» Porażka w pierwszym oficjalnym sparingu: Juventus 2-1 Tottenham

dodał: sajmi14 dnia: 2016-07-26 11:57:45 komentarzy: 38

Podopieczni Mauricio Pochettino przegrali z Juventusem 1-2 w pierwszym meczu International Champions Cup rozgrywanym w Australii. Bramkę dla drużyny z Anglii strzelił Erik Lamela.

TOTTENHAM: Vorm; Trippier(Harrison 63'), Ball(Amos 79'), Carter-Vickers, Miller(Winks 46'); Mason (C) (Yedlin 46'), Wanyama; Son(Lamela 46'), Carroll (Edwards 63'), Chadli(Onomah 46'); Janssen(Walkes 63')

Bramki: Dybala 5', Benatia 15' - Lamela 67'

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 28 lipca 2016; 12:12

W tym klubie z reguły jest tak że jak ma się nadzieję że coś się uda to później i tak to c*** strzela. Mówimy o klubie który w ostatniej kolejce potrafił zostawić niesmak (dalej mnie to boli i męczy i chyba zawsze będę pamiętać 1:5) w sezonie ćwierćwiecza. Ja do Sona jestem uprzedzony, tak jak do Bentaleba czy wcześniej Paulinho. Co oni ***** nie zrobią zawsze będą u mnie na celowniku.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 28 lipca 2016; 11:58

Soldado strzelił karnego z Crystal Palace czym dał nam 3 pkt, tydzień później strzelił karnego ze Swansea czym dał nam 3 pkt, a pod koniec sezonu strzelił jedyną bramkę z Cardiff i to nie ze spalonego, czym także dał nam 3 pkt. A wszyscy po nim jechaliście :/

Maxiu, takie pojedyńcze rzeczy to można znajdować przy każdym zawodniku. Lamela w swoim 1 sezobie miał fenomenalną asystę chyba z Cardiff w 1 meczu w 93 minucie. Bez niego nie wygralibyśmy. Ale patrząc na ogół to w meczu raczej przeszkadzał i tracił niż dawał coś na plus. Son też miał błyski, super bramka z Lester w FA, dwa mecze pod koniec - Chelsea i Southampton bardzo spoko. Ale jak widzę że w 80% przypadków przy przyjęciu piłka mu odskakuje na 2m to krew mnie zalewa. A większość strzałów ląduje w trybunach. Kolejna sprawa - musiałby być kosztem Lameli który teraz jest najlepszym motorem napędowym całej drużyny. A najgorsze jest to że dwa lata nie będzie miał kontaktu z piłką, to jaką on może mieć formę jak wróci? 30 mln! Za kolesia który rozegra 2 sezony. Przy czym w pierwszym był odpowiedni co najwyżej na ławkę.

odpowiedz
Autor: maxiu_spurs Wysłano: 28 lipca 2016; 11:01

>>Komornik napisał:
>>Jeszcze przyjdzie taki dzień że wyjdzie na moje. Potem będziesz mówił że się nie zgrał bo na igrzyska pojechał. Tylko że wtedy to sam zamkniesz morde, a to że cały czas po mnie cisneliście to zapomnicie.

Ale skąd ty możesz wiedzieć że będziesz miał rację? Z całego serca chce żeby Son udowodnił co potrafi, po prostu chce zobaczyć co wtedy będziecie mieli do powiedzenia. Obojętnei co nei zrobi to się go uczepicie. Strzelił gola w 90 minucie z Watford to problem bo strzelił ze spalonego xd strzela ze Southampton to problem że nie podał Kane'owi xd To tylko najgłupsze przykłady więc zluzujcie bo tych wszystkich przezwisk w jego stronę możecie jeszcze żałować.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 27 lipca 2016; 14:01

Dżejkob dojrzej do rozmowy na poziomie albo idź stąd jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia. Nigdy nie przedstawisz sensownego argumentu, potrafisz tylko jechać jak nie po mnie to po Underku, teraz Komor.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 27 lipca 2016; 12:28

Jeszcze przyjdzie taki dzień że wyjdzie na moje. Potem będziesz mówił że się nie zgrał bo na igrzyska pojechał. Tylko że wtedy to sam zamkniesz morde, a to że cały czas po mnie cisneliście to zapomnicie. I dobrze że wyciszyłeś. Daj unsuba nawet. Zresztą c*** z tobą, rób co chcesz.

odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 27 lipca 2016; 12:05

>>Łubu dubu, łubu dubu niech sprzeda Sona prezes naszego klubu! Niech sprzeda go! <br />
<br />
Z klasyka Barei. Chyba nawet gimb zna tą melodyjkę.

>>arthurrozz napisał:
>>Siemanko, jest może jakiś skrócik z tego meczu?

Coś takiego jedynie udało mi się znaleźć

odpowiedz
Autor: arthurrozz Wysłano: 26 lipca 2016; 21:36

Siemanko, jest może jakiś skrócik z tego meczu?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 lipca 2016; 20:46

Te pare lat temu po mistrzostwach w RPA piłkarze Korei Północnej mieli po kompromitacji jechać od razu do kamieniołomów. Te skośnookie się nie pierdolą w tańcu.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 lipca 2016; 20:42

Sam się zastanawiam jak taki bezwzględny finansista mógł popełnić taki błąd. Widzieliście grupę Korei Południowej? On przecież po fazie grupowej skończy te IO.

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 26 lipca 2016; 20:32

XD :D

">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 26 lipca 2016; 20:20

Ja to się zastanawiam jak prezes-biznesmen Daniel wydał 30mln na kolesia, który jedzie na olimpiadę, a jak jej nie wygra to musi jechać na 2 lata do wojska, bo jak nie to zostanie wyklęty z kraju. No nie ogarniam. Przecież nie zwrócą nam za to.

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 26 lipca 2016; 20:13

Komornik nie musiałeś tłumaczyć
Jak ktoś zna to się uśmiechnie, a jak ktoś nie zna to jego życie jest póki co nic nie warte :)

">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 lipca 2016; 18:57

Łubu dubu, łubu dubu niech sprzeda Sona prezes naszego klubu! Niech sprzeda go!

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 lipca 2016; 18:02

Misiaczek przypominam Ci, że naszym prezesem jest Daniel Levy i jakakolwiek sprzedaż naszych zawodników dla niego będzie pewnie zwrotem kosztów za Wanyame i Jansena niż pieniędzmi na kolejne zakupy.

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 26 lipca 2016; 16:01

Son to się faktycznie nie nadaje. Sprzedaż jego (15 mln), Bentaleba 10 mln, Pritcharda 5 mln, Fazio 5 mln, Carroll 5 mln to dane 40 mln funtów za co można kupić jakiegoś konkretnego Barkleya czy innego ogranego ofensywnego pomocnika.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 26 lipca 2016; 15:00

Mocno średnio. Przeciętnie. Pjanić go prawie zabił kopem w twarz :D Ale no już go nie dałem na - żeby się nie pastwić

Ale no już go nie dałem na - żeby się nie pastwić">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 lipca 2016; 14:48

A Mason jak zagrał?

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 26 lipca 2016; 14:34

Ta, ale grał tylko pierwszą połowę, a w pierwszej połowie to na dobrą sprawę nikt u nas nic nie grał.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 lipca 2016; 14:33

Hahaha ***** nawet jakiś dzieciak noname jest lepszy niż ten kloc za 30 mln. Lol serio powiecie że pre sezon to nic nie znaczy. Nic nie znaczy jak ktoś dobrze gra. Ale ***** jak ktoś w ogóle w pre sezonie to jeszcze gorzej.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 26 lipca 2016; 14:30

Dzieciak. Ogólnie jak ktoś pisał lewy napastnik Bądź skrzydłowy, ale dziś grał na lewej obronie. Znaczy w teorii bo raczej nie dostrzegłbyś go tam. Po skrzydle nawet fajnie biega, zrobi jakiś zwód. Nawet mógł być karny na nim pod koniec 1 połowy, ale nie było faulu. Lepiej od Sona na skrzydle w każdym razie. Chadliego zresztą też. Carroll grał na 10 więc możecie się domyślić jak wyglądało rozegranie. Ogólnie meczu oglądać nie polecam bo z tych 93 minut w zasadzie ponad 70 będzie zmarnowane. Może będzie jakiś skrót obszerny na stronie.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 lipca 2016; 14:25

Son na minus? To jak będą wracać to przesiadka w Korei albo Chinach i zostawić go tam w pizdu.

Ogólnie mecze jeszcze przede mną. zobaczę go sobie później na internecie. O ile w ogóle będzie można zobaczyć. Ten Miller to kto to jest?

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 26 lipca 2016; 14:15

W pierwszej połowie w zasadzie nie istnieliśmy, większość meczu na naszej połowie. Ball samodzielnie spowodował bramkę. Druga bramka po rożnym bo Trippier musiał wygrać główkę z Benatią więc inaczej nie mogło się to skończyć. Druga połowa lepsza, Lamela dobrze się prezentuje, formę utrzymał, podania ciekawe a bramkę wykończył na zimno. Druga połowa pod nasze dyktando, ale cały mecz bez porywającego tempa. Raczej mało przyjemny do oglądania.