguje. Chłopcy uczciwie wywalczyli te punkty więc nie pierdol, że powinniśmy walczyć o utrzymanie.

odpowiedz
Autor: darfer45 Wysłano: 30 marca 2014; 21:26

Moim zdaniem, po prostu przybyło nam za dużo zawodników. Były zbyt duże rotacje zawodników. Pieniądze, które otrzymaliśmy za transfer Bale'a nie powinny być wydane od razu. Taki natłok nowych zawodników sprawia, że skład trzeba układać praktycznie od zera. Moim zdaniem te pieniądze nie powinny być wydane w ciągu jednego okienka transferowego, a co najmniej dwóch.

Warto by może było więcej z tych funduszy zainwestować w młodzież. Przydało by nam się więcej takich zawodników jak Bentaleb, nie mam na myśli tego by wszyscy grali w pierwszej 11, chodzi po prostu o młode talenty.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 30 marca 2014; 21:24

U Van Gaala wszyscy rozpoczną z czystą kartą i nie sprzeda nikogo dopóki ich nie wypróbuje w swoim systemie szkoleniowym. Tak myślę.

odpowiedz
Autor: cyn Wysłano: 30 marca 2014; 21:21

Będąc kibicem LFC naprawdę widziałem was na tym 4 miejscu w tabeli kosztem anali, ale wydaje mi się, że jedynie everton może im jeszcze zagrozić w walce o 4 miejsce, a wy i muły nie macie już najmniejszych szans. Bale grał u was wyśmienicie, ale nawet jego sprzedaż nie tłumaczy tego jak fatalnie gracie. Itak macie więcej punktów niż na to zasługujecie biorąc pod uwagę jakość gry- patrząc na bilans bramek to powinniście walczyć o utrzymanie.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 marca 2014; 20:32

taka mała uwaga, nikt od dawna nie bije się o mistrza z Juventusem we Włoszech :P

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 30 marca 2014; 20:30

Drugim przykładem tego jest AS Roma,wywalili trenera,wywalili Bambiniego,sprzedali swoją najlepszą gwiazdę Lamelę,sprowadzili trenera który swoje doświadczenie nabył tylko i jedynie we Francji,i co? i biją się o mistrza z Juve.Przypadek?,nie sądzę
Dobra,wraz z końcem tego sezonu trzeba zrobić kilka zmian,oto moje propozycje:
Sherwood out
Naughton out
Soldado out
Kaboul out
Dawson out
Paulinho out choć nie do końca
Lennon out
aha zapomniałem BALDINI out
Natomiast:
LVG in
Holtby in
Caroll in
Konoplyanka in
dokupić jeszcze 2-3 obrońców w razie focha Jasia i ewentualnie jakiegoś napadziora.
Takie moje zdanie na ten temat.

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 30 marca 2014; 20:25

Coś czuje, że na dniach Sherwood poda się do dymisji...

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 marca 2014; 20:14

O wartości Paulinho pierwsi już przekonali się włodarze ŁKSu. Ja nie wiem jakim cudem on z Corinthians sukcesy odnosił i dostał się do reprezentacji Brazylii która jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na globie.

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 30 marca 2014; 20:13

Ja nie zrozumiem jednej rzeczy. Mamy kłopot bogactwa w pomocy, a Sherwood wciska dodatkowo Bentaleba. Nic nie mam do chłopaka, ale bez przesady.

odpowiedz
Autor: Banko Wysłano: 30 marca 2014; 20:11

Capoue przez kontuzje i faworyzowanie Bentaleba nie miał szans by pokazać na co go stać, a początek sezonu miał dobry. Mimo wszystko dałbym mu szansę.

odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 30 marca 2014; 20:10

Masz rację, za bardzo rozpędziłem się z tym, że ma odejść Capoue. :)

">odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 30 marca 2014; 20:05

Dobry tekst, choć nie zgadzam się w każdej kwestii. Radku, masz pretensje do Naughtona i Kaboula, ok, ja to rozumiem. Jednak Capoue? Ten chłopak na początku sezonu był ostoją środka pola. Do niego ze środka mam najmniej pretensji, bo gra tu tylko sezon. Paulinho totalny regres na przestrzeni sezonu. Dembele też nie poczynił żadnego progresu, choć oczywiście jest ważnym ogniwem. Sandro to dla mnie porażka sezonu. Nie daje nic w ofensywie, a w defensywie gra na poziomie Bentaleba. A właśnie, Bentaleb to dla mnie, paradoksalnie, jedyny pozytyw tego sezonu. Można na niego narzekac, ale chłopak ma 19 lat i nie gra wcale gorzej od Paulinho czy Sandro. Z pewnością się rozwinie.

100% do odejścia: Kaboul, Naughton, Lennon,
Nie obrażę się, jesli odejdą: Dawson, Sandro, Paulinho, Soldado

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 marca 2014; 20:00

Ja tylko przytoczę sobie swojego posta z tematu analizy szans na top 4.



Imponuje mi Everton i Martinez. Zaufali człowiekowi który spadł z ligi i w pierwszym sezonie robi rewolucje z małym nakładem. Może powtórzyć osiągnięcie Moysa sprzed 10 lat i wywalczyć eliminacje LM. Genialne wypożyczenia Lukaku czy Deulofeu.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/everton-fc/transfers-alle/verein_29.html

Takich ludzi potrzebuje Tottenham. Bo u nas w kwestii sportowej (nie licząc piłkarzy, ale niektórzy z nich to i tak paralitycy) nie ma ludzi którzy mają łeb na karku a robić biznes to i owszem. Jeśli ktoś zasługuje na tą 4 z tych 3 drużyn to obiektywnie jest to Everton. Najwięcej % na prawdopodobieństwo dałbym właśnie im. To jest przykład jak zrobić drużynę z aspiracjami taką jak nasza tylko robioną z głową a nie z rozpierdalaniem pieniędzy bez pomyślunku. Barry, McGeady, Kone, Lukaku, Deulofeu + ich zdolna młodzież. Pozbyli się kotwicy w postaci Moyesa i oddali Fellainiego i okazuje się że lepiej sobie radzą. O czym to świadczy skoro przychodzi nowy trener, z kompletnie nowymi zawodnikami, bez ogrania i z mniejszym nakładem finansowym i wyprzedza zespół który miał jednego z najlepszych trenerów młodego pokolenia, który wydał 120 mln na transfery. O czym ot świadczy? No właśnie.

Martinez będzie latem rozchwytywanym towarem. Jeśli uda mu się awansować do eliminacji, prawdopodobnie zatrzyma Lukaku i zacznie się nowa era i przybędzie kolejnego poważnego rywala w walce o top 4. Jeśli my wydając tyle pieniędzy tak frajerzymy to ja nie wiem kiedy wejdziemy do tej zasranej LM. Bo dogodniejszych warunków niż w tym roku przez długi czas nie będzie

odpowiedz
Autor: H-Spurs77 Wysłano: 30 marca 2014; 19:46

http://footbar.pl/zyciowa-szansa-tottenhamu/

Artykuł, który, gdy czytałem go ponad pół troku temu, sprawiał że dostawałem dreszczy, i 100% pewność że Tottenham w sezonie 2013/2014 dokona czegoś wielkiego ...


"Lamela i Chiriches już stąpają po deszczowej ojczyźnie Szekspira.

Erisken szybko pakuje korki, z namaszczeniem kładąc je obok płyty CD z kompilacją najlepszych zagrań Michaela Laudrupa. Idola, którego niebawem spotka w Anglii.

W szatni powitają ich inni nowi, dopiero poznający Londyn, koledzy. Hiszpan Soldado, Francuz Capoue, Brazylijczyk Paulinho, Belg Chadli. Wszyscy oni mają jeden cel. Sprawić, by White Hart Lane jak najszybciej przestało płakać po Garethie Bale’u. Nie powinni jednak ronić łez. Sprzedaż ich ulubieńca, za taką cenę, to najlepsze, co mogło spotkać fana Tottenhamu."

odpowiedz