» Pewne zwycięstwo z APOEL-em na zakończenie fazy grupowej.

dodał: Damian Konwent dnia: 2017-12-06 20:18:09 komentarzy: 47

Tottenham w ostatnim meczu fazy grupowej pewnie pokonał APOEL 3:0 w meczu na Wembley.

Spurs już wcześniej zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie, dlatego Pochettino dał odpocząć większości podstawowych zawodników, a przeciwko APOEL-owi od pierwszej minuty wybiegli Fernando Llorente czy Georges-Kevin N'Koudou.

Pierwszego gola dla Kogutów zdobył były zawodnik Swansea, Fernando Llorente. Wczorajsze trafienie było jego pierwszym w barwach Tottenhamu. Następnie jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę strzelił Son Heung-Min. Koreańczyk świetnie wykończył dwójkową akcję z Llorente i do przerwy było 2:0. W drugiej części gry swoje trzy grosze dołożył Georges-Kevin N'Koudou, a spotkanie skończyło się wynikiem 3:0.

Tottenham tegoroczną fazę grupową Ligi Mistrzów kończy jako drużyna, która zdobyła najwięcej punktów. Z szesnastoma na koncie przydzielona jest do pierwszego koszyka, z którego losowana będzie w poniedziałek w szwajcarskim Nyonie.

TOTTENHAM: Vorm - Aurier, Foyth, Davinson, Rose - Sissoko, Winks - N'Koudou, Alli, Son - Llorente

Ławka: Amos, Davies, Dembele, Gazzaniga, Sterling, Vertonghen, Walker-Peters

APOEL: Perez - Vouros, Rueda, Carlo, Lago - Vinicius, Morais - Zahid, Ebecilio, Aloneftis - Pote

Ławka: Alexandrou, Antaniou, de Camargo, Farias, Gudino, Merkis, Sallai

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: destroya Wysłano: 9 grudnia 2017; 13:37

Gatunkowo jednak mecz z Tottenhamem wydaje się lepszym wyborem. Ja tam się ciesze że mało polaków gra w premier league. Potem jakby pozapełniali te słabsze zespoły to canal plus już by zaklepywał ich mecze kosztem tych lepszych co w sumie już robili nie jeden raz z nudnym West Bromem.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 8 grudnia 2017; 21:08

Mauricio Pochettino has confirmed Toby Alderweireld has “avoided the injury that would keep him out for a longer period” and remains on schedule to return back to the first-team.


Dzięki Bogu

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 8 grudnia 2017; 20:24

>>destroya napisał:
>>Widzę na canal plusie już ich ciśnienie złapało na starcie polaczków zamiast Tottenham Stoke odpalić.

Idę o zakład, że mecz o utrzymanie będzie ciekawszy niż standardowa gra Tottenhamu z murującą się drużyną gości ;)

">odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 7 grudnia 2017; 17:41

Widzę na canal plusie już ich ciśnienie złapało na starcie polaczków zamiast Tottenham Stoke odpalić.

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 7 grudnia 2017; 15:27

Co prawda zobaczyłem tylko 10 minutową powtórkę ale z tego co widziałem nie było wcale źle i co najważniejsze zaznaczył jakoś swój występ a nie jak Sissoko mecze bez historii. Chłopak prawie nie gra to raz się pokazał i zrobił więcej grał milej dla oka niż ten nieudacznik za 35 mln przez te wszystkie mecze gdzie nam go wciskali na porzyg. Mam nadzieje że Mauricio da szanse N'Koudou może nie jest to nie wiadomo kto ale nie kaleczy tak tego sportu jak wilk w owczej skórze. Byle już nie wystawiali go w myśl że 35 mln musi się pokazywać a **** może coś tam się spłaci.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 grudnia 2017; 14:08

Dziwi mnie, że na YT nie ma jescze żadnych kompilacji z grą Siusioko typu ";przyjmij, spójrz na piłkę, popraw ja sobie 20 razy, podaj do najbliższego kolegi"

rzyjmij, spójrz na piłkę, popraw ja sobie 20 razy, podaj do najbliższego kolegi" ">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 grudnia 2017; 14:06

Chciał zbytnio pokazać jakim to jest dryblerem, co często mu nie wychodziło, ale i tak powinien dostać szansę. Gorszy od Siusioko nie będzie.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 7 grudnia 2017; 12:08

>>;Drakiur napisał:
>>Co? Przecież N'koudou nic wczoraj nie pokazał, poza golem z rykoszetu. Bez jaj panowie. On się nie nadaje.

Pierwszy występ od niepamiętnych czasów, a już komentarze typu, że się nie nadaje, mi tam się podobał, chciało mu się, Salah to to nie jest, ale źle nie było.

rakiur napisał:
>>Co? Przecież N'koudou nic wczoraj nie pokazał, poza golem z rykoszetu. Bez jaj panowie. On się nie nadaje.

Pierwszy występ od niepamiętnych czasów, a już komentarze typu, że się nie nadaje, mi tam się podobał, chciało mu się, Salah to to nie jest, ale źle nie było.">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 7 grudnia 2017; 11:47

Co? Przecież N'koudou nic wczoraj nie pokazał, poza golem z rykoszetu. Bez jaj panowie. On się nie nadaje.

odpowiedz
Autor: Kotip Wysłano: 7 grudnia 2017; 10:55

Od samego początku sezonu się wypytywałem o nkudu. Takie przyspieszenie, technika na skrzydle jest potrzebne, a nie granie Allim albo Eriksenem. Niech Poch się zastanowi, ale znając jego widzimisię to pewnie nkudu na ławie bedzie siedział i grał ogony.

odpowiedz
Autor: karkoś18 Wysłano: 7 grudnia 2017; 02:49

No Dembele niestety ostatnio bardzo słaba forma ale bardzo mnie cieszy udany występ Nkodou i oczywiście w końcu pierwsza bramka Llorente :D

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:29

Fajnie Nkudu, Dembele jest cieniem siebie...

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:28

Wszystkie szanse jakie dostał czarny kanonier powinien dostać N'Koudou.

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:19

Na transfer do United pracuje.

odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:17

krew mu leciała i Poch chyba chciał go zmienić a on wypierdolił do szatni

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:16

>>malko2311 napisał:
>>spurs a o co tam dokładnie poszło bo całości nie widziałem. tylko widziałerm jak coś sapał....

A zajebal z bani któremus z cyprów

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:16

Byle Davies był zdrowy.

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:15

Alli dostał te podwyżke ?

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:14

spurs a o co tam dokładnie poszło bo całości nie widziałem. tylko widziałerm jak coś sapał....

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:13

rose znowu jakies wonty do pączka miał

odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:12

czemu?

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:11

No co za debil z Rosea,to będzie wykluczenie przez komisje

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:11

Nkodu coś tam wiatru z rosem robi ale bez szału....

Llorente to już 4 powinien mieć, no może 3.....

odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:10

alli kolejny mecz gra totalną kupę

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:07

Tak czytam statystyki i z 18 sytuacji bramkowych 2 gole to mimo wszystko nie jest za wesoło z kimś takim.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 6 grudnia 2017; 22:02

No to ładne akcje znaczy. Fajnie że Winksy podziałał. A widzę, że Nkoudou też nawet chodzi, prawda to?

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:59

Łap kondis ace:

acestream://d06ce02f0174b35c5c0c4976d437203e24294acd

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:59

Rusek:
zagranie od winksa przez pół boiska na prawo do Auriela( podanie palce lizać)
Auriel dośrodkowuje z prawej strony Llorente przyjmuje i z najbliższej pozycji strzela
a druga to son sam sobie wypracował zejscie z prawej strony do środka podanie do LLorente oddanie z pierwszej i ładny strzał z 20 metra......

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:57

http://tele-wizja.is/stream-11/

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:56

Ponawiam prośbę, nic nie mg znaleźć ;c

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:51

Widzę że pan 10-15 bramek wreszcie coś wturlał. Jak to się stało??

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:44

da ktoś link? bo ja na jakieś same gówniane trafiam

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:39

Jak mecz, bo na basenie byłem.

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:36

Z tego co widze Llorente gol i asysta. Chyba tam postraszyli a może faktycznie musi więcej grać.

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:29

Pewnie tak ale dobrze zobaczyć jak City czasem obrywa choć przez chwile.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:26

Son pięknie przymierzył:D

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:25

On nie może mieć dużo miejsca ;)

">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:25

znając City to strzeli w 88 min 91 i 95;)

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:25

What a finishh

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:20

City coś w dupe dostaje. :)

">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:08

winks piękne podanie do Auriela!

ładne wykończenie Lorente

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:06

O ****,nie wierze

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:06

Tyle ładnych meczy a wy męczycie tego cypra rezerwami ?

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:05

MS 17 :)

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 6 grudnia 2017; 21:00

Jebaniutki z 17,talent

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 6 grudnia 2017; 20:56

O matko, ale sytuację zmarnowali :D

">odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 6 grudnia 2017; 20:47

ma ktoś linkacza?

odpowiedz